Популярні плагіни WordPress, щоб додати категорії та теги

Популярні плагіни WordPress, щоб додати категорії та теги

Коли-небудь ходили в бібліотеку, шукаючи книгу? Як ти знайшов свою книгу серед тисяч, зібраних там? Безумовно, тому, що книги були складені в акуратні ряди, на яких було позначено маркування. Ви шукали в розділі “Художня література” або “Нехудожня література”. Якби ви шукали художню літературу, ви можете звузити пошук, щоб вибрати такі жанри, як “Фентезі”, “Таємниця”, “Трилери”, “Романс”, “Комедія” тощо. Якщо ви вибрали “Комедію”, ви шукаєте далі конкретних авторів, щоб знайти точну книгу, яку ви хотіли.


Тепер так само, як індексація в бібліотеці допомагає вам знайти шукану книгу, категорії та теги допоможуть читачеві, який висаджується на ваш веб-сайт, знайти точну публікацію, яку вони шукають. У наведеному вище прикладі ви можете порівняти заголовки «Художня література» та жанри до категорій, а конкретного автора або назву книги – «Теги». Категорії та теги допомагають користувачам та пошуковим системам звузити їх пошук, щоб знайти точну публікацію, яку вони шукають.

Категорії та теги – це різні способи, якими WordPress допомагає організувати вміст, щоб зробити його легким для пошуку. Якщо ви хочете технічний термін для них – Таксономія.

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Різниця між категоріями та тегами

Зараз у вас може бути чітке уявлення про різницю між категоріями та тегами з наведеного вище прикладу. Але кажучи більш чітко,

 • Теги описують публікацію досить специфічно. Категорії є ієрархічними, це загальна голова, що містить більш конкретні підзаголовки.
 • Категорії містять публікації, що підпадають під одну групу або голову чи підзаголовки, теги використовуються для публікацій, які насправді не можуть бути віднесені до жодної категорії.
 • URL-адреси категорій можуть отримувати скільки завгодно – Книги / Художня література / Комедія / Автор. URL-адреси тегів зазвичай коротші – автор / назва.
 • Усі посади повинні бути призначені однією категорією. За замовчуванням WordPress буде використовувати “Без категорії” (Ви можете змінити це в налаштуваннях). Але всі повідомлення не потрібно позначати тегами.
 • Якщо кількість публікацій, що мають один і той же тег, зростає, ви можете зберегти тег або оновити його до підкатегорії.

Категорії та теги полегшують читачеві перегляд вашого веб-сайту. Найкраще додати їх під час створення публікації. Категорії стануть основою вашого веб-сайту, і тому ви повинні обережно вибирати заголовки категорій.

Звичайно, щоденник буде розвиватися з часом, і вам, можливо, доведеться додати додаткові категорії. Змінивши їх згодом, це означає, що ви втрачаєте цінні зворотні посилання і може скотитися в рейтингах SEO, не кажучи вже про 404 помилки, які можуть повзати. Отже, не маючи занадто багато категорій на початку, спробуйте знайти оптимальне число для вашого блогу, яке буде полегшити пошук.

Чи має це значення для SEO цілей ?

Категорії та теги допоможуть пошуковим системам, коли вони вивчать ваш сайт на предмет правильних ключових слів. Ваша публікація з’явиться в результатах пошуку під час пошуку категорії або тегу. Один допис може потрапляти в декілька категорій і мати багато тегів.

Чи штрафують пошукові системи повторюваний вміст? Думка серед експертів розділена, але просте правило, якого слід дотримуватись, полягає в тому, чи полегшує ваш читач пошук? Якщо це стане легше, продовжуйте і додайте. Ви завжди можете вибрати параметр No Follow за допомогою плагіна Yoast SEO.

Використання загальновживаних описів для категорій та тегів може допомогти пошуковим системам знайти їх краще. Однак додавання категорій і тегів не слід робити на увазі пошукових систем. Основний розгляд повинен полягати в тому, щоб читачеві було легко знайти вас, використовуючи описи, що часто використовуються.

Існують численні плагіни, за допомогою яких можна додавати категорії та теги до публікацій. Вони також допомагають керувати публікаціями та надають вам контроль над тим, як працюють категорії та теги. Тут виділяються деякі популярні та часто використовувані плагіни.

