Найкращі додатки та сервіси для Podcast для WordPress

Найкращі додатки та рішення Podcast для WordPress

Ви слухаєте його щодня на роботі. По дорозі до спортзалу. Ви навіть можете його слухати, гуляючи собаку. Звичайно, іноді (або, в більшості випадків) це Тейлор Свіфт Ласкаво просимо в Нью-Йорк або “Оазис” Wonderwall, але час від часу ми зазвичай слухаємо невеликі шматки аудіоконтенту, які постачаються через Інтернет. Цей мій друг, це ми називаємо подкаст. Але чи знаєте ви, що є корисні плакати подкастів, які ви можете використовувати для розміщення аудіо на вашому власному сайті?


Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Що слід знати про Podcasting

Раніше ми висвітлювали деякі наші улюблені подкасти WordPress, але сьогодні дозвольте мені поділитися цікавою статистикою індустрії подкастів..

1. Є голодна аудиторія.

Згідно з дослідженням, проведеним Edison Research, 21% молоді в США слухали подкаст за останній місяць.

Джерело: Едісон Дослідження – “Стан медіа-2016”

Щоб забезпечити певний контекст для того, що представляє 21% всієї країни, 13% США слухають Spotify щомісяця, а 21% країни використовує Twitter. Коротко:

Така ж кількість американців слухає подкасти та користується Twitter.

2. Доведено зростання.

І число з кожним роком зростає. Наприклад, кількість громадян США старше 12 років, які слухають подкаст, збільшилася на 133% за останнє десятиліття, тобто між 2008 та 2016 роками. І лише між 2015 та 2016 роками галузь подкастингу зросла на 23%.

Кількість слухачів подкастів у США за останнє десятиліття зросла на 133%.

PS: Якщо вам було цікаво, де ми отримали цифри, ми провели невелику математику за даними, наведеними в діаграмі від Edison Research!

3. Споживання легко.

Пам’ятаєте, як ми звикли спілкуватися на настільному комп’ютері? Ні? Діти 90-х роблять!

В Інтернеті є новий дім, і він у вас в кишені. Подібно до того, як мобільний пошук обігнав робочий стіл у Google, індустрія подкастів побачила подібну тенденцію. У 2014 році більшість подкастингу споживалося на настільному комп’ютері. Сьогодні 64% подкастів лунають на смартфоні чи планшеті. (Отже, дивне вступ до цієї статті!)

Що робить Подкастинг дивовижним

Тепер, коли ми знаємо деякі з цих статистичних даних, дозвольте мені розповісти, чому подкастинг – це класна нова дитина в блоці.

Це чудова ЗМІ. Чому? Тому що це економить час!

Я б сказав, що перевага підкастингу номер один полягає в тому, що він економить Весь перебіг нашого часу. Погляньмо – ми зайняті люди. Подкасти – це швидкий споживач інформації, який хоче сказати про тенденції та слідувати за своїми улюбленими людьми – у дорозі.

Вам не потрібно читати!

Не зрозумійте мене, але для деяких із нас (* піднімає руку *) читання вимагає зусиль. Якщо ви сказали мені, що я можу споживати однакову кількість інформації ні маючи читати, я був би в захваті І саме це робить подкастинг! Чорт забираю, я навіть читав аудіо-стенограми підсумків книг!

Споживання засобів масової інформації без проблем.

Ви можете слухати подкаст, коли ви їдете на роботу чи в дорогу до спортзалу. Є безліч дивовижних програм для підкастів для Android та iOS, які автоматично завантажують ваші передплачені подкасти через WiFi. Деякі також дають вам чудове відкриття подкастів та рекомендації на основі ваших інтересів.

Це чудовий засіб для спілкування з людьми.

Для творців вмісту, які є голосовими та хочуть охопити свою аудиторію поза текстом, який відображається на екрані, подкастинг – це відмінна канал. Підкастинг завжди не означає звук. Ви також можете робити відео, але більшість із нас вважають за краще економити простір і мобільні дані телефону.

Усі роблять це.

І нарешті, всі (і я справді маю на увазі всі) прямо від авторів-бестселерів, до шестифігурних блогерів з доходами, промовців, впливових маркетологів та цифрових видавців – покращив свою гру подкастингу.

Вони вклали серйозний час, зусилля та гроші у створення, публікацію та маркетинг подкастів для своєї аудиторії. Далі – це ціла кількість лояльних абонентів, які згодом перетворюються на маркетологів з вуст у вуста та найвищих євангелістів для вашої продукції.

Тому, якщо 2018 рік – це рік, коли ви вирішили взяти участь в підкастінгу, кудо. Це буде важка, але корисна подорож. Оскільки WordPress має близько 30% веб-сайтів в Інтернеті, важливо, щоб ваша настройка підкастів була вмонтована у ваш WordPress-сайт. Він не тільки рекламуватиме ваш вміст вашій аудиторії, але й підвищить рейтинг вашої пошукової системи.

