Кращі плагіни WordPress для покращення сторінок вашого блогу

Кращі плагіни WordPress для покращення сторінок вашого блогу

Існує чимало способів поліпшити свої сторінки блогу. Цікавий зміст, захоплюючі очі заголовки та приголомшливі зображення – чудовий початок. Але якщо ви дійсно хочете покращити свій блог, вам слід розглянути можливість встановлення деяких відповідних плагінів WordPress.


У цій статті ми обговоримо різні доступні плагіни, які допоможуть вам покращити сторінки та публікації блогу. Можливо, ви хочете вдосконалити дизайн свого блогу, заохотити залучення відвідувачів або поділитися своїм вмістом у соціальних мережах. Або, можливо, ви хочете, щоб ваш блог збирав більше електронних листів, залучав більше трафіку або збільшував дохід.

Якщо це ви, у нас є прекрасна колекція плагінів WordPress, яка за кілька кліків переведе ваш сайт на новий рівень.

Ми викладаємо наші улюблені інструменти для вдосконалення всіляких сфер, включаючи SEO, електронну комерцію, швидкість сторінки, безпеку та інше. Щоб підсолодити угоду, ми також додали кілька варіантів для кожної. Це означає, що ви отримуєте більше ніж 10 плагінів WordPress для покращення свого сайту WordPress!

Це не звучить дивовижно? Звичайно, це робить. Ми зробили все можливе, щоб висвітлити переважно безкоштовні плагіни WordPress, щоб покращити ваш блог. Хоча ми згадуємо кілька варіантів преміум-класу, ви знаєте, на випадок, якщо вам потрібна більша потужність та підтримка преміум-класу. Без зайвих прихильностей, почнемо з найкращих плагінів, які можуть допомогти покращити ваш блог.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Йоаст SEO

Плагін Yoast SEO

Оптимізація пошукових систем (SEO) може стати для багатьох новачків складними. Що робити? З чого почати?

Маючи на увазі безліч факторів ранжування, SEO може перемагати майже будь-кого, включаючи досвідчених користувачів WordPress. Але це справедливо, якщо ви ніколи не чули про плагін Yoast SEO WordPress.

Оскільки я пару років тому перескочив на смугу WordPress, Yoast SEO став моїм рішенням для оптимізації пошукових систем..

Плагін допоможе вам створити вміст, готовий до SEO, прямо з редактора публікацій, тобто ви можете швидко набирати найкращі рейтинги пошуку. Yoast SEO пропонує вам всю оптимальну силу SEO, яка вам потрібна, щоб виграти у світі змінних алгоритмів пошуку, коротких проміжків уваги та соціальних медіа.

Цей монстр постачається з широким переліком функцій SEO, які допомагають вам націлити на це невловиме місце номер один в результатах пошуку. Я говорю про такі речі, як розширені карти XML, сухарі із веб-сайтів, канонічні URL-адреси, оптимізація ключових слів, метатеги, результати читабельності, соціальна інтеграція, і я можу продовжувати роботу.

О так, щоб я не забув, Yoast SEO має преміальну версію, яка має ще більше функцій та фантастичну підтримку.

SEO альтернативи

І хоча я переконуюсь з любов’ю до Yoast SEO, інші користувачі WordPress клянуться:

2. WooCommerce

Плагін для електронної комерції WooCommerce

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Я не знаю про вас, але для більшості користувачів WordPress електронна комерція є головною метою створення веб-сайту. Правильно? Або ви не хочете зробити щось мула за допомогою вашого веб-сайту WordPress?

Більшість людей починають з простого блогу, а потім переходять до створення інтернет-магазину. Інші починаються з інтернет-магазину від слова go.

Незалежно від випадку, WooCommerce – один з найкращих плагінів електронної комерції WordPress на планеті. Я використовую його сам, і так само 5+ мільйонів інших. А-н-н-н-д, його чудовий ми амігос.

Хлопці, це коліна бджоли, наскільки йде електронна комерція WordPress. Цей звір плагіна допомагає вам створити інтернет-магазин за лічені хвилини, а не місяці, як дні попередніх. За кілька кліків ви могли продавати цифрові та фізичні продукти, як професіонал!

WooCommerce має фантастичні функції, такі як заздалегідь вбудований кошик, магазин, мій обліковий запис та сторінки оформлення замовлень, підтримка декількох шлюзів платежів, включаючи PayPal і Stripe, гнучкі варіанти доставки, модульні блоки, автоматизовані калькулятори податків та приємну централізовану інформаційну панель, щоб згадати декілька..

