Найкращі додатки для картографування WordPress 2020

Кращі плагіни для картографування для WordPress

Сторінка контактів набагато корисніша з картою. Публіку про ваші улюблені місця для китайської їжі набагато простіше зрозуміти за допомогою карти, наповненої чіткими точками. Блог подорожей – це набагато веселіше, коли ви (і ви, читачі) можете з першого погляду побачити всі місця, де ви були. Є багато причин включити карти на ваш сайт WordPress, і незалежно від вашої причини, у вас повинен бути простий і ефективний спосіб зробити саме це.


Нижче наведено перелік 30+ найкращих доступних плагінів для відображення. Ми включили хороший поєднання безкоштовних та преміальних плагінів, щоб допомогти вам скласти карту, що вам потрібно. Тому візьміть плагін і починайте створювати прекрасні карти для своїх публікацій і сторінок WordPress. Додавання карт до вашого веб-сайту не стає простішим!

Примітка: Можливо, вам доведеться створити власний ключ Google API використовувати деякі з наведених нижче варіантів карти.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Contents

1. Маркер карт Pro

Кращі плагіни для картографування: MapsMarker Pro

Інформація та DownloadView Демо

Maps Marker Pro – це преміальний плагін WordPress, який працює з різними системами картографування – Google Maps, Google Earth, OpenStreetMap, MapQuest, OGD Vienna Maps та Bing Maps – всі сумісні. Крім того, ви можете завантажувати власні власні карти для використання (чудовий варіант, якщо ви використовуєте плагін, щоб додати карту торгового центру, карту свого готелю, карту вашого весілля чи іншу карту спеціальних типів).

Завдяки програмі Maps Marker Pro у вашому розпорядженні легко покращити веб-сайт за допомогою доданого особливості. Наприклад, ви можете додати карту з треками GPX для відображення маршруту, відстані та темпу до публікації в блозі – чудове доповнення для бігунів або любителів гірських велосипедів. Або використовуйте інтегровану підтримку полілінійного малювання для малювання геометричних фігур на картах – які можна використовувати для виділення зон руху або для відображення садового пейзажу. Створювати та налаштовувати карти легко, використовуючи більш ніж 600+ вбудовані параметри фронту та заднього кінця. Можливості безмежні!

Інші чудові функції включають в себе спеціальні шпильки для карт, шари маркерів, інтегрований пошук адреси, QR-код, описи спливаючого маркера, простий у використанні короткий код карти та багато іншого. Maps Marker Pro також поставляється з вражаючими 46 перекладами, а також сумісністю для популярних плагінів для перекладу, таких як WPML та Polylang. А розробникам ви будете раді дізнатись, що плагін пропонує повнофункціональні API, якщо ви хочете створити спеціальний додаток або інтегрувати ваші сторонні послуги.

2. MapSVG Interactive Vector, Google & Image Maps

Кращі плагіни для картографування: MapSVG

Інформація та DownloadView Демо

MapSVG – один з найкращих плагінів WordPress, який ви можете вибрати. Це інтерактивне рішення для картографування полегшує побудову векторних, Google або карти зображень. Плагін включає потужні функції для маркерів, підказок, координат широти та довготи, користувальницьких обробників подій (при натисканні, курсорі миші, після завантаження тощо), побудові форми, користувацькому CSS тощо. Ви навіть можете додати власну статистику за допомогою карт хороплета – що ідеально підходить для демографії, картографічного прогнозу погоди тощо.

MapSVG також включає вбудований попередній перегляд у прямому ефірі на панелі керування, тому ви можете легко робити та переглядати зображення на карті під час створення. Інші помітні функції плагіна включають в себе більше 100 карт країн / світу, спеціальні кольори, посилання на регіон, список каталогів ринку ринку, спеціальні поля об’єкта карти (текст, дата, радіо, прапорець, повідомлення WordPress, зображення, стан, регіони, маркер) та багато іншого. Ознайомтеся з демо-версією, щоб побачити, що ще може запропонувати MapSVG.

3. Інтерактивні геокарти

Інтерактивний плагін Geo Maps WordPress

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Хочете створити приголомшливі карти для свого веб-сайту – разом з інтерактивними функціями, такими як масштабування, кластерні ринки, кольорові легенди, теплові карти, підказки, живі фільтри та інше? З Інтерактивні геокарти ти можеш! Цей плагін для багатофункціональних карт включає більше 250+ карт із розширеними функціями для створення спеціальних карт для вашого сайту.

