8 кращих плагінів для спливаючих вікон WordPress

Оптимізація коефіцієнтів конверсій – пріоритет номер один для більшості цифрових маркетологів. Залучення та підключення майбутнього вірного послідовника може бути формою мистецтва – тією, яка викликає здивування найкращих із нас. На щастя, існує величезна кількість інструментів, які допоможуть вам досягти поставлених цілей; особливо в спільноті WordPress. У цій статті ми будемо вивчати вершки врожаю.


Більш конкретно, ми збираємося зануритися у світ спливаючих плагінів. Після того, як ми закінчимо це, ми перейдемо до того, щоб вивчити, як можна максимально використати свій новий спливаючий плагін і максимально збільшити коефіцієнт конверсії на веб-сайті WordPress. Давайте тріщимо!

Що таке спливаюче вікно Optin?

Оптінові спливаючі вікна – це перевірений спосіб перетворити відвідувачів у лояльних послідовників. Оптини дозволяють відвідувачам вводити контактну інформацію для підписки на розсилку або запиту детальнішої інформації про певну тему.

Вискажуєте, ви кажете? Але вони дратують як пекло, правда? Інструменти маркетингу може будьте втомленими – у цьому немає сумнівів – але в руках великого рибалки правильна принада може стати запорукою його успіху. Тільки ви може вирішити, чи варті результати метод. Зважаючи на це, давайте перейдемо безпосередньо до вивчення плагінів верхнього спливаючого вікна для WordPress.

Доступна велика кількість плагінів для WordPress, і сортування пшениці з пшениці може бути дещо грізною перспективою. На щастя, ми вже здійснили важкий підйом для вас за допомогою нашого ретельно продуманого підбору нижче.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Спливаючі ніндзя

Спливаючі вікна Ninja для WordPress

Спливаючі вікна Ninja – це налаштований створювач спливаючих вікон для WordPress. За допомогою цього плагіна ви можете без особливих зусиль створювати спливаючі вікна на своєму веб-сайті для підписки на розсилку, соціальні підписки, рекомендовані або пов’язані з цим речі та багато іншого.

Спливаючі вікна – це фантастичний спосіб привернути увагу читачів, а Ninja Popups дозволяє легко додавати спеціальні спливаючі вікна на ваш веб-сайт. Плагін надає безліч чудових варіантів спливаючих вікон, які готові до мобільних пристроїв, повністю перекладаються та мають функції. Додайте спливаючі вікна, які блокують вміст, поки читач не підписується або не поділиться. Або додайте спливаючі вікна для спеціальних пропозицій, знижок або кодів купонів. Можливості безмежні. Однією з найновіших особливостей є статистика Ninja Popups, яка показує вам, які спливаючі вікна допомагають і які можуть пройти.

Потрібно більше варіантів дизайну спливаючих вікон? Отримайте пакет розширення! Автор плагіна створив додатковий пакет тем для тих, кому потрібно трохи більше різноманітності. Якщо ви проводите багато рекламних акцій або хочете використовувати різні конструкції для кожного типу спливаючих вікон, пакет розширення, безумовно, буде корисним. Але оскільки це лише кілька доларів більше, вам потрібно просто додати до набору інструментів для подальшої дати.

2. Popup Maker

Popup Maker

Popup Maker – це плагін, який дозволяє вам розміщувати майже будь-який вміст, який ви можете уявити собі у своїх спливаючих вікнах. Крім того, він укомплектований безліччю функцій, таких як:

 • Анімація відкриття спливаючих вікон
 • Повний позиціонування та контроль розміру
 • Тема-конструктор
 • Зміст, який можна прокручувати, тощо

3. Розквіт

Розквіт

Інформація та DownloadView Демо

Bloom – це дуже гладкий плагін з рок-зірок на Elegant Themes. Це теж премія, тому ви отримуєте те, за що платите – якісний продукт. Незалежно від того, як ви плануєте додавати оптимізовані форми на свій сайт, у Bloom вбудовано багато чудових функцій, щоб зробити процес створення простим:

 • Шість простих стилів Optin; як спливаюче вікно, полет у та віджет
 • Більше 100 шаблонів для початківців
 • Легкий імпорт та експорт для обміну з іншими веб-сайтами
 • Відстеження статистики, щоб зберігати вкладки про конверсії
 • І багато іншого – перегляньте наш огляд Bloom, щоб дізнатися більше

