Найкращі теми WordPress для фотографії у 2020 році

Кращі теми WordPress для фотографів та дизайнерів

Там дуже багато добре розроблених тем WordPress. Служить багато різних цілей. Є навіть такі, які в значній мірі можуть самостійно розробити дизайн сайту. Але як фотограф, дизайнер чи візуальний художник вам не потрібна тема, яка виділяється для вас, вам потрібна тема, яка дозволяє вашій роботі говорити, не заважаючи.


Усі теми, перелічені в цій публікації, поділяться цією ключовою якістю. Це означає, що багато рекомендованих тут тем будуть виглядати подібними, але відрізнятимуться функціональністю та відчуттям, типографією та іншими способами. Так чи інакше, тут є 35+ найкращих тем WordPress для фотографа 2019 року.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Вега

вегафотографія

За допомогою Vega ви можете знову вибрати, як ви хочете, щоб ваша домашня сторінка виглядала з декількох добре продуманих шаблонів. Вона включає в себе 11 різних шаблонів макетів галереї, а також функціональні можливості портфоліо. Також є конструктор вмісту, який дозволяє вам керувати творчістю у способі поєднання вашої галереї чи портфоліо.

2. Всього

Загальний портфель WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Хоча Total є технічно багатоцільовою темою, у неї є вбудований та настроюваний портфоліо. Тема підтримує найпоширеніші формати мультимедіа (зображення, галерея, аудіо, відео) та макети сторінок повністю настроюються завдяки включеному конструктору аркушів сторінок. Створіть свій дизайн, використовуючи повзунки, описи, кнопки, графіки, галереї, карти тощо.

Тема Total включає навіть 40+ демонстрацій швидкого запуску, розробника заголовків і колонтитулів, слайдер-преміум класу, сотні опцій налаштування, SEO-дружній код та підтримку популярних плагінів … включаючи WooCommerce, тому якщо ви хочете продати свою фотографію, ви можете!

3. Pronto (безкоштовно)

Pronto Free Masonry Gallery WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Pronto – безкоштовна тема WordPress, призначена для фотографів, дизайнерів та інших творців для швидкого створення простого портфоліо (pronto!). Тема включає прості параметри для додавання публікацій, завантаження користувальницького логотипу, вставлення галерей та налаштування кольорів тем (просто змініть колір акценту в режимі живої теми Customizer).

4. Фоторепортажі INA

Тема фотографій INA WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Створення особистого веб-сайту – це як вітер з Іною. Іна ідеально підходить для потреб фото блогерів, Іну можна легко встановити та налаштувати відповідно до вимог користувача. Сучасний і витончений вигляд цієї теми WordPress має 10+ різних макетів блогу, 3 стилі заголовка та 5 областей, що згадуються, лише про деякі функції. Панель “Тематичні параметри” – це потужний і простий у використанні з чудовим дизайном, кольором, логотипом та налаштованими параметрами компонування.

За допомогою Іни ви можете писати приголомшливий вміст на різні теми, такі як їжа, одяг, мода, спосіб життя та особистий досвід. Користувачі можуть імпортувати демонстраційний сайт лише одним клацанням миші та скористатися інструментом для налаштування WordPress Live, щоб змінити макет, колір, дизайн або шрифти після того, як веб-сайт стане функціональним. Користувачі також можуть імпортувати зразок вмісту теми WordPress дуже просто через панель Wp Admin.

У Іни є один макет повідомлення з повною шириною та бічними панелями. Ця тема WordPress не тільки швидко завантажується. Ця тема WordPress є зручною для SEO та має доступ до 600+ шрифтів Google. Є 10 різних типів макетів блогу, з яких ви можете вибрати та написати деталі про свою подорож блогера на сторінці автора. Також включена Тема для дітей, а піктограми соціальних медіа дозволяють користувачам з’єднуватися із потрібними платформами соціальних медіа. Ina – це добре задокументований і готовий до перекладу веб-сайт із постійною підтримкою бекенда, яка орієнтує користувачів у процесах встановлення та використання. Ви можете отримувати доступ до веб-сайту з різних пристроїв, завантажувати фотографії чи відео, а також писати історії навіть під час руху.

