WordPress vs Drupal: яка найкраща платформа для вашого веб-сайту?

WordPress vs Drupal: яка найкраща платформа для вашого веб-сайту?

Ви приймете одне з найважливіших рішень щодо свого веб-сайту перед тим, як навіть розпочати його створення.


Вибір найкращої платформи – це рішення, яке вплине на всі аспекти вашого проекту. Від дизайну до безпеки до вартості розробки кожна популярна платформа має свої особливості, які впливатимуть на те, як ви підходите до свого сайту.

Дві найпопулярніші (і найбільш сперечаються) платформи є WordPress і Друпал. У цьому посібнику з WordPress проти Drupal ми детально розглянемо плюси та мінуси кожного варіанту. Прочитавши цю статтю, ви повинні краще зрозуміти, який із них найкраще відповідає вашому проекту.

Вступ до WordPress

WordPress.org

WordPress – найпопулярніша CMS, де приблизно 31% усіх веб-сайтів покладаються на неї. Крім того, один погляд на Google Trends показує, наскільки популярний він у порівнянні з подібними до Drupal:

Google Trends WordPress vs Drupal

WordPress містить велику спільноту, яка надає неоціненну підтримку для багатьох типів веб-сайтів, які ви можете створити. Дійсно, за допомогою WordPress можна створити що-небудь від простого блогу до великого веб-сайту новин, наприклад, CNN.

WordPress орієнтований на загальну аудиторію, тобто будь-який середній веб-розробник може налаштувати власний веб-сайт WordPress.

Важливо зазначити, що під WordPress ми маємо на увазі wordpress.org, а не wordpress.com. У нашій статті WordPress.com проти WordPress.org ми розглянули відмінності між ними.

Давайте коротко розглянемо деякі плюси і мінуси використання WordPress:

Переваги WordPress

 • Програмне забезпечення є безкоштовним у використанні
 • Ви можете налаштувати його під тематику та плагіни
 • Це набагато доступніше для початківців
 • Ви можете додати складні функції без складного кодування PHP
 • Його популярність означає, що вона має велику спільноту прихильників
 • Існує ряд функцій “поза коробкою”, з якими можна пограти
 • Взагалі дешевше розробити веб-сайт за допомогою WordPress, ніж інші платформи

Недоліки WordPress

 • Це історично становило більший ризик для безпеки, ніж його конкуренція
 • Ви відповідаєте за її безпеку та обслуговування
 • Хоча він має багато функціональних можливостей, він не зовсім відповідає Drupal – але розрив значно скоротився
 • Його простота використання може означати, що багато веб-сайтів виглядають неймовірно схожими

Вступ до Drupal

Друпал

Як правило, CSP вважається вибором для розробників, Drupal має репутацію найкращого варіанту, якщо ви хочете створити веб-сайт, що спеціалізується на високому рівні..

У порівнянні з WordPress, Drupal ніде не є такою популярною. Незважаючи на те, що існує довше (з 2000 року), він відповідає за трохи більше 2% (або близько 41 мільйонів) усіх веб-сайтів.

Однак, на Drupal покладаються численні основні веб-сайти, включаючи The Economist та NASA.

Переваги Drupal

 • Він пропонує найбільший потенціал для налаштування вашого веб-сайту, якщо вам потрібен складний
 • Вважається більш безпечним
 • Має ряд потужних функцій, включаючи власні поля та перегляди – хоча вони тепер також можуть бути використані на WordPress

Недоліки Drupal

 • Дорожче створити веб-сайт на замовлення
 • Існує набагато крутіша крива навчання
 • Оновлення вашого веб-сайту до останньої версії Drupal може бути кошмаром
 • Не вистачає зручного для користування вмісту для створення досвіду
 • Найбільш гнучкі функції компанії Drupal, такі як користувацькі поля, потребують значних вкладень у часі для впровадження

Ціни на WordPress проти Drupal

Можливо, вирішальним фактором у виборі вашої CMS буде вартість. Звичайно, важлива вартість завантаження будь-якого програмного забезпечення. Але якщо ви плануєте запустити більш складний веб-сайт, тоді ви захочете врахувати витрати на розробку, які пов’язані з ним.

