Плагіни WordPress для соціальних медіа для збільшення трафіку

Трафік справді є життєвою силою кожного веб-сайту в Інтернеті. Без належного трафіку все, що ви маєте, – це лише код та контент. У вас немає бізнесу, і якщо ви не реєструєте значну кількість звернень на регулярній основі, у вас навіть немає інструменту маркетингу. Але як змусити більше людей відвідувати ваш веб-сайт? З цими соціальними медіа WordPress плагіни звичайно!


По-перше, ви повинні переконатися, що ваш WordPress SEO є першочерговим, оскільки ми не можемо ігнорувати пошукові системи як найбільше джерело трафіку в Інтернеті. По-друге, ви повинні поділитися (або надати своїм користувачам можливість поділитися) своїм вмістом за допомогою соціальних мереж, що є ще одним чудовим джерелом веб-трафіку лише секунди для пошукових систем..

В недавньому минулому ми представили найкращі плагіни соціальних медіа для WordPress. Цей другий список має на меті створити цю публікацію, надавши додаткові двадцять (20) плагінів для розповсюдження вашого вмісту, як пожежа, у соціальних мережах та збільшення вашого трафіку.

Це не виходить, ось двадцять потужних плагінів WordPress соціальних медіа для збільшення трафіку на ваш веб-сайт або наступний проект. Насолоджуйтесь!

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Contents

1. Плагін VIVO Live Tweets WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-vivo-живі-твіти-wpexplorer

Розширюйте взаємодію на своєму веб-сайті за допомогою плагіну WordPress Vivo Live Tweets, який дозволяє вставляти твіти на ваш веб-сайт залежно від місця розташування, хеш-тегів (пошукових термінів) та твітів користувача. Цей плагін може стати в нагоді, особливо якщо у вас є сайт новин, який може отримати велику користь від тенденцій та каналів.

На перший погляд функції легко настроюються, повністю реагують, встановлюють кількість твітів для відображення, сумісні з основними веб-переглядачами, функцію короткого коду та простий у користуванні. Твіти Vivo Live мають чудовий рейтинг покупця 4,75 / 5,00 і продається лише за 16 доларів.

2. Плагін jQuery Facebook Wall WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-jquery-facebook-wall-wordpress-wpexplorer

Цей плагін є еквівалентом Facebook Vivo Live Tweets з лише кількома додатковими функціями. Наприклад, плагін jQuery Facebook Wall WordPress дозволяє легко розміщувати альбоми, фотографії, канали та події серед іншого на вашому сайті WordPress.

Цей плагін WordPress у соціальних мережах постачається з дивовижними функціями, такими як прекрасна анімація CSS, чуйний дизайн, підтримка декількох каналів сторінок, світлова скринька Facebook для фотографій, коментарів та подібних кнопок, а також понад сорок (40) інших варіантів. Плагін jQuery Facebook Wall WordPress продається за 17 доларів і має вражаючий рейтинг покупця 5,00 / 5,00.

3. Легкий соціальний показник Pro WordPress плагін

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-Wordpress-легко-соціальні-метрики-про-за-wordpress-wpexplorer

Після того, як ваша стратегія соціальних медіа почне окуплятися, вам знадобиться рішення щодо соціальних показників, щоб контролювати ефективність вашого вмісту в соціальних мережах. Ось тут надходить Easy Social Metrics Pro для WordPress.

Цей плагін для соціальних медіа простий у встановленні та використанні, оснащений чудовою інформаційною панеллю, автоматично збирає дані, а потім надає детальні звіти, які дозволяють відстежувати ваш вміст у дванадцяти (12) основних соціальних мережах. Easy Social Metrics Pro для плагіна WordPress оснащений іншими функціями, включаючи віджет для відображення ваших найпопулярніших соціальних повідомлень. Плагін відносно новий (опубліковано 2 вересня 2014 року), тому його ще не оцінено. Клієнти говорять чудово про плагін. Цей плагін поверне лише 28 доларів.

4. Соссі – соціальний профіль та лічильник WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-sossy-соціальні профілі-і-лічильник для wordpress-wpexplorer

Чи знаєте ви, що показ соціальних доказів може збільшити залучення користувачів та соціальну активність на вашому веб-сайті? Після генерування трафіку з пошукових систем, соціальних медіа чи інших місць ви повинні зніматись для залучення, і Sossy надає саме те, що вам потрібно.