5. Артефакт (безкоштовно)

Артефакт WordPress Тема

Артефакт – це прекрасна фотографія плоского стилю та преміальна тема WordPress. Ця сучасна тема чиста, проста та ідеальна для обміну вашою роботою зі своїми підписниками та клієнтами. Артефакт включає мінімальні можливості для створення корисного веб-сайту для фотографій. Знімаючи тему, вона завантажується швидше, щоб вмістити всі ваші дивовижні фотографії. Плюс чистий портфель сітки – піксель ідеально підходить для демонстрації вашої роботи.

Ця тема включає в себе безліч чудових функцій для налаштування. Це важливо, оскільки ви хочете, щоб тема відповідала вашому особистому смаку та стилю. Інструмент налаштування тем дозволяє легко змінювати кольори або завантажувати логотип, а користувацькі віджети додають безліч чудових функцій вашому нижньому колонтитулу та бічній панелі (канал Flickr, соціальні посилання тощо). Артефакт Plus також сумісний з WPML для легкого перекладу та повністю інтегрується з Контактною формою 7 для корисних контактних форм.

6. Темна кімната

темна кімнатафотографіятема

Це повноекранна тема, орієнтована на фотографів. Він пропонує елегантну домашню сторінку, яка дійсно робить обрані вами фотографіями центральними для всього веб-сайту. Ви можете вибрати декілька різних шаблонів домашніх сторінок; одне зображення, повзунок, каруселі, і ви навіть можете встановити відео як тло. Виберіть відео YouTube або Vimeo, або відеофайл, розміщений самостійно, який відображатиметься як фон на повноекранному екрані вашого веб-сайту. Дизайн портфоліо теми є гладким і дуже орієнтованим на зміст. Тут нічого не стоїть на шляху.

7. Весільна фотографія Luminis

Тема WordPress для весільної фотографії Luminis

Luminis, професійна тема фотографії WordPress, є ідеальним вибором для художників, які працюють із фотостудіями, фото агенціями та іншими творчими починаннями. Якщо ви займаєтесь фотографічним бізнесом і шукаєте тему, щоб показати своє портфоліо для весіль, подорожей та інших заходів, Luminis – ідеальна платформа. Це мінімалістична тема, яка забезпечує гладкі макети та елегантний дизайн, щоб ви могли поставити свою найкращу творчу ногу вперед.

Ви можете вибрати з декількох дизайнів шаблонів, кольорів, шрифтів та макетів блогу, щоб налаштувати свій веб-портфоліо. Тема є повністю чуйною та може управлятись із широкого спектру пристроїв, що забезпечує однаково приємне враження від користувачів. Користувачі можуть вибрати будь-який варіант із 5 дизайнів портфоліо та 3 макетів блогу, щоб створити веб-сайт, придатний для SEO, який присвоює вам високі результати пошуку. Крім того, Luminis має чудову підтримку для встановлення та регулярних оновлень.

Користувачі також мають доступ до 700+ шрифтів Google, а тематичний засіб налаштування дозволяє вам змінити вигляд веб-сайту навіть після того, як ви перейдете наживо. Ви також можете досягти своєї цільової аудиторії, з’єднавшись із ними через усі мережі соціальних медіа, використовуючи піктограми, розміщені в макетів блогу. Покажіть своє останнє професійне портфоліо фотографій за допомогою Instagram Footer. Luminis – це веб-сайт, готовий до перекладу, де ви можете перекласти веб-сайт на обрану вами мову.

8. Камерон

Фотографічне портфоліо Kameron

Для унікального макета портфоліо спробуйте Kameron. Галерея домашньої сторінки з горизонтальною прокруткою робить вражаюче твердження. Скористайтеся демо-імпортером у 1 клік, щоб швидко розпочати роботу. Потім створіть необмежену кількість портфелів та сторінок галереї, використовуючи вбудовані параметри теми.

