Найкращі теми та шаблони WordPress у 2020 році

Найкращі теми та шаблони WordPress

Пошук нової теми WordPress може бути непосильним, але цього не повинно бути. Ось чому ми полегшили вам та зібрали найкращі теми WordPress у 2019 році (на нашу скромну думку), щоб допомогти вам покращити веб-дизайн.


Ми виглядали високо і низько, порівнювали функції та читали справжні відгуки клієнтів, щоб бути впевненими, що рекомендуємо лише найкращі теми WordPress. Пам’ятайте лише, що жодна дві теми не схожі – ми зробили все можливе, щоб включити різноманітні стилі дизайну, особливості та ніші. Тож чи шукаєте ви нову тему блогів чи повністю представлений шаблон електронної комерції, ми знайшли найкращу тему WordPress для ваших потреб. Просто не забудьте прочитати опис теми, щоб побачити, чи тема ідеально підходить.

Тож, не забираючи більше часу, давайте переглянемо наш особистий список того, що, на нашу думку, є найкращими темами WordPress у 2019 році!

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Всього

Загальна чуйна багатоцільова тема WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Тема Total Drag & Drop WordPress – це гнучка багатоцільова тема, розроблена для будь-якого типу веб-сайтів. Створений з нуля для бездоганного досвіду, що реагує на рідину, кожен елемент теми без зусиль налаштовується, щоб виглядати чудово на будь-якому пристрої. Крім того, ви можете вибрати більше 40 демонстраційних версій, щоб ваш веб-сайт швидко працював.

Всього справді загальний пакет. Тема включає вбудовані варіанти портфелів, персоналу, відгуки та інше. Плюс є сотні варіантів, щоб налаштувати загальний стиль та макет вашого сайту з Live WordPress Customizer. Вибирайте з сотень шрифтів Google, власної ширини веб-сайтів, кольорів виділення теми, стилів типів публікацій тощо. Тема також поставляється в комплекті з Slider Revolution та Layer Slider – двома найкращими доступними плагінами слайдера, доступними.

Оскільки тема також була створена з повною підтримкою WPBakery Visual Page Builder, ви можете спроектувати будь-яку макет допису чи сторінки, яку ви хочете. Вибирайте з 100+ елементів для створення сторінок, включаючи піктограми, кнопки, сітки портфоліо, діаграми, бари майстерності, соціальні посилання, контактні форми, останні повідомлення про бог, анімовані слайдери, секції паралакса, графічні галереї та багато іншого. Ви навіть можете створити власний колонтитул та колонтитул! Крім того, тема повністю сумісна з такими додатками, як WooCommerce e-commerce, форуми bbPress, переклад WPML, Календар подій Pro, соціальні потоки Flow Flow та більшість інших популярних плагінів.

Хочете дійсно налаштувати свою тему? Total надзвичайно приємний для розробників, пропонуючи безліч корисних гачків, фільтрів та спеціальних фрагментів, щоб ще більше спростити створення користувацьких сайтів клієнтів.

2. Діві

Кращі теми WordPress: Тема Divi WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Divi – флагманська багатоцільова тема ElegantTheme, і ви, мабуть, бачили її раніше (це майже у кожному найкращому списку тем WordPress в Інтернеті). Ця по-справжньому елегантна тема пристосована для багатьох галузей, оскільки є багато вбудованих функцій, а також підтримка популярних плагінів для полегшення розробки веб-сайтів за допомогою Divi.

Створений за допомогою програми Divi Page Builder, ви можете створити будь-який макет сторінки, використовуючи включені елементи сторінки, такі як гармошки, кнопки, галереї, форми для вибору електронної пошти, повзунки повідомлень, соціальні посилання, відгуки, відеоролики та інше (є 46 елементів на вибір з). Або виберіть з 20+ заздалегідь готових макетів сторінок, щоб почати навіть швидко. Просто вкажіть і натисніть, щоб відредагувати вміст зразка. Найкраще, що ви можете зробити це все в режимі реального часу, використовуючи редактор, що працює в реальному часі.

