Найкращі плагіни для членства в WordPress

Ви маєте веб-сайт для членства в WordPress або плануєте його запустити незабаром? Вони – чудовий спосіб монетизувати веб-сайти, які діляться ексклюзивним вмістом, навчальними посібниками, знижками та іншим. Сайти для членства є скрізь і в усіх галузях, включаючи членство в Інтернет-газетах, таких як Wall Street Journal, веб-сайти для покупок, як Shoedazzle, або преміальний веб-сайт WordPress Theme, як Елегантні теми. Якщо ви володієте (або керуєте) одним, добре і добре, ця стаття вам дуже піде на користь.


У сьогоднішньому дописі ми розповімо про деякі найпопулярніші плагіни для членства в WordPress, щоб активувати ваш веб-сайт. Плагіни додадуть всі функції та елементи на ваш веб-сайт, надаючи вам всю потужність, необхідну для того, щоб удивити своїх користувачів таким досвідом, як ніхто інший. Насолоджуйтесь і продовжуйте розмову в розділі коментарів нижче!

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Обмежте плагін для членства Content Pro Premium

Обмежте плагін для членства WordPress Content Content

Інформація та DownloadView Демо

Обмежити вміст Pro – один із найкращих плагінів для вмістового вмісту. Це не лише дає вам можливість стягувати плату з користувачів за використання вашого веб-сайту, але ви можете створити необмежену кількість рівнів членства, кожен з різними тарифами, умовами та / або пільгами. Ще одна чудова особливість – це можливість обмежити конкретні частини вашого сайту. Таким чином, ви все ще можете підтримувати публічний блог, щоб генерувати свіжий трафік, одночасно створюючи лише учасникам повідомлення та сторінки. Обмежити вміст Pro також включає звіт про реєстрацію членства, щоб ви могли бачити, скільки користувачів реєструються, і як працює ваш сайт загалом.

Інші функції плагіна включають просте налаштування, чудову підтримку, повне управління членами, необмежену кількість підписок / рівнів членства, підтримку платежів через PayPal, підтримку промо / знижок, звіти про прибутки, імпорт / експорт даних, вбудовану вкладку довідки для керівництва під час налаштування, плюс великі розширення плагінів (наприклад, Strip, PayPal Express, надійні паролі, перевірка математики та багато іншого). Це чудовий плагін, який ви обов’язково повинні врахувати. Насправді ми використовували його тут на WPExplorer для реєстрації в членстві. Плагін швидко налаштовується та простий у користуванні. І з точки зору розробника, це також легко налаштувати під свої потреби.

2. Багаторівневий вміст плагіну PrivateContent

private-content-multilevel-content-plugin-wordpress-članstvo-плагін-wpexplorer

Інформація та DownloadView Демо

Ви хочете обмежити доступ до різних областей вашого веб-сайту WordPress? Якщо так, то плагін PrivateContent – саме те, що вам потрібно. Завдяки геніальному дизайну цього плагіна ви можете визначити, хто бачить певний вміст або приховати цілі області вашого веб-сайту, перенаправляючи користувачів. PrivateContent дозволяє додавати на ваш веб-сайт багаторівневі форми входу, функції управління користувачами, приватні сторінки користувачів та приватні області. Крім того, ви можете обмежити доступ до всіх типів вмісту, включаючи публікації, сторінки, меню та навіть категорії.

Інші функції включають просту установку, скорочення коротких кодів, що заощаджують час, блокування веб-сайту у один клік, щоб приховати весь веб-сайт, розширюваний, публічний API, готовий переклад із підтримкою на декількох мовах та спеціалізований персонал підтримки.

3. Профілі користувача USERPRO із соціальним входом

Userpro-user-profile-with-social-login-wordpress-članstvo-плагін-wpexplorer

Інформація та DownloadView Демо

UserPro – це потужний плагін спільноти WordPress від елітного автора DeluxeThemes. Він тріщить по швах з функціями та пропонує вам функції входу та реєстрації, а також гарні передні профілі, щоб додати деякого поваги до вашого сайту членства. Крім цього, UserPro допоможе вам створити каталоги користувачів, які можна шукати, необмежену кількість спеціальних профілів та кілька форм реєстрації.