9. Портфоліо великих пальців (безкоштовно)

Великі пальці Портфоліо Безкоштовна тема

Це ще одна тема в стилі сітки, яка функціонує так само. Різниця полягає в тому, що портфоліо Thumbs трохи більш мінімалістично, можливо, з трохи більшою увагою на візуальний контент завдяки чистої сітці галереї.

10. Об’єктив

lenstheme

Домашня сторінка за замовчуванням Lens – це повна сторінка галереї мозаїчного стилю з меню зліва. Але ви можете зробити його повзунком, повним екраном повзунка, портфоліо, єдиним зображенням повної ширини та іншим. Ви також можете змінити кольорові теми та змінити інші деталі дизайну в параметрах теми.

Річ, яка виокремлює об’єктив від конкуренції, – це те, що він має вбудовані анімаційні переходи. Отже, коли ви переглядаєте веб-сайт, замість того, щоб просто бачити білий екран, коли натискаєте посилання, перш ніж все завантажується, є привабливий візуальний перехід.

Він також сумісний з WooCommerce, завдяки чому ви можете інтегрувати магазин ваших фотографій, відбитків або інших речей прямо на своєму веб-сайті, керований за допомогою інформаційної панелі WordPress.

11. Зіра

зиратема

Zyra – це фотографія на весь екран, а домашня сторінка за замовчуванням – слайдер із меню зліва. На відміну від багатьох інших тем, Zyra не пропонує незліченну кількість різних шаблонів домашніх сторінок, але коли стандартний такий же гарний, як і є, чому б ви хотіли його змінити?

Колірна гамма повністю налаштовується в межах параметрів теми, і є підтримка відео для всіх сторінок. Це означає, що ви можете зробити відео першим твором у слайдрі домашньої сторінки чи галереї. Zyra також підтримує WooCommerce, тому, знову ж таки, створення інтернет-магазину – це варіант з цією темою.

12. Мерехтіння (безкоштовно)

Тема мерехтіння WordPress

Досить мінімалістична тема з розділом останніх публікацій на повну ширину на домашній сторінці та простим, але елегантним розміщеним по центру розміщенням повідомлень. Він також знімає зображення із зображених зображень та автоматично посилається на публікації, що робить це ще одним хорошим вибором для фотоблогерів, що щось сказати.

13. ePix

епікстема

ePix – одна з найбільш продаваних тем на повний екран фотографії. Домашня сторінка за замовчуванням – повзунковий повзунок із кришкою меню зліва. У ньому вбудований ледачий навантаження, завдяки чому видима частина завантажується на сайт швидше, не завантажуючи фотографії та інші медіа на частини сайту, які ще не видно у вікні браузера.

Він оснащений багатьма різними кольоровими схемами, 6 шаблонами галереї та конструктором сторінок (візуальний композитор). Це означає, що ви маєте великий творчий контроль над тим, як буде виглядати ваш веб-сайт, навіть якщо ви не знаєте жодного рядка коду. Він також підтримує Woo Commerce, тому, знову ж таки, створення інтернет-магазину – це варіант з цією темою.

14. дк

dktheme

dk – ще одна дуже популярна альтернатива. Домашня сторінка за замовчуванням має повзунок на повноекранному екрані з невеликим ефектом пікселяції на зображеннях. А також варіант фонової музики, додаючи ще один шар досвіду для експериментів для тих, хто цікавиться. Він пропонує 10 різних шаблонів сторінок, кілька шаблонів галереї та підтримку відео.

15. Ананас (безкоштовно)

Безкоштовна тема WordPress з ананасом

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви хочете мінімалістичний дизайн веб-сайту, то ананас – ідеальна безкоштовна тема для вас. Ананас – це простий блог, який можна використовувати як галерею, оскільки головна особливість дизайну теми – це образи ваших публікацій. Ананас також підтримує формати відео, аудіо та цитат, щоб ви могли додавати всі свої творчі роботи.

16. Штатив

штатива

Ще один популярний вибір: штатив пропонує конструктор макетів із перетягуванням, що полегшує створення домашньої сторінки в стилі сітки, яка добре поєднується з обраними вами зображеннями. Однією з речей, що виділяються у цій темі, є вбудовані ефекти анімації, що додають додаткової чіткості меню з низькими клавішами. Він також підтримує WooCommerce, тому, знову ж таки, створення інтернет-магазину – це варіант і з цією темою.