Зважаючи на це, нижче викладено основні служби подкастингу та плагіни для WordPress. За допомогою одного з цих підкастів або служб подкастів (і багато наполегливої ​​роботи) ви зможете налаштувати свій власний канал підкастів прямо зі свого сайту WordPress.

Як розпочати роботу з Podcasting на WordPress

Як я це бачу, є два основні способи розпочати роботу – безкоштовні інструменти та преміум-рішення. Для тих, хто тільки починає з подкастингу (ми пізніше отримали чудовий вміст для початку роботи), рекомендую використовувати безкоштовні інструменти. Щойно ви побачите, ви можете перейти до платного рішення.

Для тих, хто знайомий з бізнесом з подкастингу та хоче розпочати власну подорож, платні рішення стануть непоганим початком. Перш ніж перейти до переліку плагінів та служб, давайте узгодимо цілі.

Завдання №1 – Розміщення вмісту Podcast

Перша мета – це господар файли подкастів (переважно аудіо). Для цього потрібне сховище та споживає пропускну здатність серед інших ресурсів сервера. Ви можете розмістити файли подкастів на тому самому сервері, на якому розміщено WordPress. Тут аудіофайли можна завантажувати через програму WordPress за замовчуванням. Багато варіантів безкоштовних плагінів (як ви побачите нижче) підтримують цю опцію. Ви також можете розмістити свої файли подкастів у рішеннях для зберігання в Інтернеті, таких як Amazon S3.

Зауважте, що ви не можете використовувати безкоштовні рішення для зберігання даних, такі як Dropbox або Google Drive, оскільки вони зазвичай вимагають багато автентифікації перед завантаженням файлу. З іншого боку, Amazon S3 надає вам прямий доступ до файлів, коли ви налаштували відро для зберігання.

Завдання №2 – програвач Podcast

Нам потрібен подкаст гравець який відображав би наші файли подкастів в елегантному інтерфейсі і відстежував кількість разів відтворення або завантаження файлів.

Рішення прості:

 • Преміальні хостинг-рішення підкастів для WordPress подбайте про розміщення та показ подкастів на вашому сайті WordPress. Ви сплачуєте щомісячну (або щорічну) плату за послугу, і жодні ресурси сервера не витрачаються на ваш кінець.
 • Безкоштовні плагіни Podcasting для WordPress просто виведіть (і навіть відстежте) аудіозаписи подкастів у елегантному програвачі на вашому сайті WordPress. Розміщення аудіо-файлів подкастів – ваша відповідальність.
 • Преміальні плагіни Podcasting для WordPress – це по суті багатофункціональні версії безкоштовних плагінів, які відображають аудіофайли подкастів з різних джерел. Знову хостинг аудіофайлів – це ваша відповідальність.

Нижче наведено поєднання плагінів подкастів та інших варіантів, які вам потрібно влаштувати на власному шоу. Ми охопили діапазон цін з різними функціями, щоб включити те, що, на нашу думку, є найкращими варіантами розміщення власного подкасту за допомогою WordPress.

1. Формат звуку WordPress за замовчуванням та короткий код списку відтворення

Формат аудіо формату WordPress та короткий код списку відтворення

За замовчуванням WordPress підтримує аудіофайли та списки відтворення. Жодних додаткових плагінів чи служб технічно не потрібно для розміщення власного подкасту. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити аудіофайли (mp3, ogg, wma, m4a, wav) у вашу медіатеку.

Щоб додати ваші подкасти на свій сайт, натисніть кнопку “Додати медіа” під час створення публікації або аудіо короткий код щоб вставити окремі подкасти в допис:


Або скористайтеся короткий код списку відтворення щоб додати список усіх аудіофайлів підкастів:

[плейлист]

Просто знайте, що для них буде доступний стиль за замовчуванням (з програвачами за замовчуванням або темними програвачами), що є досить базовим, якщо тільки ваша тема WordPress не містить власні параметри (наприклад, ніша, тема WordPress).

Ціноутворення: Безкоштовно – це функція WordPress за замовчуванням, і вона повинна працювати з будь-якою темою.

2. Buzzsprout Podcasting

Buzzsprout Podcasting

Buzzsprout надає вам просту платформу подкастингу, на якій ви можете завантажувати, упорядковувати та просувати свої подкасти через платформи подкастів (наприклад, iTunes), соціальні медіа чи ваш веб-сайт WordPress. Це дає детальну статистику ваших епізодів подкастів, таких як кількість відтворень, середня тривалість відтворення та демографічна інформація ваших слухачів..