Витрати на WordPress

Безкоштовно встановлювати та створювати веб-сайт за допомогою WordPress, але існує вартість створення більш складного веб-сайту WordPress.

Хоча більшість плагінів безкоштовні, є ряд преміальних, за які вам потрібно буде заплатити, щоб отримати веб-сайт із вбудованою функціональністю. Однак вони, як правило, становлять від 100 до 200 доларів максимум для плагінів, які більш ніж доводять свою вартість в довгостроковій перспективі. Крім того, якщо ви вирішите найняти розробника, вам також потрібно врахувати цю вартість.

Інша вартість, яку слід врахувати, – це розміщення вашого веб-сайту. Усі веб-сайти WordPress розміщуються самостійно, що, принаймні, означає, що ви фактично володієте нею. Інша добра новина полягає в тому, що подобаються Bluehost і WPEngine доступні. Якщо жоден з цих не працює для вас, існує ряд інших чудових варіантів хостингу WordPress, які ви можете вибрати.

Друпальські витрати

Drupal також є безкоштовним інструментом, але, знову ж таки, безкоштовний інструмент не означає, що розвиток вільний. Якщо ви не досвідчений розробник, вам майже напевно доведеться платити комусь значну суму, щоб створити ваш веб-сайт, враховуючи складність Drupal.

Ви, звичайно, можете вирішити самостійно створити веб-сайт Drupal, але, економлячи гроші, ви вкладете значну кількість часу – особливо якщо бракує ваших знань про спеціальне кодування..

Мабуть, найбільше занепокоєння щодо Drupal – це витрати на оновлення. Веб-сайти Drupal не сумісні вперед, а це означає, що вони потребують повного відновлення після виходу нової версії. Такі високі витрати, які багато розробників вирішили залишатись на Drupal 7, а не на оновлення до Drupal 8. Хоча ви можете заощадити гроші, вам залишається веб-сайт із все більш застарілими можливостями.

Подібно до WordPress, Drupal пропонує ряд чудових варіантів хостингу (в тому числі Сайт & Хмарні доріжки), який піклується про всі ваші вимоги щодо доступних цін. Кожен хост має різні переваги залежно від типу веб-сайту, який ви будуєте, тому варто покуповувати, перш ніж зважитися на конкретний веб-сайт.

Ціноутворення порівняно

Що стосується створення професійного веб-сайту, WordPress, очевидно, є найбільш економічним варіантом. Незалежно від того, чи зробите ви це самі, чи покладаєтесь на розробника, ви вкладете набагато менше і фінансово, і з точки зору часу.

Крім того, що стосується оновлення вашого веб-сайту, WordPress працює набагато дешевше. Як правило, перебудова на WordPress коштує приблизно вдвічі менше, ніж на Drupal.

Теми WordPress проти Drupal

Звичайно, ваш веб-сайт повинен добре функціонувати, але це не означає, що вам слід відмовитися від його вигляду. Незалежно від типу веб-сайту, який ви створюєте, ви хочете створити надійну тему.

WordPress

Каталог тем WordPress

WordPress Каталог тем містить 3700 безкоштовних варіантів, що надають вам широкий вибір для перегляду та пошуку ідеального для вашого веб-сайту. Крім того, ці теми стосуються різних типів веб-сайтів, тому ви обов’язково знайдете те, що відповідає тому, що ви шукаєте.

У той час як WordPress.org та незалежні розробники пропонують ряд безкоштовних тем WordPress, ви також можете вибрати преміальну. Теми преміум-класу ідеально підходять, якщо ви шукаєте варіант з більшою кількістю функцій та можливостей для налаштування. Крім того, вони, як правило, матимуть більш регулярні оновлення та кращу підтримку.

Якщо ви все-таки вирішите вкласти гроші в один, то ви можете розраховувати на декілька тематичних ринків збуту, таких як ThemeForest, з послугами, що надають чудові та надійні теми для всіх типів веб-сайтів. Тільки для ThemeForest ви можете обрати більше ніж 11 000 преміальних тем WordPress.

Ви зможете легко підганяти свою тему за допомогою програми WordPress Customizer. Інструмент WordPress допомагає вносити значні зміни до елементів сторінки.

