Кращі плагіни WordPress з нерухомості для створення веб-сайту про нерухомість

Кращі плагіни WordPress з нерухомості

Існує ціла низка плагінів WordPress Real Estate, оскільки мова йде про створення веб-сайту нерухомості за допомогою WordPress. Деякі з цих плагінів – це чудові варіанти, які не тільки полегшать ваше життя, але й помітно вплинуть на ваш бізнес.


У цій статті ви знайдете добірку найбільш вражаючих та насичених функцій плагінів, які допоможуть оновити веб-сайт щодо нерухомості. Від прекрасних показів властивостей до розширених варіантів пошуку, додатки нижче пропонують щось для всіх.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Плагін нерухомості WordPress Property

Кращі плагіни WordPress Real Estate

Якщо ви хочете розробити елегантний сайт із розкішними властивостями, то плагін WordPress Property Real Estate може бути саме для вас. Пропонуючи широкі функції, цей плагін забезпечить усі потреби вашого нерухомого майна, щоб допомогти вам створити візуально вражаючий сайт.

Плагін WordPress Property Real Estate дозволяє перераховувати свої об’єкти з детальними деталями та відображати їх у стилі, відповідному для вашого сайту. Плагін інтегрується в Карти Google, що дозволяє відвідувачам шукати об’єкти в обраній зоні. Цей плагін для нерухомості WordPress також пропонує різноманітні інструменти, щоб полегшити користувачам детальний пошук властивостей та зв’язатися безпосередньо з вами. Особливості включають:

 • Розширені типи властивостей, щоб ви могли додати конкретні та релевантні відомості до кожного типу ресурсів, які ви перераховуєте.
 • Кілька способів створення дисплеїв допомагають вам створити свій власний унікальний сайт.
 • Інтеграція з Картами Google для легкого перегляду списків.
 • Розширений пошук допомагає відвідувачам знайти саме те, що шукають
 • Контактна форма 7 інтеграція, щоб ваші потенційні покупці могли легко зв’язатися.
 • Кілька користувачів як агентів, щоб вся ваша команда могла створювати свої власні списки та властивості.

Цей плагін коштує 26 доларів США (додаткові 7,80 доларів США, якщо вам потрібен рік підтримки клієнтів).

Плагін Optima Express та підсилення ринку IDX

Плагін нерухомості OptimaExpress

The Плагін Optima Express та підсилення ринку IDX пропонується вам iHomefinder і є вражаючим рішенням для серйозних веб-сайтів з нерухомості там. Він пропонує списки нерухомості, звіти про ринок та дані MLS на вашому сайті WordPress. Він також пишається своєю репутацією SEO та захоплення свинцю. Інші функції плагіна:

 • Повністю чуйний дизайн.
 • Галереї очей, що містять очі – до списків галерей можна додавати сторінки, публікації та бічні панелі. Анімаційні повзунки галереї можна додати для створення вражаючого шоу властивостей.
 • Інтерактивна карта.
 • Шукати власність для користувачів.
 • Кілька функцій захоплення свинцю – від сповіщень електронною поштою до форм контактів та реєстрації.
 • Звітність та управління.

Звичайно, плагін, як цей, коштує дорого. Хоча основний плагін безкоштовно завантажити, після a 30-денна безкоштовна пробна версія вам доведеться платити щомісячну підписку на iHomefinder, щоб користуватися нею.

Середній план пропонує найкращий баланс функцій порівняно з ціною, коштуючи $ 49,95 на місяць. Однак, якщо ви хочете скористатися опцією маркетингу електронної пошти iHomefinders електронною поштою, то варто перейти до їхнього преміального плану, який вони пропонують на рівні 74,95 дол. На місяць.

Цей плагін WordPress про нерухомість може бути надмірним для основних веб-сайтів з нерухомості, але для серйозних проектів це може бути саме те, що вам потрібно.

Пропозиції AgentPress

Плагін агентських пресів

AgentPress листи – це безкоштовний плагін WordPress, розроблений StudioPress. Це надійний плагін для тих, хто тільки починає справу з нерухомістю, або хто ще не має бюджету на більш масштабне рішення.

The Плагін AgentPress Ads інтегрується з темою нерухомості AgentPress Pro для створення системи управління списками. Він також працює з іншими веб-сайтами WordPress на основі Genesis, додаючи списки спеціального типу публікацій, щоб ви могли публікувати детальні списки властивостей на своєму веб-сайті. Цей плагін також має:

 • Швидкий і простий в установці.
 • Швидкий та ефективний у використанні.
 • Вражаючі візуальні зображення як для одиночного, так і для всіх записів.
 • Використовуються спеціальні типи публікацій, таксономії та віджети.
 • Інструмент створення таксономії може використовуватися для створення власного унікального способу класифікації властивостей, які ви перераховуєте.
 • Ці таксономії можна використовувати, щоб відвідувачі могли шукати списки.

Цей плагін є особливо чудовим варіантом, якщо ви не використовуєте послугу IDX.