The Buzzsprout Podcasting Плагін WordPress відтворює ваш вміст подкастів у аудіоплеєрі HTML5. Плагін отримує останні епізоди та відображає їх у списку відтворення. Просто використовуйте короткий код, щоб відобразити вміст подкастів у будь-якій публікації чи на сторінці.

Ціноутворення: Безкоштовний план дозволяє завантажувати 2 години вмісту в місяць, а файли розміщуються протягом 90 днів. Плани починаються з 12 доларів на місяць, що дозволяє завантажувати до 3 годин вмісту щомісяця з 250 Гб передачі.

3. PowerPress Podcasting від Blubrry

Плагін PowerPress Podcasting від Blubrry

Blubrry пропонує дві послуги – один – безкоштовний плагін, а інший – хостинг. Плагін Blubrry PowerPress WordPress має унікальні функції, такі як відображення кнопки підписки, інтегрований програвач HTML5 та спеціальна таксономія, призначена для подкастингу. Також є короткий код, щоб перелічити всі епізоди вашого подкасту на сторінці чи публікації.

Крім розміщення файлів подкастів, Blubrry надає додаткові функції, такі як SEO-подкаст, що по суті дозволяє додавати кілька описів для кожного епізоду (або доріжки), щоб покращити відкриття вашого каналу в iTunes та Google Play Music. Крім того, ви можете імпортувати вміст подкастів із SoundCloud, Libsyn, Podbean, Squarespace або іншого RSS-каналу подкастів..

Ціноутворення: Плани починаються з $ 12 / місяць для 100MB пам’яті на місяць. Цікаво, що якщо підписатися на послугу протягом 3 місяців, ви отримаєте загальний обсяг пам’яті 300 Мб. Всі плани надходять з необмеженою пропускною здатністю. Якщо ви хочете трохи допомогти розпочати роботу, ви можете ознайомитись з нашим посібником із швидкого запуску PowerPress.

4. Серйозно простий подкастинг

Серйозно простий подкастинг

Серйозно простий подкастинг – це все-в-одному рішення для ваших потреб WordPress в подкастингу. Все, про що потрібно потурбуватися, – це розміщення файлів, які для початку можуть зберігатися на вашому сервері WordPress як медіа-файли.

Файли подкастів відтворюються за допомогою програвача WordPress за замовчуванням. Плагін має купу корисних функцій, таких як:

 • Подкаст тип посади та Серія систематика управління файлами подкастів
 • Можливість розміщення декількох подкастів з одного сайту за допомогою різних категорій. (Кожен подкаст отримує своє унікальне посилання RSS)
 • Настроювані параметри, що полегшує подачу в каталоги, такі як iTunes, Google Play та Stitcher.
 • Тон класних додатків як таких інтеграцій Podtrac для підвищення функціональності.

Серйозно простий Podcasting також підтримує аудіо та відео подкастинг, і включає в себе a безкоштовна добавка для статистики щоб відображати необхідний вміст у вашому подкасті.

Ціноутворення: Серйозно простий Podcasting доступний безкоштовно, хоча ви можете оновити необмежений обсяг пам’яті, імпорт в один клік, статистику та багато іншого.

5. WavePlayer Audio Player

Аудіоплеєр WavePlayer

Інформація та DownloadView Демо

Розмістіть власний подкаст за допомогою WordPress та інтуїтивного плагіну WavePlayer. За замовчуванням ви можете просто завантажити аудіофайли в WordPress, оскільки це не робить створення списку відтворення та привабливим його відображенням. Натомість за допомогою WavePlayer ви можете створити стильний список відтворення, який чуйний, сучасний та інтегрований з Media Manager і навіть WooCommerce.

За допомогою цього плагіна ви можете:

 • Створіть налаштований та чуйний список відтворення
 • Відображення форм звукових файлів під час відтворення
 • Виберіть один із 4 варіантів розміру, щоб підходити до вашої сторінки
 • Легко додайте треки / подкасти за допомогою Менеджера WordPress Media Manager
 • Продавайте преміум-композиції за допомогою WooCommerce

Ціноутворення: WavePlayer коштує $ 26 за ліцензію на один сайт, що включає 6 місяців підтримки та оновлення.

6. Видавець Podcast Podcast

Видавець Podlove Podcast

Podlove Podcast Publisher – ще один чудовий безкоштовний подкаст для WordPress, який підтримує розширену аналітику.

Ви можете створювати нові записи про подкаст у категорії «Епізоди». Podlove проходить додаткову милю в додаванні настроюваного механізму шаблонів, який використовується для налаштування гравця відповідно до вашої теми. Плагін також включає веб-програвач, і ви можете легко керувати та представляти всіх учасників подкастів.

