Найкращі плагіни для географічного націлювання WordPress для вмісту на основі місцезнаходження

Найкращі плагіни для географічного націлювання WordPress для вмісту на основі місцезнаходження

Напевно вам відомо, що Google надає результати пошуку, які відповідають вашому розташуванню. Але не лише Google, який персоналізує веб-вміст залежно від місцезнаходження відвідувачів. Ви побачите інші веб-сайти, як Amazon, eBay та багато веб-сайтів електронної комерції, які розміщують сторінки, більш відповідні вашій частині світу. І якщо вам це подобається, немає жодної причини, через яку ваш веб-сайт також не повинен розміщувати вміст на основі розташування відвідувачів. У цьому можуть допомогти плагіни для географічного націлювання WordPress.


Географічне націлювання визначає місцезнаходження вашого відвідувача, а потім подає вміст, відповідний цьому розташуванню. Наприклад, якщо ви маєте веб-сайт, пов’язаний з погодою, у віджеті відображається місцева погода місцезнаходження відвідувача. Плагіни локатора магазину також розраховують на геотаргетинг.

Як ваш веб-сайт знає місцезнаходження відвідувача? Визначити місцезнаходження легко, використовуючи IP-адресу відвідувача та базу даних геолокацій.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Що таке IP-адреса та геотаргетинг?

An IP-адреса це число, яке вказує фізичну адресу комп’ютера відвідувача. Географічне націлення це коли ви використовуєте цю адресу для визначення місцезнаходження відвідувачів, а потім подаєте вміст, найбільш відповідний їм. Як результат, відвідувачі почувають себе більш зацікавленими у вашому веб-сайті.

Розумійте свій трафік

Перш ніж поспішати створювати вміст, визначений для місцеположення, важливо зрозуміти схему веб-трафіку на своєму веб-сайті. Просто загляньте в журнали сервера. Це не тільки допомагає вам знайти IP-адреси, які намагаються отримати доступ до вашої панелі інструментів, але також допоможе вам заблокувати будь-які небажані IP-адреси від доступу до сторінок wp-admin і може захистити вашу область адміністратора багатьма іншими способами.

Ще один інструмент, на який можна розраховувати, щоб зрозуміти, звідки надходить ваш трафік, – це демографічна функція в Google Analytics.

Чому слід використовувати плагіни для геотаргетингу WordPress?

Є багато причин, чому вам слід запропонувати різний вміст різній аудиторії:

 • Місцева мова відображає довіру відвідувачів до взаємодії з вашим веб-сайтом.
 • Ви зможете миттєво зв’язатися з місцевою аудиторією, посилаючись на місцеві події, використовуючи місцевий гумор та відгуки місцевих особистостей.
 • Крім того, можна буде налаштувати пропозиції, події та купони, а також провести високоцільову рекламу та маркетингові кампанії на місцях.
 • Ви можете покращити обслуговування клієнтів, повідомивши відвідувачам про місця доставки, робочий час, умови паркування тощо.
 • Компанії, що мають місцеві відділення, можуть направляти клієнтів у сусідній магазин чи місцевий підрозділ.
 • Ви можете відображати податкову інформацію та інформацію про доставку відповідно до країни.
 • Потрібно відображати лише юридичні повідомлення щодо конкретних країн.
 • Ви зможете надати точну інформацію та вміст.
 • Націлити на конкретні географічні райони, де високий попит на ваші послуги чи продукти.
 • Сайти електронної комерції можуть обмежувати показ продуктів, недоступних у певній області.
 • Ви не хочете, щоб ваш місцевий бізнес витрачав пропускну здатність на трафік з інших країн.
 • Обмежити високий трафік спаму, який не призводить до відповідності конверсійним показникам.
 • Підвищити безпеку веб-сайту, особливо якщо ваш веб-сайт вразливий для закордонних хакерів.

Найкращі плагіни WordPress для геотаргетингу

Ви помічали, що оновлені версії WordPress використовують функцію географічного націлювання? На інформаційній панелі відображаються майбутні події, що стосуються вашого місцезнаходження. Однак сама система CMS не має вбудованої функціональності для оптимізації вмісту на основі місцезнаходження.

