Найкращі додатки для WordPress

Найкращі додатки для WordPress

Щоб зробити лояльних клієнтів із ваших читачів, вам доведеться продовжувати дивитись на них більше вашого дивовижного вмісту. Зрештою, створення подібного бога не принесе користі вашому сайту, якщо ніхто не знайде його довгий час після того, як він зник з вашої першої сторінки. Ось чому використання однієї з найкращих пов’язаних публікацій плагінів для WordPress може стати чудовим рішенням для вашого блогу.


Не втрачайте відвідувачів ліворуч, праворуч і в центрі, і активно займайтеся ними більше вмісту – більш пов’язаного вмісту, який дозволить тримати читачів на вашому сайті і знижувати показник відмов. За допомогою однієї з найкращих плагінів пов’язаних публікацій для WordPress ви можете спрямовувати користувачів на більшу частину вашого вмісту і довше зберігати їх на своєму сайті, що – якщо вам цікаво – може збільшити ваші шанси на продаж.

У цій публікації ми оприлюднимо наші вибори для найкращих плагінів пов’язаних публікацій для WordPress, щоб ви могли стимулювати залучення користувачів, збільшувати кількість показів на ваших сторінках та сподіваємось відключити ці невловимі продажі. Насолоджуйтесь та діліться улюбленими плагінами пов’язаних публікацій наприкінці! Почнемо з …

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Contents

1. Пов’язані публікації для WordPress від Bibblio Free Plugin

Плагіни для найкращих пов’язаних публікацій Bibblio для WordPress

Ви хочете запропонувати своїм читачам привабливий та дуже релевантний пов’язаний вміст? Ви також хотіли б зменшити показник відмов? Або, можливо, збільшувати сторінки користувачів за сеанс під час перегляду вашого веб-сайту? Тоді Бібліо може бути просто ідеальним плагіном для вас. Цей потужний плагін використовує алгоритми машинного навчання, щоб виправити найкращі пов’язані публікації для WordPress, засновані на підказках вашого вмісту та поведінці ваших читачів. Плюс це автоматично оновлюється, коли ви додаєте нові повідомлення на свій веб-сайт, тому відповідні рекомендації завжди актуальні. Просто використовуйте доданий віджет або короткий код, щоб додати пов’язані публікації там, де це має найбільш сенс для ваших читачів, і дозвольте Bibblio робити всі важкі підйоми.

Найкраще, що плагін не сповільнить ваш веб-сайт – Bibblio обробляє пов’язані публікації, кешуючи на власних серверах, не залишаючи жодних змін швидкість вашої сторінки. Ви також можете бачити, що ваші читачі натискають при інтеграції Google Analytics, або використовувати вбудовану інформаційну панель аналітики для відстеження популярних пов’язаних публікацій та щомісячного використання сервісу. Інші чудові функції включають в себе 150 стильових комбінацій, повністю чуйний модульний дизайн, який підлаштовується під будь-який пристрій, користувацька підтримка типів публікацій, представлені ескізи зображень та корисна підтримка для всіх рівнів плану. Ви можете почати користуватися плагіном сьогодні безкоштовно та отримувати до 25 000 завантажень сторінок на місяць за допомогою модуля Bibblio. Якщо у вас більше трафіку, ви завжди можете легко оновити свій План Бібліо.

2. Ще один пов’язаний з додатком плагін (YARPP) Безкоштовний плагін WordPress

YARPP Кращі пов'язані публікації плагіни для WordPress

Є кілька вагомих причин, чому сотні тисяч користувачів WordPress люблять і використовують YARPP на своїх сайтах. Це тому, що ви можете відображати власні типи публікацій, публікацію та сторінки, пов’язані з вашою поточною публікацією? Або це тому, що YARPP підтримує текстові та ескізні зображення?

Ну, це лише деякі причини, чому плагін “Ще одна пов’язана публікація” є у більшості найкращих плагінів, пов’язаних із публікаціями, для обтискань WordPress. Він постачає цікаві функції, включаючи систему шаблонів, яка допомагає вам контролювати, як виглядають пов’язані публікації, універсальний алгоритм, який відображає найрелевантніший пов’язаний вміст та підтримку RSS-каналів серед інших.

