Створюйте дивовижні спільноти в Інтернеті з кінцевим членом для WordPress

Якщо ви хочете створити веб-сайт, на якому люди можуть зареєструватися та стати його членами, є новий плагін, який зробить ваше життя набагато простішим. Остаточний член це плагін для спільноти та користувачів, який дозволяє легко додавати красиві профілі користувачів на ваш сайт та створювати передові онлайн-спільноти.


гм-профіль

Плагін надзвичайно універсальний і дозволить створити широкий спектр сайтів, на яких користувачі можуть зареєструватися та стати учасниками. Він укомплектований функціями та функціональністю, але все ще простий у використанні та легкий.

Незважаючи на те, що в цій публікації є занадто багато функцій для згадування, до основних особливостей плагіна належать: користувацькі ролі користувача; кілька реєстраційних форм із призначенням ролей; необмежені поля форми для збору даних користувачів; умовна логіка для полів; вдосконалений конструктор форм перетягування; красиві профілі користувачів; умовні меню; каталоги членів з додатковими фільтрами пошуку; сторінка облікового запису, щоб користувачі могли керувати власним обліковим записом (змінити пароль, видалити обліковий запис, конфіденційність тощо); обмеження вмісту за допомогою переспрямувань сторінки; шаблони електронної пошти та багато іншого.

гм-члендиректорії

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Миттєве налаштування

Чудова річ у плагіні полягає в тому, що ви можете налаштувати свій сайт спільноти за кілька хвилин за допомогою миттєвої настройки плагіна, яка автоматично додасть усі основні сторінки, необхідні для того, щоб люди могли зареєструватися та стати учасниками.

Розширення

Щоб зберегти свою простоту і зберегти плагін легким і здутим, плагін використовує модель розширення, яка є тією ж моделлю, яку використовують популярні плагіни, такі як WooCommerce, Easy Digital Downloads і Ninja Forms. Остаточний учасник пропонує наступне Кінцеві розширення членів з більш запланованим на майбутнє:

Соціальний Вхід

Якщо ви хочете дозволити користувачам реєструватися / входити на ваш сайт через соціальні мережі, щоб їм не потрібно було запам’ятовувати інший набір даних про вхід, ви можете це зробити за допомогою розширення соціального входу, яке дозволяє користувачам зареєструватися / увійти через Facebook, Twitter, Google+ , LinkedIn, Instagram, VK.com/VKontakte. Ви можете вирішити, які мережі використовувати, і ви можете показати кнопки в реєстраційних та реєстраційних формах або будь-де на сайті за допомогою коротких кодів.

гм-Sociallogin

MailChimp

Розширення MailChimp інтегрує MailChimp з плагіном і дозволяє користувачам підписуватися на ваші списки розсилки, коли вони реєструються на вашому сайті. Користувачі можуть підписатися на декілька списків і можуть скасувати передплату зі списків безпосередньо зі сторінки свого облікового запису. За допомогою цього розширення ви також можете синхронізувати мета користувача у свій список MailChimp.

гм-пошчімп

bbPress

Під час створення сайтів, що базуються на громаді, зазвичай існує форум, на якому користувачі можуть взаємодіяти один з одним. Це розширення легко інтегрує Ultimate Member з bbPress і переміщує інформацію про bbPress про профіль Ultimate Member.

гм-bbpress

Відгуки користувачів

Розширення щодо відгуків користувачів Ultimate Member надає на ваш сайт 5-зіркову систему оцінок та оглядів, яка дозволяє користувачам оцінювати та переглядати один одного. За допомогою цього розширення ви можете замовити каталоги учасників за найвищими рейтингами, дозволити користувачам фільтрувати каталоги за рейтингом, додавати на ваш сайт віджети, на яких відображаються користувачі, які найбільше оцінюються та найбільш рейтингові, та багато іншого.

