Найкращі теми WordPress для відео у 2018 році

Найкращі відео теми WordPress Premium

Відео, напевно, є найбільш привабливим типом вмісту в Інтернеті сьогодні, але якщо ви хочете створити успішний веб-сайт, орієнтований на відео, він повинен бути одночасно інтуїтивним та привабливим для ваших відвідувачів..


На щастя, ви користувач WordPress, і є безліч тем WordPress, які полегшують створення та керування високоякісним веб-сайтом відео. Незалежно від того, чи показуєте ви свій останній художній фільм, створюєте відеоблог або запускаєте власний міні-YouTube, у WordPress є доступна тема, яка дозволить показувати.

Зважаючи на вищезазначене, ця стаття розкриває десять найкращих тематичних відео тем WordPress, доступних сьогодні, в жодному конкретному порядку. Давайте тріщимо!

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Справжній маг

Справжня тема Mag
True Mag – це дуже гнучка тема веб-сайту, яку можна використовувати для відео-блогу, відео-портфоліо чи відео-журналу. У комплекті є декілька макетів домашніх сторінок і різні відео слайдери, тому ви можете демонструвати свої відео різними способами.

True Mag має потужну функціональність відео – включаючи відеорекламу, автоматичне відтворення відео та подання відеороликів на передньому кінці – що дозволяють створити власний веб-сайт у стилі YouTube. Ви можете інтегрувати відео-канали з YouTube та легко показувати власні відео.

True Mag готовий для вас, щоб створити повноцінне відео-спільнота та інтегрується з популярними плагінами, включаючи BuddyPress, bbPress, WooCommerce та Членство від WPMU DEV.

2. VideoTube

Тема VideoTube
VideoTube – ще одна гнучка та потужна тема, створена для того, щоб допомогти вам створити власний веб-сайт для відео. Незалежно від того, чи хочете ви вставляти відео з YouTube, Vimeo, Dailymotion або Hulu, або розміщувати власні відео, VideoTube може стати вашою платформою.

Ця чиста, сучасна тема повністю настроюється, з різними віджетами домашньої сторінки, які дозволяють відображати свої відео так, як вам подобається. Інші потужні функції включають вбудовану систему “як” для зворотного зв’язку та відеозаписи на передньому кінці. Автоматичні ескізи відео допомагають зробити VideoTube простішим для вас, щоб розпочати спільний доступ до колекції відео.

3. VideoTouch

Тема VideoTouch
Все ще в царині гнучких тем для веб-сайтів, VideoTouch – це прекрасна тема, створена для демонстрації вашої колекції відео. Великі галереї мініатюр відео роблять цю тему радістю для перегляду.

VideoTouch постачається з потужним конструктором макетів, який дозволяє повністю налаштувати показ ваших відео. Ви можете вставляти відео з будь-якого великого постачальника, а також завантажувати MP4 відео файли. Ваші користувачі також можуть надсилати свої посилання на відео або файли через передню частину, що полегшує вам зростання вашого сховища.

4. Всього

Gamer Vlog від Total WordPress

Gamer Vlog – це прекрасна тема відео, створена за допомогою теми Total WordPress. Розроблена з великими популярними відео, ця тема ідеально підходить, якщо ви хочете продемонструвати відео портфоліо або якщо ви ведете відеоблог.

Набір варіантів тем, налаштованих віджетів, конструкторів заголовків та колонтитулів, декількох варіантів меню та, звичайно, потужний Visual Composer дозволяють створити сайт, який ідеально відповідає вашим потребам. Тема – SEO-дружнє та чуйне, що дозволяє створити сайт, який відвідувачам легко знайти та використовувати.

5. eVid

Тема eVid
eVid, розроблений нашими друзями в Elegant Themes, призначений для відео-блогерів. Він інтегрується з основними відео-хостами (включаючи YouTube, Vimeo, Veoh та MetaCafe) та має власний відеоінтерфейс для показу ваших відео.

