Плагіни WordPress для збільшення взаємодії та залучення аудиторії

Більшість блогерів нав’язливіше збільшувати свою аудиторію, коли їм слід зосередитись на покращенні рівня залучення. Пам’ятайте, що зайнята аудиторія купує покупку, і це чудова новина для єдиної цифри, яка насправді налічує: ваш підсумок.


Удосконалення цього залучення – поступовий процес. Чудовий вміст є принципово важливим, як завжди, але так само є спосіб взаємодії та спілкування зі своєю аудиторією – чим більше ви спілкуєтесь зі своєю аудиторією, тим міцнішими є стосунки між блогером та читачем..

Навіщо тобі турбота про силу цього стосунку? Ну а тому, що вибудовувати стосунки – це прекрасний спосіб встановити лояльну читацьку аудиторію, яка потрібна вам для стійкого успіху – ви чули про принцип 1000 відданих шанувальників, правда? Саме ці вірні читачі миттєво прочитають новий опублікований вами матеріал, захоплено поділяться вашими статтями та відкриють свої гаманці, щоб придбати речі, які ви продаєте.

Сьогодні я хочу допомогти вам підвищити рівень залучення аудиторії, показавши вам п’ять способів взаємодії зі своєю аудиторією, а також плагін, який допоможе вам реалізувати кожну стратегію. Давайте зануримось прямо, чи ми?

Розділ про активне коментування: Disqus (БЕЗКОШТОВНО)

Disqus

Чудове місце для початку взаємодії зі своєю аудиторією – це розділ коментарів під статтями. WordPress за замовчуванням включає систему коментування, яка працює досить добре, але є досить обмеженою в порівнянні з багатьма доступними функціональними плагінами для коментування – як результат, більшість власників блогу встановлять плагін для коментування.

Це зводиться до особистих уподобань, але я великий фанат Плагін системи коментарів Disqus, який на сьогодні має понад 1,5 мільйона завантажень. Чому я такий великий фанат Disqus? Ну, не тільки це чудово виглядає з простою, але стильною компонуванням, але робить відвідувачів неймовірно простим, щоб залишити коментар – вони можуть входити в систему, використовуючи Facebook, Twitter, Google+ або акаунт Disqus. Мінімізуйте тертя, максимізуйте кількість залишених коментарів.

Disqus також підтримує потокові коментарі, завдяки чому можна безпосередньо відповідати на залишені коментарі. Увійти в систему голосування вгору / вниз, яка спонукає людей залишати розважливі коментарі – нікому не подобається голосування під голосуванням, правда? – і у вас є ідеальна платформа для коментування для сприяння змістовній дискусії.

Заохочуйте обговорення з опитуваннями: чуйне опитування ($ 14)

Реактивне опитування

Ви можете використовувати опитування різними способами для заохочення взаємодії зі своєю аудиторією. Для початку ви можете використовувати їх для отримання прямого відгуку відвідувачів: ви можете провести опитування, щоб побачити, наприклад, про те, які теми хотіли б читати більше вашої аудиторії. Це також чудовий спосіб додати інтерактивність до своїх публікацій: розглянути питання про актуальне запитання, дозволити відвідувачам висловлювати свою думку, а потім спостерігати за бурхливою дискусією, що починається в просторі коментарів – якщо ви хочете створити швидку публікацію, яка сприятиме дискусії, це – чудове рішення.

Один з найкращих плагінів для опитування, з якими я стикався, – це плагін Respovable Poll, котрий коштує 14 доларів у CodeCanyon. Результати опитування відображаються у чуйних, анімованих графах, серед яких можна вибрати з семи стилів: смугова діаграма, кругова діаграма, пончикова діаграма, лінійна діаграма, радарна діаграма, полярна діаграма та смуги ходу завантаження – всі стилі виглядають чудово . Опитування повністю настроюються, і ви можете вибрати скільки завгодно можливих відповідей.

Ви можете вставити опитування прямо в середині вашого вмісту, використовуючи простий короткий код, плюс ви можете використовувати той самий короткий код, щоб додати опитування до будь-якої області віджетів – на момент написання відсутнього виділеного віджета, але над цим працює розробники.

Створюйте Buzz за допомогою конкурсів: ContestHopper (БЕЗКОШТОВНО)

ContestHopper

Люди люблять отримувати речі безкоштовно, тому використовуйте це на вашу користь: проведення конкурсу з приголомшливим призом може призвести до великого гудіння для вашого веб-сайту. Однак якщо ви раніше не брали участь у змаганнях, знати, як його підняти та запустити, може здатися страшним. Я рекомендую встановити безкоштовну ContestHopper плагін на вашому веб-сайті.

