Як перевести сайт WordPress на кілька мов

Як перекласти веб-сайт WordPress на кілька мов

Ви ніколи не знаєте, для кого ви могли б проектувати, і в якийсь момент вам або клієнту знадобиться перекладений веб-сайт WordPress. Але як ви перекладаєте WordPress? Це не повинно бути складним. Є багато чудових плагінів WordPress, які можна використовувати для полегшення процесу перекладу. Але незалежно від того, який з них ви виберете, кожен із наведених нижче плагінів допоможе завершити переклади за один раз. Кодування не потрібно. Тепер перейдемо до перекладу WordPress!


Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Безкоштовний плагін WordPress Перекласти Weglot

Перекладіть WordPress за допомогою Weglot

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Наступним плагіном, на який слід ознайомитися, є Weglot Translate – безкоштовний плагін для перекладу WordPress на будь-який веб-сайт. Плагін є повністю безкоштовним для невеликих веб-сайтів з одним перекладом, але його можна легко оновити, щоб розблокувати повні можливості перекладу.

Якщо ви оновите до Премія Weglot він сумісний із найпопулярнішими темами та плагінами, включає 60+ вбудованих мов перекладу, функціональну кнопку перемикання мови та багато іншого. Плагін навіть надає вам легкий доступ до рекомендованих професійних перекладачів, які доступні для прокату (дуже цінна інвестиція, якщо ви запитаєте нас).

Найкраща частина Weglot – це простота використання. Ви буквально встановлюєте плагін, налаштовуєте кілька налаштувань (мова оригіналу та мова призначення є найбільш важливою), і плагін виконує переклад для вас. Якщо ви зіткнулися з будь-якими перекладами, які не спрацьовують для вашого веб-сайту, скористайтеся швидким посиланням на панелі інформаційних панелей для редагування перекладу. Це перенесе вас до вашого облікового запису Weglot, де ви можете ввести “у контекстному редакторі”, щоб вносити зміни до свого веб-сайту. Це дуже просто у використанні для перекладу WordPress – просто спробуйте!

Плагін TranslatePress багатомовний WordPress

Плагін TranslatePress багатомовний WordPress

Безкоштовний багатомовний плагін для перекладу TranslatePress – це відмінний варіант зробити ваш сайт WordPress багатомовним. Після встановлення плагіна ви побачите нову вкладку “Налаштування” для TranslatePress. Звідси ви можете встановити мову за замовчуванням, а також форматувати додаткові переклади. Тут також можна отримати доступ до додаткової функції Google Translate, яка створить автоматичний переклад вашого веб-сайту певною мовою.

Для перекладу вручну цей безкоштовний плагін WordPress включає простий та інтуїтивний інтерфейс перекладу. Просто натисніть на опцію “Перекласти сторінку” на панелі адміністратора під час входу та перегляду вашого сайту. Якщо ви знайомі з інструментом налаштування WordPress, вам слід легко розпочати роботу з редактором TranslatePress. Просто наведіть курсор та натисніть, щоб розпочати переклад різних розділів на вашій сторінці. Потім використовуйте надані текстові поля для створення багатомовного перекладу (зверніть увагу: доступні мовні поля визначаються мовами, які ви визначаєте в налаштуваннях TranslatePress).

Щоб отримати додаткові функції, оновіть до TranslatePress Особистий, бізнес або план розробника. Це додає потужні функції для додаткових мов, переклади SEO (плитка сторінки, метаопис, URL, зображення alt тощо), користувацький дозвіл ролі користувача перекладача, можливість попереднього перегляду перекладених сторінок як будь-якої ролі користувача, користувацька мовна система навігації на сайті та автоматизована мова користувача виявлення. Якщо ви ведете простий блог, безкоштовна версія повинна бути просто чудовою. Однак для підприємств та блогерів, які зосереджуються на оптимізації SEO до преміум-класу, це найкраща пропозиція.

Плагін для перекладу WPML.org Premium для WordPress

Перекладіть WordPress з WPML

Інформація та DownloadView Демо

WPML.org – один із провідних плагінів для перекладу WordPress. Погляньте на найпопулярніші теми та розробники WordPress в Інтернеті. Ви помітите, що більшість із них вирішують створити теми, сумісні саме з WPML.org. Чому? Оскільки WPML.org – це потужний плагін WordPress для перекладу з 40 вбудованими мовами, опціями для користувацьких варіантів мови, сумісністю з установками на одній або багато сайтах та чудовою підтримкою. За допомогою майстра швидкого налаштування ви можете розпочати переклад сайтів WordPress за лічені хвилини. Просто використовуйте одну з включених мов, без кодування з вашого боку. І як тільки ви закінчите переклад, просто додайте спадне меню для вибору мови в навігаційне меню веб-сайту.

Ціни починаються від 29 доларів і піднімаються звідти залежно від ваших потреб у перекладі. Хоча доступні безкоштовні плагіни для перекладу, WPML.org – це якісний продукт з гідною підтримкою. Крім того, вам ніколи не доведеться турбуватися, якщо плагін працює з останньою версією вашої теми або WordPress. Вони постійно оновлюються, щоб забезпечити роботу своїх плагінів для ваших та ваших читачів.

Безкоштовний плагін WordPress для поліланг

Перекладіть WordPress з Polylang

Polylang – це чудовий варіант при ручному перекладі вашого сайту WordPress більш ніж однією мовою. Цей безкоштовний плагін WordPress включає підтримку понад 50 мов. Ймовірно, що потрібна мова буде включена як стандартна. Однак існує підтримка користувацьких мов, якщо ви не знайдете своєї. Polylang працює, дозволяючи встановити мову для кожної публікації чи сторінки як додавання їх. Це сприймає важку частину, намагаючись утримати перекладені публікації.