3. Плагін WordPress Infinite Related Post Manager Premium

Нескінченні пов’язані менеджери публікацій Кращі пов’язані повідомлення Плагіни для WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Додавання пов’язаних публікацій до вашого вмісту – це чудовий спосіб змусити читачів оформити більше вмісту, але показ цих публікацій у привабливому та легкому до готовності макеті робить їх ще ефективнішими. За допомогою WordPress Infinite Related Post Manager ви можете легко додавати пов’язані публікації збоку вашого вмісту, липкі у верхній чи нижній частині вікна або після своєї публікації. Оскільки публікації завантажуються нескінченно, читачам дуже легко переглядати весь вміст, який ви пропонуєте, що стосується того, що їх цікавить.

Плагін постачається з великою кількістю вбудованих та потужних функцій для типу публікації, пов’язаного методу (теги, категорії, автор, новітні тощо), кількість показів публікацій, кольори, розміри шрифту та багато іншого.

4. Модуль, пов’язаний з Jetpack, Безкоштовний плагін WordPress

Додаткові плагіни для Jetpack для WordPress

З найкращих плагінів пов’язаних публікацій для WordPress, які ми сьогодні виділяємо, Jetpack пов’язані повідомлення, мабуть, найпростіший для встановлення та впровадження. Все, що вам потрібно зробити – це активувати Jetpack, перейти до списку модулів та активувати функцію “Пов’язані повідомлення”.

Він оснащений прекрасними віджетами, пов’язаними з публікаціями, та чудовим алгоритмом, який показує найрелевантніший вміст. Це я знаю з перших вуст, тому що я розміщую модуль, пов’язаний з Jetpack, у своєму власному блозі.

Все важливо лише в точці та натисканні. Ви навіть можете налаштувати віджет пов’язаних публікацій, просто натиснувши кнопку налаштування. Ви не повинні мати жодних проблем із Jetpack, але якщо вам потрібна допомога, завжди пам’ятайте, що ми тут для вас.

5. Пов’язані публікації для відмінних публікацій Premium WordPress плагін

Пов’язані публікації для відмінних повідомлень Плагін Premium WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви хочете відображати різні пов’язані публікації на кожній сторінці (щоб уникнути дублювання вмісту), ви можете спробувати плагін RPDP (Пов’язані повідомлення для різних повідомлень). Цей плагін преміум-класу дозволяє створювати власні пов’язані списки публікацій та призначати їх своїм публікаціям окремо. А за допомогою короткого коду ви можете вставити пов’язані публікації у свої статті, де, на вашу думку, вони мають найбільше сенс.

Інші функції плагіна включають в себе спеціальні розміри мініатюр, параметри відображення метаданих (автор, заголовок, уривок тощо), сумісні типи публікацій, сумісні з перекладом.

6. AddThis Схожі повідомлення Безкоштовний плагін WordPress

Додайте найкращі додатки для WordPress

За допомогою додатка, пов’язаного з AddThis, ви можете швидко додавати популярні та відповідні рекомендації щодо вмісту до своїх публікацій у блозі. Просто встановіть плагін, налаштуйте заголовок, оберіть тему відображення (світлу, темну, сіру чи прозору) та розташуйте пов’язані публікації у нижній лівій чи правій частині.

Потім, якщо ви зв’яжете свій веб-сайт із вашим обліковим записом AddThis, ви зможете переглянути аналітику для своїх пов’язаних горщиків. Дізнайтеся, які публікації конвертують найкращі, найпопулярніші горщики та навіть перегляньте свої головні соціальні реферали. Поєднайте цей плагін із оригінальним плагіном для соціального обміну AddThis, щоб охопити ще більшу аудиторію.

7. Плагін Premium WordPress Premium

Посібник, пов’язаний з посібником Плагін Premium WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Ми настільки звикли до автоматизації, що таємно бажаємо, щоб машини могли зробити все за нас. Плагін, пов’язаний з посібником, хотів би зберігати речі старої школи. Це означає, що замість використання алгоритму для пошуку публікацій, Повідомлення, пов’язані з посібником, дозволяють встановлювати відповідні публікації вручну.

Ви також можете вибрати спеціальні типи публікацій, публікації та навіть сторінки. Інші функції включають підтримку короткого коду, підтримку на декількох мовах та фільтрування серед інших.