Плагін додатково підтримує функцію короткого коду та інтеграцію в соціальне з’єднання. Ваші користувачі можуть увійти та підключитися за допомогою своїх улюблених соціальних мереж, включаючи Facebook, Twitter, Google+, Bkontakt тощо. UserPro легко інтегрується в WordPress, bbPress, WooCommerce та MailChimp.

4. Користувацькі профілі з легким плагіном

користувальницькі профілі-легко-wordpress-членство-плагін-wpexplorer

Інформація та DownloadView Демо

Цей плагін для членства в WordPress допоможе вам інтегрувати вхід, реєстрацію, а також передні профілі до вашого веб-сайту WordPress. Вам більше не доведеться піддавати користувачам болю (або складності) задньої частини. Ви можете створити спеціальні поля профілю та повністю налаштувати форми (та профілі) для реєстрації, щоб вони відповідали решті веб-сайту. За допомогою плагіна User Profiles Made Easy ви можете досягти стільки, чого ви можете досягти!

Плагін популярний тим, що користувач шукає каталог користувачів, прості штрихкоди, повністю чуйний дизайн, параметри входу (використовуючи ім’я користувача або електронну пошту), вбудовану підтримку значків FontAwesome, зупинку спаму reCaptcha, велику підтримку, автоматичну синхронізацію WooCommerce та інше. Цей плагін, безумовно, сповнений чудових функцій.

5. Модальний вхід Реєстрація Забутий плагін WordPress

modal-login-register-забутий-wordpress-plugin-wordpress-članstvo-plugin-wpexplorer

Інформація та DownloadView Демо

Цей дивовижний плагін від PressApps додає безліч чудових (і корисних) функцій на ваш сайт членства в WordPress. Особисто я думаю, що вони повинні змінити назву на щось коротше і солодше. Не помиляйтесь, модальний вхід Реєстрація Забутий WordPress плагін викидає цілком удари як плагін для членства.

Деякі його унікальні функції включають переспрямування входу та виходу, шаблони електронної пошти для реєстрації, функціональність короткого коду, чуйний дизайн, детальну документацію та спеціалізовану підтримку клієнтів.

6. Плагін для членства MemberPress

Плагін MemberPress WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Цей плагін не схожий на дев’ять, які ми тільки що висвітлювали вище. Хоча вищевказані плагіни просто додають додаткові функції на ваш членський веб-сайт, MemberPress допомагає вам створити сайт з нуля заново. Я включив сюди цей плагін як спосіб введення другої частини плагінів членства в WordPress. Частина друга цієї публікації стосуватиметься лише плагінів для членства, які допоможуть вам створити сайти для членства в WordPress. Повернутися до MemberPress.

MemberPress – це професійний плагін для членства в WordPress, який пропонує вам всі функції, необхідні для роботи повністю функціонального сайту для членства. Плагін найвідоміший за такими функціями, як обмеження доступу до всього (або конкретного) вмісту на вашому веб-сайті, керування необмеженими користувачами, пропонування декількох сторінок і пакетів цін, необмежене правило доступу до вмісту, продаж необмеженої кількості продуктів, PayPal Express Checkout та оплата смугою підтримка шлюзу. MemberPress пропонує два цінові плани: Бізнес та розробник, обидва з яких виставляються на рік. Вони також пропонують одноразовий варіант оплати, який виключає підтримку та оновлення.

7. Builder профілю – реєстрація переднього користувача, вхід у систему та редагування профілю

Профіль Builder

Плагін “Builder профілю” – це дуже простий у використанні плагін, який дозволить вам створити передні екрани для входу, реєстрації та редагування профілю за допомогою використання шорткодів. Форма для входу в WordPress за замовчуванням є пристойною, але вона не дуже гнучка, якщо ви не “забруднені” кодом і якщо ви працюєте на сайті-члені, ви дійсно хочете, щоб люди могли зареєструватися, увійти та редагувати свої профілі через передній кінець на відміну від панелі приладів WP.

Існує також платна версія «Про» плагіна, що дуже дорого. Я особисто його не використовував, тому не можу сказати, добре чи погано Хоча це, здається, надає вам набагато більше функцій, а також підтримку.

