Топ 5 плагінів для кожного сайту WordPress

На багатьох популярних веб-сайтах підручника та новин WordPress, а також у Meetups та WordCamps по всьому світу, існує багато чудових дискусій про хороші плагіни для WordPress: повзунки, контактні форми, резервні копії, SEO, членство, електронна комерція; але я рідко бачу людей, що зосереджуються на плагінах, призначених спеціально для обслуговування та читабельності бекенду вашого веб-сайту.


Ігнорування технічного обслуговування та догляду за вашим сайтом може не лише залишити вас неохайним, рідко використовуваним та набагато менш відвідуваним сайтом до надзвичайних випадків повного дезадаптації або повної втрати вмісту. Без належних запобіжних заходів ваш веб-сайт може швидко заповнити тисячі спам-коментарів, погано або ще гірше стати вразливим для хакерів, що в кінцевому рахунку призводить до простоїв та втрати відвідувачів та потенційних клієнтів вашого сайту..

У останньому випуску програми було вдосконалено чутливість та контрастність адміністратора WordPress в 3,8, і автоматичні оновлення для незначних випусків були вітальним доповненням до основної програми в WordPress 3.7. П’ять плагінів, які я рекомендував, переходять на наступний рівень 3.7 та 3.8 і дозволяють більш тонко контролювати появу адміністратора та планувати автоматичні оновлення.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Акісмет


акісмет

Якщо у вас є блог WordPress, ви можете помітити спам або відслідковувати коментарі від випадкових адрес багато разів, що містять посилання на рекламу або потенційне зловмисне програмне забезпечення, яке з’являється на вашому сайті. Ці спам-коментарі та відслідковування відслідковуються автоматизованим зловмисником, але можуть швидко заповнити ваш блог і базу даних невідповідною інформацією, і це червоний прапор погано підтримуваного блогу чи веб-сайту, який може стати легкою ціллю для тих, хто хоче викликати неприємності.

У Akismet розміщений веб-сервіс, керований WordPress.com, який автоматично виявляє та видаляє спам для коментарів та відслідковування. Для його використання вам потрібно буде активувати плагін, який встановлений за замовчуванням разом із власним WordPress, а також вам знадобиться обліковий запис WordPress.com та ключ Akismet, який є безкоштовним для особистого користування, і є мінімальна плата для підприємств. Крім того, якщо ви використовуєте модуль контактної форми в плагіні Jetpack, Akismet безперешкодно інтегрується з усіма контактними формами, щоб переконатися, що вони не генерують спам, і все без капчу чи проблеми користувача; все обробляється через сервіс.

Безпека Wordfence


Wordfence

Якщо у вас коли-небудь був зламаний сайт, ви знаєте, що це може бути виснажливою і надзвичайно складною ситуацією, особливо якщо ви не робите регулярних резервних копій свого сайту. Сайт, неправильно заблокований надійними паролями та іншими заходами, може бути повністю знищений або знищений за лічені хвилини. Ваша перша захист – це надійні паролі, наприклад, комбіновані великі та малі літери, цифри та спеціальні символи; чим довший пароль, тим безпечніше він. Є кілька інших заходів, які слід вжити, щоб забезпечити безпечний і заблокований сайт, один простий спосіб – встановити плагін Wordfence Security..

Існує кілька плагінів безпеки для WordPress, але на сьогоднішній день моїм улюбленим і найповнішим із цих плагінів є Wordfence. Wordfence щодня сканує на предмет вразливості безпеки у фоновому режимі, і надішле вам електронний лист, якщо щось не виходить. Він перевіряє зміни DNS, зміни плагіну та основного коду, застарілі плагіни, спам-посилання, а також захищає від жорстоких атак, обмежуючи спроби входу. Це досить дорогоцінний камінь плагіна, оскільки крім надання брандмауера, ви також можете бачити всі спроби входу та блокувати користувачів за IP-адресою. З професійною версією ви навіть можете заблокувати цілі країни. Також є журнал трафіку в режимі реального часу, де можна побачити, хто доступ до сайту та звідки. Це плагін, який я розміщую на кожному веб-сайті, який я створюю або натрапляю, і дуже рекомендується для всіх сайтів WordPress.

Розширені автоматичні оновлення


розширені автоматичні оновлення

Поряд із WordPress 3.7 з’явилися автозаповнення, що є величезною економією часу. Однак 3.7 лише автоматично оновлює незначні випуски, наприклад, до 3.7.1; але для великих оновлень, наприклад, до 3.8, знадобиться оновлення вручну. Щоб вирішити цю проблему та автоматично оновити всі оновлення, моїм улюбленим плагіном є розширені автоматичні оновлення. Цей плагін оновлює незначні та основні версії ядра WordPress разом із можливістю автоматичного оновлення плагінів та тем у щоденному графіку. Будьте обережні при використанні цього плагіна, оскільки немає функції відката, тому ви хочете переконатися, що ви поєднаєте це з надійним щоденним резервним рішенням, наприклад VaultPress.

WP-оптимізація


оптимізувати

WordPress використовує базу даних разом з файлами для зберігання вмісту та налаштувань. При регулярному використанні бази даних фрагментуються так само, як і жорсткий диск ;. оскільки інформація записується, переміщується та видаляється, простір стає недоступним, тому оптимізація таблиць у базі даних – це те, що потрібно робити звичайно. Раніше вам потрібно було б увійти в PHPMyAdmin і написати кілька команд для виконання цього завдання. PHPMyAdmin може бути страшним місцем, і навіть найдосвідченіші розробники можуть випадково видалити сайт кількома клацаннями або натисканням клавіш..

WP-Optimize дозволяє керувати оптимізацією баз даних безпосередньо на панелі інформаційних панелей WordPress, яка є більш безпечною та звичною адміністраторам WordPress. На додаток до того, що ви можете запланувати це завдання на визначений час, який ви вказали, існують варіанти для інших загальних завдань очищення бази даних, таких як видалення змін до публікацій, чернетки та спам з коментарями. Я встановлюю цей плагін на кожен веб-сайт, який я використовую, і зазвичай встановлюю щотижневий графік для більшості сайтів.

Стовпці адміністратора CodePress


кодекспрес

Це дивовижний плагін, який має менший зв’язок із обслуговуванням сайту і більше стосується адміністрування користувальницького інтерфейсу бекенда WordPress. Коли ви переглядаєте сторінки, публікації, засоби масової інформації та на багатьох екранах адміністратора, існує список сторінок / публікацій / медіа за назвою, автором, датою та іншою відповідною інформацією. Плагіни можуть додавати або видаляти ці стовпці. Наприклад, багато хто знайомий з Yoast WordPress SEO, додаючи на ці сторінки кілька стовпців, пов’язаних із SEO. Стовпці адміністратора CodePress дозволяють або приховати відображені стовпці, або відобразити приховані стовпці, навіть спеціальні поля. Це особливо корисно для додавання ескізів допису, щоб ви могли переконатися у наявності обраного зображення або переконавшись, що на публікації / сторінці було заповнено спеціальне поле. Прекрасний інструмент, який особливо корисний на великих або спеціальних сайтах.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map