Ефективно керуйте своєю командою: найкращі плагіни управління проектами для WordPress

Більшість із нас захоплюються під час запуску веб-сайту, наше захоплення спонукає нас до того, що ми можемо впоратися з усім самим – і, певною мірою, ви може в перші дні.


Однак у міру зростання вашого блогу залишатись на вершині все стає складніше. У якийсь момент ви захочете передати відповідальність за деякі завдання іншим людям. Це дозволяє витрачати свій час, зосереджуючись на речах, у яких ви гарні. Звичайно, це має дві основні переваги:

  • Це звільняє ваш час
  • Завдання можуть виконувати фахівці

Якщо все зробити правильно, наявність команди, яка працює на вашому веб-сайті, може додати велику цінність та допомогти вашому сайту швидше рости. З іншого боку, це дає ще одне питання: як ти будеш керувати своєю командою.

На щастя, WordPress має безліч спеціалізованих плагінів для управління проектами, тобто ви можете організовувати, спілкуватися та співпрацювати зі своєю командою з мінімальною суєтою. Ось кілька моїх улюблених плагінів для управління проектами WordPress.

Плагін WP Manager WordPress

Керівник проекту WP

Якщо ви шукаєте рішення для управління проектами з низькими витратами, ядро Плагін WP Project Manager можна завантажити безкоштовно. У безкоштовній версії плагіна є досить обмежений функціонал, але він забезпечує основний спосіб створення завдань та спілкування з членами вашої команди.

Плагін дозволяє створювати нові проекти, а потім призначати відповідних користувачів для цього проекту. Після цього члени команди можуть спілкуватися на інформаційній панелі WordPress та обмінюватися файлами один з одним. Ви також можете додавати списки справ у проект і призначати окремих користувачів до кожного завдання – є навіть смужка прогресу, яка показуватиме вам, як ідуть справи.

Якщо вам подобається основна функціональність плагіна, ви можете оновити до Pro. Існує візуальний календар, який показує, коли належать певні завдання та хто відповідає за кожне завдання. Якщо все зміниться, ви можете перетягнути завдання, щоб змінити дату. Ви також маєте більше контролю над рівнями дозволів користувача, що дозволяє визначати, хто може бачити та робити певні дії. Для ще більшої функціональності WP Project Manager підтримує додаткові додатки, включаючи зручний трекер часу, рішення рахунків та інтеграцію WooCommerce.

Плагін Orbis WordPress

Орбіс

The Плабін Orbis підтримує ряд функцій, придатних для ведення малого бізнесу, включаючи можливості управління проектами – плагін також корисний для управління відносинами з клієнтами. Основні рамки Orbis можна завантажити безкоштовно. Він ідеально підходить для тих, хто працює з декількома компаніями: ви можете додавати людей та створювати проекти, а потім призначати кожного конкретної компанії. Це дозволяє вам залишатися в курсі того, що потрібно робити для кожного з ваших клієнтів та до якої дати.

Ви можете додати більш досконалі функціональні можливості в рамку Orbis, використовуючи одне з багатьох розширень Orbis. Наразі доступно вісім розширень – чотири безкоштовних розширення та чотири преміум-класу, які коштують 39 євро. З точки зору управління проектами, найбільш корисні розширення Orbis включають Завдання Орбіса (що дозволяє створювати завдання, призначати членів команди та визначати терміни) та Orbis Finance (що додає функції Orbis для фінансування, допомагаючи вам залишатися вище за витрати на проект).

Плагін CollabPress WordPress

CollabPress

Якщо ваш бюджет обмежений, CollabPress – це абсолютно безкоштовний плагін для управління проектами з відкритим кодом. Це дає вам простий спосіб керувати всіма своїми проектами в одному місці, дозволяючи створювати необмежену кількість проектів на інформаційній панелі WordPress. У межах кожного проекту ви маєте можливість розділити речі на більш дрібні завдання та обговорити окремі завдання та загальний проект з членами команди – щоб допомогти всій команді бути в курсі оновлень, ви також можете ввімкнути сповіщення електронною поштою, які надсилаються коли до проекту, на який вони підписані, додається нове завдання або коментар.

Плагін CollabPress також підтримує зручне подання календаря, що дозволяє вам візуалізувати, коли належать певні завдання. Якщо ви турбуєтесь про конфіденційність, плагін включає в себе Журнал активності тож ви можете стежити за тим, що ваша команда. Для безкоштовного плагіна CollabPress напрочуд багатий на функції та може бути повністю інтегрований з BuddyPress.

Плагін проекту Panorama WordPress

Панорама проекту

Project Panorama – ідеальний плагін для управління проектами для тих, хто любить візуалізувати хід проекту. Як і у більшості плагінів управління проектами, ви можете отримати основний функціонал безкоштовно – доступний для завантаження Проект Panorama Lite. Ця безкоштовна версія плагіна дозволяє створювати проекти, встановлювати дати початку та закінчення, окреслювати основні етапи та відстежувати хід. Він також надає інтерфейс для обговорення окремих проектів із членами команди.

Хоча Project Panorama Lite дозволяє вам бачити, як проект прогресує, використовуючи різноманітні стильні діаграми та графіки, якщо ви хочете, щоб повний спектр функцій плагіну вам потрібно було оновити до Про версія – ліцензія на один сайт коштує 50 доларів, але якщо ви хочете використовувати Project Panorama на всіх веб-сайтах своїх клієнтів, необмежена ліцензія на сайт коштує 75 доларів.

Повний модуль Project Panorama дозволяє розбивати кожен проект на більш дрібні завдання та фази. Це також забезпечує більшу конфіденційність, оскільки ви можете захищати проекти паролем, а також обмежувати доступ до проектів окремим членам команди. Нарешті, преміальний плагін дає вам місце для завантаження та зберігання файлів, необхідних членам команди.

TaskFreak! WordPress плагін

TaskFreak!

Якщо ви хочете плагін управління проектом, який підтримує лише функціонал, який ви абсолютно не маєте потреба, варто перевірити ЗавданняFreak! підключати. Плагін зручний для користувачів і дозволяє керувати своїми проектами прямо з інформаційної панелі WordPress.

TaskFreak! дозволяє створювати завдання, а потім призначати членів команди на основі ролей користувача WordPress – ви також можете керувати окремими завданнями і цим способом. Ви також можете відкривати завдання для громадськості та своїх передплатників, створюючи загальнодоступні завдання. ЗавданняFreak! інтерфейс полегшує обговорення між членами команди і навіть забезпечує простий спосіб завантаження та обміну документами. Найкраще в цьому плагіні? TaskFreak! є абсолютно безкоштовною.

Фінальні думки

Якщо ви хочете переконатися, що ваша команда працює найефективнішим можливим способом, плагін для управління проектами дійсно є обов’язковим. Це не тільки не дає усім рухатися в одному напрямку, але робить його набагато простіше призначати завдання та обговорювати прогрес із членами команди.

Якщо ви не впевнені, яку вартість плагін для управління проектами додасть вашому бізнесу, більшість плагінів мають безкоштовну версію з обмеженою функціональністю. Це чудово для бюджетних веб-майстрів, і я настійно рекомендую випробувати його, а потім оновити до преміум-версії, якщо вам подобається інтерфейс плагіна – і, звичайно, якщо додаткова функціональність відчуває себе як щось необхідне.

У вас є улюблений плагін для управління проектами? Поділіться своїми думками у просторі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map