Мобільні чуйні плагіни меню, щоб зробити ваш веб-сайт WordPress більш мобільним

Mobilegeddon, можливо, був і пішов. Однак, навіть якщо ваш веб-сайт пережив це останнє оновлення Google незабезпеченим, завжди можна зробити більше змусити своїх відвідувачів мобільних телефонів почувати себе як дома на вашому веб-сайті.


Тема WordPress, що чуйно реагує на мобільний телефон, – це навіть чудовий спосіб пристосувати все більшу кількість користувачів Інтернету, які отримують доступ до онлайн-вмісту на смартфонах та планшетних пристроях. Однак, навіть якщо ваш веб-сайт зручний для мобільних пристроїв, ви можете виконати декілька налаштувань, щоб зробити його ще більше.

Однією з особливостей області вашого веб-сайту, яка може розчарувати відвідувачів, які отримують доступ до нього на маленькому екрані, є його навігаційні меню. Якщо ви коли-небудь намагалися отримати доступ до різних сторінок веб-сайту на своєму смартфоні через непростий спадне меню або перенаселену навігаційну систему заголовків, то вам слід мати змогу зв’язатися з цією больовою точкою.

Тож, щоб упевнитись, що ваш веб-сайт не робить цієї основної помилки, і розвівши спроби відвідувачів зайти на внутрішні сторінки вашого веб-сайту, ми розглянемо деякі додатки, які допоможуть вам створити власні меню для користувачів мобільних пристроїв, які також легко інтегруються з рештою вашого веб-сайту. Ми також розглянемо кілька порад, які допоможуть вам забезпечити це ваші меню максимально зручні для мобільних пристроїв.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Поради щодо створення меню вашого веб-сайту, зручного для мобільних пристроїв

Перш ніж ми перейдемо до фактичних інструментів, які допоможуть вам зробити меню вашого веб-сайту більш корисними для відвідувачів мобільних телефонів, давайте коротко ознайомимось із деякими порадами щодо зручності обслуговування користувачів мобільних пристроїв:

 • Зменшити кількість пунктів меню: щоб краще розмістити пристрої з невеликим екраном, спробуйте видалити невідповідні елементи з меню лише для мобільних пристроїв.
 • Розташуйте найбільш шукані ланки спереду та в центрі: залежно від призначення вашого веб-сайту, існує хороший шанс користувачі мобільних телефонів шукають певну сторінку – це може бути ваша адреса, години роботи або контактні дані – допоможіть їм, поставивши ці посилання на чільне місце.
 • Мінімізуйте необхідну кількість кліків: більшість відвідувачів мобільних пристроїв хочуть отримати доступ до інформації, яку вони шукають, лише одним або двома клацаннями, тому спробуйте обмежити шари меню..
 • Максимізуйте екран нерухомості: вкладені або розширення та скорочення спадних меню – це чудовий спосіб уникнути того, що ваші меню займають занадто багато місця на екрані. Використовуйте універсальний три рядковий значок “nav burger”, щоб подати сигнал про меню, а ще краще, використовуйте контекстно-залежна панель вкладок.

Ще в 2012 році 55% респондентів в опитування від Google заявив, що поганий досвід роботи веб-сайту на мобільному пристрої зашкодило б їх сприйняттю марки; тож якщо ви не робите все, що можна зробити, щоб ваш веб-сайт привітав користувачів мобільних пристроїв у 2015 році, хто знає, який збиток ви могли завдати сьогодні.

Кращі плагіни для меню, чуйне для мобільних пристроїв

Сподіваємось, тепер ви можете побачити важливість зробити меню вашого веб-сайту більш зручним для мобільних пристроїв. Скориставшись здоровим глуздом та наведеними вище порадами, ви можете переконатися, що ви не відключаєте користувачів мобільних пристроїв, а натомість надаєте позитивне користувачеві досвід своїм відвідувачам.

Використовуючи один із цих безкоштовних або преміальних плагінів, ви можете зробити навігаційну систему вашого веб-сайту більш зручною та зручною у користуванні.

Чуйне меню Безкоштовний плагін WordPress

Чуйне меню

Цей безкоштовний плагін дозволяє змінити багато аспектів мобільного навігаційного меню вашого веб-сайту, щоб зробити його більш корисним для смартфона та планшета за допомогою відвідувачів. Ваше оригінальне меню веб-сайту залишається недоторканим та доступним для користувачів, що не користуються мобільним телефоном.