Тема перекладу та RTL готова, включає в себе спеціальний інструмент роздільного тестування потенційних клієнтів. Крім того, купуючи ліцензію, ви також матимете доступ до решти тематичних програм та плагінів WordPress ElegantThemes..

3. Villagio (Прокат відпусток та гостинність)

Прокат відпусток і гостинності Тема WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Тема Villagio від MotoPress на сьогодні є однією з найкращих тем WordPress для готелів та гостинності, які ви можете знайти для свого бізнесу. Заряджений з потужними функціями для оренди вашої нерухомості, картографування місць розташування, змінних цін тощо тощо, ця тема не сприймає, чи ви просто займаєтеся бізнесом, чи ви кмітливий менеджер із власності, який вже багато років під вашим поясом.

Під час створення веб-сайту прокату готелю чи нерухомості є кілька ключових особливостей, про які слід звернути увагу в темі WordPress. До них відносяться зручна система бронювання або плагін бронювання готелів, пошук доступності номерів у реальному часі або власності, обробка оплати на лінії (і поза нею), змінне ціноутворення залежно від кількості місць, додаткові доповнення до послуг або пакети номерів (для таких заходів, як “вихідні” відпустка “або” медовий місяць “) і, звичайно, інтеграція повідомлень електронною поштою, щоб ви (та ваші клієнти) отримували підтвердження та оновлення бронювання. Якщо ви не здогадалися – це все основні риси Villagio!

Розваги не зупиняються на цьому, тема Villagio також включає варіанти макетів, приголомшливий повзунок заголовка, адміністратор календаря, стильний блог та повну підтримку WooCommerce (так що ви можете легко продавати додаткові канікули чи фірмовий мерч прямо зі свого веб-сайту) . До цієї теми також додаються повсякденні оновлення та повний рік підтримки команди MotoPress, експертів WordPress, що робить це чудовою інвестицією для вашого зростаючого бізнесу.

4. Міст

Тема WordPress міст

Інформація та DownloadView Демо

Можливо, одна з найвідоміших тем у нашому списку, Bridge, безумовно, чудовий вибір для вашого веб-сайту. Маючи понад 350+ демонстраційних версій для початку роботи, у вашій ніші на вибір обов’язково є кілька зразкових сайтів. Це в поєднанні з інтуїтивно зрозумілим інструментом для створення сторінок, підтримкою електронної комерції та спеціально доданою функціональністю для переліків, новин, ресторанів та вхідного входу, що ви можете створити за допомогою Bridge.

Звичайно, легко почати роботу з однією з багатьох демонстраційних версій, але ви також можете створити власний власний сайт з нуля, використовуючи тему. Налаштуйте свій заголовок, створіть мега-меню (або виберіть зліва, повноекранний або липкий) та налаштуйте дизайн вашого макета на основі сторінки за допомогою програми WP Bakery Page Builder. Є багато елементів на вибір, такі як стильні портфоліо, сторінки паралакса, інтерактивні діаграми та смуги, повноекранні розділи, вертикальний розбиття сторінки, кілька бічних панелей тощо. Крім того, ви завжди можете додати свої власні стилі, використовуючи поле CSS на панелі параметрів.

Інші помітні теми мають підтримку RTL, готовий до перекладу, сумісний з WPML, 3 пакети значків, 600+ шрифтів Google, необмежені кольорові параметри, відображення сітківки, плавне прокручування та звичайно професійна підтримка.

5. Міміфікувати

Найкращі теми WordPress: Themefy Ultra WordPress Theme

Інформація та DownloadView Демо

Ultra – це найпотужніша тема досі Themify, тому ми вважаємо, що вона заслуговує на перше місце як одну з найкращих тем WordPress в Інтернеті. Завдяки безлічі варіантів зміни дизайну та макети теми – це швидкий спосіб надати веб-сайту WordPress прекрасний вигляд.