Друпал

Тим часом Drupal пропонує набагато менше варіантів, ніж WordPress доступно близько 2700 тем. Не тільки вам не вистачає вибору, але багато з них будуть кодовані на замовлення. Це означає, що вам знадобиться розробник, який допоможе вам зробити ваш веб-сайт привабливим.

Однак якщо ви досвідчений розробник, то Drupal – це чудовий варіант, оскільки він, як правило, не пропонує попередньо налаштованих параметрів. Тому ви можете точно контролювати, як буде виглядати ваш веб-сайт без будь-якого попередньо обраного дизайну.

Теми порівнюються

Завдяки своїй різноманітності та кількості варіантів, WordPress перемагає Drupal руками вниз. Більше того, можливість негайно впроваджувати конструкції “нестандартно” та легко їх налаштовувати значно полегшує вашу подорож до завершеного веб-сайту.

Однак якщо ви працюєте для клієнта з конкретними дизайнерськими запитами та складними технічними вимогами, тоді Drupal – кращий варіант.

Особливості та функціональність порівняно

Як правило, Друпал зазвичай вигравав саме цю битву. Але останні розробки в WordPress означають, що він пропонує багато функцій, які колись зробили Drupal таким вражаючим.

WordPress

Поширений міф у дискусіях між WordPress та Drupal полягає в тому, що ви не можете додати однаковий рівень функцій у WordPress. Однак розвиток плагінів для WordPress означає, що ви можете дуже наблизитись до функціональності Drupal. Мало того, але ви можете використовувати ці плагіни WordPress безпечно, знаючи, що вам не потрібно буде торкатися жодного PHP.

Набір інструментів на замовлення

Інформація та завантаження

Поява плагінів типу Набір інструментів а кількість розробників сторінок означає, що тепер ви можете додати ряд тих самих функцій, які колись надавали Drupal таку перевагу в цій області. Більше того, розширюваність архітектури даних, що працює на цих плагінах, означає перехід з Drupal до WordPress простіше, ніж ти думаєш.

Крім того, WordPress пропонує тисячі інших плагінів, які забезпечують широкий спектр функцій незалежно від веб-сайту, який ви будуєте. Один погляд через Сховище WordPress показує, наскільки обширний його каталог. Ще один чудовий спосіб визначити найкращі плагіни преміум-класу для вас – перегляньте такі торгові місця, як CodeCanyon.

Друпал

Замість плагінів Drupal використовує модулі для розширення функцій вашого веб-сайту та додаткових функціональних можливостей. З більш ніж 40 000 модулів на вибір, Drupal історично переважав над своїми конкурентами з точки зору його здатності допомогти вам створити ідеальні веб-сайти.

Багато найпопулярніших функцій від користувацьких полів до систематики та доступу були створені за допомогою Drupal та його модулів. Якщо вам потрібна гнучка розширювана архітектура вмісту, тоді Drupal був найкращою CMS, до якої можна звернутися.

Однак при такому рівні складності існує крута крива навчання, яку потрібно подолати, якщо ви хочете отримати найкраще з неї.

Порівняно функції та функціональні можливості

Хоча колись був явний переможець в Drupal, WordPress зменшив прогалину і навіть подолав її в очах деяких розробників.

Багато функцій, за якими Drupal зробив своє ім’я, тепер можна повторити за допомогою WordPress:

 • Спеціальні типи публікацій. Якщо ваша тема WordPress вже не включає спеціальні типи публікацій (наприклад, у Total уже є портфоліо, персонал та відгуки), то додатки, як Типи наборів інструментів може дати вам метод “подібний до Drupal” для створення розділів для вашого веб-сайту в WordPress
 • Спеціальні поля – обидва ACF і набір інструментів тепер надає вам змогу додавати інформацію до кожного типу публікації так само, як і на Drupal
 • Таксономії – Ви можете використовувати набір інструментів для копіювання словника Drupal та створення власних спеціальних категорій
 • Доступ – Набір інструментів може ґрунтуватися на 5 основних ролях користувачів WordPress, щоб створювати власні, як і в Drupal
 • Взаємозв’язок по пошті – підключіть свій вміст, подібний до того, як Entity Reference працює на Drupal

Тепер ви не тільки можете створити всі ці функції на WordPress, але вони можливі без складного кодування PHP, тобто ви зекономите час, додаючи їх. Те саме не можна сказати і для Drupal.