Відмінна особливість цього безкоштовного плагіна полягає в тому, що при встановленні він надає вам можливість автоматично встановити весь вміст на мову за замовчуванням. Це означає, що вам не потрібно повертатися до старих публікацій, щоб встановлювати мову за сторінкою. Він також підтримує можливість виявити мову браузера користувача та автоматично використовувати цю мову для перекладу сторінок WordPress на вашому сайті (якщо це доступний переклад).

Багатомовний плагін безкоштовного WordPress плагіна

Перекладіть WordPress за допомогою багатомовної преси

Багатомовна преса працює з багатопосадовою установкою WordPress, щоб зв’язати переклади вашого веб-сайту (одна мова на кожен сайт). Плагін поставляється з 174 мовами, вбудованими в диспетчер мов, і він підтримує та необмежену кількість веб-сайтів – так що ви можете створити та зв’язати стільки перекладів, скільки вам потрібно. Це чудово для SEO, оскільки він зберігає ваші мови на окремих публікаціях та сторінках, і якщо ви коли-небудь вирішите використовувати інший плагін для перекладу, ваш вміст залишається в такті (навіть після деактивації або видалення багатомовної преси). Крім того, ви можете додати віджет перекладу до будь-яких областей, готових до віджетів, щоб ваші читачі могли швидко переходити між перекладами.

Багатомовна преса – це чудовий безкоштовний варіант для додавання перекладів на ваш веб-сайт WordPress через багатомісний сайт. Плюс якщо ви коли-небудь виявите, що вам потрібні більше варіантів, завжди можете оновити їх до Pro версії за 75 доларів. Сюди входить підтримка спеціальних типів публікацій, автоматичні переадресації мови, швидкі посилання та багато іншого, що спрощує переклад публікацій WordPress, сторінок і навіть продуктів WooCommerce..

Плагін Ajax Translator Revolution DropDown WP

Плагін Ajax Translator Revolution DropDown WP

Інформація та DownloadView Демо

Плагін Ajax Translator Revolution Re dropdown WP – це прекрасний спосіб додати мовні параметри на ваш сайт WordPress. Цей плагін додає на ваш сайт чисте і просте спадне меню вибору мови.

Якщо у вас є популярний веб-сайт, вам потрібно обслуговувати відвідувачів з усього світу. За допомогою плагіна Ajax Translator Revolution Re dropdown WP ви можете надати відвідувачам можливість вибору на більш ніж 100 мовах. Спадне меню просте у використанні та здатне запам’ятати мовні налаштування. Ви також можете встановити плагін для перекладу всього або частини вашого вмісту. Перекладіть все або виберіть / виключіть сторінки, публікації чи категорії. Тобі вирішувати. Завдяки 90 налаштованих налаштувань, цей плагін обов’язково відповідає вашим потребам.

Використовуйте 90 налаштованих налаштувань, мовні прапорці та / або імена, вдосконалені інструменти позиціонування, налаштування мови користувача та інше, щоб створити спадні меню. Випадає Ajax Translator Revolution Revolution навіть інтегрується в основний адміністратор WordPress і додає панелі з вкладками, щоб зробити управління легким.

Перекладіть WordPress за допомогою GTranslate

Перекладіть WordPress за допомогою GTranslate

GTranslate – це багатомовний плагін WordPress, який робить ваш сайт багатомовним, використовуючи людський та безкоштовний машинний переклад миттєво після встановлення. Налаштувати плагін так само просто, як пити воду. Після налаштування GTranslate ваш веб-сайт буде автоматично переведений на вибрані вами мови.

Машинні переклади не найкращі, тому платна версія GTranslate дозволяє редагувати ці переклади та додавати людські переклади.

GTranslate не сповільнить ваш веб-сайт, оскільки перекладена версія вашого веб-сайту не витягується з сервера вашого веб-сайту. Натомість GTranslate розміщує перекладений вміст у мережі, яка може бути відомою (також мережа доставки перекладів). Як результат, GTranslate жодним чином не вплине на ефективність вашого веб-сайту.

qПерекласти безкоштовний плагін WordPress (амортизовано)

Перекладіть WordPress за допомогою qTranslate

qTranslate – безкоштовний плагін для перекладу із сховища плагінів WordPress. Маючи майже 1,2 мільйона завантажень, це популярний і безкоштовний варіант перекладу вашого веб-сайту. Просто встановіть його та приступайте до роботи над створенням своїх перекладів. Плагін додасть декілька вкладок до кожної створеної вами публікації чи сторінки, залежно від вибраних мов. Це робить ручні переклади набагато швидшими, оскільки ви можете швидко переходити між вкладками, додаючи різні переклади вмісту.

qTranslate містить декілька мов для автоматизованих перекладів. Однак ця послуга надасть читачам лише загальне уявлення про ваш вміст, оскільки він буде трохи хитрим (він перекладає те, що ви пишете буквально, щоб він не читав природним носіям мови, якою ви перекладаєте). Але якщо ви хочете перекласти WordPress за допомогою безкоштовного плагіна qTranslate, безумовно, добре зробить роботу. Плагін також включає користувальницький віджет qTranslate, який ви можете додати на свій сайт, щоб користувачі могли легко переходити між мовами. Ви можете дізнатися більше та завантажити плагін у сховище WordPress.

Як ви перекладаєте WordPress?

Переклади часто займають багато часу. Сподіваємось, за допомогою цих корисних плагінів ви зможете перекласти WordPress без особливих головних болів. Повідомте нас, чи використовували ви коли-небудь із перерахованих вище плагінів перекладу і що ви думаєте про них. Або якщо ви спробували інший плагін для перекладу WordPress, який був просто дивним, повідомте нам про це. Залиште коментар із назвою плагіна у розділі нижче. Я хотів би почути від вас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map