Незалежно від того, чи є ви подорожуючим блогером, який відвідує місця по всьому світу, бізнес з кількома місцями чи агент з нерухомості, який демонструє ключові особливості мікрорайону – карти – це прекрасний спосіб покращити ваш веб-сайт. А Інтерактивні геокарти – це лише плагін, який допоможе. Професійна версія цього плагіна включає налаштовані кольорові регіони, ринки, підказки, 10+ проекцій карти, розширене масштабування, маркери, що з’єднують лінії, накладки, текстові мітки, карти розгортання тощо. Плюс почати роботу просто. Просто встановіть плагін, використовуйте вбудовані параметри, щоб створити свою карту, а потім вставити її за допомогою короткого коду або спеціального блоку Гутенберга.

Інтерактивний купон Geo Maps

Не втрачайте шанс отримати цю велику пропозицію на Інтерактивних гео картах. Просто використовуйте наш ексклюзивний код WPEIGM20 заощадити 20% на новій покупці ліцензії (або поновлення!).

Економте 20%

4. Набір інструментальних карт

Карти наборів інструментів

Наступним у нашому списку є набір інструментальних карт – простий спосіб створити власні карти для вашого сайту WordPress. Якщо назва звучить звично, ви, можливо, раніше використовували набір інструментів, один із найпопулярніших способів додавання користувальницьких типів та полів у WordPress. І ви будете раді дізнатися, що Карти наборів інструментів так само потужні. Плагін дозволяє створити власні власні карти, характерні для вашого веб-сайту, без знань про PHP чи кодування. Незалежно від того, чи хочете ви відображати карту на основі конкретного типу вмісту (наприклад, списки нерухомості), додайте фільтри або геолокацію для відображення результатів поблизу або відображайте карту на кількох мовах (Карти наборів інструментів сумісні з WPML), все, що вам потрібно, – кінчики пальців.

Карти наборів інструментів містять багато вбудованих функцій, які спрощують створення карти. Використовуйте параметри для спеціальних полів, дизайну карт маркера, рівня масштабування, типу карти, перегляду вулиць, умовних фільтрів (включаючи відстань) та іншого для проектування вашої карти. Карти наборів інструментів чудово співпрацюють з Google та Azure – тому прийміть свій вибір! Є ще тонни цього Карти наборів інструментів Ви можете зробити це (у тому числі чудово співпрацюючи з більшістю найкращих тем WordPress), то чому б не спробувати?

5. Інтерактивна карта світу Безкоштовний плагін WordPress

Інтерактивна карта світу Безкоштовний плагін WordPress

The Інтерактивна карта світу це безкоштовний плагін для картографування, який ви можете використовувати, щоб додати цікаву та цікаву карту світу на свій сайт. Додайте посилання, зображення та текст на наведення курсору плюс зміни кольорів карти за допомогою візуального редактора. Закінчивши, просто використовуйте короткий код, щоб вставити свою карту на будь-яку публікацію чи сторінку. Усі карти реагують на швидке завантаження, тому ваш SEO не повинен здійснюватися жодним чином. А якщо ви хочете створити локальну карту, перегляньте спеціально налаштовані інтерактивні карти розробника для США, Європи, Азії та інших.

6. Hero Maps Premium

Кращі плагіни для картографування: плагін Hero Maps Premium

Інформація та DownloadView Демо

Хочете створити вражаючі карти на весь екран? Не дивіться далі, ніж Герої Карти! Цей плагін WordPress підтримує повний екран, карти героїв, а також безліч варіантів зручного побудови карт перетягування та перетягування, завантаження розташування CSV-карти, налаштовувані маркери карт, фільтр карти, фіксований або повний макет, власні шари форми, кольорові шкури тощо. Цей розширений плагін для картографування рясніє варіантами!

7. Інтерактивні карти світу

Кращі плагіни для картографування: інтерактивні карти світу

Інформація та DownloadView Демо

Інтерактивні карти світу – це преміальний плагін WordPress, який можна використовувати для додавання великих масштабних карт на ваш веб-сайт. Цей плагін ідеально підходить для показу місця, де ви були у світі, документування вашого різних офісних місць у всьому світі або для перерахування глобальних історичних визначних пам’яток (7 кого цікавить?). Створіть власні налаштовані карти, що показують весь світ, або просто конкретний континент, країну, штат чи (якщо у США) мегаполіс. Крім того, ви можете додати інтерактивні підказки для кожного місця, щоб включити додаткову інформацію або навіть зображення.