Щодо аналітики, ви можете відстежувати:

 • Відстежте кількість завантажень
 • Клієнти Podcast використовували для прослуховування вашого вмісту
 • Популярні дні тижня
 • Завантажити джерело

Ще один USP плагіна – це кнопка підписки одним клацанням, яка при натисканні безпосередньо запускає програму підкастів за замовчуванням клієнта. Ось хороша новина – на початку цієї публікації ми побачили, що 64% ​​вмісту подкастів споживається з мобільного. Таким чином, за допомогою добре розробленої веб-сторінки та чіткого CTA “Підписатися” ви можете постійно збільшувати базу слухачів свого підкасту..

Ціноутворення: Podlove – це абсолютно безкоштовний плагін.

7. Розумний програвач Podcast

Розумний програвач Podcast

Створений інтернет-підприємцем та ветераном подкастингу Пат Флінн, Smart Podcast Player – це елегантно розроблений веб-програвач, який розроблений для того, щоб забезпечити найкраще досвід прослуховування подкастів вашим слухачам.

The веб-програвач можна вставити в допис / сторінку за допомогою короткого коду. Сам програвач дуже настроюється, включаючи світлі або темні теми та власні кольори. Слухачі можуть контролювати швидкість відтворення, прокручувати за допомогою часових позначок, сортувати списки відтворення та завантажувати окремі файли з веб-програвача.

Ціноутворення: Ліцензія на єдиний сайт Smart Podcast Player коштує 8 доларів на місяць, або 12 доларів на місяць із щомісячним виставленням рахунків і постачається з автоматичними оновленнями.

8. SimplePodcastPress

SimplePodcastPress

SimplePodcastPress – це преміальний підкаст-плеєр для WordPress, який пропонує безліч корисних функцій, таких як часові мітки, які можна натискати, та списки відтворення подкастів..

Крім налаштованого програвача, плагін включає в себе кнопки підписки, скриньки для входу в електронну пошту, стенограми подкастів, автоматичні видавці, автоматичні скорочувачі URL-адрес та фрагменти з можливим твітом. Ви можете додати всі ці параметри на сторінку свого подкасту, щоб збільшити базу підписників та кількість завантажень.

Ціноутворення: Ліцензія на єдиний сайт коштує 67 доларів США та постачається з підтримкою та оновленнями за рік.

9. Хостинг підкастів у Лібсині

Хостинг підкастів у Лібсині

Libsyn – відоме хостинг-рішення, яке розроблене для серйозний цифрові видавці. У ньому є все, починаючи від простих інструментів, таких як програвач HTML5, RSS-канали, до повномасштабного рішення “користувацькі додатки для вашого подкаста”.

Ціноутворення: Основні плани починаються від $ 5 з 50MB щомісячного зберігання. Ми рекомендуємо Лібсин людям, які шукають спеціальні хостинг-рішення.

10. WordPress.com (Преміум Плани)

WordPress.com (Преміум Плани)

Здивувались? Так само було і я, коли я дізнався, що є WordPress.com вбудована підтримка подкастингу. По-перше, ви створюєте категорію під назвою “Подкасти” або подібну, завантажуєте аудіофайли в новій публікації, призначаєте її до категорії “Подкаст”, і вам буде зручно йти. Підкаст буде доступний як RSS-канал Подкасти категорія.

Крім того, ви можете надіслати свій подкаст в iTunes з тією ж URL-адресою каналу. У нашому прикладі категорія була б Подкасти. Перш ніж зробити це, вам доведеться налаштувати інформацію про канали в налаштуваннях медіа, встановити зображення, щоб покращити шанси на виявлення в магазині iTunes.

Ціноутворення: Функція Podcasting доступна в платних планах для персональних або вищих версій WordPress.com. Він починається від $ 4 / місяць (щомісячно виставляється на рахунку) і має 6 Гб пам’яті з необмеженою пропускною здатністю.

Примітка: На відміну від вашої установки WordPress, ви не можете встановити плагіни WordPress, коли ваш сайт розміщується на WordPress.com. Якщо ви розпочали роботу з WordPress, радимо скористатись власною установкою WordPress.

Підбивання найкращих плагінів і рішень для Podcast

Чи знаєте ви, що є предметом номер один, який би визначав успіх вашого подкасту? Він не створює контенту, це не прекрасно розроблений веб-сайт і не інтерв’ює впливових користувачів у вашому домені. Найбільш важливим фактором є прихильність.

Якщо ви хочете швидко заробити гроші на подкастингу, подумайте ще раз. Підкастинг – це поєднання та залучення аудиторії до себе голос, а не слова. Якщо ви по-справжньому дбаєте про те, щоб ваш голос почув, подкастинг може бути для вас дуже релевантним каналом. Ви готові розпочати роботу? Перевірте це Стаття рятувальника для швидкого посібника про початок роботи з підкастом.

Ви підкастер? Шукаєте розпочати роботу? Чого ви хочете досягти від подкастингу? Ми пропустили один з улюблених плагінів або служб подкастів? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map