Кращі благодійні та некомерційні теми WordPress для вашої справи

Існує багато чудових причин для підтримки, і незалежно від того, якими вони є (будь то обізнаність про рак, фонд допомоги в іноземній допомозі, або місцева церква або притулок для бездомних), існує безліч надзвичайних тем WordPress, які ви можете використовувати для створення веб-сайту, який переконує люди, щоб долучитися. Ми зібрали кілька найкращих прикладів благодійних та некомерційних тем WordPress для просування вашої справи. Просто натисніть на зображення, щоб перейти до теми. Давайте копаємось!


Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Всього

тотальна обізнаність-некомерція-wordpress-тема

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Жовтень – місяць обізнаності про рак молочної залози, то чому б не поширити слово та не залучити інших? The Демоінформація має повноекранний макет, унікальну кольорову схему та спеціальний колонтитул, який створено за допомогою загальної багатоцільової теми WordPress. Ця стильна тема – це професійний та вражаючий спосіб поділитися командою «Гонка на лікування» або «3 дні» для збору коштів на чудову справу.

2. Воскрес

воскрес-церква-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Воскрес – одна з найкращих церковних та релігійних організацій WordPress, причому з розумною причиною. Ця якісна тема повністю реагує і готується до сітківки та включає підтримку чудових функцій, таких як події, проповіді та подкасти. Крім того, параметри налаштування полегшують розробку веб-сайту, який відповідає вашій організації або причині.

3. Вісті

vestige-музей-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Музеї теж є некомерційними організаціями, і вони часто проводять збори коштів або функціонують для доброї справи. Створіть веб-сайт свого музею чи історичного сайту за допомогою теми Vestige WordPress. Тема містить ізотопну галерею, необмежену кількість кольорів та підтримку, звичайно, подій, щоб ви могли додати всі свої майбутні благодійні функції.

4. Петиція

петиція-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Отримайте підтримку у своїй справі за допомогою теми WordPress на одній сторінці Petition. Незалежно від того, ви підвищуєте рівень обізнаності щодо притулків для тварин або намагаєтесь внести зміни до закону у своєму окрузі, тема Петиції ідеально підходить для поширення слова та штрафу прихильників. Збирайте підписи, діліться у соціальних мережах та показуйте коментарі прихильників, щоб допомогти зв’язати тих, хто долучився.

5. Військові та ветерани

військово-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Підвищити обізнаність для своїх місцевих військових та ветеранів за допомогою цієї дивовижної теми WordPress. Тема «Військові та ветерани» чудово підходить для організації вашого військового клубу, ветеранської асоціації чи рекрутингового центру. Тема оснащена плагіном для композитора PO, основним модулем сітки, повзунком Revolution Slider та іншим!

6. Фадж

fudge-one-page-events-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Fudge – це прекрасна тема WordPress на одній сторінці, яка ідеально підходить для спільного використання коштів, конференції, семінару чи іншого поінформованого заходу. Тема оснащена простими у використанні параметрами для додавання доповідачів, доріжок конференції та спонсорів. Плюс інтеграція соціальних медіа полегшує читачам ділитися вашою подією, а за допомогою популярної інтеграції плагінів (Eventbrite, EventEspresso та Xing) ви навіть можете продати квитки.

7. Хвала

хвала-церква-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви плануєте подію спільноти або навіть організацію, яка буде приймати кілька разів протягом року, Похвала – це чудовий варіант. З шаблонами для лідерів, подій, формою волонтерів, сторінками, формами для відвідувачів та іншим є вбудовані тони для полегшення створення вашого благодійного веб-сайту.

8. Кандидат

кандидат-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Пристрасний щодо справи, лідера громади чи громадського руху? Допоможіть просувати вашу платформу чи свою місію з теми WordPress Candidate. Скористайтеся параметрами для реєстрації на розсилку новин, зустрічей в Інтернеті, галерей тощо, щоб поділитися тим, що ви маєте намір, та залучити інших. О, і включені шорт-коди змушують створювати веб-сайт на замовлення.