8. Контекстуально пов’язані повідомлення Безкоштовний плагін WordPress

Контекстуально пов’язані публікації Безкоштовний плагін WordPress

Шукаєте останню пов’язану плагін для вашого сайту WordPress? Вам не потрібно шукати далі – ось ця, яка піднімає вашу пов’язану поштову гру на абсолютно новий рівень. І вам навіть не потрібно піднімати палець, плагін Contextual Related Posts запускається автоматично.

З безліччю функцій, включаючи ескізи мініатюр, але не обмежуючись ними, пов’язані публікації у стрічках, користувацькі типи публікацій, кешування, виключення, розширюваний код, красиві стилі CSS та шорт-коди, контекстні пов’язані публікації – це плагін, який ви хочете на своєму блозі.

9. WordPress Повідомлення, пов’язані безкоштовно Безкоштовний плагін WordPress

Безкоштовні плагіни для WordPress

Додайте пов’язані публікації у колонтитул за допомогою безкоштовного плагіну WordPress, пов’язаного з повідомленнями, щоб легко та швидко посилити взаємодію на вашому сайті WordPress. Все, що вам потрібно зробити – це встановити та активувати плагін.

WordPress Повідомлення, пов’язані з WordPress, надає велику підтримку, кешуючи для швидшого веб-досвіду та публікуючи рекомендації, що надаються найкращим семантичним сервісом Zemanta. Ви отримуєте різні стилі відображення, ескізи, і якщо вам потрібно налаштувати повідомлення, пов’язані з WordPress, це дуже настроюється. Крім того, ви можете ввімкнути розширені функції, перейшовши до Налаштування> Пов’язані публікації після встановлення плагіна.

10. Безкоштовний плагіат для шареахологічного WordPress

Безкоштовний плагіат WordPress

Shareaholic – це не звичайний плагін для пов’язаних повідомлень. Це швидше колекція дивовижних інструментів, таких як пов’язані публікації, кнопки спільного доступу, соціальна аналітика та багато іншого. Shareaholic також має функцію монетизації, яка дозволяє вам скористатись партнерськими зв’язками, щоб заробити гроші своїм вмістом.

За допомогою простої у використанні інформаційної панелі ви можете легко бути в курсі відповідних рекомендацій щодо вмісту, спільного доступу до соціальних мереж, наступного, рекламованого вмісту та багато іншого! На думку авторів, Shareaholic – це «платформа для розширення вмісту та монетизації», але не візьміть на це моє слово, перейдіть на сторінку Shareaholic і діліться тим, що ви відкрили.

11. Супутні повідомлення Pro плагін WordPress

Пов’язані повідомлення Pro плагін для WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Пов’язані повідомлення Pro для WordPress – це найкраще рішення, що стосується відповідного контенту. Цей вишуканий плагін може працювати з усім, що ви на нього кидаєте, від користувацького вмісту, змішаного вмісту, категорій, мультисайтів тощо.

Він оснащений трьома візуально апетитними макетами (вибирайте з гладкого та слайдного, ізотопного чи перехідного макета), 65 заздалегідь визначених шаблонів, інтуїтивний інтерфейс користувача, чудова документація та підтримка. У бекенді також є понад 200 налаштувань налаштування, щоб ви могли спроектувати пов’язані публікації так, щоб вони виглядали, як ви хочете, без того, щоб навчитися кодувати.

12. Пов’язані повідомлення для безкоштовного WordPress плагіна для WordPress

Пов’язані публікації для WordPress Безкоштовний плагін WordPress

Це нетривалий і легкий плагін, пов’язаний із повідомленнями, який дозволяє одним кліком направляти читачів на пов’язані публікації. Він поставляється з майстром установки, який піклується про важку роботу для вас, тому все, що вам потрібно зробити, це активувати плагін і сісти назад. Ви матимете пов’язаний з віджетом публікацію в прямому ефірі під своїми публікаціями, не порушуючи потугу.

Пов’язані публікації для WordPress не є ресурсомісткими (це означає, що він створює власний кеш), і дозволяє вручну додавати, редагувати, видаляти, штрихкоди та віджети серед інших функцій. Також є преміальна версія цього плагіна, яка постачається з рівним більше соку.