8. MapPress Easy Google Maps

Кращі плагіни для картографування: MapPress

Map Press – це безкоштовний плагін WordPress, який використовує найновіший і найкращий API Google, щоб ви могли додавати карти до своїх публікацій та сторінок. Плагін чудово працює із типовими публікаціями та багатомісними установками, а також включає корисні функції, такі як шорт-коди, підтримка перегляду вулиць, нестандартний текст, трафік у режимі реального часу тощо. Плюс якщо ви коли-небудь вирішите, що хочете більше, є професійна версія, на яку можна оновити.

9. Карта прогресу

Найкращі додатки для картографування: ProgressMap

Інформація та DownloadView Демо

Прогрес Карта – це преміальний плагін WordPress, призначений для створення списків. Ідея полягає в тому, що ви можете додати різноманітні місця на основі свого веб-сайту. Це може бути ваш улюблений бургер, ваші списки нерухомості, місця розташування готелів – все, що завгодно. Крім того, все додане вами місцеположення відображатиметься на вашій приголомшливій карті Google та на спеціальній каруселі трохи нижче карти. Плагін простий у налаштуванні, має декілька макетів карт, підтримує власні маркери, працює з мобільною навігацією за допомогою сенсорного пальця та багато іншого.

10. WP Карти Google

Кращі плагіни для картографування: WP Карти Google

Безкоштовний плагін Google Maps WP – це швидкий і простий спосіб додати Карти Google на ваш сайт WordPress. Просто введіть адреси, щоб додати маркери (можна навіть клацнути та перетягнути маркери на місце), вибрати тип карти (наприклад, дорожня карта, супутник тощо), а потім скористайтеся включеним шорт-кодом чи віджетом, щоб додати свою карту до свого сайту.

11. 5сек. Google Maps PRO

Кращі плагіни для картографування: 5 сек Google Maps PRO

Інформація та DownloadView Демо

5сек. Google Maps PRO – це преміальний плагін WordPress із чудовими функціями відображення. По-перше, плагін включає в себе конструктор візуальних карт, щоб ви могли бачити свої шпильки під час їх додавання та вносити необхідні зміни. Потім, щоб полегшити вам роботу, розробники включили 10 унікальних скінів, підтримку необмежених кольорових накладок, 15 піноподібних значків (плюс можливість додавання спеціальних піктограм), автоматичний вибір мови та прості у використанні шорткоди. Крім того, ви можете додати налаштування на один контакт, такі як анімація, підказки, вказівки тощо.

12. Короткі коди символів: Карти Google

Кращі плагіни для картографування: короткі коди символів

Інформація та DownloadView Демо

І, якщо все, що вам потрібно, – це проста карта Google – ознайомтесь із нашим безкоштовним додатком WordPress для додатків Sympt Shortcodes. Плагін дозволяє легко вставляти карти за допомогою короткого коду картки Symple (все, що вам потрібно зробити, це додати в назву місцезнаходження, адресу, висоту та масштаб), і він сумісний з більшістю тем WordPress (ми рекомендуємо його використовувати для всіх наших безкоштовних тем WordPress). Це чудовий варіант додати основні одноразові карти Google Maps, а також безліч інших корисних елементів (кнопки, акордеони, соціальні значки тощо) на свій веб-сайт, що працює на WordPress..

13. Mapify.it

Кращі плагіни для картографування: Mapifyit

Інформація та DownloadView Демо

Mapify.it – ​​це преміальний плагін WordPress, який дійсно є одним з найкращих способів додати користувальницьку карту до свого веб-сайту. Цей гнучкий графічний плагін дозволяє легко додавати карти Google на ваш веб-сайт, але ви можете бути по-справжньому творчими і за допомогою спеціальних карт. Додайте шпильки з підказками до групової фотографії, додайте гарячі точки на витворі мистецтва – думайте поза коробкою! Крім того, плагін включає безліч анімацій, спеціальні маркери, підтримку відео, параметри галереї, лайтбокси, інтеграцію на багато сайтів та інше. Він навіть включає файл PSD, якщо ви хочете створити макет карти для клієнта, перш ніж розпочати роботу.

