Плагін Maps Mark Pro для огляду WordPress

Maps Marker Pro

Маючи не менше 72 потужних функцій, Maps Marker Pro є (за словами розробника) «найбільш комплексним та зручним для користувачів рішенням для WordPress». Незалежно від того, що ви організовуєте громадський проїзд на велосипеді, хочете збільшити рух пішки до вашого тайського ресторану, або плануєте запуск бутикового магазину хлібобулочних виробів, Maps Marker Pro – це рішення для вибору WordPress..


У цій статті ми детальніше розглянемо Maps Marker Pro та розкриємо, скільки найпотужніших функцій можна використати для вашого веб-сайту WordPress.

Основні характеристики плагіна Map Marker Pro

mapmarkerpro-wordpress-плагін
Найбільш основна функціональність програми Маркер карт Pro дозволяє вам створити маркер для географічного розташування, яке ви маєте на увазі, використовувати одну із понад тисячі значків для представлення цього місця та створити посилання для вказівки. Додатковий текст можна додати у спливаюче вікно.

Ви також можете створити кластери маркерів. Скажімо, наприклад, що ви виробник та розповсюджувач органічної собачої їжі. Ваші клієнти можуть захотіти знати, де придбати ваш продукт на місцевому рівні. Ви можете використовувати кластери для визначення кожного міста міста, де можна знайти корм для собак, а споживачі можуть знайти окремі магазини у кожному регіоні.

Заслуговують на увагу додаткові особливості Maps Marker Pro

 • Використовуйте короткі коди, щоб вставити карти на свої сторінки, публікації, шаблони та віджети.
 • Піктограми дисплея налаштовуються.
 • Виберіть власні базові карти, включаючи Карти Google, Open Street Map, Bing, Mapbox та власні WMTS-карти.
 • Повністю чуйний.
 • Додайте QR-коди своїх карт до упаковки тощо.
 • Створіть легенду про карту.

Усі ці функції та багато іншого доступні за одноразову плату за ліцензію.

Стандартна підтримка одного домену доступна на сайті Особисті план на 31 дол. П’ять доменів підтримуються в Плюс планують 87 доларів і Професійні план пропонує підтримку 25 доменів вартістю $ 164. Хоча кожна ліцензія є одноразовою платою, за оновлення та постійну підтримку передбачено щорічну плату.

Ви можете перевірити ці функції, перш ніж повністю виконати активація 30-денного випробування. Пробна версія легко переходить у платну версію, якщо або коли ви готові оновити до Pro версії.

Вирішення, які функції найкраще підходять для вас

Маючи настільки багато можливостей для вибору, вам може бути цікаво, які з них справді можуть принести користь вам та вашим бізнес-цілям. Давайте вивчимо деякі реальні приклади.

Ewetopia використовує Маркер Маркет Pro, щоб вказати, де клієнти можуть знайти свою продукцію. На зображенні нижче вони використовують кластеризацію, шари та піктограми, щоб вказати на ринки та ресторани, які ведуть свою продукцію.

Маркер про карти Приклад Прикладна бізнес-карта

Приклади кластеризації та різних значків маркерів

Центр велосипедного туризму Ніагра також створив декілька карт. Одні вказують маршрути велосипедистів, а інші вказують, де велосипедисти можуть зупинитися для ремонту та додаткових послуг по цих велосипедних маршрутах. Третє зображення – легенда Maps Marker Pro.

Maps Maker Pro Приклад маршрутів

Скріншот треків GPX для винного маршруту до Ніагари

Приклад службових зупинок для Маркер карт

Знімок екрана прокатки та ремонту велосипедів

Приклад легенди Map Marker Pro Map Legend

Скріншот легенди карти

Навчання картографії не потрібно для створення власних карт, які виглядають настільки ж точно та професійно, як ці.

Наближення світу до вашої (віртуальної чи фізичної) двері

Як саме це робиться? Скажімо, ви власник Муді-кафе і кафе “Мінді” – де ви продаєте десерти з мухі, напої та короткі пункти меню. У вас є і веб-сайт, і цегельно-будівельний магазин, але ваша основна маркетингова мета – привернути ступний рух у ваш магазин. Який був би ваш наступний крок?