13. Кращі пов’язані з публікацією плагіни віджетів Premium WordPress

Кращі пов’язані повідомлення Віджет Преміум WordPress плагін

Інформація та DownloadView Демо

Не хочете показувати пов’язані публікації під своїм вмістом? Нема проблем. Віджет Better Related Posts можна вставити на бічну панель, щоб відобразити пов’язані вазони збоку від вмісту. Віджет працює з усіма спеціальними типами публікацій, тому додавання пов’язаних кадрів або елементів портфоліо – це легкий перебіг.

Просто встановіть плагін, перейдіть до Зовнішній вигляд> Віджети і вставити віджет “Пов’язані повідомлення” на бічну панель. Потім за допомогою налаштувань віджета виберіть параметри відображення (назва, автор, дата, ескіз тощо), параметри плаваючого числа, підрахунку та систематики, щоб вибрати відповідні публікації. Натисніть кнопку “Зберегти” і ви готові розпочати роботу!

14. Content.ad Безкоштовний плагін WordPress

Content.ad Безкоштовний плагін WordPress

За інформацією WordPress.org, “Content.ad – це платформа рекомендацій щодо вмісту, яка допомагає власникам сайтів генерувати більше часу на сайті, [а також] монетизувати їх вміст легко та ненав’язливо”.

Платформа Content.ad генерує мільярди показів сторінок на тисячах сайтів щомісяця. Плагін, пов’язаний з Content.ad, для WordPress – це те, як ви отримаєте частку цього пирога. Найкраще – вам просто потрібно встановити плагін за допомогою 3-х крокового процесу, і ваша робота виконана. Простіше кажучи, плагін Content.ad простий у налаштуванні та використанні.

Крім того, легко налаштувати на свій смак, що можна зробити з гнучким стилем та майстром створення віджетів. На додаток до цього, пов’язаний із плагіном пост, орієнтований на ефективність, він пропонує багату звітність, потужні варіанти та персональну підтримку серед інших. Чого чорт ти чекаєш? Запасіть друге і перейдіть на сторінку Content.ad, щоб дізнатися більше, чому це насправді один з найкращих плагінів пов’язаних публікацій для WordPress.

15. Опублікуйте користувацькі шаблони Pro Premium WordPress плагін

Опублікувати користувацькі шаблони Pro Premium WordPress плагін

Інформація та DownloadView Демо

Плагін публікації користувальницьких шаблонів Pro не є лише для пов’язаних публікацій – це повноцінний конструктор шаблонів сторінки, який ви можете використовувати для створення власних макетів однієї публікації. Просто скористайтеся інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом або виберіть один із включених 18 макетів попереднього збирання, щоб розпочати роботу.

Під час налаштування макета ви можете вставляти елементи публікації, такі як заголовок, медіа, наступні та попередні посилання, основний вміст, соцмережі, огляди, біографія автора та, звичайно, пов’язані з вами минулі (серед багатьох інших дивовижних варіантів). Також є варіанти стилів для паралакса, градієнтів, розділів повної ширини або повної висоти, анімації та навіть відео. Після вдосконалення макета призначте її всім своїм публікаціям, конкретній категорії публікацій або лише одній публікації.

16. Вбудовані відповідні повідомлення Безкоштовний плагін WordPress

Вбудовані відповідні повідомлення Безкоштовний плагін WordPress

Цей плагін повністю переосмислює спосіб відображення пов’язаних публікацій. Замість того, щоб відображати пов’язані публікації в кінці своєї публікації, тепер ви можете відображати їх у своєму вмісті, щоб втричі збільшити взаємодію користувачів..

Ви можете автоматично відображати кілька полів у своїх публікаціях та налаштовувати їх за допомогою приблизно 20 унікальних стилів. Ця технологія використовується великими торговими марками, такими як Wall Street Journal, Entrepreneur і Financial Times.

17. Плагін Yuzo Free WordPress

https://wordpress.org/plugins/intelly-related-posts/screenshots/

Також у нашому списку сьогодні є Yuzo, унікальний безкоштовний пов’язаний плагін для публікацій, який буде виглядати неймовірно чудово на вашому сайті незалежно від стилів, які ви використовуєте.

Цей плагін, пов’язаний із публікаціями, має невелику вагу, оснащений текстовими та мініатюрними дисплеями, а також понад 50 варіантів налаштування. Він має мінімалістичний дизайн, віджети, метабокси, кеш, лічильник, інтуїтивно зрозумілу інформаційну панель, спеціальні розміри віджетів та фонові варіанти серед інших.