4. Спливаючі вікна – спливаючі вікна WordPress

Спливає WordPress

Спливаючі вікна – WordPress Popup – це могутній плагін, який завантажують понад 60 000 разів і має 40-відсотковий приріст у ваших підписників. Особливості включають:

 • Кілька дисплейних фільтрів для розрізнення звичок користувача
 • Опції, коли показувати чи не показувати спливаючі вікна
 • Налаштування розташування, часу та приховування
 • Шорт-коди для соціальних мереж

5. PopupAlly

Попутний союзник

PopupAlly чудово підходить для розширення кількості підписників. Цей плагін WordPress дозволяє швидко налаштувати передові професійні форми реєстрації, навіть якщо ви не знаєте коду.

 • Сумісний з більшістю систем електронного маркетингу
 • Доступна додаткова опція з преміальною підтримкою
 • Пропонує покрокові підручники для вставання та бігу
 • Безкоштовний 30-денний курс, який допоможе вам скласти список

6. PopUp По супсестику

Завантажити Popup від Supsystic

PopUp By Supsystic забезпечує простий, необмежений креативний дизайн для отримання більшої кількості підписників та соціальних підписників.

 • Чуйні спливаючі вікна з дружніми варіантами
 • Настроювані теми
 • Вихід із спливаючих вікон для захоплення втрачених відвідувачів

7. Відмовитися від самураїв

Увімкніть плагін Samurai

Інформація та DownloadView Демо

Створіть красиві форми для входу в WordPress за допомогою відключення Samurai. Opt-in Samurai – це ще один преміум-плагін, розроблений Intense WP, який дозволяє створювати красиві спливаючі форми для входу для веб-сайту WordPress.

Він оснащений 100+ заздалегідь розробленими формами для відключення з настроюваними зображеннями та текстовими деталями. Усі форми відключення проходять повну перевірку на чуйність та ідеальність відображення на всіх пристроях. Поряд з усіма можливостями, які пропонує Opt-in Samurai, він також включає 20 форм для вибору на бічній панелі.

Створюйте необмежені форми та надсилайте дані влітку на 19 найпопулярніших сервісів електронної пошти, включаючи MailChimp, Aweber, отримання відповідей, постійний контакт, iContact, вертикальний відгук, FreshMail, Vision6, Customer.io, SendinBlue, SendGrid, DotMailer, Monitor Campaign, Active Кампанія, Infusion Soft, Sugar CRM, HubSpot і Mad Mimi. Дані абонента зберігаються і у вашій локальній базі даних WordPress. Таким чином, ви можете експортувати в CSV прямо з вашої контрольної панелі Samurai. Детальна статистика показує найбільш конверсійні форми разом із показами / переглядами.

Самурай, що відмовляється, також може надсилати свої результати безпосередньо до Цукрового CRM, що розміщений у власних силах. Окрім спливаючої форми, форми можна також розміщувати на сторінці безпосередньо (без спливаючого вікна) у випадку, якщо ви хочете відобразити форму для відмови в середині вмісту, використовуючи короткий код. На інформаційній панелі плагіна ви знайдете детальну аналітику форм, які отримують представлення даних і тих, що найбільше конвертують. Opt-in Samurai – це один із зручних плагінів, щоб налаштувати ваші вхідні форми для входу. Не тільки ці, плагін підтримує вікно привітання та виходу. Ви також можете визначити термін дії файлів cookie для кожного спливаючого вікна.

8. Optin Ninja

Optin Ninja

Інформація та DownloadView Демо

Optin Ninja – це преміальний плагін WordPress, розроблений таким чином, що допоможе вам залучити нових підписників електронної пошти. Збирайте електронні адреси та зберігайте їх у локальній базі даних, використовуйте автовідповідачі за допомогою ключа API або використовуйте будь-яку власну форму. Плагін дозволяє використовувати одноетапний або двоетапний процес для перетворення відвідувачів у передплатників.

Кожне поле вмісту може бути по-різному стильоване. Сторінки стискання можна налаштувати детально; використовувати окремі сторінки або відкривати їх у спливаючих вікнах, налаштовувати фони, кольори, шрифти тощо. Якщо ви хочете спробувати різні варіанти, Optin Ninja дозволяє створити прості тести A / B, які допоможуть вам вирішити, який підхід використовувати.