Крок 1

Після встановлення натисніть Maps Marker Pro на панелі адміністрації в WordPress, після чого додається новий маркер. Вам слід перейти на сторінку, схожу на цю:

Додайте новий маркер

Скріншот “Додати новий маркер”

Крок 2

Заповніть усі необхідні поля. Ви хочете назвати маркер, ввести його місцеположення, вибрати його розмір карти та рівень масштабування, призначити шар (за бажанням), визначити тип поля керування та панелі дисплея, вибрати піктограму, вирішити, чи хочете ви спливаюче вікно текст, і якщо так, введіть цей текст і натисніть кнопку Опублікувати.

Можливо, вам буде запропоновано вказати координати довготи та широти для потрібного місця. Ось найпростіший спосіб я знайшов це зробити. Після заповнення всіх полів вони повинні виглядати приблизно так:

Карти Маркер Pro Створення маркерів

Заповнення полів “додати новий маркер”

Крок 3

Скопіюйте короткий код нового маркера вгорі сторінки:

Код Маркер Pro_Grab Швидкий код

Тут ви захоплюєте короткий код вашої карти

Крім того, ви можете натиснути на Додати карту кнопка, розташована у верхній частині меню текстового редактора вашої нової сторінки чи публікації.

Приклад

Можна також вставити короткий код на нову сторінку або допис, натиснувши посилання “Додати карту”

Якщо у вас немає жодної публікації чи сторінки, на якій можна відобразити вашу нову карту, створіть її, а потім додайте короткий код у відповідну область. Відформатуйте свою сторінку або публікацію за бажанням, а потім протестуйте нову карту. Ось кінцевий результат:

Завершено плагін Map_Map Marker Pro

Ось так виглядатиме ваша готова карта

Ця основна карта має чітке зображення з точними координатами. Це обов’язково допоможе меценатам візуально зрозуміти місце розташування бізнесу. Інформація, що додається до спливаючого вікна, ще більше покращує досвід клієнтів, оскільки їм не потрібно шукати базову інформацію, наприклад робочий час або наявність парковки.

Використання карт Маркер Pro в зростаючому бізнесі

Приклад шарів

Коли ви створюєте шари,
сусідні місця стають скупченнями

По мірі зростання вашого бізнесу чи організованих заходів ви можете збільшити глибину інформації, яку ви надаєте відвідувачам сайту, використовуючи плагін WordPress Maps Marker Pro.

В середньому відвідувачам сайту, які роблять один запит на карту – як у запиті переглянути одне географічне розташування на вашому веб-сайті, – потрібні сотні ресурсів карт за кадром. Коли веб-сервер повинен згадати, що багато інформації, сторінки потенційно можуть завантажуватися повільніше, що спричиняє погану роботу користувачів.

Зазвичай відвідувачі сайту шукають інший веб-сайт, а не чекають завантаження сторінки. Але добре новина в тому, що варіант кластеризації запропонований плагіном Maps Marker Pro, скорочує час завантаження сторінки.

На зображенні вище, зелений круг – приклад кластеризації. У безпосередній близькості розташовані дві локації кафе, тож вони згруповані разом. Після натискання глядачі можуть побачити окремі місця кожного з них.

Щоб створити кластери, ви повинні зробити шари, схожі на маркери, над якими ми переходили вище. Замість “Додати новий маркер” ви виберете “Додати новий шар”. Після заповнення всіх полів та збереження нового шару ви можете призначити маркери для відображення на створеному вами шарі. Це призводить до зображення безпосередньо зверху – одна карта з декількома кластеризованими місцями.

Ви пробували Маркер карт Pro?

Плагін Maps Marker Pro – це чудовий інструмент, який дозволяє вам пропонувати додатковий рівень інформації відвідувачам сайту та потенційним клієнтам. Він має десятки функцій та варіантів перекладу, має дрібну криву навчання, тому вам не доведеться вибирати багато часу зі свого напруженого розкладу, щоб активувати та відображати ваші карти.

Отримайте Маркер Маркет Pro

Чи вважаєте ви, що плагін Маркер карт буде життєздатним рішенням для вашого бізнесу? Поділіться своїми думками у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map