WordPress ‘новий Гутенберг редактор вмісту повинен спростити додавання вмісту на ваш веб-сайт за допомогою його методу побудови блоків. Однак, Друпал Гутенберг також доступний після того, як його творці перенесли редактор в CMS.

Так, можна посперечатися, що Drupal все ще гнучкіший і пропонує набагато більш надійні функції. Але слід зазначити, що складна інфраструктура Друпала пропонує набагато більший біль, ніж користь. Якщо ви не готові вкласти час у навчання, як кодувати ці спеціальні функції чи гроші на розробника, який може, WordPress – це дешевший і простіший варіант.

Продуктивність та безпека

Безпека все ще є однією сферою, де Drupal користується перевагою перед WordPress. Незважаючи на те, що його серцевина захищена, проблема WordPress полягає в деяких сторонніх розширеннях.

Дійсно, згідно з a опитування Wordfence, Плагіни винні у 55,9% усіх кібератак. На щастя, застосування здорового глузду послужить найактуальнішим питанням безпеки навколо плагінів. Обмежте кількість встановлених плагінів. Використовуйте лише плагіни, які регулярно оновлюються. І, звичайно, оновлення їх покращить безпеку вашого веб-сайту.

Тим часом його безпека залишається однією з ключових точок продажу Drupal. Хоча були приклади проблем безпеки – останні Друпалгедон 2 атака спадає на думку – Drupal зіткнувся з найменшою кількістю атак порівняно з WordPress та Joomla з 2005 року.

WordPress захищений, але, враховуючи свою популярність, він завжди буде більш вразливим до атак, ніж Drupal. Обидві громади швидко реагують на будь-які проблеми. Однак велика кількість плагінів та тем на WordPress означає, що вам потрібно бути обережними, щоб не завантажувати щось, що погано закодовано. Хоча ви не помилитесь ні в одному виборі, Drupal швидше убереже вас від порушень.

Підтримка WordPress проти Drupal

Якщо ви зайняті строгими термінами, щоб розпочати роботу над своїм проектом, надійна підтримка клієнтів може мати вирішальне значення для того, щоб ваші плани не затримувались через незначні проблеми.

Підтримка WordPress

Популярність WordPress у всьому світі означає, що існує безліч розробників та дизайнерів, готових допомогти вам у вирішенні будь-яких ваших проблем.

Поки центральної системи підтримки не існує, ви зможете знайти відповіді на свої нудні запитання на Підтримка WordPress а також корисна документація. Крім того, преміум теми та плагіни матимуть власні спеціалізовані групи підтримки, які допоможуть вам вирішити будь-які проблеми, пов’язані з ними.

Друпал

Як і WordPress, Drupal також дуже активно працює громада а також його підтримка розділ, де експерти зможуть поговорити з вами через будь-які затяжні питання. Тут ви також знайдете документацію, чати та інші ресурси, які допоможуть вам.

Drupal’s Marketplace це ще один чудовий ресурс, де ви можете зв’язатися з професійними службами, які відображають історію вирішених ними проблем. Хоча ви можете бути впевнені, що отримаєте найкращу можливу послугу, ви повинні розраховувати заплатити трохи більше за цю розкіш.

WordPress та Drupal порівняно

І WordPress, і Drupal надають вам високий рівень спеціальної підтримки для потреб вашого веб-сайту. Як і у випадку з обома, вам доведеться витратити трохи більше на найкращу послугу «один на один», але вона, як правило, того варта.

WordPress vs Drupal – яку платформу слід вибрати?

Хоча обидва мають свої плюси і мінуси, зрозуміло, що основні переваги, якими колись користувався Drupal, були обмеженими.

Drupal – чудовий варіант, якщо ви хочете створити налаштований веб-сайт, але тепер ви можете зробити те ж саме з WordPress без складного кодування. Виникнення плагінів, таких як Набір інструментів та різних розробників сторінок, означає, що тепер ви можете створювати веб-сайти «Друпальським способом» без будь-якого напруження, що виникає з ним.

Якій CMS ви віддаєте перевагу? Поділіться своїми думками про WordPress проти Drupal у думках нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map