8. Оплачені підписки для учасників

Завантажте членство та обмеження вмісту - платні підписки для учасників

Любите конструктор профілів? Тоді захоплюйся. За допомогою платних підписок для членів ви можете створювати рівні членства, приймати платежі, керувати своїми членами і навіть пропонувати ексклюзивний вміст для членів. Плагін включає прості у використанні шорт-коди, які можна використовувати на бічних панелях, публікаціях або для створення користувацьких сторінок для реєстрації, входу в систему тощо. Плагін також підтримує багаторівневі (і безкоштовну пробну версію) плани підписки, електронні листи учасників і включає вбудовану звітність. Крім того, він чудово працює з PayPal та WooCommerce!

Хочу більше? Розгляньте можливість оновлення до Платні підписки для користувачів Pro. Під час оновлення ви отримаєте доступ до інтеграції bbPress, кодів знижок, reCAPTCHA, членства на фіксований період, періодичних платежів, підтримки Stripe та багато іншого!

9. Плагін учасника WordPress плагін

Список бажань плагін WordPress

Інформація та DownloadView Демо

WishList Member – це чудовий плагін для членства в WordPress, який працює над 47 000 сайтами по всьому світу. Можливо, це тому, що член WishList – це просте у використанні рішення, яке за лічені хвилини перетворює вашу платформу WordPress у потужний веб-сайт для членства.

Цей плагін для членства в WordPress має ряд чудових функцій, таких як необмежений рівень членства, легка інтеграція WordPress, контроль того, хто переглядає ваш вміст, гнучкі параметри членства, послідовна доставка контенту, інтегрує витрати на доставку, просте управління членами, багаторівневий доступ до вмісту та набагато більше.

Плюс плагін постачається з бонусами, такими як безкоштовні професійні теми, іконки, посібники з підтримки та безкоштовне навчання серед інших.

10. Безкоштовний плагін для WordPress S2Member

Безкоштовний плагін для WordPress S2Member

Ви шукаєте професійний плагін для членства в WordPress, який легко інтегрується з електронними розсилками, кошиками для покупок та іншими типовими особливостями сайту членства? Ви маєте обмежений бюджет і не можете дозволити собі витратити цілий капітал на плагін для членства в WordPress?

Якщо будь-який з ваших відповідей був гучним, так, плагін для членства в S2Member WordPress – саме те, що вам потрібно. Враховуйте деякі функції S2Member, включаючи універсальні та потужні опції (адаптується до будь-якої теми WordPress, яку ви використовуєте), легка інтеграція з PayPal та іншими шлюзами платежів, періодичні платежі, моніторинг партнерської діяльності (тобто комісійні), моніторингові форми реєстрації, спеціальні поля профілю , розширення плагінів і віджетів, функціональність списку розсилки та підтримка соціальних мереж.

Якщо ви вважаєте, що S2Member – плагін для членства в WordPress, вам потрібен, ви можете вибрати 100% безкоштовну рамку S2Member, яка має всі необхідні функції безкоштовно!

11. Плагін MagicMembers WordPress

Плагін MagicMembers WordPress

За єдину неповторну ціну в $ 97, ви можете мати один з найкращих плагінів для членства в WordPress, який працює цілодобово. MagicMembers – це чудовий плагін для членства в WordPress, особливо якщо ви хочете продавати курси або капати вміст з часом. Плагін найвідоміший своїми чудовими можливостями капання вмісту.

Інші функції включають інтеграцію з автовідповідачами, такими як AWeber, Постійний контакт та Mailchimp, сумісність з платіжними модулями, такими як PayPal Веб-сайт Payments, eWay, WorldPay, Skrill (formely MoneyBookers), iDeal, контроль доступу до контенту, менеджери завантажень завантажуваних цифрових продуктів (або те, що мені подобається називати DDP), багаторівнева підтримка членства (користувачі можуть придбати більше одного рівня членства), підтримка S3 Amazon, віджети для додаткових функцій, підтримка купонів, система крапельного вмісту (найпопулярніша функція!), імпорт / експорт користувачів за бажанням, безкоштовна підтримка, регулярні оновлення та навіть деякі бонуси. Створіть унікальний веб-сайт WordPress та керуйте ним без особливих зусиль, використовуючи плагін MagicMembers.