На щастя, багато безкоштовних та преміальних плагінів доступні, щоб допомогти вам. Ці плагіни для географічного націлювання WordPress можуть покращити веб-сайти для глобальної аудиторії. Більшість плагінів потрібні вам, щоб отримати безкоштовний / платний API, щоб запитувати інформацію про геолокацію IP від ​​сервера плагіна або стороннього сервера.

Давайте розглянемо деякі плагіни, які допоможуть вам оптимізувати трафік, а також робити інші речі на основі IP-адрес відвідувачів.

Примітка: Відповідно до Загального регламенту захисту даних (GDPR) компанії повинні отримати згоду користувача на збір інформації про місцезнаходження. Ми радимо проконсультуватися з фахівцем або юристом GDPR, щоб переконатися, що ваш веб-сайт повністю відповідає.

1. GeoTargeting WP

GeoTargeting WP

Інформація та завантаження

GeoTargeting Pro – це преміальний плагін, який допомагає орієнтуватися на користувачів трьома способами, все залежно від місцезнаходження користувачів:

 • Відображати різний вміст
 • Перенаправлення користувачів
 • Блокувати користувачів

Веб-сайти з високим трафіком можуть розраховувати на цей плагін для контролю типів вмісту, що відображається різним відвідувачам. Не просто повні публікації в блогах, але навіть сторінки, пункти меню, віджети, спливаючі вікна та спеціальні типи публікацій (включаючи продукти WooCommerce) є частиною цільових типів вмісту. Крім того, якщо вам потрібна більша гнучкість і контроль, є функції PHP, які ви можете розмістити в будь-якому місці коду вашого сайту.

Цільові регіони можна або включити, або виключити. Мало того, ви можете обмежити будь-який фрагмент вмісту під час редагування публікації чи сторінки. Найкраще використовувати цю функцію, щоб приховати конкретні продукти, які недоступні в даній місцевості. Також можна відображати різні CTA або рекламу залежно від місця відвідування. Віджет країни, що випадає для пошуку, дозволяє користувачам змінювати своє місцезнаходження.

Плагін дозволяє легко орієнтуватися на різні країни, групуючи їх у різні категорії. Крім того, плагін добре поєднується з геоперенаправленнями (для перенаправлення користувачів на різні сторінки залежно від їх місцезнаходження), Geo Blocker (для блокування користувачів з різних місць) та Geo Flags (для відображення прапорів країн користувача). Плата за користування залежить від кількості запитів до бази геолокацій.

GeoTargeting WP Lite

GeotargetingWP Lite споживає API, коли їм потрібно знайти місцезнаходження користувача. Так, наприклад, якщо користувачеві потрібно лише розміщувати вміст з географічними цілями або перенаправляти користувачів на одній сторінці, лише відвідування цієї сторінки вимагатиме кредитів. Мало того, що якщо бот або гусеничний веб-сайт відвідують сторінку, API взагалі не буде називатися. У цьому головна відмінність конкурентів.

GeotargetingWP Lite також має режим кешування для користувачів, які географічно націлюють весь їхній веб-сайт, тому користувачі споживають кредити лише на першій сторінці свого відвідування, тоді як подані подання завантажуються з кешу. А якщо говорити про кеш, кеш сторінок – це найгірший ворог плагінів геотаргетингу на ринку. Цей плагін повністю сумісний з WP Rocket, а також пропонує режим AJAX. Так це працює з рештою плагінів кешу на ринку.

Безкоштовна версія цього плагіна GeoTargetingWP Lite є базовою порівняно з професійною версією. Це просто дозволяє вказати, які країни, штати чи міста можуть бачити вміст. Працюючи з популярними брандмауерами, такими як Sucuri та CloudFlare, він може виявити реальних IP-адрес користувачів. І сумісний із плагіном спливаючих вікон WordPress, ви також зможете географічно націлювати спливаючі вікна.