Чи постачається WooCommerce з преміальною версією? Ні, але є сотні розширень та доповнень WooCommerce, завдяки яким налаштування вашого інтернет-магазину стає легким.

Альтернативи електронної комерції

Але якщо WooCommerce – це не ваша чашка чаю, ось ще кілька популярних варіантів:

3. Соціальне оснащення

Кнопки соціального оснащення та додатки WordPress

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Маркетинг соціальних медіа сьогодні дуже неприємний. Завдяки появі та зростанню різних соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram та Twitter, можна зрозуміти, чому соціальні медіа є чудовим маркетинговим середовищем.

Ці соціальні мережі мають мільйони (якщо не мільярди) користувачів щомісяця і пропонують усі необхідні інструменти для збільшення трафіку вашого веб-сайту. Але все марно, якщо ви не знаєте, як або не вистачає просто плагіна, щоб використовувати величезний потенціал дорожнього руху платформ соціальних медіа.

Входить у плагін Social Snap WordPress, і ви можете заощадити день.

 • Ви створили вміст, який потенційно може перейти до вірусного характеру?
 • Потрібно більше людей, щоб знайти ваш вміст у соціальних мережах?
 • Ви хочете відобразити підрахунки соціальних питань на своєму веб-сайті WordPress, щоб підштовхнути відвідувачів до дій?

Якщо ви відповіли так до будь-якого з вищезазначених питань плагін Social Snap WordPress має спину. Цей плагін, створений талановитою командою компанії Social Snap LLC, допоможе вам додати соціальну частку та дотримуватися кнопок на веб-сайті, як професіонал.

Плагін підтримує велику кількість популярних соціальних мереж і постачається з векторними іконками, які завантажуються надзвичайно швидко. Крім того, Social Snap повністю реагує та готовий до сітківки, а це означає, що ваша соціальна частка та кнопки слідування виглядають красиво на кількох пристроях.

Крім того, плагін дуже настроюється, що дозволяє вам інтегрувати соціальний обмін на своєму веб-сайті, не порушуючи потужність. І думати, що плагін безкоштовний. Ну, є професійна версія, яка повністю виходить з цього світу.

Альтернативи соціального обміну

Social Snap – це прекрасне і все таке, але ось ще кілька варіантів, якщо вам потрібно зробити невелику порівняльну покупку, оформити наш список 30 найкращих плагінів соціальних медіа для WordPress (ха-ха, розмова про альтернативи; цей список не будете виснажувати ).

4. MailChimp для WordPress

MailChimp для WordPress

Вони кажуть, що 70% людей, які приходять на ваш блог WordPress, ніколи не повертаються. Яка сумна статистика, особливо коли ти робиш усе можливе, щоб пропонувати найкращий вміст та продукти.

Хороша новина полягає в тому, що ви можете використовувати маркетинг електронною поштою з користю і отримувати величезну частину цих 70 відсотків.

Як? Маркетинг електронною поштою – це потужний інструмент для залучення зворотного трафіку. Ви можете надсилати цільові повідомлення людям, які підписуються на ваші електронні розсилки, що дозволяє вам фіксувати бізнес, який ви втратили в іншому випадку.

Як? Ви запитаєте ще раз. Плагін MailChimp for WordPress пропонує вам всі інструменти, необхідні для інтеграції вашого сайту WordPress із популярною платформою електронного маркетингу MailChimp.

Після цього ви можете швидко розробити свої списки MailChimp. Крім того, ви можете створювати красиві форми для реєстрації на панелі інформаційних панелей адміністратора WordPress.

Якщо цього недостатньо, плагін дозволяє інтегрувати MailChimp з існуючими формами на вашому веб-сайті. Таким чином, ви можете додати параметри реєстрації (як правило, прапорець) до форм оформлення замовлення, коментарів та контактних форм, як начальник.

З тестування MailChimp для WordPress досить простий у використанні; ви повинні бути готовими до роботи в найкоротші терміни. Ви можете створювати власні стилі або пристосовувати форми реєстрації до стилів теми одним натисканням кнопки.

MailChimp постачається з додатковими додатками, які пропонують вам більше можливостей, ніж вам коли-небудь знадобиться для автоматизації маркетингу електронної пошти на вашому сайті WordPress.