12. Плагін WordPress для членства від WPMUdev

https://premium.wpmudev.org/project/membership/

WPMU DEV – це безліч чудових плагінів. Один з цих чудових плагінів – популярний плагін для членства, який дозволить вам легко та швидко налаштувати сайт для членства. Плагін членства WPMU DEV допоможе вам створити чудові веб-сайти для членства в WordPress, такі як GigaOm, New York Times та Mixergy. Інші функції членства включають гнучкі параметри членства, простий у користуванні інтерфейс перетягування та передачі вмісту, миттєву доставку вмісту після оплати, перенесення вмісту, користувацькі рівні членства, декілька шлюзів платежів, сумісність з WordPress та BuddyPress, чудова підтримка, плагін eNewsletter для вашого кампанії з електронною поштою, необмежені оновлення та багато іншого.

Ви можете забрати плагін Membership як частину вашого членства в WPMU DEV. Завдяки цьому ви отримаєте доступ до дивовижних плагінів, тем, широкої спільноти експертів WordPress та безмежної підтримки серед іншого. Досить пакет, правда? Це насправді, як створити власну команду з розвитку WordPress.

13. Платні членства Pro Безкоштовний плагін WordPress

Платні членства Pro Безкоштовний плагін WordPress

З тисячами завантажень та безліччю унікальних функцій Paid Membership Pro – справжня угода. Платне членство Pro – на 100% безкоштовно, добре грає з популярними платіжними процесорами та постачається з великою документацією. У плагіні є кілька рівнів членства, гнучкі параметри ціноутворення, багаторівневий доступ до вмісту, сповіщення членів, можливість приховувати рекламу від преміум-членів, і він повністю готовий до SEO.

Шукаєте більше? Розробник створив досить багато дивовижні доповнення. Додайте функції для PayPal Express, автоматичне оновлення, інтеграцію BuddyPress, пожертви, імпорт користувачів, значки членів та багато іншого.

14. Плагін aMember Pro WordPress

Інформація та DownloadView Демо

aMember Pro – це дуже гнучкий і зручний користувальницький плагін для членства в WordPress, який допоможе вам приймати платежі за підписку, доставляти завантаження та цифровий контент, надсилати інформаційні бюлетені, запускати власну партнерську програму, легко інтегрувати свою інтернет-спільноту з WordPress і навіть керувати своїм користувачів / членів. Плагін оснащений низкою захоплюючих функцій, таких як веб-адміністрування, підтримка на декількох мовах та безкоштовна установка серед інших. За $ 179,95 доларів, але aMember Pro є дещо дорогим.

15. WP-Members безкоштовний плагін WordPress

Плагін для членства WP-members

WP-Members – популярний безкоштовний плагін для членства в WordPress, який постачається з великою кількістю чудових функцій. Він працює з вікна, його легко встановити та почати використовувати, створювати лише вміст для учасників, реєстрація та вхід у відповідність вашому вмісту та тематиці, віджет для входу в користування, користувацькі параметри поля реєстрації, опція затвердження адміністратора для нових користувачів, інтеграція CAPTCHA, безліч гачків для розширень на замовлення. Цей плагін – це чудовий і доступний варіант для базових членств на вашому сайті WordPress.

16. OptimizePress плагін для членства в WordPress

OptimizePress плагін для членства в WordPress

Інформація та DownloadView Демо

На їхньому веб-сайті “Оптимізація – це новий спосіб створити сторінки з продажу цільових сторінок з високою конверсією та портали членства”. З цього простого вступу ви можете отримати переваги OptimizePress негайно. Ви можете легко створювати портали членства, авторизовані блоги, сторінки продажів, завершувати послідовності запуску та конвертувати цільові сторінки.

Цей плагін для членства в WordPress оснащений дивовижними функціями, включаючи мобільний дизайн, корисні вебінари, повноцінна система реєстрації, система LiveEditor для створення та редагування в режимі реального часу, повністю інтегрована з WordPress та понад тридцятьма (30+) шаблонами. OptimizePress коштує від 97 до 197 доларів.

17. Плагін для членства в ARMember WordPress

Плагін для членства в ARMember WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Існує безліч плагінів для членства в WordPress, але не всі вони мають певні функції, які можуть знадобитися для створення вашого веб-сайту. Деякі з них пропонують чіткі рівні членства та функції управління підпискою, а інші – лише для продажу підписки на одному рівні. Деякі з них оснащені широкими шлюзовими платежами, контролем доступу до вмісту, легкою інтеграцією та іншими надійними функціями для створення безкоштовного веб-сайту для членства в WordPress..