Ultra полегшує створення вашого веб-сайту завдяки скінам та демонстраційним повідомленням. Використовуйте демонстрації, щоб розпочати роботу із заздалегідь зробленими макетами та скінами, щоб миттєво створити стиль вашого веб-сайту. Або створити власні повністю власні макети, використовуючи доданий конструктор плюс додатки для відліку, панелі прогресу, модулі WooCommerce, напишіть анімований текст, таблиці цін і багато іншого.

Ultra також пропонує підтримку мега меню, розкладку архівних сторінок, анімоване зміщення кольорів фону, власні фільтри зображень, прекрасне портфоліо, спеціальні шрифти Google та сумісність WooCommerce та WPML.

6. Zelle Pro

Кращі теми WordPress: Тема WordPress Zerif Pro

Інформація та DownloadView Демо

Zerif Lite – одна з найбільш завантажених безкоштовних тем на WordPress.org, тому має сенс лише те, що саме її колега Zelle Pro є одним із наших виборів для найкращих тем WordPress. Ця модульна тема однієї сторінки рясніє потужними преміум-функціями, ідеальними для створення вашого особистого веб-сайту.

Zelle Pro оснащений програмним настроювачем в реальному часі з простими варіантами зміни кольорів та особливостей дизайну по всій темі в режимі реального часу. Крім того, тема сумісна з найпопулярнішими розробниками сторінок, включаючи походження сайтів та елемент, так що ви можете вибрати того, хто вам найбільше комфортний. Тема також включає підтримку мега-меню для розширеної навігації та тони користувацьких віджетів для використання в бічних панелях, колонтитулах та інших областях віджетів.

Більше можливостей теми включає демо-контент для швидкого налаштування теми, підтримку перекладу та підтримку RTL, щоб ви могли створити свій веб-сайт своєю мовою, чистий та готовий до SEO код та оновлення в один клік. Zelle Pro також має безліч простих для розуміння відеоуроків, тому ви зможете за короткий час дізнатись про важливості теми.

7. Довідник

Кращі теми WordPress: Каталог WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Якщо мова йде про найкращі теми WordPress для веб-сайтів у стилі каталогів та списків, ви не можете помилитися з темою Каталог від Templatic. Ця мега тема працює як рамка, а це означає, що ви можете використовувати тему «Каталог», і вона має чудові функції самостійно, або ви можете встановити дочірню тему, щоб додати налаштування. В даний час існує 19+ унікальних дочірних тем Директорії від Templatic (до яких ви вже матимете доступ, якщо оберете членство в клубі).

Створіть свій власний каталог місцевих підприємств, додайте готелі, демонструйте автомобілі на продаж, огляньте ресторани та інше з темою Directory. Побудований з потужними функціями для переліків, реклами, профілів користувачів та бізнесу та спеціальних карт, легко створити власний онлайн-каталог. Тема також включає прості у користуванні параметри налаштування за допомогою редактора переднього кінця та генератора шкіри для кольорів та стилів.

Тема каталогу також повністю сумісна з популярними плагінами, які ви можете використовувати для розширення функціональності вашого веб-сайту. Хочете додати контактні форми, щоб користувачі могли звертатися з питаннями? Спробуйте скористатися формою 7, гравітацією або формами ніндзя. Потрібно включити замовлення на преміум-листи? Використовуйте WooCommerce. Відчуваєте потребу в швидкості веб-сайту? Тема чудово працює з W3 Total Cache, плюс тоннами інших плагінів.

8. Краматор

Тема крама WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви шукали швидкий і простий спосіб створити веб-сайт для свого магазинного бізнесу, то обов’язково ознайомтеся з темою WordPress Shopkeeper eCommerce. Ця елегантна та професійна тема включає в себе прості шаблони сторінок та налаштування стилів, щоб ви могли швидко встановити налаштування магазину WordPress.