17. Вираз

вираз

Інший бестселер, Expression, пропонує безліч варіантів налаштування для користувачів. Ви не тільки можете обирати різні заздалегідь виготовлені шаблони, ви також можете створити свої власні з нуля, змінюючи все, від кольорових схем до компонування, до друкарні. Тема також має вбудовану функцію часткового завантаження зображення, щоб допомогти зі швидкістю завантаження сторінки.

18. Доріжки (безкоштовно)

трекстема

Треки – це прекрасна безкоштовна тема, яка ідеально підходить для ведення фотографій. Якщо ви любите розповідати історії або додавати вірші до картинок, якими ви ділитесь, це чудовий вибір. Просто використовуйте вбудовані параметри для стовпців, налаштувань налаштування, авторського віджета тощо.

19. Армада

армада

Потужна тема з багатьма налаштуваннями, без шкоди для швидкості сторінки. Домашня сторінка за замовчуванням має прекрасний анімований повзунковий повний екран. Окрім інших шаблонів, що входять у комплект, Armada також пропонує конструктор перетягування, який допоможе вам створити власний дизайн. Armada також підтримує WooCommerce, тому, знову ж таки, створення інтернет-магазину – це варіант з цією темою.

20. Портфоліо Nikko (безкоштовно)

Тема портфоліо Нікко

Nikko – безкоштовна тема портфоліо, яка ідеально підходить для створення власного фотоблогу або для створення портфоліо в Інтернеті. Використовуйте параметри для власних фонів, власного логотипу та простих варіантів галереї, щоб швидко розпочати роботу (і безкоштовно).

21. Основна

основна мінімалістична фотографія

Тема фотографії бестселерів на Themeforest. Є три різних шаблони домашніх сторінок, і ви можете додати фонову музику, якщо хочете. У ньому є 4 різні стилі портфоліо на вибір, і кілька основних анімаційних ефектів, які додають певного потоку та відчуття веб-сайту. Основна точка продажу Core – це мінімалістичний підхід, як тема виходить із шляху і дозволяє вмісту робити важкий підйом.

22. Флюкс

флюксгема

Ще одна мінімалістична тема, домашньою сторінкою за замовчуванням тут є слайдер, із стриманим меню вгорі. Він має гнучку схему портфоліо сітки, яка адаптується до розмірів зображень, які ви бажаєте включити. Підтримка відео в портфоліо та інших місцях. А також різноманітні варіанти налаштування серед іншого.

23. Рамка для фотократів

фотократи

Інформація та DownloadView Демо

Замість того, щоб продавати єдину тему для фотографів, Photocrati – це скоріше рамковий підхід, подібний до елегантних тем, орієнтований лише на фотографів. За одну ціну ви отримуєте основні рамки, а також доступ до безлічі різних шаблонів на вибір. Він був спеціально створений для фотографів для демонстрації своїх особистих та професійних портфелів в Інтернеті.

Photocrati – це не просто тема WordPress – це рамка. Це 15 тем WordPress для фотографії та безліч функцій, усі вони зведені в одну. В даний час існує 15 унікальних тем фотографії на вибір. На додаток до цього є 60 макетів домашніх сторінок, 4 стилі галереї домашніх сторінок та 5 макетів галереї на вибір. Крім того, ви можете створити необмежену кількість публікацій та сторінок, щоб забезпечити включення кожної фотографії на свій веб-сайт.

Це загальна тема теми, тому Photocrati навіть інтегрував варіанти електронної комерції для вас. Це правильно – ви можете продавати власні оригінальні твори мистецтва та відбитки прямо на своєму веб-сайті, не ділившись жодними прибутками з третьою стороною. Варіанти для PayPal, податків, доставки та обробки всі вбудовані в основу.

Всі теми Photocrati налаштовуються, включають в себе блискуче управління галереєю, прекрасні блоги та включають безліч інших фантастичних особливостей! Наприклад, вбудована електронна комерція. Якщо ви займаєтеся продажем відбитків або інших речей і хочете перенести це онлайн, Photocrati робить це легко.