Альтернативи MailChimp

Якщо ви хочете скористатися іншою службою інформаційних розсилок, зверніть увагу, що ринок плагінів WordPress пропонує вам більше варіантів, таких як:

 • aWeber
 • SendinBlue
 • MailOptin

Або якщо ви краще керуєте та надсилаєте власні інформаційні бюлетені за допомогою своїх серверів, це одні з найкращих плагінів електронної пошти та розсилок для WordPress. Просто встановіть, і ви зможете створювати електронні листи, керувати своїми підписниками та іншим на своїй інформаційній панелі (зверніть увагу – для роботи цього вам знадобиться хороший план хостингу).

5. Плагін резервного копіювання WPvivid

WPvivid

Ви не можете заперечувати місце та значення хорошої стратегії резервного копіювання під час запуску сайту WordPress. Ви можете втратити свій сайт хакерам у будь-який момент, особливо з ростом загрози кібербезпеці.

Хакери осторонь, ви можете зламати свій сайт через людські помилки тощо. Справа в тому, що ви не можете дозволити собі запуск веб-сайту без гарної стратегії резервного копіювання.

Завантаживши резервну копію, ви можете швидко відновити веб-сайт, заощадившись від втрат доходу, затьмареного найменування бренду та зайвого стресу.

Плагін резервного копіювання WPvivid – один з найкращих плагінів резервного копіювання WordPress. Це так добре, що ми написали повний огляд WPvivid, щоб пролити світло на функції, які роблять плагін чудовим інструментом резервного копіювання.

За лічені секунди ви можете мігрувати, створювати резервні копії за межами сайту та клонувати веб-сайт, не потребуючи розробника..

Крім того, ви можете запланувати автоматичне резервне копіювання та завантажувати резервні копії в хмарні служби зберігання даних, такі як Dropbox, Google Drive та Amazon S3, серед інших місць.

Установка, налаштування та використання WPvivid прості; ми не очікуємо, що у вас виникнуть проблеми.

Альтернативи резервного плагіна

Хоча ви також можете створити резервну копію WordPress вручну або за допомогою одного з цих інших плагінів:

6. W3 Загальний кеш

Загальний плагін кеша W3

Швидкість сторінки – один з основних факторів рейтингу Google. Потрібно оптимізувати ваш веб-сайт WordPress за швидкістю, інакше Google буде штрафувати вас. Існує кілька способів пришвидшити WordPress для кращого часу завантаження сторінки, тому у вас немає виправдання. Одним із надійних способів підвищення швидкості сторінки є кешування.

І один блискучий плагін для кешування WordPress – W3 Total Cache від Frederick Townes, досвідчений розробник WordPress.

Але біографія Таунаса не є причиною того, що ми тут; ми тут через W3 Total Cache. Коротше кажучи, плагін допоможе вам швидко збільшити швидкість завантаження сторінки WordPress.

Як плагін досягає цього, здавалося б, неможливого подвигу? Ось угода: W3 Total Cache покращує ефективність веб-сайту за допомогою таких функцій, як інтеграція мережі доставки вмісту (CDN), прискореного використання мобільних сторінок (AMP), мінімізації, кешування браузера, стиснення тощо.

Альтернативи кешування WordPress

W3 Total Cache – не єдині плагіни кешування WordPress. Інші варіанти включають ці дивовижні (і, на наш погляд) найкращі плагіни кешування WordPress (№6 – це мій особистий фаворит!).

А якщо вам цікаво дізнатись більше, ось детальне прочитання кешування WordPress і чому це так важливо?.

7. Контактна форма 7

Контактна форма 7 Плагін

Я не буду вам брехати, але я ніколи не використовував жодного іншого плагіна для контактної форми з моменту початку роботи з WordPress. З перших днів Контактна форма 7 є неоціненною частиною всіх створених нами веб-сайтів. Я не скоро його замінюю будь-яким іншим плагіном контактної форми.

Вона була чудовим супутником, завдяки чому створювати контактні форми неймовірно просто. Я можу розгорнути контактну форму, перш ніж читати цей параграф. А потім я налаштовую свої форми, поки я не кину з невеликою простою розміткою. Завдяки надсиланню AJAX мені навіть не потрібно перенаправляти відвідувачів на іншу сторінку після надсилання форми.

Це простий, але потужний плагін контактної форми для WordPress. Я можу зробити ставку на всі мої гроші, що вам не знадобиться інший плагін для контактної форми WordPress, як тільки ви спробуєте Контактну форму 7.