14. Карти Google WP (Lite)

Найкращі плагіни для картографування: WP Карти Google (Lite)

Безкоштовний плагін WordPress для WP Google Map – це відмінний спосіб створити необмежену карти з необмеженими місцями для додавання до ваших публікацій або сторінок WordPress. Використовуйте різні функції плагіна для створення чуйних карт за допомогою спеціальних маркерів. Плагін навіть включає підтримку трафіку, стежки та шарів місцевості для ще більше можливостей відображення. Плюс є професійна версія, якщо ви хочете будь-коли отримати додаткові функції (наприклад, спеціальні скіни, таблиці, контактні форми тощо).

15. Чуйні Карти Google

Кращі плагіни для картографування: чуйні карти Google

Інформація та DownloadView Демо

Чуйні Google Maps – це преміальний плагін WordPress, який був протестований та створений для створення ідеальних піксельних карт для вашого веб-сайту WordPress. Створіть карти на основі координат або адрес, а потім скористайтеся зручним коротким кодом, щоб додати карту до будь-якої публікації, сторінки чи іншої області тексту. Існує колосальна 40 заздалегідь визначених кольорових шкур, 10 кольорів маркерів та попередній попередній перегляд карти (щоб ви могли бачити, що ви створили).

16. CP Maps Maps

Кращі плагіни для картографування: CP Карти Google

CP Google Maps – це безкоштовний плагін WordPress, який ви можете використовувати для створення власних карт Google, пов’язаних із вашим вмістом. Ви можете додати до реклами безліч місць, і плагін навіть відображатиме додаткові пов’язані записи до вашої публікації. І це ще не все, ви можете додати власні маркери, вставити карту на декількох мовах та налаштувати такі параметри, як масштабування, тип карти, поля, розмір та багато іншого.

17. Плагін інтерактивного картографа

Кращі плагіни для картографування: плагін інтерактивного картографа

Інформація та DownloadView Демо

Плагін Interactive Map Builder – це рішення щодо створення карт, яке дозволить створити красиві та інтерактивні карти для вашого веб-сайту. Це не ваш середній плагін, інтерактивний конструктор карт приймає його зовсім на новий рівень, щоб ви могли створювати власні карти, що відповідають вашим конкретним потребам.

18. Builder Maps Плагін Google Maps

Кращі плагіни для картографування: Плагін для побудови карт Google

WordImpress Maps Builder – це швидкий та інтуїтивний спосіб створення власних налаштованих карт Google для вашого веб-сайту. Скористайтеся вбудованими функціями, такими як жива програма для побудови карт, інтеграція Google Місця на карті, унікальні піктограми ринку карт та, звичайно, супер інтуїтивний інтерфейс, щоб створити свої карти взагалі..

19. Mapplic Спеціальний інтерактивний плагін WordPress Map

Кращі плагіни для картографування: спеціальні інтерактивні карти Mapplic

Інформація та DownloadView Демо

Mapplic – це преміальний інтерактивний плагін із розширеною можливістю створення карти для веб-сайту вашого бізнесу. Створюйте векторні та графічні карти, додайте необмежені орієнтири чи підлоги, використовуйте вбудовані карти країни чи світу, додайте глибоке посилання та будуйте повністю чуйні карти, готові дотику для будь-чого!

20. Плагін Intergeo Google Maps від Themeisle

Кращі плагіни для картографування: Intergeo Плагін Google Maps від Themeisle

Плагін Intergeo Google Maps – це відмінний спосіб створити карти на вашому веб-сайті WordPress. Плагін забезпечує його простоту з можливістю розташування, масштабування, елементів керування, декількох локацій, стилів кольорів та маркерів. Потрібно більше? Вони також пропонують повну преміум-версія в Темейсі.

21. Розширений плагін Google Maps для WordPress

Кращі додатки для картографування: розширені Карти Google

Інформація та DownloadView Демо

Якщо у вас є присутність у режимі офлайн, кількість бізнесу, яким ви керуєте, залежить від кількості людей, які можуть вас знайти. І як ваші потенційні клієнти знайдуть вас? Звичайно, використання карти – це не ракетна наука!

Модуль Advanced Google Maps, напевно, є одним із найскладніших плагінів Google Maps на ринку сьогодні. Плагін багатий на функції та підтримує практично будь-який тип карти, який можна уявити. Ви можете накладати кольорові фігури та лінії на своїх картах, щоб передати певні повідомлення відвідувачам, а плагін підтримує всі “скіни”, доступні в Картах Google – включаючи вигляд вулиць, вигляд карти, вигляд Землі, панорамний вигляд та 45° Перегляд зображень.