Sossy найвідоміший за такими функціями: повністю чуйний сенс, що ваші соціальні лічильники будуть добре виглядати на будь-якому пристрої, необмежена кількість соціальних профілів, перетягування, функція короткого коду, необмежені параметри відображення (тобто ви можете відображати Facebook Likes, послідовники Twitter тощо), кеш-пам’ять функціональність для скорочення часу завантаження сторінки та багато іншого. Плагін Sossy для соціальних медіа для WordPress був створений Phpbits, має чудовий рейтинг 4,80 / 5,00 і продається лише по $ 14 доларів. Чудова інвестиція для вашого сайту WordPress.

5. Вкладки соціальної мережі для WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-соціальної мережі-вкладки-для-wordpress-wpexplorer

Автор дизайнерської хімії, елітний автор WordPress Social Stream, з’являється ще один потужний плагін WordPress для соціальних медіа, який допомагає вам “… поєднувати всі ваші улюблені профілі та соціальні мережі в плавні слайди або статичні вкладки.” І у вас є багато місця для створення дивовижних вкладок, оскільки цей плагін підтримує шістнадцять (16) соціальних мереж та до шістдесяти дев’яти (69) типів каналів.

Інші функції включають швидке завантаження AJAX, функціональність короткого коду, гнучкі позиціонування, прості налаштування, інтерфейс перетягування та повну документацію. Маючи близько 4000 продажів та рейтинг 4,53 / 5,00, ми можемо зробити висновок, що Design Chemical прагне до досконалості та якості. Вкладки соціальних мереж для WordPress коштують 14 доларів, але плагін коштує кожної копійки.

6. Простий плагін WordPress Social Inbox для Facebook, Twitter та Google+

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-прості-соціальні-вхідні-facebook-щебетати-google-плюс-wpexplorer

Перейдіть на новий рівень маркетингу соціальних медіа WordPress за допомогою простого соціального вхідних повідомлень, плагіну WordPress соціальних медіа, як ніхто іншого. До речі, розроблений dtbaker, елітним автором, коштував всього 18 доларів доларів і з чудовим рейтингом покупця 4,33 / 5,00, Simple Social Inbox надає вам можливість ділитися публікаціями блогів у Facebook, Twitter та Google+ одним клацанням правою кнопкою миші від вашого Область адміністратора WordPress.

Крім того, ви можете відстежувати ефективність ваших соціальних посилань та відповідати на соціальні повідомлення (коментарі, твіти тощо) на інформаційній панелі WordPress! Як класно. dtbaker вилив творчість та геніальність у цей плагін соціальних мереж!

На думку автора, Simple Social Inbox є чудовою альтернативою Hootsuite. Той факт, що ви можете насолоджуватися функціями, що нагадують ботфорти, прямо на інформаційній панелі WordPress, робить цей плагін ще більш захоплюючим. Викрикуйте dtbaker, щоб створити справді унікальний плагін для соціальних медіа для WordPress, хоча він підтримує лише три (3) соціальні мережі на момент написання..

7. Pinterest Автоматичний контактний плагін WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-pinterest-автоматичні-pin-plugin-wpexplorer

З моменту запуску в 2010 році Pinterest виріс настільки, як соціальна мережа на базі правління, а також джерело трафіку. По суті, Pinterest вигідно конкурує з подібними показниками Google+, LinkedIn та YouTube з точки зору залучення трафіку. Вам потрібно скористатися цим величезним джерелом трафіку, і плагін Pinterest Automatic Pin – саме те, що вам потрібно.

Цей плагін WordPress у соціальних мережах дає вам змогу автоматично закріплювати необмежені зображення на ваших дошках Pinterest. Ви навіть можете закріпити обрані зображення (або перше зображення в кожному дописі), об’ємно закріпити декілька зображень і зв’язати шпильки до своїх публікацій. Автоматично. Просто встановіть плагін і ваша робота закінчена.

Плагін Pinterest Automatic Pin підтримує WooCommerce (автоматично закріплюйте зображення вашого продукту), спеціальні типи публікацій, шпильки на основі категорії та власні таксономії. Плагін постачається з іншими функціями, які не були згадані вище, а також безкоштовна підтримка. Плагін Pinterest Automatic Pin WordPress має понад 1200 продажів, чудовий рейтинг 4,30 / 5,00 і продається лише за 15 доларів долара.

8. DITTY Ticker Ticker WordPress плагін

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-ditty-twitter-ticker-wpexplorer

Це більше доповнення, оскільки воно вимагає Ditty News Ticker (безкоштовно) працювати. Крім цього, ви можете використовувати Ditty Twitter Ticker для створення декількох каналів Twitter для свого сайту WordPress. Завдяки безлічі варіантів, цей плагін дозволяє відображати свої канали у списку, ротаторі, скроллері чи віджеті. Ви можете створити канал твітів із кількох акаунтів у Twitter та назви продуктів. Ditty Twitter Ticker має чудовий рейтинг 4,33 / 5,00, був придбаний понад вісім сотень (800) разів і коштує всього 7 доларів долара.

