7 найкращих плагінів для WordPress для інтеграції служб Google зі своїм веб-сайтом

Плагіни WordPress для інтеграції служб Google

Служби Google постійно вдосконалюються з плином часу. Вони, безумовно, полегшують моє життя та бізнес, і я вважаю, і ваші.


Інтегрований із веб-сайтом WordPress, вони полегшують пошук вашого веб-сайту чи інтернет-магазину, ви можете швидко отримати доступ до своєї аналітики на інформаційній панелі або навіть зробити зовнішній вигляд свого веб-сайту більш розбірливим за допомогою шрифтів Google.

Я склав список із 7 безкоштовних плагінів WordPress, які інтегрують служби Google у ваш веб-сайт. Вони підвищать цінність вашої присутності в Інтернеті та полегшать її використання. У цій статті перераховані лише надійні плагіни, знайдені у сховищі WordPress.org, які я особисто перевірив.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Google Analytics WD

Плагін WD Google Analytics

Цей зручний інтерфейс має понад 4 000 активних встановлень, але також дуже високі рейтинги своїх користувачів (5 з 5 зірок). Він автоматично додасть код відстеження Analytics на ваш веб-сайт. Також ви можете налаштувати його для більшості опцій, які надає API Google.

Я хотів побачити, чи заслуговує він оцінок, тому продовжив і встановив. Він автоматично додав мій код відстеження Google Analytics. Оскільки я не люблю відвідувати Google Analytics, але щодня входжу на свій веб-сайт, я можу отримати ці аналітичні дані на моїй панелі інструментів і діяти на ній.

Ви хочете перевірити, що відбувається з аналітикою на інших зареєстрованих сайтах? Для цього вам не потрібно переходити до різних облікових записів Analytics. Це можна зробити на інформаційній панелі WordPress на сторінці “Огляд”, яка може відображати аудиторію, відвідувачів, місцезнаходження та інформацію про браузер.

Якщо ви хочете керувати та відстежувати аналітику веб-сайтів за допомогою інформаційної панелі WordPress, встановіть Плагін WD Google Analytics і приймати поглиблені звіти про стеження в будь-який час.

Це дозволяє порівнювати та експортувати їх у файли CSV та PDF. Ви також можете надсилати їх як заплановані електронні листи, налаштовувати фільтри Analytics, виключати певні дані від відстеження, встановити цілі та багато іншого, якщо ви є досвідченим користувачем та потребуєте конкретних показників для вашого інтернет-магазину, місцевого бізнесу чи блогу WordPress.

Є кілька розширених функцій, яких я не очікував, наприклад, звіти для електронної комерції. Спробуйте, подивіться самі та скажіть, чи працює він для вас, як це зробив для мене.

2. Легкі шрифти Google

Легкий плагін Google Fonts WordPress

Мені подобається приємна типографія. Мало того, що це частина вашої стратегії онлайн-брендингу, але робить ваш веб-сайт WordPress більш зручним та легким для читання. Ви можете додавати власні шрифти Google до теми WordPress без будь-яких навичок кодування. The Легкий плагін Google Fonts сумісний з будь-якою темою WordPress.

Це дозволяє повністю контролювати типографію та вибирати з понад 600 доступних шрифтів. Перш ніж зберегти будь-які зміни, ви зможете переглянути свою тему новим шрифтом.

Ще одна прихильність полягає в тому, що якщо ви оновите свою тему або переключитесь на іншу, ви не втратите власну економію шрифту. Використання найкращих практик WordPress при розробці вашого веб-сайту, додаючи додаткову функціональність за допомогою плагінів, враховуватиметься з часом, тому почніть рано.

3. Google XML Sitemap

Плагін Google XML Sitemaps для WordPress

Ми всі знаємо, що важливо забезпечити повний XML-файл сайту для кожного основної пошукової системи. Маючи понад один мільйон активних встановлень і середній рейтинг 4,9, Плагін Google XML Sitemaps доводить, що варто задуматися. Його призначення просте і просте – допомогти пошуковим системам швидше та якісніше індексувати ваш сайт та показувати його на сторінках результатів пошуку.

