Міграційні плагіни – Uber для вашого сайту WordPress

Найкращі плагіни для міграції WordPress

Переміщення вашого веб-сайту від одного хоста до іншого? Або ви готові взяти свій веб-сайт localhost в прямому ефірі? Звучить як великий хід. Але це дійсно не повинно бути складним завданням, якщо ви можете виконати кілька добре прописаних кроків. Ви можете зробити це за допомогою багатьох популярних плагінів, декількох безкоштовних та деяких преміальних плагінів, для яких вам потрібно буде просто дотримуватися деяких інструкцій на екрані, в той час як усі дії триватимуть за кадром. Якщо це правильно виконано, ваш веб-сайт повинен працювати з нового сервера і отримувати нормальну кількість трафіку протягом години, без помітного простою..


Міграція може знадобитися з багатьох причин – переміщення хоста, клонування веб-сайту на локальний комп’ютер для проведення тестів чи модифікацій або переміщення локально розробленого сайту на живий сервер.

Звичайно, ви можете передати процес міграції професіоналу, або ваш новий постачальник послуг хостингу може запропонувати міграцію як доповнення. Хоча це доступні вам варіанти, ви також можете вирішити завдання самостійно за допомогою плагінів, що полегшує роботу.

Основні етапи міграції

Хоча процедура переміщення бази може відрізнятися від додатка до плагіна, більшість міграцій WordPress будуть виконувати 8 кроків, викладених тут:

 1. Створіть резервні копії всіх файлів вашого веб-сайту на самому початку. Для цього також існує багато плагінів. Зробіть копію всіх файлів у каталозі свого веб-сайту на локальному комп’ютері.
 2. Експортуйте свою базу даних, відвідавши базу даних, що містить установку WordPress, через cPanel та phpMyAdmin та натиснувши Експорт. Потім база даних буде скопійована на ваш локальний комп’ютер.
 3. Створіть базу даних на сервері вашого нового хоста.
 4. Серед файлів, створених під час резервного копіювання на початку, знайдіть wp.config.php, відкрийте його, змініть ім’я бази даних, ім’я користувача бази даних та пароль бази даних. Збережіть і закрийте файл.
 5. Імпортуйте свою базу даних на новий сервер, відкривши її через панель адміністрування вашого нового сервера та натиснувши на Імпортувати під phpMyAdmin. Вам буде повідомлено, коли імпорт завершиться.
 6. Тепер ви можете імпортувати всі свої файли в нову базу даних.
 7. Змініть URL-адресу веб-сайту, щоб знову не було спрямовано на старий сайт.
 8. Переконфігуруйте налаштування DNS свого домену, щоб вказати на новий хост-сервер.

Давайте докладніше розглянемо деякі плагіни, які допоможуть нам перейти на нові сервери!

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Копіювач

Копіювач 2 - Налаштування
Копіювач це безкоштовний плагін, який доступний для завантаження із сховища плагінів WordPress. Він входить до списку найкращих виборів користувачів, розробників та адміністраторів сайтів. Цей плагін допоможе вам перенести сайт на свій локальний комп’ютер, протестувати його, змінити, а потім знову повернути його на сервер. Ви можете перемістити сайт у абсолютно нове місце.

Він має перевагу в клонуванні вашого сайту, а також в якості простого резервного копіювання.

Майстер налаштування допоможе вам у процесі міграції. Налаштовано файл архіву zip та інсталятор, і сервер перевіряється на наявність несумісності. Потім пакет розробляється плагіном, під час якого ви можете виключати файли, базу даних та каталоги, які більше не хочете зберігати..

Ще один майстер допомагає встановити веб-сайт, розпаковуючи його з пакета. Ви можете авторизувати налаштування та активувати плагіни. Звіт про встановлення створюється після завершення.

Хоча плагін оцінює колосальних 4,9 зірки на WordPress.org, автори визнають, що певний рівень технічних знань потрібен в кінці користувача, тому може бути хорошою ідеєю мати професійну допомогу під рукою..