Плагін простий в установці і добре працює з більшістю тем та плагінів WordPress. Ознайомтесь із демонстраційним модулем плагіну, щоб переглянути всі дивовижні демонстраційні сторінки Optin та побачити справжні скріншоти графіків аналітики, автовідповідача, варіантів дизайну та графіки, що включає 300+.

Гіпотеза?

Після того, як вибираєте додатки, налаштовуєте спливаючі вікна та пишете бюлетень, як ви знаєте, що працює з цими матеріалами? Хоча магічна формула повинна оспорюватися протягом наступних тисячоліть, є деякі експерименти, за якими більшість експертів погоджуються, що фактично дадуть бажані результати. Це надходить у формі тестування статистичної гіпотези.

Тестування статистичної гіпотези абсолютно не пов’язане з певним великим, переважно травоїдним ссавцем, яке зазвичай зустрічається в районах Африки на південь від Сахари. Однак це робить мають досить багато спільного з науковими дослідженнями в галузі статистики.

Тестування A / B стосується рандомізованого експерименту, що складається з двох варіантів – A і B – тоді як перший являє собою “контрольний” суб’єкт, а “лікування” представлений другим.

Плутати? Ну, на щастя, вам не потрібно бути ракетним вченим, щоб мати успішний веб-сайт. Ось для чого плагіни! Хоча для багатьох вбудованих плагінів вбудовані функції відстеження, існує плагін, спеціально розроблений для того, щоб допомогти вам визначити, керувати та відстежувати експерименти A / B тестування:

Інструмент для тестування Nelio AB Split для WordPress

Тестування Nelio A / B – це потужний і універсальний сервіс оптимізації переходів для WordPress. Сам плагін безкоштовний, але послуга, яку він вимагає, – преміальна. Ось що тестування Nelio A / B може зробити для вас:

 • Покращіть цільові сторінки
 • Пишіть кращі пости
 • Перевірте нові теми та різні меню
 • Назви та заголовки тестів

І найкраще, що все це можна зробити прямо з вашої інформаційної панелі WordPress! Ще одна чудова особливість, яка вас зігріє – це теплові карти.

Ця функція дозволяє буквально аналізувати найгарячіші області будь-якої сторінки, щоб ви могли краще зрозуміти своїх клієнтів. І тому тестування Nelio A / B розроблено як а сервіс (хоча і преміум рівня), вся обробка видаляється з вашого веб-сайту і дозволяє їх хмарі впоратися з навантаженням. Це значно скорочує час завантаження сайту.

Покладіть глазур на торт «Перетворення»

Тож ми говоримо про спливаючі вікна в цій публікації, але я хочу також дати тобі додатковий бонус. Один з найбільш перевірених способів розширення списку передплатників та утримання їх ще більше – один із найпростіших: сказати спасибі.

Тести показують, що включення сторінки подяки в кінці транзакції (будь то фінансова чи інша) створює великий вплив на кожного клієнта. Це також створює чудову можливість включити посилання на частину іншого вмісту.

Ще один чудовий спосіб сказати подяку за час, який ми провели разом, ви здогадалися – плагін WordPress. Спасибі мені пізніше насправді надсилає листівку подяки всім, хто залишає коментар.

Дивовижні особливості:

 • Запропонуйте читачам повернутися до свого блогу
 • Посилання на ваш Twitter або Facebook, щоб отримати більше підписників
 • Налаштуйте електронні листи для категорій
 • Посилання на ваш RSS-канал
 • Включає переклад на кілька мов

Як і в реальному світі, подяка проходить довгий шлях до того, щоб читач, абонент чи клієнт почували себе вітаючими, і вони будуть любити вас за це.

Перетворення відвідувачів гачок, ліній і мийка

Таким чином, голодні відвідувачі веб-сайтів взяли на себе принаду, і ви їх намотали. Ви збільшили свій список підписників за допомогою спливаючих оптинів, створили більше інтересу до вашого веб-сайту, прийшли до повного розуміння ваших клієнтів та їх потреб і навіть зайняли час з вашого напруженого дня сказати спасибі.

Тепер ви можете приступити до завоювання світу. Або якщо ви все ще хочете більше, ознайомтеся з нашою інформацією про плагіни для оптимізації електронної пошти. Будь-які запитання, пропозиції чи критики? Вогонь у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map