24. Кордон

кордонтеми

Унікальний і дуже гладкий дизайн, Бордер виділяється з групи. Замість того, щоб меню було на одній стороні, вгорі або внизу, Бордюр має тонку білу рамку навколо зображення, де параметри заголовка та меню рівномірно розподілені.

У мене є приємні анімовані переходи для меню, і коли ви вирішите перейти на нову сторінку. Ви також можете вибрати накладання анімованого тексту на зображення, де це необхідно. На ньому також є сторінки проектів, які були б ідеальними для демонстрації індивідуальних проектів, підтримка відео, а також безліч варіантів налаштування.

25. Андра

Андра - Фотографія Портфоліо WordPress Ajax Тема

Andra – це мінімальна тема портфоліо з підтримкою сітківки, а також нічний режим для кращої демонстрації вашої роботи в темний час доби. Просто завантажуйте групові зображення, щоб створювати галереї, дизайнерські сторінки за допомогою конструктора, встановлювати параметри кольорів, додавати переходи сторінок Ajax та інше, щоб створити свій сайт.

26. Устриця

устриця

Домашня сторінка за замовчуванням – повний екран повзунка з меню вгорі. Існують також інші варіанти шаблону, разом зі світлою та темною шкіркою. У вас є кілька варіантів для вибору портфелів і галерей, а також функція автоматичного завантаження для відвідувачів, які прокручують ваші галереї. У ній є конструктор перетягувань сторінок і навіть функція, що незабаром починається

27. Евоке

Тема фотографій Evoke WordPress Theme

Evoke – це динамічна чуйна WordPress тема, яка має численні функції, такі як домашня сторінка з виджеткою, 7 макетів для відображення статей, налаштування в реальному часі, необмежені параметри кольорів тощо. Плюс це сумісна з усіма основними браузерами та пристроями. Таким чином, ви можете більше зосередитися на створенні красивого якісного контенту. Це чудова тема WordPress, спеціально створена для людей з мистецьким чуттям, які хочуть поділитися своїм досвідом словами.

Повністю чуйний макет та інші додаткові функції дозволяють користувачеві завантажувати описи та зображення навіть із своїх польових областей. Ви можете налаштувати тему, використовуючи програму WordPress Customizer за кілька кліків, і переглядати попередній перегляд у режимі реального часу. На ексклюзивній авторській сторінці буде записано всі ваші дані для того, щоб глядачі могли прочитати та зв’язатися з вами.

Evoke – це дитина, готова для дитини, з повною підтримкою локалізації ваших перекладів Live Customizer багатий на функції, і ви можете редагувати макети, стиль, колір та дизайн навіть після того, як він вийде в реальному часі. Висловіть себе, написавши захоплюючі статті з прекрасною типографією разом із завантаженнями фотографій, які можна прочитати на зображення в повноекранному режимі.

28. Грідсбі (безкоштовно)

Безкоштовна тема WordPress Gridsby

Gridsby – це проста тема сітки з сітки, щоб зрушити вашу фотографію. На домашній сторінці відображаються зображення публікацій, тому це ідеальна тема для тих, хто хоче показати свою роботу (і лише свою роботу) спереду та в центрі. Тема – також сітківка та чуйна реакція, тому ваші зображення завжди виглядають чудово.

29. Цегла + каменяр

Цегла + тема Мейсона

Brick + Mason – тема фотографії та портфоліо, призначена для фотографів та дизайнерських студій. Тема включає чистий (і чуйний) макет кладки, висувну бічну панель, нескінченну опцію прокрутки, прості параметри теми за допомогою “Настроювальної програми”, спеціальних шрифтів Google тощо..

30. CleanPortfolio (безкоштовно)

Безкоштовна тема CleanPortfolio

Безкоштовна тема CleanPortfolio – це чітко розроблена тема портфоліо. Існують прості варіанти створення вашого портфоліо, додавання посилань на соціальні медіа, включаючи текст медіа-заголовка тощо. Це швидкий і простий спосіб швидко показати свою фотографію.