18. Плагін Super Post Premium WordPress

Плагін Super Post Premium WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Super Post – це не лише запуск плагіна, пов’язаного із млином, це всебічне рішення, яке дає повний контроль над запитами на пошту. Ви можете використовувати Super Post для відображення конкретних публікацій відповідно до категорій, тегів та інших таксономій.

Ви можете робити будь-яку конкретну публікацію липкою, демонструвати останні або найбільш коментовані публікації серед іншого. Super Post сумісний з останньою версією WordPress, а також основними браузерами.

19. Пов’язані публікації Ескізи для безкоштовного плагіна WordPress

Пов’язані публікації Ескізи для WordPress Free Plugin

Хочете додати до свого вмісту публікації, пов’язані з візуальністю? Плагін пов’язаних повідомлень Цей плагін включає в себе параметри встановлення пов’язаних публікацій (відповідно до відношення), розміру ескізів (виберіть мініатюру чи носій) та налаштування налаштувань дисплея (мініатюрні джерела зображення, колір тла, рамки, розмір тексту, довжина уривку та багато іншого).

Інші корисні варіанти включають в себе 7 готових до використання перекладів, простий короткий код пов’язаних публікацій, який ви можете використовувати для додавання публікацій у будь-якому місці, бічний панель мініатюр або віджет нижнього колонтитулу та підтримку всіх таксономій WordPress (категорій, тегів, як випадкових, так і спеціальних). І навіть є вбудовані теги php для розробників тем, які інтегрують плагін.

20. Пов’язані повідомлення від Taxonomy Free WordPress Plugin

Пов’язані повідомлення від таксономії Безкоштовний плагін WordPress

Додавайте пов’язані публікації до свого вмісту чи бічної панелі, використовуючи безкоштовні пов’язані повідомлення від Taxonomy. Цей безкоштовний плагін включає простий у користуванні віджет та штрихкод, щоб швидко та просто додавати відповідні публікації. Виберіть посилання, уривок, ескіз або повний макет публікації для відповідного вмісту. Плюс є прості варіанти виключення конкретних постів або термінів та обмеження відповідних результатів за датою чи кількістю.

Для користувачів, які мають трохи більше знань щодо кодування, ви також можете використовувати власні HTML-шаблони для пов’язаних публікацій, підключити до API REST, додати шар кешування або навіть створити власні вбудовані шаблони тем із відповідним вмістом.

Бонус: Пов’язані з Amazon продукти Amazon Premium Premium WordPress плагін

Плагін RelaZone, пов'язаний з Amazon Premium Premium WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Хоча це не традиційний пов’язаний плагін “пости”, плагін RelaZone відображає пов’язані з ними продукти амазонки, щоб ви могли отримати прибуток від дивовижного вмісту. Отже, якщо ви пишете чудовий, глибокий пост про чай, ви можете легко вставити відповідне поле, щоб відобразити рекомендовані ройбоси, чаї, зелені та чорні чаї, які ви згадували у своєму вмісті.

Плагін працює, використовуючи ключові слова у вашій статті, щоб знайти відповідні продукти на Amazon. Крім того, він чудово працює і з WooCommerce – тому якщо ви вже продаєте власні власні чайні суміші на своєму веб-сайті, ви можете зв’язатись із пов’язаними чайниками Amazon, чайними чашками, кубиками цукру тощо. RelaZone – це один з найкращих і найпростіших способів заробити більше потоків доходу з вашого блогу або магазину WordPress.

Більше найкращих пов’язаних публікацій плагіни для WordPress

Перестаньте втрачати цінні перспективи сьогодні, вибравши один з найкращих плагінів для WordPress. Ви ніколи не знаєте, звідки може взятися ваш наступний ведучий, тому не сприймайте це як належне. Враховуючи, наскільки прості всі наші вибори для найкращих плагінів пов’язаних публікацій для WordPress – це установка, налаштування та використання, у вас немає жодного виправдання..

Сподіваємося, наш пост допоможе вам вибрати ідеальний плагін для публікацій для вашого сайту WordPress. Щоб отримати відгуки, запитання чи рекомендувати більше найкращих плагінів, пов’язаних із публікаціями для WordPress, будь ласка, скористайтеся розділом коментарів нижче. Побачимося!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map