Легкий список нерухомості

EasyPropertyListings

Easy Property List, мабуть, найбільш компетентний безкоштовні списки плагіна WordPress в наявності. Це дозволяє відображати списки властивостей на вашому сайті WordPress і має працювати з будь-якою темою. До важливих функцій належать:

 • Кілька типів лістингу, щоб ви могли легко перераховувати житлові об’єкти, оренду, комерційну діяльність, підприємства, земельні ділянки та інші.
 • Інтегровано з Картами Google.
 • Зверніться до CRM-системи, щоб ефективно керувати потенційними контактами та контактами.
 • Звіти для відстеження списків.
 • Валютна підтримка недоларових валют, щоб ви могли перелічити об’єкти нерухомості з усього світу.

Прості списки нерухомості також можна розширити за допомогою своєї бібліотеки доповнення. Однак вони не є дешевими, тому, якщо ви хочете більш масштабного рішення, можливо, варто буде шукати преміум-продукт у процесі руху.

Типи пошти на замовлення нерухомості Contempo

плагін-модем-нерухомість-плагін

Якщо ви розробник, який прагне створити свою першу тему нерухомості, то Плагін Contempo Real Estate Custom Post Type – чудовий варіант. Цей плагін є чудовою базою для створення вашої тематики нерухомості за допомогою простих варіантів списків та відгуків на замовлення типів публікацій, а також суміжні спеціальні поля та таксономії (категорії та теги). Ми рекомендуємо цей плагін для розробників тем, оскільки немає шаблонів сторінок / публікацій, тому вам доведеться створювати тему самостійно (або оформити бібліотеку Contempo з нерухомості WordPress теми).

Інші основні плагіни для веб-сайту нерухомості

Крім плагінів WordPress, створених спеціально для сайтів з нерухомістю, є деякі інші основні плагіни, які слід врахувати..

Створіть список електронної пошти за допомогою плагіну для вбудовування

Щоб допомогти вам скласти список розсилки та його наступні дії, вам дійсно потрібно встановити хороший плагін для входу. Це дасть вам змогу не тільки збирати адреси електронної пошти, але і починати будувати стосунки та відносини з потенційними клієнтами. Щоб дізнатися, як легко додати форму для входу на сайт нерухомості, прочитайте наш огляд плагіна Bloom WordPress.

Отримайте більше експозиції за допомогою кнопок соціального обміну

Як агент з нерухомості, ви хочете, щоб ваш вміст ділився, ділився, ділився. Для цього вам потрібні кнопки спільного використання на кожній сторінці, публікація та перелік, щоб заохотити вашу аудиторію поділитися цим вмістом на своїх сторінках соціальних мереж. Кнопки Easy Social Share – це плагін із функціями, який повинен відповідати всім вашим потребам..

Використовуйте SEO для збільшення трафіку

Йоаст SEO

Нерухомість – надзвичайно конкурентоспроможний бізнес, і оптимізація двигуна вашого сайту (SEO) може реально допомогти вам випереджати конкуренцію. Йоаст SEO це безкоштовний плагін WordPress, багатий на функції, який може піклуватися про цілий ряд завдань, пов’язаних з SEO. Для отримання додаткової інформації про важливі функції, які пропонує Yoast SEO, прочитайте наш посібник із плагінів SEO.

Встановіть плагін резервного копіювання, щоб захистити свій сайт

Плагін для резервного копіювання UpdraftPlus WordPress

Як сучасний ріелтор, ви дізнаєтесь важливість свого веб-сайту. А тепер уявіть, що цей сайт зникає за ніч! Щоб переконатися, що це ніколи не є варіантом, вам потрібно встановити плагін для резервного копіювання, щоб у випадку найгіршого випадку і ваш веб-сайт вийшов з ладу, ви зможете відновити копію. UpdraftPlus – це повне рішення для створення резервної копії, що дозволяє відновити свій сайт за допомогою лише декількох клацань миші.

Зрозумійте свою аналітику, щоб знати свою аудиторію

GoogleAnalyticsDashboardWP

Розбиття щодо ефективності вашого веб-сайту та надходження трафіку звідки є важливим для бізнесу з нерухомістю. По-перше, скачайте Інформаційна панель Google Analytics для WP тож ви можете аналізувати свої дані, не виходячи зі свого сайту. По-друге, почніть вчитися інтерпретувати та використовувати свої дані.

Це допоможе вам зрозуміти свою аудиторію та забезпечити, щоб ваш веб-сайт та ваш бізнес відповідали їхнім потребам. Не забудьте прочитати наш останній посібник з метрики аудиторії для кращого розуміння цієї ключової області.

Заключні думки про плагіни нерухомості WordPress

Плагіни, які ви виберете для вашого сайту нерухомості, дуже залежатимуть від вашого бізнесу. Що не вистачає на вашому веб-сайті? Які інструменти використовують ваші відвідувачі? Скільки коштує ваш бюджет?

Усі згадані плагіни є хорошими варіантами, тому це просто випадок відповідності плагіна вашим потребам. У вас є веб-сайт з нерухомості? Які плагіни ви використовуєте? Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map