31. Міра

Блог фотографій Mira Blog WordPress Тема

Mira – це зачаровуюча тема серіалів WordPress для блогерів, письменників, дизайнерів, фотографів та мандрівників. Ця чиста і повністю чуйна тема має з вибору понад 15 макетів статей. Якщо ви хочете ідеально налаштований веб-сайт, такий як блог журналів подорожей, журнал, блог фотографій, портфоліо або продовольчий блог, ви можете вибрати з колекції дивовижних функцій, і ваш сайт робиться лише в декілька кліків.

Попередній перегляд клієнтів дає змогу користувачам повною мірою брати на себе відповідальність за свій веб-сайт. Ви можете змінити кольори, типографіку, логотип або будь-які недоліки, які стають помітними після того, як веб-сайт стає функціональним. Ця дивовижна тема WordPress надає потужні функції підключення, щоб ви могли легко ділитися своїми публікаціями у всіх мережах соціальних мереж. Користувачі можуть вибрати макети, заголовки та власні стилі на панелі параметрів теми, щоб зробити їх веб-сайт привабливим, продуктивним та зручним для користувачів.

Чуйний макет та безпроблемна робота з користувачами привертають аудиторію до вашого веб-сайту. Вони можуть отримати доступ до блогу з різних пристроїв та переглядати його з повною легкістю. Програма встановлення демонстраційного вмісту надає всі функції “довідки”, що дозволяють користувачеві плавно встановлювати веб-сайт за кілька хвилин. Крім того, надійна підтримка клієнтів доступна для відповіді на всі запити користувачів. Панель адміністрування оснащена динамічними функціями, які дають вам повний контроль та забезпечує простоту керування веб-сайтом все під однією інформаційною панеллю. Отримавши доступ до 700+ шрифтів Google, Mira-SEO, справжнє задоволення блогерів.

32. Ічібан

Ichiban елегантна фотографія WordPress Тема

Ichiban – це елегантна та вишукана тема премії WordPress для фотографії. Завдяки унікальній схемі розділеного екрану це надійний спосіб справити враження на потенційну клієнтуру. Покажіть своє портфоліо таким же креативним, як ви з Ichiban. Ця прекрасна маленька тема має унікальний макет розділеного екрана, завдяки якому ви зможете реально показати головне – свою фотографію.

Ця тема має чудові функції, такі як налаштовані галереї (ви можете обрати розміри зображень), декілька дизайнів заголовків (ви можете навіть додавати зображення, відео та слайдери на задній план) та безліч форматів публікацій. Це дає вам можливість налаштувати свій сайт так, як ви хочете.

Ichiban також справді чудовий для нових користувачів WordPress, оскільки він оснащений чудовою документацією – навіть легко переглядати відео, які допоможуть розпочати роботу. І якщо у вас є інші питання, ви також можете скористатися включеною підтримкою.

33. Рокофото

Рокофото Фотографія WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Rokophoto – це чиста і сучасна фотографія премійна тема WordPress від Themeisle. Ця тема – ідеальний спосіб продемонструвати свої фотосесії зі своїми підписниками в Інтернеті.

Після кожної фотосесії у вас, мабуть, є маса чудових зображень, якими ви хочете поділитися. Але використання Instagram або навіть Flickr – це не найкращий шлях. Чому б не запустити власний веб-сайт, щоб ви могли взяти кредит на свою роботу? Rokophoto – це чудова тема, яка допоможе вам розпочати роботу.

Однією з найкращих особливостей цієї теми є чистий та мінімальний дизайн. Простий макет однієї сторінки з локальною прокруткою дозволяє вашим читачам легко бачити, що ви збираєтесь, а потенційним клієнтам переглядати ваше портфоліо та звертатися до вас на роботу. О, і спеціальна повноекранна лайтбокс зображень з білим тлом полегшує читачам дійсно взяти участь у вашій роботі.

Інші чудові функції Rokophoto включають повністю чуйний дизайн, необмежені кольорові параметри, власні фони (навіть зображення), стильні набори зображень для вашого портфоліо тощо.