Duplicator Pro – це преміальна версія. Сюди входять додаткові функції, такі як планування резервного копіювання, сповіщення електронною поштою, функціональність багатосторонніх сайтів, хмарне зберігання для Dropbox, Google Drive та Amazon S3. Ціна купівлі починається від 39 доларів за персональний пакет, який можна використовувати з 3-х сайтів, і піднімається до 119 доларів для бізнес-пакетів для необмежених сайтів.

2. Міграція «все в одному» WP

Все-у-одному-wp-міграція -імпорт
Плагін міграції WP “все в одному” це також безкоштовний і високо оцінений плагін міграції. Він автономний, не залежить від будь-якого розширення, і тому сумісний з усіма постачальниками послуг хостингу PHP.

Цей плагін допоможе вам перенести вашу базу даних та медіа-файли, плагіни та теми. Він підтримує драйвер MySQL, і нові розширення були представлені для переходу на популярні хмарні сервіси, такі як Dropbox, Google Drive та Amazon S3.

Експорт даних здійснюється партіями для подолання будь-яких обмежень щодо розміру завантаження. Для більш високих розмірів завантаження до 5 ГБ вам потрібно буде додати розширення преміум-класу. Двостороння передача даних проводиться шматками за 3 секунди, щоб уникнути вичерпання плагіну часу.

Цей плагін може вирішити проблеми з серіалізацією та наближатись до мобільних пристроїв. За допомогою преміум-розширень ви можете додавати такі функції, як багатокористувацькі можливості, додаткові можливості зберігання та резервне планування. Усі розширення можна використовувати на будь-якій кількості веб-сайтів та оновлюватись протягом усього життя.

3. Резервний приятель

Резервний приятель 1
Backup Buddy – це преміальний плагін, який в основному купується та встановлюється для його утиліти для резервного копіювання та відновлення. Але це надзвичайно зручно і для міграції. Сценарій ImportBuddy допоможе перенести URL-адреси та шляхи до файлів у всіх публікаціях та конфігураційних файлах.

Створивши нову базу даних та підтвердивши її за допомогою облікових даних бази даних під час імпорту, ви можете перемістити ваш сайт WordPress прямо з панелі інструментів. Резервна копія також може працювати з розділеними розмірами / домашніми URL-адресами, і це дуже ефективно в передачі серіалізованих даних. Він не підтримує налаштування багатосайтових сайтів.

Типовому блогеру доведеться розраховувати 80 доларів щорічно на 2 сайти, фрілансер, який може використовуватись до 10 сайтів, буде встановлений назад 100 доларів щорічно, пакет розробника коштує 150 доларів щорічно за необмежену кількість сайтів, а золотий пакет приходить одноразово від $ 297 для необмежених сайтів. Оновлення та підтримка безкоштовні лише перший рік. Для постійного оновлення та підтримки, підписку на членство необхідно поновити.

4. WP міграції БД

WP Migrate DB 2 Міграція
WP міграції БД – це ще один безкоштовний і популярний плагін, який мігрує ваш сайт WordPress. Він працює трохи інакше, ніж інші плагіни в тому, що він знаходить і замінює URL-адреси та шляхи до файлів для здійснення міграції. Плагін виконує пошук і заміну на серіалізованих даних для пошуку рядків. Потім він серіалізує дані та повертає їх назад у базу даних. Ця функція дозволяє вибирати розробників, яким потрібно часто переміщувати дані між локальними веб-сайтами для встановлення та запуском.

Він ефективно обробляє серіалізовані дані та зберігає їх на локальному комп’ютері у вигляді файлу SQL. Після створення файлу SQL вам потрібно буде використовувати phpMyAdmin, щоб імпортувати файл у вашу базу даних замість існуючої бази даних.

Під час процесу міграції ви можете опустити непотрібні файли, а також можете зберегти налаштування міграції, щоб у майбутньому ви могли повторити міграцію одним клацанням миші.