Якщо ви шукаєте все-в-одному пакет, що додається з різноманітними додатками та згаданими функціями, то ви в потрібному місці. Плагін для членства в ARMember WordPress переносить ваш бізнес до вершини успіху завдяки його здатності створювати повний набір системи членства.

ARMember – це швейцарський ніж плагіну членства в WordPress. Найкращий плагін для членства в WordPress просто покращився завдяки безлічі ексклюзивних функцій. Тож давайте зупинимося на кожній функції по черзі, щоб дати чітке розуміння та причини спробувати плагін для членства в ARMember WordPress.

ARMember має унікальний і найпростіший метод майстра налаштування членства, який створює єдиний короткий код, щоб зробити лікування всього процесу участі простим і вигідним. Поряд із цим, він постачається із вбудованим конструктором форм для створення привабливих форм реєстрації та реєстрації WordPress з багатьма іншими налаштуваннями дизайну. Виберіть із декількох моделей членства. Крім того, додайте соціальні входи, налаштуйте платіжний цикл, увімкніть багаторівневе членство, додайте безкоштовну пробну версію та синхронізуйте з WooCommerce. Крім того, ARMember пропонує унікальні варіанти запрошень для членів, блокування облікового запису та реєстрації в два кроки.

На відміну від інших плагінів для членства, ARMember також має вбудовані інтеграції, які інші плагіни пропонують як платні додатки. Більше того, це повний пакет для створення системи членства, не маючи навіть базового фону програмування.

18. Плагін для членства в WooCommerce

Плагін для членства в WooCommerce

Якщо ви хочете створити членство для свого магазину, то одним з найкращих варіантів є членство в WooCommerce. Завдяки цьому ви можете створювати та продавати членство, що, в свою чергу, надає користувачам доступ до вибору товарів у вашому WooCommerce Store. Ви також можете встановити параметри надання доступу до членства після придбання продукту, щорічних або щомісячних підписок або вручну призначити членство для членів “лише запрошення”.

Ще одна унікальна особливість – це крапельний доступ до вмісту. За допомогою WooCommerce Memberships ви можете надати доступ до різного вмісту чи продуктів, залежно від терміну членства (1 тиждень, 1 місяць, 1 рік тощо). Ви також можете запропонувати членам ексклюзивну доставку або знижки.

19. Остаточне членство

ulltimate членство про WordPress плагін

Інформація та DownloadView Демо

Ultimate Membership Pro – це плагін WordPress для управління членством та підпискою, який можна використовувати для створення лише вмісту для користувачів на вашому сайті WordPress. За допомогою цього плагіна ви можете монетизувати свій вміст за короткий час!

Створення лише вмісту для членів – це чудовий спосіб отримати додатковий дохід від свого блогу, а з Ultimate Membership Pro ви маєте безліч варіантів, як налаштувати спеціальний контент лише для своїх членів. Один із варіантів – створити сторінки лише для своїх членів, але ви також можете просто обмежити шматок вмісту на сторінці замість усієї URL-адреси..

Ще одна чудова особливість Ultimate Membership Pro – це можливість створювати рівні підписки. Таким чином, ви можете створити додатковий вміст або переваги (наприклад, безкоштовні електронні книги або навіть спеціальні коди купонів) для тих, хто має преміум-членство. І не турбуйтеся про збирання платежів, оскільки Ultimate Membership Pro підтримує безліч шлюзових шлюзів (PayPal, Scribe тощо), а також разові та періодичні платежі.

Інші дивовижні функції плагіна включають інтеграцію маркетингу електронною поштою з 9 популярними платформами, підтримку перекладу, соціальні входи, користувацькі переадресації, варіанти дизайну та шаблони та багато іншого. Нижче наведено додаткові функції, або ви можете переглянути попередній перегляд, щоб дізнатися більше про Ultimate Membership Pro.

Заключні думки про найкращі плагіни для членства в WordPress

Сайт членства в WordPress – це відмінна бізнес-модель з таким великим потенціалом для зростання. Якщо ви думали створити веб-сайт для членства в WordPress, тепер у вас є 15+ найкращих плагінів для членства в WordPress, щоб зробити для вас важкий підйом.

Знайдіть свій час, щоб вибрати той, який підходить вам. Все найкраще, коли ви створюєте дивовижний веб-сайт для членства в WordPress!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map