Автоматизація облікових записів соціальних медіа для вашого сайту WordPress – все за один раз!

Автоматизація соціальних медіа для сайтів WordPress

В більшості випадків маркетологи в соціальних мережах та всі інші спеціалісти намагаються знайти способи автоматизації повторюваних завдань. Це економить величезну кількість часу! А час – гроші – витрачайте свій час на те, що робить вас більш продуктивними.


Також час від часу, можливо, ви час від часу відчували потребу відпочити від соціальних медіа. Але ви не хочете, щоб ваша аудиторія помічала вашу відсутність. Що ти робиш у такій ситуації? Автоматизація соціальних медіа має майже ідеальне рішення, яке гарантує, що ви не витрачаєте час на повторювані завдання, і зможете ефективно приховати свою відсутність у соціальних медіа.

За допомогою інструментів автоматизації соціальних медіа ви можете автоматично планувати оновлення своїх публікацій та облікових записів у попередньо заплановані часи. Після того, як ви поставите до черги повідомлення або коментар, ви можете вимкнути комп’ютер і навіть взяти відпустку, якщо хочете. Читайте далі, і ви дізнаєтесь як.

Але перед тим, як поспішити складати плани свята, ви повинні зауважити кілька речей:

 • Інструменти автоматизації соціальних медіа працюють чудово як для приватних осіб, так і для компаній, що займаються маркетингом соціальних медіа, яким доводиться керувати вмістом соціальних медіа для багатьох клієнтів, іноді стикаючись із сотнями.
 • Дуже важливо підтримувати ідеальний баланс між автоматизацією та особистою взаємодією з клієнтами. Коли потрібно автоматизувати і коли займатися, потрібно чітко розробити. Опублікування вмісту, особливо публікацій, які не залежать від часу, може бути значно автоматизовано, залишаючи вам час для створення чудового вмісту.
 • RSS-канали більшості публікацій блогів можна автоматизувати, оскільки більшість вмісту блогу так чи інакше знаходять, що це шлях до соціальних медіа. Тут ви повинні подбати про те, щоб публікації були відформатовані також для соціальних медіа. Автоматизація особливо корисна, коли ви хочете публікувати кілька разів на день.
 • Одне головне правило автоматизації – це ніколи не автоматизувати взаємодію з клієнтами. Клієнти в основному можуть розповісти, коли вони мають справу з системою, а не людиною, і ви не хочете, щоб клієнт був замінений.
 • Дітто для усунення несправностей – автоматизуйте лише ризик втрати клієнта.
 • Більшість каналів соціальних медіа мають можливість сповіщати вас про будь-яку діяльність, яка відбувається у вашому обліковому записі. Не вимикайте механічно цю опцію. Перегляньте, який із них стосується вас, і виберіть його, щоб увімкнути час для відповіді та залучення.
 • Періодично відкладайте певний час, щоб стежити за всіма діями.
 • Переконайтеся, що ви не плануєте занадто далеко в майбутньому і бути в курсі поточних новин. Ви можете призупинити автоматизований потік або навіть коротко зупинити його як відповідь на деякі новини чи події.

Маючи на увазі сказане вище, тоді слід розумно підбирати інструменти автоматизації соціальних мереж. На ринку є декілька, і вам слід вибрати той, який відповідає вашим вимогам. У цій статті я трохи пізніше обговорив кілька інструментів.

Далі ви повинні ретельно доопрацювати графік публікацій. Час, коли ваші публікації у соціальних мережах починають жити, слід вибирати з урахуванням часу, коли активна максимальна кількість підписників. Тут важливі часові пояси, тому не ігноруйте це. Ваш час на відповідь також має бути визначений, щоб забезпечити максимальну взаємодію з аудиторією.

Не забудьте тримати палець під час розмови. Такий інструмент, як Згадування може допомогти тут. Він відстежує ваше ім’я в соціальних мережах, а також в блогах та веб-сайтах та оповіщає вас. Ви можете відповісти безпосередньо з інформаційної панелі згадок.