Автоматичний теггер повідомлення

Якщо вам стає нудно тегувати всі свої повідомлення, шукайте Автоматичний теггер повідомлення. На основі підготовленого списку ключових слів ця публікація автоматично позначатиме всі ваші публікації, коли ви їх зберігаєте чи публікуєте.

Автоматичний тег-пост 1

На старті потрібно трохи попрацювати. Встановіть плагін і активуйте його. Створіть список тегів та пов’язаних слів. Ви можете додати їх на сторінці налаштувань або зі своєї публікації. Якщо у вас уже є список тегів, його можна імпортувати у форматі CSV або JSON.

Автоматичний тег-пост 2

Після того як ви зробите це, плагін починає робити свою роботу. Він виявить ключові слова, які використовуються в заголовку та вмісті, та автоматично додасть теги. Якщо ви не позначили свої попередні публікації, цей плагін може додавати теги до старих публікацій масово. Простий плагін, який чудово справляється і його можна безкоштовно завантажити з каталогу плагінів WordPress.

Віджет розширених тегів

Це перший з двох преміальних плагінів у моєму списку. Віджет розширених тегів – це розширений плагін, який надає вам повний контроль над тегами ваших публікацій. Він займає місце віджета хмари тегів за замовчуванням у WordPress.

Розширений тег віджету WordPress плагін

Використовуйте цей плагін для додавання тегів до публікацій понад 20 стилів тегів. Пов’язати, відредагувати або переглянути теги та приховати порожні теги за допомогою цього плагіна. Теги можна розділити та замовити будь-яким способом, який вам подобається. Ви можете вказати кількість тегів для відображення, а також включити або виключити конкретні теги.

Плагін добре підтримується автором, який також відкритий для пропозицій щодо того, які функції слід включити до наступного оновлення. Його можна придбати в CodeCanyon за 6 доларів.

Список категорій повідомлень

Використання короткого коду, цей плагін перерахує категорію дописів мудрий на сторінці чи публікації. Короткий код потрібно вставити під час написання чи редагування сторінки чи публікації, і публікація відобразиться під цією категорією. Ви також можете використовувати віджет, який включений у плагін, але виберіть короткий код для максимальної функціональності.

Список параметрів публікацій категорії

Використовуючи короткий код, вкажіть кількість публікацій, які будуть відображатися, порядок їх відображення та назву категорії. Ім’я автора публікації, дата та багато інших елементів можуть відображатися. Усі елементи можна налаштувати за допомогою CSS та HTML. Якщо ви зіткнулися з будь-якими глюками, перегляньте поширені запитання, де пропонується ряд рішень для коротких кодів.

Розширений віджет останніх публікацій

Щоб відобразити свої останні публікації у віджеті, спробуйте Розширений віджет останніх публікацій. Повідомлення можна приймати з однієї, декількох або певних категорій, або навіть із певних тегів.

останні розширені віджети

Останні публікації допоможуть вам зробити багато речей – додати мініатюри, таксономію та уривки на дисплей, встановити заголовок URL, відобразити останні повідомлення за кількістю коментарів або за датою, відобразити дату модифікації відображення та відобразити докладніше чи параметри типу публікації. Таким чином, ви дійсно маєте великий контроль над тим, як і що відображати під останніми публікаціями.

Категорії в конвертер тегів

Ви помилково додали категорію до публікації замість тегу? Або ви зробили зворотне – додайте тег до публікації замість категорії ? Категорії в конвертер тегів допоможе вам вибрати неправильно категоризовану або теговану публікацію та виправити помилку. Ви можете змінити його обома способами, від категорій до тегів і тегів до категорій.

Категорії в конвертер тегів

Після установки та активації плагіна ви можете отримати доступ до нього з меню Інструменти. Цей плагін може заощадити години роботи, якщо вам трапляється змішати категорії та теги для своїх публікацій.

Теги публікацій та категорії для сторінок

Зазвичай, лише публікації класифікуються та позначаються тегами. Але якщо ви хочете зробити те ж саме і зі своїми сторінками WordPress, це плагін, до якого слід звернутися. Кількість активних установок (30000+) вказує на те, що багато користувачів хочуть і категоризувати свої сторінки.

Теги публікацій та категорії для сторінок

Теги публікацій та категорії для сторінок додасть ті самі категорії та теги на сторінки, які використовуються для ваших публікацій. Це полегшує вашим читачам перегляд ваших сторінок.