Альтернативи контактної форми

Але це тільки я; можливо, ваші потреби різні, і можливо ви знайдете рішення в одному з цих плагінів:

8. Інформаційна панель Google Analytics

MonsterInsights Analytics для WordPress

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Якщо ви ще не відстежуєте свій трафік, вам не вистачає чудової можливості краще зрозуміти свою аудиторію. Без чіткої картини вашої аудиторії та речей, які їм подобаються, як ви розраховуєте запропонувати їм відповідний контент та пропозиції?

Розуміння своєї аудиторії – це перший (і найважливіший) крок, який пропонує відвідувачам саме те, що їм потрібно, що означає кращі конверсії (читання грошей) вниз. Google Analytics – це один з найкращих інструментів для вимірювання рентабельності реклами (рентабельність інвестицій) та відстеження трафіку веб-сайту.

Плагін панелі інструментальної панелі Google Analytics від MonsterInsights – це неймовірний інструмент для відстеження даних вашого веб-сайту прямо на інформаційній панелі адміністратора WordPress. Плагін дозволяє увімкнути функції відстеження Google Analytics за допомогою декількох клацань, що дозволяє вам залишатися на вершині своєї аудиторії, як, наприклад, про маркетологи.

Тепер ви можете отримувати в реальному часі статистику щодо вашої аудиторії, не залишаючи ніколи інформаційну панель адміністратора WordPress. Як добре? Плагін легко налаштувати, що вам не потрібно наймати розробника або вчитися кодувати. Протягом 10 хвилин ви будете працювати і працювати.

Альтернативи

Оскільки відстеження вашого трафіку є надзвичайно важливим, ось ще кілька плагінів для аналізу для вашого задоволення:

9. SupportCandy

Плагін SupportCandy

Коли ви пропонуєте товар чи послугу, надання чудового обслуговування клієнтів стає життєвою ланкою вашого бізнесу. Таким чином, ви не можете дозволити собі зіпсувати систему підтримки. Вам потрібна надійна платформа від слова go, тому, ймовірно, більшість підприємців працюють із прийнятими рішеннями, такими як Ticksy та Zoho Desk серед інших.

Однак ці служби продажу квитків стягують щомісячну плату, яка може швидко наздогнати, особливо якщо ваш бізнес виходить з місця. Що робити підприємцю?

Як завжди, ринок плагінів WordPress не розчарує і пропонує велику кількість безкоштовних та преміальних плагінів підтримки WordPress.

Один з найбільш відомих безкоштовних плагінів підтримки WordPress – SupportCandy. З досліджень, є чітке свідчення того, що SupportCandy є вдосконаленою розвилковою системою квитків WP Support Plus, чуйною.

І ці вдосконалення одержали блискучий перелік нових функцій, таких як необмежені квитки та агенти, розсилка електронної пошти, функціональність AJAX, фантастичні користувацькі інтерфейси, сумісність GDPR, гостьові квитки, вкладення файлів, приватні нотатки, повідомлення електронною поштою, і цей список продовжується.

Встановіть плагін на свій сайт WordPress і почніть підтримувати своїх користувачів, не платячи жодної грошей на сторонні послуги з продажу квитків.

Альтернативи довідкової служби

До інших плагінів підтримки WordPress належать:

10. Безпека iThemes

Безпека iThemes для плагіну BuddyPress Freemium WordPress

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Безпека веб-сайтів має бути одним з ваших головних пріоритетів, особливо якщо ваш веб-сайт є засобом для існування. Останнє, що вам потрібно – це втратити свій сайт хакерам та іншим негідникам Інтернету.

Якщо ви не посилите свою безпеку WordPress, ви ризикуєте повністю втратити дохід або навіть свій веб-сайт. Якщо ви зберігаєте конфіденційну інформацію на своєму веб-сайті, це може призвести до неприємних позовів і поганого іміджу бренду, якщо ці дані потраплять в інші руки..

iThemes Security – це обов’язковий плагін WordPress для вашого професійного набору інструментів. Мені так подобається, що я встановлюю плагін на кожен запущений вами сайт WordPress.

Ви можете здогадатися, чому? Ти правий; це один з найкращих плагінів безпеки WordPress на ринку. Плагін пропонує вам понад 30 способів захисту вашого веб-сайту WordPress, що неймовірно.

Ви краще будете спати вночі, знаючи, що iThemes Security працює понаднормово, щоб уникнути поганих хлопців без вашої участі.

Помітні функції включають захист від грубої сили, захист 404, режим відключення, вдосконалене заборона користувачів, виявлення змін файлів, резервне копіювання бази даних та багато іншого.