Також доступна професійна версія, яка може виконувати додаткові завдання, такі як база даних “push and pull”, крім підтримки електронної пошти, створюючи версії резервних копій, до яких можна повернутися в майбутньому, призупинити та відновити процес міграції та деякі інші функції. Пакети починаються від 90 доларів за 12 встановлень (персональний пакет) до 1000 доларів за необмежену кількість встановлень (агенція). Пакети з вищою премією постачаються з кількома додатками, які можуть обробляти мультимедійні файли, а також переміщувати підрозділ мультисайту на один інсталяційний сайт.

5. Updraft Plus

Мігратор UpdraftPlus
Updraft Plus це безкоштовний і повний плагін для резервного копіювання та відновлення, тоді як премійна надбудова додасть можливості клонування та міграції. Це плагін з високим рейтингом та багато завантажених плагінів.

Цей плагін може копіювати цілі сайти. Ручне та автоматичне планування резервного копіювання спрощено за допомогою цього плагіна. Ви можете мати різні графіки створення резервних копій файлів і бази даних.

Сайт можна зберегти в Dropbox, Google Drive, Rackspace Cloud, Google Cloud Storage, FTP та email. Якщо ви не хочете переміщувати весь сайт, ви можете розділити великі сайти на багато менших архівів, а також можна вибірково створити резервну копію та відновити будь-який компонент вашого сайту, як-от файли, базу даних чи теми.

Преміальна версія дозволить створити резервну копію в Microsoft OneDrive, Microsoft Azure, Copy.com та багатьох інших місцях. Він може мігрувати резервні копії з деяких інших плагінів, таких як BackWPup. З міркувань безпеки резервне копіювання бази даних шифрується. Перерваний процес міграції відновиться автоматично.

Преміальна версія також робить можливим клонування сайту та додає гарантовану підтримку, 1 Гб пам’яті в Updraft Plus Vault та сумісність із багатостороннім сайтом. За користування одним або двома сайтами ви б заплатили 70 доларів США, а за кілька сайтів – 95 доларів, тоді як за розробник буде сплачено 145 доларів США за необмежену кількість сайтів.

6. Клон WP від ​​WP Academy

WP Clone фінал
Клон WP – чудовий плагін для переміщення вашого веб-сайту до іншого місця розташування або для зміни доменного імені. Він також ефективний для створення резервної копії та копіювання вашого сайту WordPress. І якщо ви хочете створювати копії та часто переміщувати веб-сайт між локальним комп’ютером та хостом (для тестування чи розробки сайту), це плагін вибору.

Він має перевагу перед іншими плагінами, оскільки не використовує FTP для доступу до сайтів у новому чи старому місці. Вам потрібно просто встановити новий WordPress на новому місці, завантажити плагін WP Clone до цього місця та активувати його. Після цього вам просто потрібно дотримуватися інструкцій на екрані.

Під час міграції створюються резервні копії лише файлів бази даних та вмісту, а не системні файли WordPress. Це означає швидший час завантаження та кращу безпеку. Мало того, він отримує доступ до резервного копіювання вашого веб-сайту за допомогою прямого http-з’єднання вашого хоста, і це означає, що ви не витрачаєте час на завантаження великих файлів через Інтернет.

Автори рекомендують видалити всі зайві плагіни та дані із сайту перед створенням резервних копій. Плагін може також стикатися з хостинговою системою, яка працює з власною операційною системою.

Це безкоштовний плагін, який досить ретельно продуманий авторами. Вони докладають усіх зусиль для поліпшення зручності використання та вирішення проблеми міграції більших сайтів, особливо проблем із відновленням резервного копіювання. У грудні 2015 року було проведено оновлення, що обіцяє покращити ефективність роботи. Підтримка плагіна здійснюється через спільноту користувачів WordPress.

7. Клонер

wpmudev Плагін для міграції Cloner WordPress

Cloner by wpmudev – це нішевий плагін для міграції, який ідеально підходить для тиражування або переміщення вашого веб-сайту у багатопосадовій мережі WordPress. Чому ви можете це зробити? Multiste чудово підходить для розміщення багатьох подібних веб-сайтів (наприклад, групи цільових сторінок або мережі блогів), а також для цілей постановки. А з клонером легко просто дослівно “клонувати” один із ваших сайтів.