Категорії сайтів

Категорії сайтів – другий плагін премії в моєму списку. Це цифри тут, оскільки це може бути особливо корисним для багатосайтових мереж.

Категорії сайтів

Ви можете класифікувати цілі сайти за категоріями сайтів. Він пропонує гнучкість і контроль мережевим адміністраторам, допомагаючи їм створити стільки категорій, скільки можливо. Пов’язані категорії можна вибрати під час реєстрації. Описи сайтів, спеціальні значки категорій та аватари можуть зробити це приємним пошуком у мережі для користувачів. Він ідеально підходить для торгових центрів, освітньої мережі або блогової спільноти.

Після того як ви встановите цей плагін, ви можете відображати списки категорій різними способами – вбудованими списками, спадною сіткою, стилем сітки або гармошкою. Списки можна замовити або не упорядкувати. Сторінки категорій також можуть бути налаштовані дуже багато.

Найпопулярніші теги

Найпопулярніші теги допоможе вам виділити на своїх веб-сайтах найпопулярніші теги та категорії на чільному місці в бічній панелі або в будь-якому районі, котрий перебуває у витках.

Найпопулярніші теги

Кількість категорій та тегів, які потрібно відобразити, а також розмір кожної з них можна вказати. Ви також можете вбудувати хмарку тегів у свої повідомлення та сторінки, використовуючи короткий код.

Класна хмара тегів

Класна хмара тегів

Класна хмара тегів  зробить ваші теги акуратними в дописі. Він створює хмару навколо тегів, яка відповідає і відображається правильно у всіх браузерах. Розмір шрифтів тегів обмежений 17 пікселями.

Останні повідомлення за категоріями

Останні повідомлення за категоріями

Останні повідомлення за категоріями  – це плагін вибору, якщо ви хочете відображати останні публікації з будь-якої конкретної категорії. (Не всі ваші останні публікації, а лише ті, що містяться в будь-якій конкретній категорії). Ви можете вибрати категорію для відображення, кількість публікацій та заголовки.

Ще кілька зручних плагінів, які ви можете спробувати, якщо ви користуєтесь ними конкретно:

 • Руйнуючись категорії  розширить список категорій та підкатегорій. Він в першу чергу призначений для використання у якості віджета, але ви можете використовувати код для його налаштування. Він також може розширюватися для показу публікацій.
 • Категорія Клейка допис візьме вашу флагманську статтю і розмістить її там, у верхній частині кожної сторінки архіву для цієї категорії. Ви можете вибрати категорію, до якої слід містити клейку публікацію, і ви можете дотримуватися лише однієї публікації для кожної категорії. Коли відобразиться список публікацій із цієї категорії, липкий допис з’явиться прямо вгорі. Плагін може додати кілька легких стильових ефектів, щоб виділити публікацію.
 • Кожного разу, коли ви додаєте категорію, URL-адреса публікації з’явиться таким – mydomain.com/category/my-category/. Якщо вам не подобається, що в категорії відображається “категорія”, ви можете використовувати Видаліть URL-адресу категорії. Він видаляє “категорію” з усіх постійних посилань у вашій WordPress. Тепер ваша URL-адреса з’явиться як mydomain.com/my-category/. Це простий плагін, який не потребує конфігурації, його просто потрібно завантажити у свою папку плагінів у папці із вмістом.
 • Ultimate категорія виключення дозволить виключити категорії з вашої першої сторінки, архівів, каналів та пошуку. Ви можете використовувати це, коли ви хочете зберегти вміст, який може не бути цікавим для всіх читачів, і ви не хочете, щоб він був дуже видимим.
 • Категорія Особливості Зображення допоможе вам встановити зображення для кожної категорії. Отже, якщо ви забули додати популярне зображення до будь-якої публікації, цей плагін зробить це за вас, якщо ви встановили зображення категорії за замовчуванням.

У висновку

Категорії та теги полегшують користувача з фронтену та адміністратора з бекенда. Тепер, коли ви знаєте трохи більше про категорії та теги, ніж ви робили на початку цієї сторінки, ви можете спробувати використовувати їх на своїй WordPress. Якщо у вас є інші корисні варіанти, поділіться ними з нами в коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map