34. Інспіро

Тема WordPress Inspiro

Інформація та DownloadView Демо

Inspiro – чуйна тема повноекранної фотографії преміум WordPress, розроблена WPZoom. Ця мила і мінімальна тема ідеально підходить для будь-якого онлайн-портфоліо чи галереї. Тема – це швидкий і простий спосіб створити особистий веб-сайт, щоб ділитися своїми фотографіями та навіть продавати тему в Інтернеті. Просто встановіть тему і використовуйте вбудовані функції та шаблони сторінок, щоб закінчити ваш сайт взагалі за короткий час.

Оскільки це тема фотографії, вона, звичайно, має дивовижні варіанти зображення. Тема містить приголомшливий повзунок повноекранного режиму домашньої сторінки для переробки ваших улюблених зображень. Плюс до цього є дивовижна повна галерея, куди ви можете додати всі свої фотографії з фотосесій, подій наживо чи телефону.

Інші чудові функції Inspiro включають соціальний віджет, щоб ваші читачі могли твітувати та слідкувати за вами, користувальницька підтримка логотипу та фонового зображення, щоб зробити тему більш персоналізованою, повний блог для обміну останніми новинами та корисними порадами та багато іншого.

35. Фотореакція

Фотореактивна фотографія WordPress Тема

Photoreactive – це повноекранна тема премії WordPress, доступна на ThemeForest. Ця приголомшлива тема створює чудове онлайн-портфоліо чи галерею для фотографів, дизайнерів та інших творців.

Ця тема була створена для демонстрації безлічі зображень, тому легко включити всю роботу або просто вибірку – що б вам не підходило. Додайте масивний повзунковий повний екран домашньої сторінки, фонові зображення на весь екран на будь-яку сторінку та створіть чудові портфоліо для демонстрації своїх творів. Плюс є багато варіантів портфоліо для стовпців, фільтрів, компонування сітки, AJAX та багато іншого.

Тема також готова до електронної комерції. Фотореактив включає підтримку та стиль для популярного плагіна WooCommerce. Елегантні та мінімальні сторінки магазинів та товарів чудово виглядають із власною фоном, підтримуваною темою. Photoreactive також сумісний з багатомовним плагіном WPML, тому ви можете додавати варіанти перекладу на весь ваш веб-сайт (портфоліо, блог, магазин та всі інші ваші сторінки) в найкоротші терміни..

36. Фотограф

Тема фотографа WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Тема Photographer WordPress – це преміальна тема, створена Organic Themes, яка має повністю чуйний макет, ідеальний не тільки для обміну вашою цифровою фотографією, але і для продажу ваших фотографій. Він постачається з підтримкою WooCommerce, щоб ви могли продавати свої фотографії в Інтернеті за допомогою цього плагіна, спеціальних опцій заголовка, спеціальних параметрів фону, пропонованих зображень / відео, декількох макетів домашніх сторінок, стилю гравітації та іншого!

Створена з урахуванням фотографа, ця тема дозволить вам налаштувати портфоліо, використовуючи різні параметри шаблону (1,2 або 3 варіанти стовпців), є кілька варіантів зміни кольору, щоб ви могли налаштувати тему відповідно до вашого бренду та його чуйності. це буде добре виглядати незалежно від розміру екрана вашого користувача, і, звичайно, мінімальний дизайн робить його ідеальним для обміну фотографіями.

Висновок

Існує три основні підходи до тем візуального портфоліо; показ декількох вибраних фотографій, з дискретними посиланнями на інші зображення / інформацію, або демонстрація однієї фотографії (або відео чи іншого твору візуального мистецтва) на домашній сторінці, або повзунок на головній сторінці для демонстрації по одному твору за раз. Яка з них ви хочете, що може диктувати ваш вибір теми … однак, багато тем у цьому списку мають усі три варіанти, незалежно від типових умов..

Отже, якщо ви помітили дизайн, який вам сподобався, але хочете, щоб він мав сітку або домашню сторінку в повноекранному стилі, зачекніть на секунду, щоб перевірити функції. Це може бути темою, яку ви шукали.

Ми дещо пропустили? Яка улюблена тема 2019 року? Повідомте нас у коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map