2. Геолокація

Геолокаційний безкоштовний плагін WordPress

Плагін Geolocation дозволяє користувачам WordPress безперешкодно додавати геодані в свої повідомлення. Окрім додавання цінності вашій публікації, це дуже корисно, коли ви хочете надати читачам певне місцеве розуміння.

Щойно ви додасте геодані до будь-якої публікації на сторінці “Редагувати публікацію”, користувачі побачать посилання на опубліковану публікацію. Після наведення курса відкриється інтерактивна карта.

Робота з плагіном стає простішою, якщо ви використовуєте WordPress для iPhone, WordPress для Android або WordPress для BlackBerry. Це тому, що в цих додатках є вбудовані функції геотегів, які миттєво геотегують ваші публікації.

3. CF плагін

CF Geo плагін для WordPress

Якщо ви шукаєте один плагін, щоб допомогти з геомаркетингом для вашого веб-сайту, то CF Geo Plugin може бути ідеально підходить. Цей плагін використовує географічні дані про відвідувачів, щоб допомогти вам створити цільові маркетингові кампанії, відображати місцеві валюти у вашому магазині електронної комерції, перенаправляти користувачів на правильну локалізовану / перекладену сторінку на вашому сайті та навіть фільтрувати юридичні повідомлення, які можуть не вимагати конкретні місця.

Інші помітні функції плагіна включають підтримку Cloudflare CDN, корисний короткий код Geo Banner для динамічних повідомлень, GEO Defender для блокування доступу до сайтів для певних місць, перенаправлення країни SEO, включення або виключення вмісту за місцем розташування та підтримку SSL.

4. IP Geo Block

Безкоштовний плагін WordPress для IP Geo Block

Плагін IP Geo Block блокує призначені для відвідувачів, IP адреси та навіть цілі країни чи регіони доступ до вашого сайту. Ця функція може бути корисною, коли вам потрібно не давати людям або ботам втручатися на ваш веб-сайт.

Плагін забезпечує захист від зловмисних входів, спаму про коментарі, відстеження та відновлюваного спаму з небажаних країн чи регіонів. Доступ до заходу на ваш веб-сайт буде підтверджений за допомогою коду країни на основі IP-адреси. Ви можете додати білий або чорний список конкретних приладів, а також діапазон IP-адрес. Але це не зупиняється, він виявляє шкідливі атаки навіть дозволених країн на основі моделей нападу.

Плагін можна налаштувати на пріоритет перед іншими плагінами. В результаті навантаження на ваш сервер знижується, захищаючи від грубої атаки. Він також приховує http-референс, коли ви клацаєте на зовнішньому посиланні зі свого сайту.

5. iQ Block Country

Безкоштовний плагін WordPress для iQ Block Country

iQ Block Country за функцією досить подібний до попереднього плагіна, що дозволяє дозволити або обмежити відвідувачів з певних країн для перегляду частин вашого вмісту. Це ефективно блокувати шахрайських хакерів з цілих країн, а також коментарі зі спамом. І якщо ви хочете дозволити деяким відвідувачам доступ із заблокованих країн, це теж можливо. Вам потрібно буде лише дозволити їх IP-адреси.

Плагін забезпечує майже захищену залізом безпеку вашої сторінки адміністратора, дозволяючи вводити лише вказані IP-адреси або адреси, розташовані у вашій країні. Відвідувачів, яким заборонено в’їзд, можна перенаправити на іншу сторінку або веб-сайт. Або ви можете показати їм повідомлення, яке можна стилізувати за допомогою CSS.

Щоб користуватися плагіном, вам потрібно буде завантажити базу даних geoIP від ​​третьої сторони або отримати в них API для отримання доступу до геоданих. Плагін добре працює з багатьма (але не всіма) плагінами кешування.

6. Перенаправлення на країну WP GeoIP

Плагін WP GeoIP для перенаправлення країни для WordPress

Інформація та завантаження

WP GeoIP – плагін для WordPress для певного перенаправлення для країни. Вам коли-небудь потрібен був надійний інструмент для вашого веб-сайту на базі WordPress, який допоможе вам перенаправляти відвідувачів по країні? Не дивіться далі! WP GeoIP Country Redirect дозволяє автоматично визначати країни користувачів на основі IP-адреси та вживати заходів на основі введених даних.

