Безкоштовні та святкові ресурси для вашого блогу WordPress

Це недільний розважальний день (як і перша ніч Хануки для когось із вас), і ми маємо для вас приголомшливі частування! Щоб відсвяткувати приємне свято WordPress, ми хотіли поділитися деякими з наших улюблених БЕЗКОШТОВНИХ святкових ресурсів, які можна використовувати, щоб зробити ваш веб-сайт більш святковим. Ознайомтесь із безкоштовними подарунками нижче та візьміть кілька, щоб залучити читачів та послідовників до душевного свята!


Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Хай сніг, нехай сніг, нехай сніг!

Ніщо не говорить про “сезон відпусток”, як сніг на вашому блозі WordPress! Існує маса способів додавання снігу на ваш сайт, але я люблю робити все просто, тому ось найпростіші способи додавання снігу на ваш сайт за допомогою плагінів (звичайно)!

Свято снігу Jetpack

свято-веселість-халяви

Так, у мегаплагіні Jetpack насправді вже є вбудований сніг. Якщо у вас вже встановлений Jetpack, просто увійдіть у свою установку WordPress, натисніть Налаштування> Загальне та встановіть прапорець “Показати сніг у моєму блозі до 4 січня”. Це воно! І це має додатковий бонус за видалення себе через розумну кількість часу.

jetpack-свято-сніг

Ви також можете скласти Jetpack Holiday Snow за допомогою безкоштовного плагіну Snow Opt-in. Цей маленький плагін додає невелику піктограму сніжинки, яку користувачі повинні натиснути, щоб “відключитись” на святковий сніг (бо будьмо чесними, деякі люди посміхаються і не хочуть бачити сніг на кожній сторінці вашого блогу).

Отримайте JetPack

WP Super Snow

WP Super Snow Безкоштовний WordPress плагін

Хочете, щоб користувацький сніг заносив ваші повідомлення? Спробуйте безкоштовний плагін WP Super Snow WordPress. Що робить цей плагін кращим за решту? Всі чудові варіанти! Ви можете використовувати включений віртуальний снігоприбирач для встановлення спеціальних змінних для вашого контейнера для снігу (ви можете орієнтуватися на все тіло, або лише ваш заголовок або будь-який інший елемент сторінки), z-індекс (z-індекс можна використовувати для створення сніжинок потрапляючи перед будь-яким елементом сторінки або за нього – найвищий z-індекс відображається вгорі) і навіть зображення (так – ви можете додати будь-яке зображення для своїх сніжинок). І в розділі “Прогнозування / стан” ви можете вказати, на яких сторінках відображається ваш сніг, і якщо ви хочете, щоб він відображався на мобільних пристроях.

Отримайте WP Super Snow

3… 2… 1… свято!

Один із способів тримати своє хвилювання під контролем – це слідкувати за днями, що залишилися до великого дня! А ці безкоштовні додатки для рук – це прості способи додавання відстежувачів зворотнього відліку для свят, урочистостей чи будь-чого іншого. Гляньте!

POWr святковий відлік

Безкоштовний плагін WordPress для відпустки

Використовуйте POWr Holiday Countdown для створення індивідуального таймера зворотного відліку на вашому сайті. Найкраща частина цього плагіна? Він постачається із вбудованою підтримкою перекладів! Плюс відлік має додаткові опції для фонів, кольорів та шрифтів.

Отримайте відліки POWr у відпустці

Віджет відліку Різдва

Безкоштовний плагін WordPress для Санта відліку

Віджет Різдвяного відліку – це милий маленький плагін, який додає віджет Санта Клауса на ваш сайт. Все, що вам потрібно зробити – це додати його до області віджетів. Лічильник автоматично скинеться після Різдва і розпочне відлік кожного року знову.

Отримайте віджет Різдвяного відліку

Поділіться коханням

Нехай ваші читачі знають, наскільки ви цінуєте їх за допомогою картки! Наступні безкоштовні плагіни дозволяють легко додавати спливаючі повідомлення для ваших читачів. Додайте кольори, текст і навіть зображення!

DW PopUp карта

dw-спливаюча карта

Плагін DW PopUp дозволяє легко додати користувацьку карту для ваших читачів. Просто увімкніть плагін, додайте текст картки та виберіть свої налаштування. Цей плагін містить варіанти ефекту снігу, розміру шрифту, кольорів тощо. Це цікавий і простий спосіб сказати подяку або поділитися знижкою на свято.

Отримайте DW PopUp карту

Повідомлення про свято

Повідомлення про свято Безкоштовний плагін WordPress

Щоб додати спливаюче повідомлення на ваш веб-сайт у відпустку, ви також можете спробувати безкоштовний плагін Holiday Message. Цей класний параметр для додавання графічного, лічильника, користувацького повідомлення та кольорів. Це цікавий спосіб ділитися новинами та веселитися протягом усієї зими!

Отримайте повідомлення про свято

Інші веселі різдвяні плагіни для вашого сайту

Хочете по-справжньому пройти зайву милю? Ознайомтеся з цими веселими різдвяними плагінами, які піднімуть вашу життєву відпустку на новий рівень.

Різдвяна музика

різдвяна музика

Поділіться своїм веселим настроєм, додавши на свій веб-сайт святкові мелодії. Безкоштовний різдвяний музичний плагін відтворює дзвінки Джингл на вашому веб-сайті. У вас буде можливість відтворювати музику на всій сторінці або просто на певній сторінці, публікації або користувацькому типі публікації.

Отримайте різдвяну музику

Випадковий віджет про різдвяні факти

Випадкові різдвяні факти віджетів

Плагін Las, яким ми хотіли поділитися, – віджет Random Christmas Fact. Це дійсно не інакше, ніж ділитися радістю зі своїми читачами. Віджет випадковим чином відображає читачам один із 40 різдвяних фактів (наприклад, чи знаєте ви, що “Рудольф” був створений універмагом Montgomery Ward для просування в 1930-х роках – ну, тепер ви це робите).

Отримайте віджет на випадкові різдвяні факти

Підведенню

Це сьогодні на сьогодні! Сподіваємось, ви спробуєте одного з наших улюблених свят, щоб додати трохи додаткового на ваш веб-сайт у цей святковий сезон. А якщо у вас є інші безкоштовні інструменти для відпочинку або ресурсів для WordPress, поділіться ними з нами в коментарях нижче! Ми хотіли б почути про них!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map