Список параметрів для налаштування меню є дуже обширний. Якщо увімкнено плагін, ви можете редагувати заголовки, кольори, розмір, положення, порядок та багато інших атрибутів вашого меню, щоб зробити його більш зручним для мобільних пристроїв.

Плагін чуйного меню також спрощує це приховати своє меню поки користувач не натисне на іконку, щоб розкрити її. Ви можете скористатися стандартним трьома рядками, меню Bur Burger або завантажити піктограму на ваш вибір. Ви також можете вибрати напрямок висування меню, щоб забезпечити кращу сумісність із дизайном вашого веб-сайту. Якщо ви шукаєте гнучку опцію, цей популярний і добре розцінений плагін – хороший вибір.

WP чуйне меню Безкоштовний плагін WordPress

Меню WP чуйне

WP чуйне меню – ще одна безкоштовна опція для додавання меню, зручного для мобільних пристроїв, на ваш веб-сайт WordPress. Хоча цей плагін буде працювати з будь-якою темою чи рамкою прямо з поля, ви можете налаштувати його зовнішній вигляд, щоб краще відповідати дизайну вашого веб-сайту.

За допомогою налаштувань ви також можете додати свій логотип до меню, вибрати напрямок висування та приховати непотрібні пункти меню від користувачів мобільних пристроїв. Ви також отримуєте можливість увімкнути або відключити прищіпка для збільшення ваших меню, залежно від ваших уподобань. Існує також преміум цього плагіна, якщо ви хочете отримати доступ до додаткових функцій.

Плагін UberMenu Premium для мобільного меню WordPress

UberMenu

Преміальний плагін Uber Menu дозволяє вам зробити дуже гарненький дивовижні речі з меню веб-сайтів WordPress. Навіть відвідувачі настільних та не мобільних пристроїв можуть скористатися функціями цього плагіна.

За допомогою цього інструменту, встановленого на ваших веб-сайтах, ваші меню тепер можуть містити різноманітний вміст різних типів, включаючи зображення, форми, карти та значки. Кожен аспект вашого меню можна налаштувати за допомогою цього плагіна, перетворивши його з простих навігаційних систем у персоналізоване розширення вашого веб-сайту.

Особливо приємною особливістю цього плагіна для адаптивного програмування меню є те, що вся персоналізація меню відбувається через інструмент налаштування WordPress. Це дає вам попередній перегляд вашої роботи, економлячи і час, і сили.

Хоча меню UberMenu реагують на мобільні пристрої та оптимізують їх за замовчуванням, ви отримуєте багато додаткового контролю над тим, як користувачі смартфонів та планшетів відчують ваші навігаційні системи. Сюди входять налаштовані точки перерви, розширена підтримка сенсорного зв’язку для користувачів Android, iOS та Windows 8, а також елементи, які приховуються залежно від розміру екрана.

UberMenu – це чудовий плагін для розробника преміум меню, який може допомогти перейти на веб-сайт навігацією на наступний рівень (плюс він постачається з покращеним рівнем документації, підтримки та регулярними оновленнями, не гарантованими безкоштовними опціями вище).

Висновок

Як бачите, додавання меню, що реагує на мобільні пристрої, на веб-сайт WordPress або оновлення наявного меню дуже просте. Використовуючи один із перерахованих вище плагінів, ви можете виконати це завдання без редагування жодного коду, змінити тему WordPress або безпосередньо змінити спосіб її роботи.

Незважаючи на те, що ваш веб-сайт може бути готовим до мобільних, ніж просто оптимізувати меню, це чудове місце для початку. Навігаційна система вашого веб-сайту є, мабуть, його найважливішою особливістю, тому забезпечення його придатності для зростаючої кількості мобільних користувачів є надзвичайно важливим.

Якщо ви хочете отримати більше порад щодо зробити ваш веб-сайт зручним для мобільних пристроїв, ознайомтеся з цією статтею про поради щодо оптимізації мобільних пристроїв для WordPress або цю тему та плагіни для WordPress, готових для мобільних пристроїв.

Що найбільше вас дратує у використанні меню веб-сайтів на вашому смартфоні чи планшеті? Які функції ви б хотіли бачити в плагіні меню, що реагує на мобільні пристрої? Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map