Альтернативи плагіну безпеки

Шукаєте альтернативний спосіб захистити свій сайт WordPress? Ось кілька інших основних варіантів:

11. Остаточний член

Ultimate Member - Профіль користувача та плагін для членства

І нарешті, у нас є Ultimate Member, надзвичайний плагін, ідеально підходить для створення веб-сайтів для членства. Він ідеально підходить для спільнот, соціальних мереж та будь-якого веб-сайту на основі членства.

Плагін дозволяє користувачам зареєструватися та стати учасниками вашого сайту. Ви можете легко налаштувати розширені профілі користувачів, каталоги членів, обмежити вміст на основі рівня членства, і зробити це набагато більше завдяки користувацьким полям та ролям користувачів.

Інші функції включають в себе конструктор форми перетягування та перетягування, умовні меню навігації, електронні листи користувачів, умовна логіка для полів форми та тонна платних розширень, щоб підняти ваш веб-сайт на новий рівень.

Альтернативи членства

Сайти членства – це відмінна бізнес-модель, тому ось вам більше варіантів:

12. WPBakery Page Builder (Преміум)

Visual Composer Page Builder

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви переживаєте, що ваш блог не привертає уваги глядачів або не виділяється з натовпу, можливо, вам варто подумати про зміну дизайну.

Використання плагіна для WordPress для веб-сторінок – це чудовий спосіб додати цей додатковий вау-фактор у ваш блог. Конструктор сторінок дозволить вам створити власні макети для сторінок свого блогу. Ви можете виготовляти конструкції, які відповідають вашому бренду та звертатись до відвідувачів, надаючи їм чудовий досвід користувача. Що стосується створення користувальницьких макетів, це не набагато краще, ніж WPBakery Page Builder (який раніше називався Visual Composer – трохи заплутаним, ми знаємо).

За допомогою WPBakery ви отримуєте понад 50 елементів сторінки, які можна використовувати для додавання сіток, опису, кнопок, піктограм, заголовків, роздільників тощо. Ви можете використовувати ефір за допомогою резервного (традиційний редактор WordPress) або фронтенд (візуальний редактор в реальному часі) для створення своїх сторінок. За допомогою WPBakery легко вставляти модулі, налаштовувати їх налаштування та перетягувати їх на свої місця. Плюс корисні попередні перегляди та кнопка скасування роблять тестування та налаштування вашого дизайну легким вітром.

Але ще краще – WPBakery Page Builder вже включений до багатьох популярних тем WordPress, як-от наша власна тема Total. Це означає, що вам не доведеться доплачувати за чудові функції створення сторінки!

І коли ви купуєте преміальну тему, яка включає в себе конструктор WPBakery, часто є спеціальні модулі. Наприклад, тема Total пропонує більше 30+ спеціальних модулів, включаючи карусель блогу, вікна значків до і після зображень, списки, повзунок типів публікацій, бари майстерності, мережу персоналу, посилання в соціальних мережах та інше.

Альтернативи для створення сторінок

Доступно багато простих у використанні будівельників сторінок WordPress, тому огляньте, що найкраще відповідає вашим потребам. Але кілька наших улюблених:

 • Елементтор
 • SiteOrigin
 • Beaver Builder (преміум-клас)

Зовсім не любитель розробників сторінок?

Ще одна проста альтернатива для створення веб-сторінок – просто використовувати те, що вже вбудовано в WordPress – він же Гутенберг. Деякі люди можуть назвати Гутенберга будівельником, але я заперечую, що його найкраще використовувати для створення вмісту (наприклад, дописів у блогах), а не для створення повністю настроєних сайтів (як може створити справжній сайт). Додайте стовпці, кнопки або простий заклик до дії. Навіть такі маленькі додаткові засоби допоможуть покращити вашу сторінку, вразити відвідувачів та наблизити ваш сайт до його цілей.


Вдосконалюючи свій вміст за допомогою цих плагінів, ви маєте змогу створити надзвичайно привабливий та зручний для користувача блог. Кожен плагін додає цінності по-іншому, тому добре подумайте про цілі свого блогу та про те, що від нього виграє найбільше. Потім внесіть відповідні зміни.

Ми сподіваємось, що ви сьогодні знайшли пару дорогоцінних каменів, які допоможуть вам покращити ваш блог WordPress. Які ваші улюблені плагіни WordPress для покращення вашого блогу? Будь ласка, повідомте нам ваші думки в коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map