ContestHopper дозволяє вам додавати на свій веб-сайт форму конкурсу, яка виглядає чисто. Ви можете відображати це де завгодно на своєму веб-сайті за допомогою короткого коду або за допомогою виділеного віджета. Ваша форма конкурсу є повністю настроюваною: ви можете встановити текст заголовка та заголовка, включаючи колір тла та шрифти – із понад 600 шрифтів Google – а також часові рамки змагань. Ви також можете вказати вимоги для вступу – які деталі повинні бути залишені, обмеження для входу на особу та чи потрібно подвійна реєстрація для підтвердження вступу.

Після входу плагін дозволить користувачеві поділитися конкуренцією на одному з основних соціальних каналів – ви можете нагородити їх ще кількома записами за це. Нарешті, коли термін змагань минув, плагін вибере переможця випадково.

Пряме спілкування: Генератор контактних форм ($ 15)

Генератор контактних форм

Іноді відвідувач захоче зв’язатися з вами, але йому не буде зручно залишати їх запит у публічному середовищі, як у розділі коментарів. Найпростіший спосіб приймати повідомлення від відвідувачів – це встановити плагін контактної форми. Більшість із нас вже знайомі з кількома плагінами контактної форми – найбільше – безкоштовною Контактна форма 7, і плагіни преміум-класу Gravity Form – але сьогодні я хочу запропонувати щось інше: плагін генератора контактних форм, доступний всього за 15 доларів.

Генератор контактних форм – це потужний плагін для побудови форм, що дозволяє створювати чудові контактні форми за допомогою інтуїтивного інтерфейсу перетягування. Усі форми повністю реагують і мають майже необмежену кількість варіантів налаштування. Ви можете швидко та легко стилювати свої форми – ви можете вибрати бажаний шрифт з вибору 600+ веб-шрифтів Google, а також мати повний контроль над шрифтом, фоном, рамкою та кольором кнопки..

Ви можете налаштувати форму легко, просто перетягуючи елементи, як завгодно – ви можете додавати у форму прапорці, перемикачі та випадаючі списки. Існує повзунок для визначення ширини кожного елемента. Існують також розширені елементи, такі як час, дата, URL-адреса та кепта, при цьому плагін підтверджує формат кожного запису перед тим, як приймати подання. Нарешті, ви можете інтегрувати всі основні сервіси автовідповідачів, включаючи MailChimp та AWeber.

Додаткові канали зв’язку: HelloBar (БЕЗКОШТОВНО)

HelloBar

З ранніх днів Інтернету веб-майстри зрозуміли важливість розширення списку електронних листів – є кілька кращих способів подальшої взаємодії зі своєю аудиторією. Список електронної пошти дозволяє вам спілкуватися з підписниками безпосередньо через їхню вхідну скриньку, що розширює ваше охоплення за межі вашого веб-сайту та вмісту, який ви публікуєте.

Існує ряд плагінів зі списку електронної пошти, де багато хто ступає тонку межу між занадто настирливою та не захоплює достатньо уваги для залучення підписників. HelloBar є фантастичним рішенням цієї проблеми, привертаючи достатньо уваги, не відчуваючи себе непосильним.

HelloBar – це проста форма для входу, що випадає вгорі сторінки. Він може бути інтегрований з дев’ятьма автовідповідальними службами – включаючи великі, AWeber та MailChimp. Якщо у вас ще немає підписки на автовідповідач, HelloBar збереже вашу захоплену адресу електронної пошти.

Сам HelloBar повністю настроюється – ви можете редагувати повідомлення, шрифти, колір шрифту та колір кнопки для максимального перетворення. Відображається демонстраційна версія вашого бару, яка дозволяє в режимі реального часу пограти з цими параметрами налаштування. Бари самі по собі виглядають фантастично, і з усіма доступними кольорами ви можете створити щось вражаюче, зберігаючи кольорову гаму вашого веб-сайту. Ви навіть можете створити декілька HelloBars і запустити тести / b, щоб побачити, який з них найкраще працює – Приладна панель HelloBar дозволяє налаштувати частоту відображення кожного з них, а також відстежувати результати.

Коли ви задоволені своїм дизайном, ви можете додати HelloBar на свій веб-сайт, використовуючи простий HTML-код, доданий перед вашим закритим тегом. Також у вас є можливість завантажити власний заздалегідь налаштований плагін WordPress, завантажений з інформаційної панелі HelloBar – просто завантажте та активуйте цей плагін, і HelloBar стане миттєво активною.

Фінальні думки

Так ось у вас є: п’ять простих плагінів для покращення взаємодії зі своєю аудиторією. Якщо ви серйозно ставитесь до створення лояльної спільноти, щоб запобігти затопленню відвідувачів, це все чудові стратегії, які ви можете використовувати – вони можуть навіть забезпечити захист від найгіршого впливу, який оновлення алгоритму Google може мати на ваш веб-сайт.

І не забувайте: взаємодія з вашою аудиторією є весело – мабуть, найкраща причина всіх частіше спілкуватися зі своєю аудиторією!

Чи можете ви порекомендувати будь-які інші плагіни WordPress, що сприяють взаємодії? Повідомте нас у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map