Ви можете додати на карту необмежену кількість місцеположень, а карти можна вставити в будь-яку публікацію / сторінку за допомогою короткого коду або в будь-яку область віджетів за допомогою виділеного віджета. Найбільш вражаюча функція, яку підтримує плагін Advanced Maps Maps, – це можливість додавати “шари” на ваші карти. Це означає, що ви можете додати до своєї карти вказівки, велосипедні маршрути, рівень руху та шари погоди. Ви можете додати на карту декілька шарів, які надають відвідувачам вашого веб-сайту все, що вони могли б знати, намагаючись знайти вас.

Карти повністю реагують і їх можна налаштувати за допомогою одного з 500+ готових маркерів або ви можете спроектувати власний спеціальний маркер. Або додайте власні фігури як основні підказки на карті, створюйте спеціальні скіни для карт, показуйте декілька маршрутів, додайте спеціальні шари (трафік, транзит, велосипед тощо), створюйте кластери, додайте власні власні вказівки та багато іншого.

22. Основні орієнтири Карт Google

Найкращі додатки для картографування: основні мітки місць на Картах Google

Навіть думав, що цей безкоштовний плагін названий базовим плагіном Основних міток Google Maps, він насправді не такий простий – він просто супер простий у використанні. Плагін створює для ваших карт спеціальний тип публікації, який ви можете налаштувати за допомогою значків, типу карти, масштабування, міток розташування, фільтрів тощо, а потім легко вставити будь-де з коротким кодом.

23. Віджет Google Maps

Найкращі додатки для картографування: віджет Google Maps

Безкоштовний плагін WordPress від Google Maps Widget дозволяє легко додавати безглузді карти на ваш веб-сайт швидко. Плагін підтримує ескізи карт Google, лайтбокс, загальні параметри карти (розмір, тип, кольорову схему, масштабування тощо) та, звичайно, параметри віджетів для назви та адреси. Це чудовий швидкий і простий варіант додати карти до бічних панелей, колонтитулів та будь-яких інших областей, готових до віджетів.

24. Google Maps Builder для WordPress

Кращі додатки для картографування: Безкоштовний плагін для Google Maps Builder

Безкоштовний Huge-It Google Maps Builder для WordPress побудований за моделлю freemium, а це означає, що є як безкоштовна, так і преміальна версія плагіна. Однак у безкоштовній версії так багато дивовижних функцій, що це чудово підходить для більшості веб-сайтів, які хочуть додати карти Google. Створюйте необмежені карти, вставляйте необмежені маркери, додайте фігури чи локатори кола, вмикайте шари руху / транзиту тощо. Плюс карти автоматично реагують на!

25. Image Map Pro для WordPress

Кращі плагіни для картографування: Плагін Image Map Pro Premium

Інформація та DownloadView Демо

Image Map Pro – це інтерактивний преміум-конструктор зображень. Навіщо обмежувати свої творіння картами Google? За допомогою Image Map Pro ви можете створювати власні карти за допомогою обраного вами зображення (або карти). Потім додайте власні форми, піктограми шрифту, підказки, дії миші або натискання миші, спеціальне масштабування, макет на повноекранному екрані тощо. Крім того, плагін підтримує простий імпорт карти, скасовує / повторює під час створення, дублювання шарів, власні стилі та автоматичні оновлення.

26. WD Google Maps

Кращі плагіни для картографування: Безкоштовний плагін Google Maps WD

Плагін WD Free WordPress Google Maps – це прямий та інтуїтивний плагін для додавання карт Google на будь-який веб-сайт WordPress. Просто встановіть плагін і починайте створювати ваші карти. Плагін підтримує декілька локацій, пов’язаних / категоризованих місць, шарів карти, маркера, посилань на штифтові карти, вказівки тощо. Закінчивши, просто використовуйте короткий код, щоб додати свою карту до будь-якої публікації чи сторінки.

27. Локатор магазинів WP

Кращі плагіни для картографування: Безкоштовний плагін для локатора магазинів WP

Карти – це чудовий спосіб показати місця призначення для подорожей та відпочинку, але вони також дуже корисні для бізнесу. За допомогою безкоштовного плагіна WP Store Locator ви можете додати місця свого магазину разом з важливою інформацією, такою як години, номер телефону, URL-адреса та опис. Потім додайте додаткові функції, такі як користувацькі стилі, піктограми маркера карт, спеціальні метадані, відстань руху та навіть напрямки руху. Плагін WP Store Locator також повністю сумісний з багатомовними плагінами, щоб ви могли створювати карти, які можна використовувати для всіх найбільших цільових ринків.