Є багато інших плагінів, які включають цю функцію в них, але вони громіздкі і можуть уповільнити ваш веб-сайт. Якщо ви шукаєте швидке та легке рішення, то Google XML Sitemaps – це саме для вас.

Додаючи свої публікації, категорії, продукти та інші користувацькі типи публікацій у різні мапи сайту, ви дозволяєте сканерам бачити всю структуру вашого сайту. Коли ви створюєте новий вміст, мапи сайту оновляться автоматично. Вам не потрібно створювати файл sitemap.xml самостійно. Цей плагін створить його та оновить його динамічно.

4. Плагіни AdSense WP QUADS

Плагін AdSense для WordPress

Якщо ви хочете заробити гроші на своєму блозі, спробуйте WP QUADS AdSense для плагінів підключати.

Ви можете вставити його у свої повідомлення, сторінки та бічні панелі досить легко. Цей плагін ідеально підходить для всіх ваших блогерів, які починають монетизувати свої навички письма.

Я перевірив кілька плагінів і навіть сервіси, які додають Google AdSense до вашого блогу WordPress. Але багато з них занадто складні і не так просто налаштувати або вставити.

5. Мультимедійний диск WP Google Drive

Плагін Google Drive WP Media WordPress

Ви хочете мати прямий доступ до свого Диска Google зі свого сайту WordPress? З Плагін WP Media Google Drive ви можете керувати своїми файлами на інформаційній панелі WordPress.

Це дозволяє завантажувати та ділитися своїми файлами зі свого WordPress на Google Drive та навпаки. Також ви можете долучити файли Диска до своїх публікацій, створити папку для зберігання своїх файлів та багато іншого.

Маючи понад 2000 активних встановлень та середній рейтинг 4,6, цей плагін допоможе вам отримати найкраще від цього незамінного сервісу Google та збільшити доступне місце для вашого веб-сайту WordPress.

6. WidgetPack Огляди Google

Плагін Widgetpack Google Відгуки WordPress

Цей плагін відображає рейтинг та відгуки Google Business від користувачів Google+ на вашому сайті WordPress. Це дозволяє додавати віджет до 5 відгуків у безкоштовній версії. Якщо ви хочете показати більше 5, вам доведеться заплатити за професійну версію.

Звичайно, ви не хочете, щоб відвідувачі бачили поганий відгук. За допомогою цього плагіна ви можете видалити його з віджету бічної панелі. Він працює без ключа API Google Місця на карті, а також ви можете змінити розмір і колір зірок відгуків. Якщо деякі відгуки занадто довгі, їх можна легко обрізати.

Напевно, ви знаєте, що багато людей вирішать щось, якщо вони побачать досвід інших людей. The Плагін WidgetPack Google Reviews є прекрасним вибором для покращення вашого бізнесу.

7. Карти Google

Google Maps WD

Хочете створити карти Google для свого сайту WordPress із розширеними маркерами, спеціальними шарами та накладками? Мені вдалося це зробити з Плагін WD для Google Maps. Для цього не потрібно мати ніяких навичок кодування. Це всебічне, інтуїтивне рішення і має все, що вам коли-небудь знадобиться.

Наприклад, багатьом власникам місцевих магазинів доводиться встановлювати інший плагін, який дозволяє людям отримувати місця розташування магазину. Але цей плагін має власний локатор магазину, який дозволяє користувачам карт знаходити найближчі магазини.

Використовуючи короткий код або тег шаблону PHP, ви можете додати необмежену кількість карт до будь-якої публікації чи сторінки. На кожній карті є функція перетягування. Хоча у нього є багато варіантів, ви швидко зрозумієте, яке їх призначення. Просто наведіть курсор миші на функцію, і вона точно скаже, що вона робить.


Google пропонує деякі справді чудові послуги. Отже, чому б не використати їх на вашу користь та зробити ваш веб-сайт WordPress простішим у використанні та обслуговуванні.

Чи використовуєте ви будь-які плагіни інтеграції служб Google на вашій платформі WordPress? Чи є у вас якісь рішення, які я тут не згадував? Сміливо публікуйте свої коментарі нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map