9. Плагін WordPress соціальних платежів

20-дивовижні-соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-соціальні-платежі-wpexplorer

Багато розробників створили плагіни соціальних медіа WordPress, які дозволяють користувачам “платити” подібним, твітним або +1 для перегляду вмісту з обмеженим доступом. Однак лише деякі з цих плагінів можуть відповідати елегантності та простоті використання, які поставляються із плагіном WordPress для соціальних платежів від Butterfly Media.

Соціальні виплати сумісні з основними веб-переглядачами, WordPress 3.9 і дозволяють проводити повне налаштування. Крім того, плагін підтримує короткі коди, щоб ви могли додавати свої піктограми соціальних платежів куди завгодно. Це чудово, ви повинні бачити плагін в дії, щоб повірити. Цей відносно новий плагін продається лише за 18 доларів.

10. Плагін для театру в Instagram WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-instagram-театр-wpexplorer

Ви активні в Instagram? Якщо ви виявляєте, що ви розміщуєте фотографії в Instagram кілька разів на день, ви можете перетягувати та показувати їх на своєму сайті WordPress легко та стильно, використовуючи плагін Instagram Theatre. Що ще? Плагін допоможе вам збільшити свою гру в Instagram, якщо ви відстаєте.

Театр Instagram дозволяє створювати красиві галереї / портфоліо Instagram на вашому веб-сайті WordPress без особливих зусиль. Доступні кілька макетів, включаючи список, сітку та повний екран. Плагін повністю чуйний, має рейтинг покупця 4,3 / 5,00 і продається за 14 доларів.

11. Плагін Social Locker для WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-соціальні-шафки-для-wordpress-wpexplorer

Інколи, незалежно від того, наскільки великий вміст, люди просто не натискатимуть кнопки соціального спілкування так часто, як хотілося б. Як щодо того, щоб змусити людей “платити” подібним, твітним або Google +1, щоб отримати доступ до найціннішого вмісту? Social Locker для WordPress – це прекрасно розроблений плагін для соціальних медіа, який допомагає вам підвищити соціальну ефективність веб-сайту, отримати експозицію та створити спільноту послідовників легко та швидко. Соціальна шафка для WordPress була куплена понад 3600 разів, має вражаючий рейтинг 4,68 / 5,00 і продається за ціною $ 24.

12. Веселий плагін Facebook Popup WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-смішні-facebook-pop-up-wpexplorer

Хто б не використовував посмішку раз у раз? Сміх – це найкраще ліки, і, як кажуть вони, і якщо ви хочете змусити своїх відвідувачів веб-сторінок сміятися і одночасно підвищити свій соціальний бал, вам потрібна ця смішна Facebook Pop-Up.

Для початку спливаючі вікна мають типову кнопку Like, а для комічного полегшення – кнопку Не подобається, яку неможливо натиснути. Так, це рухається курсор миші. Досить сказати, що ви можете лише сподобатися сторінці або закрити спливаюче вікно. Так чи інакше, ви посміялися. Смішні Facebook Pop-up мають рейтинг покупця 4,00 / 5,00 і коштує лише 5 доларів.

13. Плагін ULTIMATE WP Social Deux WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-ultimate-social-deux-wpexplorer

З дивовижним рейтингом 4,68 / 5,00, понад 1700 продажами та безліччю чудових функцій, Ultimate Social Deux – плагін для соціальних медіа, який ви хочете сприяти соціальній активності на своєму веб-сайті. Ultimate Social Deux працює нестандартно і добре грає з іншими плагінами WordPress. Основні особливості полягають у тому, що плагін дуже швидкий, повністю чуйний, включає в себе користувацькі кольори, автоматичні оновлення, підтримку декількох мов тощо. Ultimate Social Deux коштує лише $ 14 доларів.

14. Універсальний плагін WordPress SocialPlider Universal Social Sidebar

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-socialsider-wpexplorer

Плагін соціальних мереж SocialSider принаймні красивий. Маючи понад шістдесят (60) соціальних іконок, шість (6) кольорових стилів та елегантний дизайн серед інших унікальних особливостей, SocialSider допоможе вам створити гарну соціальну бічну панель за лічені хвилини. Цей плагін для соціальних мереж WordPress має чудовий рейтинг 4,9 / 5,00 і продається на рівні $ 13 доларів, що також отримує вам велику підтримку.