гм-огляди користувачів

myCRED

Якщо ви хочете граміфікувати свій сайт і винагороджувати користувачів, то це можна легко зробити, інтегруючи Ultimate Member з myCRED, який, на мою думку, є найкращою системою управління очками для WordPress. Це розширення дозволяє нагороджувати користувачів очками за конкретні дії, а також відображати в профілі показники, значки, ранг та показник прогресу користувача.

гм-микред

Повідомлення

Існує багато плагінів, які дозволять вам додавати повідомлення на весь веб-сайт, але не багато мають можливість показувати сповіщення певним ролям користувачів або входити в систему / виходити з користувачів. За допомогою цього розширення ви маєте повний контроль над тим, які користувачі можуть бачити кожне повідомлення. Ви також можете показувати повідомлення на всьому сайті або на певних сторінках лише за допомогою короткого коду.

гм-повідомлення

Сповіщення в режимі реального часу

Якщо ви хочете додати на свій сайт систему сповіщень, аналогічну тій, що знаходиться у Facebook та Twitter, це розширення дозволить вам це зробити. Система сповіщень у режимі реального часу дозволяє користувачам отримувати сповіщення в режимі реального часу безпосередньо на вашому сайті про події, що стосуються їх.

гм-повідомлення

Користувачі в Інтернеті (безкоштовно)

Якщо ви хочете дозволити користувачам бачити, які інші користувачі в Інтернеті, це безкоштовне розширення дозволить вам відобразити, хто зараз увійшов на ваш сайт. Як і в багатьох інших елементах плагіна, це розширення дозволяє користувачам контролювати власну конфіденційність, тому якщо користувач не хоче повідомляти іншим користувачам про те, що вони є в Інтернеті, він може приховати себе через сторінку свого облікового запису..

гм-онлайнкористувачі

Google reCAPTCHA (безкоштовно)

Незважаючи на те, що плагін вже вживає заходів проти спаму для реєстрації та реєстраційних форм, це безкоштовне розширення дозволяє додати офіційний рекаптах Google до форм, що допоможе в подальшому боротися зі спамом.

гм-recaptcha

Галерея для UM (розширення сторонніх розробників)

Галерея для Остаточного Учасника

Плагін WordPress Галерея для Остаточного Учасника є однією з найкращих галерей, доступних для плагіна соціальної мережі Ultimate Member. Налаштувати та використовувати це легко. Використання цієї Галереї УМ надає будь-якій соціальній мережі більш сучасний досвід підтримки фото та відео, коментарів та контролю альбомів.

Цей плагін ідеально підходить для будь-якої соціальної мережі, оскільки підтримує активну роботу користувачів у будь-якій соціальній мережі, підтримуючи їх через необмежену кількість альбомів та фотографій. Плюс є 2 режими; Режим одного альбому та необмежений режим. У режимі одиночного альбому користувачі завантажують усі свої фотографії в один альбом, а в режимі необмежений режим впорядковує фотографії та відео в необмежену кількість альбомів. Плагін також має власну розроблену лайтбокс, який дозволяє власникам медіа редагувати опис альбомів та підписи фотографій.

Якщо веб-сайту не потрібна підтримка відео, його можна легко вимкнути за допомогою розділу доповнення галереї в адміністраторі. З цього розділу також можна включити доповнення до коментарів, яке б додало можливість писати коментарі до фотографій з лайтбоксу.

Якщо активована соціальна активність плагіна Ultimate Member, адміністратор може ввімкнути надбудову «Стіна активності» для галереї UM. Після ввімкнення нових альбомів буде відображено на стіні активності.

У плагіна є декілька гачків, доступних для розробників, включаючи гачки після завантаження фотографій, редагування альбому, створений альбом тощо.


Якщо ви шукаєте простий спосіб додати функції спільноти на зразок вашого сайту, то Ultimate Member може бути просто плагіном для вас. Хоча плагін не дозволяє наразі створювати соціальну мережу на зразок BuddyPress, можливо, гнучкість плагіна на додаток до його зростаючої кількості розширень означає, що Ultimate Member стане прекрасним вибором для багатьох користувачів WordPress, які прагнуть створити інтернет-спільноти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map