Що робить крамаря настільки великим – це простота використання. Вбудовані в налаштування Індивідуальної програми для створення заголовка (кольори, фони, текст заголовка тощо), створення магазину WooCommerce (макети продуктів, підтримка відео YouTube у галереях товарів, масштабування галереї та лайтбокс) та створення вашого блогу означає, що ви можете витратити більше часу на ведення бізнесу та менше веб-дизайну. Краматор зробив більшу частину роботи за вас. Є варіанти налаштування кольорів, параметри побудови сторінки, перетягування та випадання сторінок, розширення сторінки (або нескінченна прокрутка або завантаження більше). Крім того, всі вони дуже прості та прості у використанні.

Хочете додати попередній перегляд товару, перш ніж вони будуть доступні для придбання? Нема проблем. Просто ввімкніть унікальний каталог магазину ShopKeeper для відображення продуктів без кнопок додавання в кошик. Але це ще не все – Shopkeeper також сумісний з найпопулярнішими плагінами, тому до нього легко додавати шорт-коди, перекладачі, контактні форми чи що-небудь інше.

9. FreelanceEngine

Кращі теми WordPress: Тема WordPress FreelanceEngine

Інформація та DownloadView Демо

FreelanceEngine – це тема стилю ринку та робочої дошки, і, окрім того, як створена спеціальна тема для вашої дошки, це найкраща з найкращих тем WordPress, яку ви могли використовувати для цієї мети. Ця тема унікально розроблена для того, щоб створити бізнес, допомагаючи іншим розвиватися. Створіть власну дошку роботи, продайте преміальні списки, зв’яжіть фрілансерів з агенціями та інше.

FreelanceEngine включає в себе спеціальні інструменти, яких ви не знайдете в більшості інших тем, щоб полегшити роботу вашої дошки. Дозволити фрілансерам та компаніям створювати профілі (ім’я, біографію, портфель тощо), щоб розміщувати доступні завдання та подавати заявку на них. Крім того, ви можете включити ціноутворення та подання пропозицій, щоб роботодавці отримували різні пропозиції. Потім використовуйте вбудовані інструменти доходу, щоб стягувати плату за преміальні чи популярні листи, рекламувати на сторінці та навіть брати комісії за виконані завдання.

Крім нішевих функцій, FreelanceEngine включає в себе безліч функцій, щоб зробити будь-якого веб-майстра щасливим. Тема – чуйна та зручна для мобільних пристроїв, сумісна з Yoast SEO для повної оптимізації сайту, включає корисні звіти (доходи, проекти тощо), функції бічних панелей, готові до віджетів, та пропонують сумісність із безліччю інших безкоштовних та преміальних плагінів.

10. Присутність

Найкращі теми WordPress: Тема присутності WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Наявність – це повнофункціональна багатоцільова тема WordPress, створена для того, щоб чудово працювати на вашому веб-сайті. Незалежно від того, ваш сайт – це блог чи інтернет-магазин. Тема включає все, що потрібно для створення власного веб-сайту.

Що стосується стилізації, то існує безліч варіантів створення ідеального веб-сайту. У налаштованій темі “Налаштування” є налаштування для макетів або повних макетів, 6 кольорових скінок плюс настроювані параметри кольорів, конструктор сторінок перетягування та перетягування, стилі слайдера, шрифти Google, дизайн заголовка, ідентифікація сайту / брендинг, портфелі Jetpack та інші налаштування.

Тема навіть включає 10 попередньо розроблених демонстрацій (магазин, журнал, блог, музика, нерухомість, агентство тощо) із зразковими даними, а також спеціальні функції для різних ніш. Використовуйте списки, сторінки агентів та підтримку IDX для веб-сайту про нерухомість. Або додайте свої портфоліо та відгуки клієнтів на веб-сайт фотографії. Оскільки присутність сумісна з WooCommerce, ви навіть можете створити свій власний веб-сайт для продажу товарів та послуг.