Параметри автоматизації класифікуються на 2 групи:

 1. Інструменти автоматизації, які охоплюють цілий спектр каналів соціальних медіа
 2. Інструменти, які охоплюють обмежену кількість каналів – від 5 до 10, а то й один, як у випадку з плагінними специфічними плагінами.
Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Інструменти соціальної автоматизації – Параметри декількох каналів

Якщо ви хочете автоматизувати всі ваші облікові записи в соціальних мережах, найкращі інструменти можуть бути найкращими для вас. Ось кілька різних варіантів, які слід врахувати для вашого сайту WordPress.

Якщо це тоді те

Перший, що спадає на думку, – це не плагін, а послуга під назвою IFTTT, яка розширюється до Якщо це тоді те. За допомогою цієї послуги ви можете створити набір тригерів, який при відключенні може ініціювати набір відповідей.

ifttt2Увійдіть на веб-сайт і створіть обліковий запис. Щоб зрозуміти, як це працює, перегляньте скріншот нижче.

IFTTT3

Як приклад, ви можете вибрати WordPress у розділі “Це”, як показано нижче

ПідключенняWp

Після заповнення реквізитів свого сайту ви можете вибрати канал соціальних медіа, який ви хочете опублікувати, у розділі “Це”. Деякі з каналів соціальних медіа, які висвітлюються, є,

IFTTT 7

Після цього ви встановили канали, на які потрібно автоматично розміщувати ваш вміст. Щоб ця послуга працювала, ви також повинні налаштувати свій сайт WordPress для публікації автоматично. Це досить просто – голова до Загальні налаштування> Написання і включити XML-RPC. Для версій WordPress 3.5 та новіших версій ця функція вмикається автоматично.

І пам’ятайте, що ця послуга може працювати і в зворотному порядку, перемикаючи параметри “Це” та “Це”. Повернувшись назад, ви можете скористатися цією функцією, щоб зібрати всі знімки соціальних медіа про себе та архівувати їх в одному місці.

Авто-плакат у соціальних мережах (SNAP)

SNAP це плагін із Next Scripts, який підключає до вашого блогу багато каналів соціальних медіа, так що коли ви публікуєте свіжий вміст, він автоматично надсилається на соціальні канали.

SNAP 4

Ви можете змінити налаштування відповідно до вашої зручності, і ви можете автоматично розміщувати повідомлення у Facebook, Twitter, Tumblr, Reddit, LinkedIn, Delicious, Google+ та багатьох інших каналах соціальних медіа. Після публікації публікація буде надрукована для всіх вибраних мереж або всією публікацією, або її форматоване оголошення з зворотним посиланням. Повідомлення можна налаштувати для кожної мережі.

Для створення правильних налаштувань для окремих каналів потрібно небагато часу, як видно із знімка конфігурації для Twitter нижче, але як тільки ці налаштування виконано, це значно полегшує життя..

SNAP 3

Зображення можна також розміщувати, а старі повідомлення можна публікувати знову. Він має 100 000 + активних встановлень та зірковий рейтинг 4,2. Також доступна професійна версія.

Буфер

Буфер

Буфер це інструмент, який можна використовувати для керування багатьма каналами соціальних медіа з однієї інформаційної панелі. Вміст можна ділитися протягом дня у найбільш підходящий час, а текст можна додавати для налаштування для різних каналів. Зображення та відео також можна розміщувати.

Не пропонується 30-денний безкоштовний пробний період, і плани починаються від 10 доларів на місяць для 10 соціальних акаунтів і сягають до 300 доларів на місяць для 200 соціальних акаунтів..

Є вільно доступний плагін, який називається WordPress для буфера що допомагає автоматично завантажувати нові повідомлення в буфер. Цей плагін підтримує лише вибрані канали, такі як Facebook, Twitter, LinkedIn та Google+. У ньому 4000+ активних установок із зірковим рівнем 3,6. Професійна версія цього плагіна підтримує навіть Pinterest.

Тільки дріт

Тільки дріт

Лише провідна версія, дозволяє автоматично публікувати на 50 каналах усі основні з них. Кількість каналів на безкоштовна версія обмежений. Ви можете переглядати та відповідати на коментарі з консолі моніторингу. Включаються інструменти соціальної аналітики та звітності. У безкоштовній версії 8000+ активних встановлень та зірковий рейтинг 4,8.