Плагін дозволяє легко переміщувати, створювати та створювати резервні копії ваших WordPress сайтів у межах багатосторонньої установки та навіть включає прості варіанти для вирішення того, який вміст потрібно перемістити. Якщо і коли ви хочете перенести свої зміни на початковий сайт, який ви клонували, скористайтеся функцією перезаписування сайту, щоб розгорнути зміни, натиснувши кнопку

8. WPBackItUp

Wp панель приладів Backitup
Як випливає з назви, WPBackItUp в першу чергу плагін для резервного копіювання. Щоб мати змогу перенести ваш веб-сайт за допомогою цього плагіна, вам доведеться придбати професійну версію.

Плагін досить простий у використанні, він створює zip-архів всього вашого веб-сайту та робить його доступним для завантаження.

З преміум-версія, ви можете відновити та перенести веб-сайт на нове місце. Це можна зробити прямо з інформаційної панелі WordPress одним натисканням кнопки. Пріоритетна підтримка також доступна з платною версією плагіна. Преміум-версія постачається в 3 пакетах – ціною від 79, 99 і 199 доларів з гарантією повернення грошей на 30 днів.

9. Переміщення WordPress

WP Переміщення налаштувань
WordPress Перемістити це безкоштовний плагін, який допомагає перенести ваш веб-сайт на інший сервер. Він подвоюється як плагін для резервного копіювання та відновлення. За допомогою WordPress Move ви можете змінювати доменне ім’я, не переміщуючи жодного файлу.

10. VaultPress

VaultPress
Строго кажучи, це більше плагін для резервного копіювання, який старанно створює резервні копії всіх речей вашого веб-сайту та оновлює його. Але це дуже ефективно і при міграції сайту.

Цей плагін походить від Automattic, яка також велика відповідальність за розвиток WordPress як платформи CMS. Плагін підключає ваш сайт WordPress до VaultPress на серверах та за допомогою гачків WordPress, сайт перевіряється на предмет проблем безпеки та створюється резервна копія. Коли надається інформація про FTP або SSH, сайт також відновлюється автоматично.

Ви можете переглядати резервні версії та вибирати, яку відновити чи перемістити. Це платна послуга передплати, при планах від 5 доларів на місяць для простої безпеки та резервного копіювання. Але вони є одним з найкращих варіантів!

11. BlogVault

BlaogVault
BlogVault – це також платний плагін, призначений головним чином для резервного копіювання веб-сайтів. Резервне копіювання робиться в режимі реального часу і викликається будь-якою новою діяльністю на сайті WordPress. Резервне копіювання також є поступовим, що зменшує навантаження на сервер.

BlogVault оснащений функцією міграції, за допомогою якої ви можете перемістити свій веб-сайт за допомогою лише декількох клацань миші. Оскільки резервні копії зберігаються на серверах BlogVault, міграція відбувається з цих серверів. Дуже великі сайти підлягають міграції, оскільки дані збираються під час міграції. Плагін також може працювати з мультисайтами, що робить його верхнім плагіном класу.

Справжній удар цього плагіна полягає в його функції резервного копіювання, і ціна може бути досить крутою для чистої функції міграції.

12. DesktopServer

Навіщо використовувати DesktopServer

Якщо ви шукаєте плагін, який спрощує роботу на місцях і навіть простіше перенести дизайн на ваш веб-сайт, то DesktopServer був розроблений для вас. Ви можете побачити наш огляд DesktopServer в нашому блозі, але просто підвести підсумок DesktopServer – це програма, яка налаштовує вашу локальну установку WordPress для вас (так що ви можете пропустити всі складні кроки, пов’язані з MAMP, XAMPP тощо) і навіть можете клонувати живі сайти, які ви активно використовую.

Але однією з справжніх дорогоцінних каменів цього додатка є функція Direct Deploy (включена до преміум-версії програми). За допомогою цього ви можете легко перенести ваш сайт localhost до своєї прямої URL-адреси. Будь-які вони навіть пропонують службу Assisted Deploy Live, тож якщо ви зациклюєтесь на дивовижних технологіях у ServerPress, ви можете допомогти.