9. Charitiz

charitiz-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Charitiz – це чудова громадська організація, тема благодійності та некомерційного стилю WordPress, ідеальна для багатьох цілей. Однією з найкращих особливостей є спеціальний тип публікації Donations, який спрощує додавання та збір коштів на всі ваші важливі причини – він навіть інтегрований з PayPal, щоб ви могли приймати платежі вже зараз. Тема також готова до WooCommerce, щоб ви могли продати товари або квитки на події, щоб зібрати ще більше підтримки!

10. TownPress

townpress-муніципалітет-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Міста та селища також повинні бути неприбутковими, і TownPress був спеціально створений для муніципалітетів для створення своїх веб-сайтів. Місцеві органи влади несуть відповідальність ділитися добрими справами зі своїми громадянами, а TownPress пропонує повідомлення про міста, форуми та, звичайно, розділ новин, де лідери можуть ділитися поточними кампаніями збору коштів або новими благодійними організаціями..

11. Філантропія

філантропія-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Філантропія – це некомерційна тема WordPress, яка повністю реагує і готова до сітківки. Є безліч чудових функцій, таких як користувацькі варіанти кольорів, 3 різних повзунки домашньої сторінки та вбудовані макети сторінки. Але для своєї благодійності вам сподобається календар простих подій, кнопка пожертвування заголовка та спеціальний тип публікації проектів, коли ви зможете пояснити, що ви робите, щоб змінити світ.

12. Земля

земля-еко-некомерція-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Земля – ​​це неприбуткова тема WordPress в еко-стилі, призначена для підвищення обізнаності про земну та екологічні причини. Поділіться своїм захопленням порятунку полярних ведмедів, знайдіть добровольців для місцевої групи з прибирання пляжу або навіть створіть веб-сайт для свого зоопарку. Планета Земля оснащена спеціальними соціальними посиланнями, вбудованою кнопкою пожертвування, повним календарем подій і навіть створенням сторінки, щоб ви могли створювати будь-які інші сторінки, які вам можуть знадобитися.

13. Милосердя

благодійність-плюс-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Благодійність + – це сучасна тема WordPress для благодійників. Тема оснащена безліччю функцій, такими як галереї зображень, нестандартний календар подій, останні новини та, звичайно, є причиною користувацького типу публікації. Крім того, читачі та прихильники будуть любити тикер новин на домашній сторінці, щоб бути в курсі останніх днів, а сміливий опис бюлетенів за короткий час отримає більше підписників.

14. Хор

hhore-конференція-envents-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Khore – це багатосторінкова, розширена тема WordPress подій. Ця модна тема ідеально підходить для привернення уваги людей та збору прихильників. Ключовою особливістю є інтеграція соціальних медіа, повноекранний дизайн та повна сумісність для мобільних пристроїв. Плюс Khore поставляється з новим розробником подій ShowThemes, зворотним підрахунком подій, простим менеджером розкладу та інтеграцією WooCommerce (для подій, що мають відмітку).

15. Благодійність

благодійна кнопка-редагування-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Тема “Благодійність натискання та редагування” призначена для швидкого та простого рішення, коли вам потрібно якнайшвидше підготувати ваш некомерційний сайт. Провести веселий біг наступного тижня? А може, у вас є лише кілька тижнів, щоб зібрати пожертви на будівництво колодязя? Просто використовуйте екранний композитор Templatic, щоб створити веб-сайт (вміст і все), а потім завантажте готову тему, щоб завантажити її на свій веб-сайт. Це прекрасний варіант, якщо ви хрумтіли на час!

До вас

Це лише декілька доступних благодійних та некомерційних тем WordPress. Це може бути важко знайти привабливу і доступну тему для вашої філантропії, але, сподіваємось, одна з найпремісніших тем, про яку ми згадували, робить трюк. Якщо ви використовували одну з вищезазначених тем, повідомте нас про це. Ми хотіли б почути ваш особистий досвід!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map