8 кращих плагінів для імпорту / експорту WordPress

Кращі плагіни для імпорту та експорту WordPress

Будь-який веб-сайт, який існує якийсь час, починає збирати дані в базі даних. Будь то користувачі, клієнти, зображення, теми, публікації, SEO або щось інше, воно знаходить місце у вашій WordPress. Іноді ви можете перенести ці дані в інші місця. Скажіть з одного сайту WordPress на інший веб-сайт або платформу. Можливо, ви хочете отримати доступ до даних користувачів, щоб оновити списки підписок або перемістити дані про продаж у вашу облікову систему.


Так само в якийсь момент ви можете імпортувати дані на свій сайт WordPress. Це може статися, якщо ви створюєте нові субдомени, для яких потрібні ті самі облікові записи користувачів. Або якщо ви переходите на зовсім нового хоста. Звичайно, ви можете керувати цим за допомогою phpMyAdmin з панелі керування (про що ви можете дізнатися у нашому посібнику з міграції WordPress). Але не всі ми хочемо мати справу з phpMyAdmin або навіть відвідувати панель управління. Ось де плагіни для імпорту та експорту даних із / на ваш веб-сайт WordPress можуть виявитися корисними.

Народні варіанти імпорту / експорту WordPress

За допомогою WordPress ви завжди можете повернутись до функції власного імпорту / експорту. Ви можете використовувати інструмент імпорту, щоб імпортувати вміст сайту, наприклад повідомлення чи коментарі з інших платформ, у ваш WordPress.

Рідний імпорт WordPress

Щоб експортувати вміст, WordPress створить XML-файл для завантаження та збереження на комп’ютер. Цей файл може містити публікації, сторінки, коментарі, спеціальні поля, категорії та теги. Потім за допомогою функції Імпорт в іншій програмі WordPress ви можете завантажити файл на цей сайт.

Рідна функція експорту WordPress

Але більш зручним способом впоратися з цим є використання плагінів WordPress. Нижче ми демонструємо плагіни WordPress, які допомагають імпортувати чи експортувати певні фрагменти даних до та з вашого WordPress (на відміну від загальних плагінів міграції, які можуть допомогти вам перемістити весь ваш сайт). Це позбавить вас від відтворення розділів веб-сайтів в іншому місці.

Почнемо з плагінів. Деякі можуть комфортно імпортувати та експортувати всі дані на WordPress, а інші передають певні набори даних. Читайте далі, щоб дізнатися більше!

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Імпортуйте будь-який XML або CSV файл у WordPress

Імпортуйте будь-який XML або CSV файл у плагін WordPress

Якщо у вас є багато даних, що лежать у файлах CSV, цей плагін допоможе вам перемістити їх у чотиритактному процесі роботи із простого інтерфейсу перетягування. Немає вимоги, щоб файли XML або CSV мали бути у будь-якому конкретному форматі або розмірі структури. Плагін розбиває файли, які потрібно імпортувати на керовані фрагменти, і ви можете налаштувати його на імпорт більших файлів або також пришвидшити імпорт. Він імпортує всі дані, включаючи атрибути та працює зі спеціальними символами, такими як арабська, іврит та китайська.

Не тільки наявні дані про будь-яку CMS, ви можете використовувати цей плагін для імпорту живих каналів даних, таких як котирування акцій, спортивні результати або живі котирування. Що робити, якщо потрібно експортувати дані? Ну, цей плагін інтегрується з супутником, Експорт даних WordPress у XML / CSV що дозволяє експортувати майже все. Потім ви зможете редагувати дані в Excel та надсилати їх у будь-яке місце, де ви хочете.

Професійна версія дозволяє робити більше таких, як імпорт даних у спеціальні поля чи імпорт зображень. Він також дозволяє імпортувати з живої URL-адреси або перевірити файл на оновлення та редагувати за потребою. Якщо ви користувач WooCommerce, вас також можуть зацікавити їх Імпортер XML та CSV для всіх типів продуктів WooCommerce.

2. Кінцевий імпортер CSV

Кінцевий плагін для імпортера CSV

Якщо вам потрібен плагін, щоб регулярно виконувати вантажі з важким підйомом, Ultimate CSV Importer може бути саме тим, що вам потрібно. Він може імпортувати майже все – публікації, коментарі, огляди (з відгуків клієнтів WP), а також SEO поля від All-in-One SEO. На цьому він не зупиняється, імпортує власні повідомлення, спеціальні поля та навіть зображення із зовнішніх URL-адрес, таких як Pixabay або Shutterstock. Швидкість імпорту також може бути збільшена. І що приємно, це те, що він може усунути повторюваний вміст, щоб зменшити набряк у вашій базі даних. Типи публікацій імпортуються з систематикою, багатокатегоріями та багатотегами. Плагін працює з мультисайтами та надбудова допомагає перемістити вміст у форматі CSV.

Хоча ви можете виконувати всі вищезазначені дії безкоштовно, ви можете зробити більше, якщо придбаєте ліцензію Pro. Він проводитиме періодичні оновлення веб-сайтів без будь-якого вручного втручання та підтримує багатомовні веб-сайти. Усі імпортовані модулі керуються у файловому менеджері, а докладні журнали ведуться. Розробники теж будуть раді, оскільки функції плагінів можна розширити.