Повні параметри теми дозволяють повністю налаштувати свій сайт, не торкаючись рядка коду. Складач гнучких компонувань працює з короткими кодами, тому ви можете створити будь-який макет, який ви уявляєте.

Ця тема не така красива, як деякі інші, яку ми дивилися, але це суцільна тема, яка може працювати добре для простого відеоблогу.

6. VideoZoom

Тема VideoZoom
VideoZoom – це потужна тема відео, створена для того, щоб допомогти вам демонструвати відео з усього Інтернету. Гнучкий повзунок домашньої сторінки, у якому є параметри конфігурації, дозволяє легко розміщувати найкращий вміст на вашому сайті.

Ви можете вбудовувати відео від усіх основних постачальників відео або завантажувати власні власні відео. Розширені параметри теми дозволяють вам налаштувати зовнішній вигляд вашого сайту відповідно до ваших потреб. VideoZoom також реагує на мобільні пристрої, гарантуючи, що ваші відео будуть виглядати дивовижно на будь-якому пристрої.

7. Серія

Тема серії
Серія – це ще одна тема з прекрасних людей на Press75. Цей дещо відрізняється від свого брата, оскільки призначений для показу веб-серіалів.

Макет дозволяє глядачам легко переглядати епізоди веб-серіалу та переглядати доступні шоу. Крім того, чуйний дизайн та інтегровані параметри соціальних медіа полегшують глядачам дивитися та ділитися своїми відео на будь-якому пристрої.

8. Відео

Тема відео
Відео – це тема додатків “все в одному” від Templatic, покликана допомогти вам створити свій власний YouTube. Ви можете розміщувати та ділитися відео від усіх основних постачальників відео або завантажувати власні власні відео. Тема також дозволяє вашим користувачам надсилати свої посилання та файли відео через лицьовий кінець.

Тема Відео повністю настроюється і має широкий набір налаштованих віджетів, тому ви можете створювати будь-який макет, який хочете відображати свої відео. Спеціальні сторінки категорій та пов’язані відеозаписи дозволяють створити повний досвід відео для ваших користувачів, щоб переглядати їх.

9. Відеоцентр

Тема відеоцентру
Від RichWP надходить Video Hub – чуйна відео-тема, призначена для демонстрації відеобібліотеки прямо на першій сторінці. Ви можете показувати свій найкращий вміст за допомогою спеціальних віджетів та здійснювати монетизацію за допомогою рекламних віджетів.

Розроблений для демонстрації відео, Video Hub працює з усіма форматами публікацій WordPress, тому ви можете використовувати цю тему для багатого на вміст блогу. Це не так налаштовується, як деякі інші теми, які ми розглянули, але є надійним вибором для прямого відео-сайту.

10. М’яка обкладинка

обкладинка-відео-тема

Останнє у нашому списку, від Array, є Paperback – потужна тема, яка дозволяє вам створити повністю функціональний веб-сайт у стилі новин із відео. Ви та ваші користувачі можете вставляти відео від великих постачальників або завантажувати відео безпосередньо на сайт.

Ви можете налаштувати кольори, типографіку, додати популярну карусель публікацій та інше. Ви також можете легко класифікувати відео (поряд з будь-якою іншою галереєю, аудіо чи традиційними статтями, які ви публікуєте), щоб створити власні списки про ніші.


Відеосайт повинен виділятися, щоб привернути та привернути увагу відвідувачів. Таким чином, вам потрібна тема WordPress, яка представлятиме ваші відео на привабливий та інтуїтивний спосіб, заохочуючи своїх користувачів не лише переглядати ваш вміст, а й залишатися на вашому сайті. і повертайтеся для більше в майбутньому.

Ми виконали роботу з вами, переглянувши багато доступних тем для виявлення вершків обрізання відео теми. У нашому списку вище ви маєте змогу знайти ідеальну тему для створення успішного веб-сайту, тому виберіть його та розпочніть сьогодні!

Тепер все закінчилося – ми хотіли б дізнатися більше про амбіції вашого веб-сайту, тому поділіться своїми враженнями зі створення веб-сайту в WordPress у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map