15. ShareIt – Доступний вміст фрагментів WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-shareit-wpexplorer

Я зробив звичку оспівувати творчість кожного разу, коли я це бачу. Елліот вибрав ідею і додав перевагу ділим фрагментів вмісту своїм унікальним плагіном ShareIt. Плагін найвідоміший за такими чудовими функціями, як його можливість ділитися в різних соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn та Tumblr серед інших, повністю чуйний дизайн, кілька варіантів вирівнювання (наприклад, розмістити фрагменти зліва, на справа або в центрі), інтеграція у візуальний редактор WYSIWYG, користувацький CSS, інтеграція значків FontAwesome, велика підтримка тощо. У ShareIt чудовий рейтинг 4,62 / 5,00 і коштує лише $ 14 доларів.

16. Спільний доступ до Jetpack на WordPress.com

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-jetpack-sharing-wpexplorer

Напевно, ви вже чули про Jetpack. Цей плагін постачається з низкою крутих модулів, включаючи Спільний доступ, що дозволяє додавати до вмісту красиві кнопки спільного використання. Jetpack Sharing підтримує декілька соціальних мереж, включаючи Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Reddit, Digg, StumbleUpon та Pinterest. Це легко встановити, активувати та використовувати. Крім того, модуль Jetpack Sharing дозволяє перетягувати соціальні кнопки, щоб розташувати їх так, як хотілося б. Jetpack має понад дванадцять (12) мільйонів завантажень та рейтинг 3,9 / 5,00. Цей модуль спільного використання вам сподобається, якщо ви цінуєте простий та чистий дизайн.

17. Кнопки соціального обміну Mashshare Безкоштовний плагін WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-share-button-mashshare-wpexplorer

Mashable.com отримав право на соціальний обмін, використовуючи єдину у своєму роді систему соціального обміну, яка підсумовує та відображає загальну кількість акцій у верхній частині кожного повідомлення. Кнопка Share MashShare надає вам можливість повторити соціальні кнопки Mashable на своєму веб-сайті. Плагін не завантажує зовнішніх скриптів і використовує кешування, що означає його uber-fast. Крім того, він сумісний з усіма темами WordPress і має функцію короткого коду, тому ви можете розміщувати соціальні кнопки де завгодно..

18. FLARE Безкоштовний плагін WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-спалаху-wpexplorer

Після реєстрації в обліковому записі Filament (легко і безкоштовно) ви швидко дізнаєтесь, що Flare поставляється з великою кількістю гнучких варіантів. Для початку соціальні кнопки легко налаштувати та налаштувати. На додачу. Flare оснащений чудовим користувальницьким інтерфейсом, який дозволяє створювати потрібний соціальний досвід. Ви справді керуєте соціальним маркетингом на вашому сайті WordPress, оскільки у Flare люди зможуть обмінятися вашим вмістом і слідкувати за вами в найкоротші терміни. Цей плагін створений за допомогою jQuery, а також підтримує основні браузери.

19. Соціальна панель інструментів Безкоштовний плагін WordPress

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-соціальні-панелі інструментів-wpexplorer

Впорядкуйте всі ваші соціальні кнопки на привабливій для візуальної панелі інструментів, використовуючи неймовірний плагін Social Toolbar. Іншими словами, плагін соціальних мереж Media Toolbar дозволяє додавати просту в налаштуваннях панель інструментів у розділі колонтитулів вашого веб-сайту. Ви можете налаштувати панель інструментів за власним вибором кольорів (наприклад, кольори марки). Плагін повністю чуйний і допоможе вам привернути увагу на вашому веб-сайті, не заважаючи читачам.

20. Соціальний обмін Danny Free WordPress Plugin

20-дивовижні соціальні медіа-плагіни-для-wordpress-соціальні обміни-від-Danny-wpexplorer

Цей плагін WordPress у соціальних мережах вам пропонує Данні ван Кутен, хлопець, який розробив популярний плагін MailChimp WordPress серед інших чудових плагінів WordPress. Цей плагін швидкий, гнучкий і простий. Маючи понад п’ятнадцять тисяч (15 К) завантажень, видатний рейтинг 5,0 / 5,0 та безліч дивовижних функцій, Social Sharing від Danny допоможе вам підняти гру в соціальних мережах на абсолютно новий рівень. Тоді плагін працює з WordPress 3.5 або новішою версією та підтримує декілька мов, а також функцію короткого коду.

Ваші думки про плагіни WordPress для соціальних медіа

Тепер, коли у вас є ще двадцять дивовижних плагінів WordPress для соціальних медіа, немає жодної причини, чому ваш сайт WordPress повинен працювати погано, наскільки йде маркетинг соціальних медіа. У той же час, пам’ятайте, що якість та цінність отримують більше людей, які діляться вашим вмістом. Які плагіни WordPress у соціальних мережах ви використовуєте на своєму сайті WordPress? Будь ласка, поділіться та допишіться до цієї публікації через розділ коментарів нижче. Все найкраще!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map