28. Шукач супермаркетів для WordPress

Кращі плагіни для картографування: плагін Super Store Finder Premium

Інформація та DownloadView Демо

Створіть розширені карти, щоб клієнти могли знайти ваші місця за допомогою преміального Finder Super Store для WordPress. Створіть чуйні, готові до мобільних карт карти з переглядом вулиць та вказівками для свого веб-сайту WordPress. Додайте необмежену кількість місць, виберіть коробку або повний макет, увімкніть географічне розташування, налаштуйте стилі / кольори, перетягуйте дизайнери, додайте власні мітки та інше.

29. Карти Google Easy

Кращі плагіни для картографування: Google Maps Easy Free WordPress Plugin

Google Maps Easy – це просто – просто. Цей безкоштовний плагін включає простий у користуванні контент-конструктор з підтримкою описів медіа, необмеженими маркерами, налаштовуваними параметрами та простий у використанні короткий код для вставки ваших карт. Плюс плагін сумісний з більшістю тем та мобільних пристроїв.

30. Простий короткий код Карт Google

Кращі плагіни для картографування: Простий короткий код Карт Google

Простий короткий код Карт Google – це саме те, що звучить – прямий вперед і простий у використанні картування короткого коду. Використовуйте параметри короткого коду pw_map для адреси, ширини та висоти карти, прокрутки коліс та відключення елементів керування для швидкого налаштування параметрів для вашої карти. Карти кешуються за допомогою API перехідних програм WordPress, а плагін уже налаштований на роботу з API Google.

31. iMapper – MapPor / Pinner зображення WordPress

Кращі додатки для картографування: плагін iMapper Premium WordPress

Інформація та DownloadView Демо

IMapper premium WordPress Map Mapper / pinner – це розширений спеціальний плагін для додавання карт, щоб додати інтерактивні та анімовані шпильки до власних зображень (чи завантажуєте ви торгову карту, виріб продукту чи щось інше). Додайте спеціальні штифти за допомогою підказок, слайдів, вкладок, посилань, бульбашок, фільтрів тощо. Плагін також підтримує шрифти Google, власні стилі, лайтбокс (зображення / галерея) та дії.

32. 360 ° Панорамний переглядач зображень

Кращі плагіни для картографування: 360 панорамних плагінів WordPress Premium Premium

Інформація та DownloadView Демо

Хоча це не традиційна карта стилю, 360 Panoramic Image Viewer – це преміальний плагін для додавання спеціальних точок доступу та прокрутки до ваших панорамних зображень. Плагін дозволяє завантажувати 360 зображень, маніпулювати та оптимізувати їх для покращення користувальницької роботи, а потім додавати точки доступу (використовуючи елемент карти). Це цікавий творчий спосіб додати інтерактивні тури з вашого міста, ресторану чи офісів.

33. Список карт Pro

Кращі плагіни для картографування: Список карт Pro

Інформація та DownloadView Демо

Map List Pro – це преміальний плагін WordPress, який стане чудовим доповненням до будь-якого веб-сайту WordPress. За допомогою цього плагіна ви можете додати детальні карти та списки, які можна шукати та сортувати – так ваші читачі можуть бачити всю вашу карту або лише біти та фрагменти, які їх цікавлять. Плюс Map List Pro постачається з 25 різними стилями карт, підтримкою для зображень, автоматичного збільшення, спеціальних маркерів, маркер категорій та фільтрів (як згадувалося раніше).

34. Контактна інформація та віджет карт Jetpack

Контактна інформація та Jidpack Widget

Вже використовуєте плагін Jetpack? Що ж, не дивно, що це все-в-одному рішення WordPress включає простий спосіб додавання карт Google на ваш сайт. Просто використовуйте Віджет контактної інформації – у якому є прості поля для вашої адреси, необов’язкова карта Google, телефон та робочий час. Якщо ви вже використовуєте Jetpack для свого сайту, це швидкий і простий варіант.

Підбивання

Ось ви – 30+ дивовижних плагінів WordPress для відображення карт, якими ви можете ділитися місцями свого офісу, улюбленими місцями, місцевими пам’ятками та ін. Чи використовували ви будь-який із перерахованих вище плагінів? Повідомте нас, як це спрацювало для вас або якщо у вас є рекомендації.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map