Зап’єр

Зап'єр

Зап’єр має дещо інший підхід. У ньому є бібліотека популярних додатків, яку ви можете вивчити. Потім ви можете з’єднати програми відповідно до вашої вимоги, дещо на зразок If This then That. З сховищем понад 500 додатків ви обов’язково знайдете потрібні. Вони пропонують базовий безкоштовний пакет на 100 завдань на місяць, до 125 доларів за 50 000 завдань на місяць.

Інструменти соціальної автоматизації – параметри одного або обмеженого каналу

Хочете автоматизувати лише пару своїх облікових записів у соціальних мережах? Ознайомтеся з цими параметрами для додавання орієнтованої автоматизації соціального обміну на ваш сайт WordPress.

Відродження старого посту

Відродження старого посту Lite

Завдяки Revive Old Post ви можете автоматично публікувати повідомлення на Titter, Facebook та LinkedIn. Старі та нові публікації можна спільно використовувати та встановлювати інтервал часу між повідомленнями. Можна надати посилання на ваш сайт, а вказані категорії та публікації можна виключити. Має 80 000+ активних встановлень і зірковий рейтинг 3,9. Також доступна професійна версія.

WP у Twitter

WP у Twitter

WP у Twitter є специфічним для розміщення у Twitter. Спеціальні теги шаблонів надаються для налаштування твіту. URL-адресу можна скоротити. Він має 90 000+ активних встановлень та рейтинг 4,1.

CoSchedule

CoSchedule

CoSchedule це плагін, який дозволяє автоматично публікувати свої повідомлення у Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Buffer та Tumblr. Це своєрідний редакційний календар, який допомагає легко візуально планувати свої публікації за допомогою функції перетягування. Він має 10 000+ активних встановлень і зірковий рейтинг 4,7. Це послуга на основі передплати, яка пропонує безкоштовну пробну пропозицію протягом 14 днів.

Пізнішеграма

пізнішеграма 1

Пізнішеграма призначений для подолання обмежень Instagram щодо розміщення сторонніх розробників. Latergramme працює над цим обмеженням, надсилаючи сповіщення в заплановані терміни, щоб нагадувати про публікацію вручну в Instagram. Весь графік розміщення повідомлень може бути налаштований у Latergramme.

Вірусний Вут

ViralWoot

Вірусний Вут працює так само, як Latergramme, але це планувальник для Pinterest. Ви можете запланувати штифти для Pinterest за допомогою Viral Woot.

Тег вірусу

Тег вірусу

Тег вірусу працює як планувальник для Instagram та Pinterest. Це чудовий варіант, якщо ви покладаєтесь на фото маркетингу в соціальних мережах (або якщо ви активні в своїх інших облікових записах, і вам просто потрібна додаткова допомога з цими двома).

Почесні згадки

Деякі інші засоби автоматизації, які також варто згадати, як частина нашого раунду:

 • Автоматична публікація соціальних медіа– може публікувати автоматично у Facebook, Twitter та LinkedIn із зображеннями. Категорії та публікації можна відфільтрувати за допомогою цього плагіна. Він має 10 000+ активних встановлень та зірковий рейтинг 4,2.
 • Мікроблог Плакат– Підтримує близько 10 соціальних мереж, включаючи основні. Він має 10 000+ активних встановлень та зірковий рейтинг 4,1.
 • Jetpack– якщо ви використовуєте сайт WordPress, то, швидше за все, цей плагін буде встановлений. Він має функцію розподілу, яка допомагає автоматично розміщувати повідомлення в Twitter, LinkedIn, Facebook та Tumblr. У ньому понад мільйон активних установок із зірковим рейтингом 4.
 • Social Auto Poster – Цей плагін дозволяє повністю автоматизувати публікацію в налаштованих соціальних мережах. Підтримуються кілька облікових записів Titter та всі пов’язані облікові записи Facebook. Поставляється з цінником 29 доларів.

Фінальні думки

Інструменти автоматизації соціальних медіа допомагають підвищити ефективність та розумно використовувати час. Це не означає, що ви повністю припиняєте працювати над своїми зусиллями в соціальних мережах, просто ви станете більш ефективними. Завдання, які не ставляться до рук, можуть і повинні бути автоматизовані. Це дає змогу більше часу приділяти завданням, які потребують вашої особистої уваги.

Ну, це наш список інструментів автоматизації соціальних медіа для WordPress. Ми щось пропустили? Хотіли б почути від вас коментарі нижче below

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map