11. Створіть 2.0

Кращі теми WordPress: Створіть тему WordPress за допомогою ThemeTrust

Інформація та DownloadView Демо

Тема Create 2.0 від ThemeTrust – це гнучка багатоцільова тема, яку можна використовувати для будь-якого проекту веб-дизайну. Ця прекрасна тема побудована на розробнику сторінок SiteOrigin, тому ви можете створювати власні макети, плюс вона включає в себе преміальну слайдерну революцію для анімації без праці на будь-якій сторінці.

Як вже було сказано, Create 2.0 – багатоцільовий. Завдяки вбудованому портфоліо, відео-фоновим зображенням, настроюваним шрифтам Google, паралаксам, таблицям цін, безлічі макетів блогу, необмеженій кількості віджетів, користувацьким кольорам, контактним формам, мега меню та ін. Хочете змінити заголовок? Є чотири макети заголовка. Потрібна карта? Карти Google інтегровані. І додати магазин – це зовсім не проблема. Створити 2.0 сумісний із WooCommerce, щоб спростити створення власного магазину електронної комерції.

Ще одна корисна функція – це включений демо-контент. Просто натисніть, щоб імпортувати, щоб ваш веб-сайт виглядав так само, як демонстрація теми. Звідти ви можете редагувати макети сторінок, налаштовувати кольори та головне додавати власний контент та медіа. Зроблений дизайн, все що залишилося – це просувати ваш веб-сайт.

12. Рамка генезису

Кращі теми WordPress: Тема

Інформація та DownloadView Демо

Genesis – це тема WordPress, але вона трохи відрізняється від інших, про які ми згадували в нашому переліку найкращих тем WordPress. Буття – це тема теми WordPress. Ви, звичайно, можете використовувати Genesis все самостійно, якщо шукаєте чіткий та мінімальний дизайн сайту. Однак додати новий стиль і навіть нові функції так само просто, як встановити дочірню тему. Примітка. Ви не можете використовувати дочірню тему Genesis самостійно – вам також потрібно встановити Genesis.

Сам Genesis пропонує вбудовані параметри налаштування, 1-3 стовпчики, ліву або праву бічні панелі, власні фони, настроюваний заголовок, меню, дизайн у повній ширині, шаблони сторінок (за замовчуванням, архів, блог), і звичайно мобільна / чуйна підтримка . Це все чудові функції, які ви можете знайти в багатьох темах. Але там, де насправді світить Генезис, – це безліч дитячих тем, які доступні в рамках. Якщо вам потрібно створити онлайн-портфоліо, подивіться на дитячу тему Ambiance Pro. Хочете поділитися чи продати власні онлайн-курси? Є дочірня тема Academy Pro. А дитяча тема Outfitter Pro повністю вичерпана для WooCommerce. Полегшує роботу та стиль.

Звичайно, це лише декілька з більш ніж 60+ офіційних дитячих тем на Буття, знайдених на StudioPress. Genesis – це чудовий інструмент для розробників, оскільки рамки полегшують створення власних дочірніх тем для клієнтів. Таким чином клієнти можуть постійно оновлювати свою основну тему Буття, не впливаючи на налаштування, знайдені у вашій дитині. Це дуже приголомшливий інструмент!

Які, на вашу думку, найкращі теми WordPress?

Це наш поточний список найкращих тем WordPress 2019 року, але ми хочемо знати, що ви думаєте. Ви пробували будь-яку з цих тем? Або ви шукаєте щось конкретне, яке ми не включали? Повідомте нас у розділі коментарів нижче. І якщо ви використовуєте тему, якої ще немає у нашому списку, але ви думаєте, що це одна з найкращих тем WordPress у 2019 році, ми б хотіли знати, що це таке. Можливо, ми можемо додати його до нашого списку, щоб поділитися з іншими читачами!

Також не забудьте відвідати наш блог, щоб дізнатись більше про WordPress SEO, щоб збільшити трафік на ваш веб-сайт, як пришвидшити WordPress, щоб відвідувачі не поверталися, легкі поради щодо безпеки WordPress, щоб зберегти ваш веб-сайт і більше порад щодо WordPress на нашому блозі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map