13. Міграція WP GoLive

WP міграція GoLive

WP GoLive – це преміальний плагін WordPress, який спрощує переміщення вашого демонстраційного сайту на локальному хості на веб-сайт, що продається в реальному часі. Таким чином ви можете вдосконалити свій веб-сайт на закритому тестовому сайті, а потім перейти в прямому ефірі лише одним кліком, коли будете готові.

Незалежно від того, чи створюєте ви нову тему з нуля, налаштовуєте тему для клієнта чи ви вирішили додати свій вміст локально з тієї чи іншої причини, GoLive може допомогти швидко перенести ваш веб-сайт. Плагін допоможе вам перемістити всі файли на свій веб-сайт, що живе в реальному часі – все, що вам потрібно зробити, це ввести свої дані про FTP та базу даних та натиснути кнопку Пуск. Тоді ви можете просто посидіти і подивитися панель прогресу, коли ваш імпортований веб-сайт імпортується. Це все просто.

WP Go Live працює, експортуючи поточну базу даних, створюючи нову базу даних на новому сервері, а потім імпортуючи свої файли для вас. Плагін також оновлює всі URL-адреси в базі даних, щоб відповідати вашим новим, а також оновлює файл wp-config. WP Go Live, безумовно, заощадить вам час, звільнивши вас від нових дизайнерських проектів!

14. МіграціяГуру

Плагін для міграції Гуру WordPress на веб-сайті

Міграція Гуру – спеціалізований плагін для міграції WordPress, який є найпростішим (упродовж 1 кроку), найшвидшим та найнадійнішим способом переміщення сайтів WordPress з будь-якого хоста на будь-який хост у світі.

Це повністю безкоштовний у використанні плагін (Forever free). Незалежно від того, чи хочете ви перенести веб-сайт WordPress або перемістити багатомісний сайт WordPress на новий сервер, Міграція Гуру – це найпростіший і найшвидший спосіб здійснити міграцію WordPress.

Міграційний Гуру був створений після здійснення 500 000+ успішних міграцій. Він працює на основі технології BlogVault (надійного партнера деяких найкращих хостів WordPress, таких як WP Engine, Flywheel і Pantheon). Міграція Гуру – це чистий, простий, швидкий і надійний спосіб переміщення вашого сайту WordPress.

Міграція Гуру вирішує кожен запит або проблему міграції WordPress. Він добре обробляє великі сайти і автоматично переписує URL-адреси (тобто до побачення навчитися переміщувати WordPress та виправляти посилання на бази даних!) Він є чемпіоном у роботі з серіалізованими даними. Ви також можете точно переміщувати багатосерійні мережі, не використовуючи додатків, додаткових інструментів чи покупок для переміщення вашого сайту WordPress.

Прийти до висновку

На цьому етапі ви, можливо, маєте чітке уявлення про те, що стосується міграції сайту та наскільки міграційні плагіни можуть допомогти вам у процесі міграції. Більшість плагінів наближаються до позначення всіх коробок. Нарешті, що слід шукати у плагіні міграції – це те, що міграція має бути завершена без значного простою, всі посилання повинні працювати просто чудово і жодних даних не повинно бути відсутнім. Вибір плагіна може змінюватись залежно від розміру вашого веб-сайту, будь то одномісний або багатомісний сайт, частота міграції та технічні можливості користувача.

Щоб повністю перейнятись безтурботною міграцією, преміум-плагіни BlogVault або VaultPress – хороший вибір. WP BackItUp може бути хорошим резервним варіантом тут. Якщо у вас є певний рівень технічних навичок, ви можете спробувати Duplicator або навіть WP Clone. Якщо ви хочете перемістити дані поодинці, WP Migrate DB стане гарним вибором.

Оскільки так багато плагінів, немає жодних причин витрачати час і зусилля на спробу ручної міграції веб-сайту. Я хотів би почути ваш досвід міграції сайтів у коментарях нижче ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map