Завдяки GeoIP можна керувати трафіком вашого веб-сайту, перенаправляючи відвідувачів з різних країн на конкретні публікації чи сторінки. Ви можете використовувати його для ряду таких переваг, як:

 • Наземте користувача на сторінку / веб-сайт, визначений для конкретної країни
 • Направляйте відвідувачів на правильні сторінки в рамках багатомовного перекладеного веб-сайту
 • Відігнати країни, що не стосуються бізнесу
 • Показати сторінку з пропозицією, доступною лише для певних місць
 • Перенаправляйте клієнтів на належні сторінки вітрини для сплати податків
 • Єдина межа – ваша власна фантазія!

У вас є кілька складних функцій, а також винятки з IP-адреси, Усі країни, за винятком одних правил, відсутність параметра перенаправлення в URL-адресі, функція cookie одного разу перенаправлення тощо. Ви також можете побачити більше функцій плагіна нижче!

Більше плагінів для географічного націлювання WordPress варто перевірити:

 • Гео моя WordPress: допомагає спростити створення будь-якого веб-сайту на основі місцезнаходження, наприклад нерухомості, подій та каталогу. Це допомагає вам створити форми пошуку близькості, щоб знайти будь-який з геотегів компонентів вашого сайту.
 • Geo IPDetection: корисний для надання географічної інформації на основі IP. Це можна використовувати в темах чи інших плагінах, як у вигляді шорт-коду, так і через CSS-класи. Ця інформація може допомогти у виборі валют, часових поясів, найближчого магазину тощо.
 • Геоціль WP Engine: Якщо ваш веб-сайт працює в середовищі WP Engine, цей плагін може допомогти відображати вміст, пов’язаний з розташуванням відвідувачів, інтегруючи різні змінні на вашому сайті WP Engine..
 • Продукти на основі геолокації WooCommerce: розширення для популярного плагіна WooCommerce, який показує / приховує продукти для відвідувачів залежно від їх місцезнаходження. Можлива фільтрація продуктів за країною, регіоном чи містом.
 • CloudGuard: дозволяє вибрати країни, які можуть мати доступ до ваших сторінок входу. Це означає, що доступ до всіх інших країн заблокований. Поки плагін безкоштовний, вам знадобиться обліковий запис у Cloudflare з увімкненою функцією геолокації.
 • Географічне націлювання WP Pro: простий у використанні плагін преміум-класу, який можна застосувати до всіх публікацій та типів вмісту для регулювання доступу до відвідувачів залежно від країни. Ви можете використовувати короткі коди для контролю доступу до певних частин вашого вмісту. Він добре поєднується з рекламною системою WP PRO.
 • Перенаправлення на країну та мобільний телефон для WordPress: по суті є плагіном для перенаправлення відвідувачів на основі різних критеріїв, включаючи країну, місто, континент, штат чи регіон. Крім блокування користувачів, ви можете додати спливаючі вікна для переадресації. Він не тільки сумісний з популярними плагінами кешування, він також сумісний з WMPL, Caldera Forms та мультисайтами.
 • AdRotate: варто спробувати, якщо ви хочете оптимізувати свої рекламні зусилля. Це допомагає розміщувати різні оголошення в різних країнах, штатах чи містах. Функція географічного націлювання доступна лише в преміум-версії плагіна.
 • Розширені реклами: це ще один плагін, який допомагає з високо націленою рекламою на основі функції додаткового геолокаційного розташування. Це дозволяє широко налаштувати правила реклами.

Фінальні думки

Плагіни для географічного націлювання WordPress пропонують порівняно простий спосіб персоналізації вмісту для користувачів залежно від їх місцезнаходження. Це допомагає вашим відвідувачам краще співпрацювати з вашим веб-сайтом вмістом, який найбільше відповідає їм. Крім того, ви можете використовувати цю функцію для підвищення безпеки та підвищення ефективності вашого веб-сайту WordPress. З часом це може навіть допомогти зібрати лояльну аудиторію.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map