3. Woo Import Export

Woo Import Export Plugin

Інформація та завантаження

Наш наступний плагін, Woo Import Export призначений виключно для користувачів WooCommerce. Цей плагін преміум-класу може імпортувати чи експортувати всі дані, що стосуються вашого магазину, від продуктів, категорій товарів та замовлень до користувачів та купонів. Ви зможете вибрати поля, які потрібно імпортувати чи експортувати, застосувати фільтри та графік імпорту / експорту, а також вести журнали всієї імпортної / експортної діяльності.

Плагін працює з форматами CSV і може також отримувати дані з URL-адрес. Він пропонує попередній перегляд усіх даних про імпорт / експорт, тому ви можете бути впевнені, перш ніж натиснути кнопку імпорту / експорту. З підтримкою WPML багатомовні не становлять проблем.

4. Імпортер та експортер віджетів

Плагін імпортера та експортера віджетів

Імпортер та експортер віджетів – це простий та розумний плагін, який робить саме те, що пропонує ім’я. Він пропонує простий спосіб переміщення віджетів на інший веб-сайт і особливо зручний, коли ви додаєте віджети до своєї теми. При натисканні кнопки “Експорт” створюється файл JSON, який містить віджети разом із їх налаштуваннями. Щоб імпортувати файли, просто завантажте їх у потрібне місце, будь то на іншому веб-сайті чи на тому самому сайті. Після завершення імпорту ви побачите, що відбувається з віджетами в акуратній таблиці.

Під час імпорту плагін не завантажує наочно всіх віджетів. Віджети, для яких немає визначеної області віджетів або які не підтримуються вашою темою, виключаються. Аналогічно, віджети, які вже існують у новому місці, зберігаються як неактивні віджети. Розробники можуть фільтрувати дані перед імпортом.

Цей популярний віджет доступний для безкоштовного завантаження у сховищі плагінів WordPress.

5. Експорт / імпорт замовника

Плагін для експорту / імпорту персоналізатора

Якщо у вас є тема, яка виглядає саме так, як ви хочете, і ви хочете скопіювати її на інший сайт, це може допомогти експорт / імпорт налаштування. Але перед цим вам потрібно переконатися, що ваша тема використовує програму WordPress Customizer для своїх налаштувань, і тема активна. Після цього ви зможете перенести налаштування безпосередньо з інтерфейсу Customizer. Всі налаштування та параметри можна перенести.

Потрібно сказати, що це працює лише в тому випадку, якщо ви імпортуєте налаштування в ту саму тему чи дочірню тему, що й оригінальні налаштування.

Під час імпорту у вас є можливість виключити зображення. Розробники можуть фільтрувати параметри, які не входять до програми налаштування, використовуючи фільтри. Після завершення імпорту сторінка буде оновлена, і ви побачите всі зміни, що відображаються. Цей плагін дає змогу відтворити налаштування WordPress Customizer. Якщо тема має нескінченні варіанти, ви оціните потребу в цьому плагіні.

6. Імпортуйте користувачів із CSV за допомогою Meta

Імпортуйте користувачів із CSV за допомогою мета-плагіна

Імпорт користувачів з CSV з мета – це зручно, коли ви хочете імпортувати тисячі користувачів у форматі CSV безпосередньо у ваш WordPress за лічені секунди. Користувацькі дані користувача можуть бути автоматично включені і можуть використовуватися для редагування профілю користувача.

Ви зможете призначити користувачам ролі та надсилати їм електронні листи. Електронні листи налаштовуються та їх можна зберегти як шаблони. Ви можете встановити його, щоб користувачі періодично імпортували, а також оновлювали дані кожного користувача. Крім того, плагін сумісний з багатьма іншими плагінами членства. У той же час гачки, надані плагіном, дозволяють розробникам розширювати функції.

7. Експортуйте всі URL-адреси

Експорт плагіну всіх URL-адрес

Експортувати всі URL-адреси – це простий плагін, який створює сторінку на вашому сайті з переліком усіх назв, категорій та URL-адрес. Звідти ви можете швидко перевірити свої опубліковані сторінки та публікації, а також публікації, заплановані до публікації. Ви можете експортувати дані та класифікувати їх за типами публікацій.

Цей плагін зручний, коли ви хочете перевірити всі URL-адреси свого сайту або під час спроби 301 переспрямування за допомогою htaccess. Ви зможете фільтрувати URL-адреси за автором та присвоювати бажані імена файлам CSV, а також генерувати імена файлів випадковим чином, щоб захистити конфіденційні дані.

8. Експорт медіа із вибраним вмістом

Експортуйте медіа із вибраним вмістом плагіна

Зазвичай, коли ми експортуємо публікацію, пов’язані медіафайли не експортуються разом із публікацією. Експортувати медіа із вибраним вмістом додає опцію, яка після позначення визначає зображення та вкладені файли для експорту разом із цією публікацією. Просте, але корисне.


Дані стають все більш важливими для веб-сайтів, і вам може знадобитися перенести своє між сайтами в якийсь момент. Плагіни WordPress, представлені в цій публікації, можуть допомогти зрозуміти ваше завдання. Спробуйте їх, і повідомте нам, як вони працювали для вас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map