7 кращих плагінів для керування WordPress у 2020 році

Якщо мова йде про пришвидшення вашого веб-сайту WordPress, у вас є лише один знімок. Подавайте сторінки з повільним завантаженням аудиторії, і ви не дізнаєтесь, що потрапило в нижню лінію. \ Ми рекомендуємо використовувати плагін кешування WordPress, щоб уникнути хаосу повільних сторінок.


Який кінцевий результат? Ви збільшите швидкість завантаження сторінки, зробите своїх користувачів щасливими та рясно пожинайте по дорозі.

Навіщо обслуговувати сторінки, що швидко завантажуються? Переважно тому, що люди та пошукові системи не люблять повільні веб-сайти. Так, повільний веб-сайт означає, що вам нічого корисного не пропонувати, а пошукові системи не соромляться надсилати улюблений веб-сайт у забуття.

Покажіть своїм читачам деяку любов із супершвидкими сторінками, і вони полюблять вас до місяця і назад. Між вами та мною я знаю, що ви ненавидите повільне завантаження сторінок. При цьому, ви повинні перебувати в режимі звіра в усі часи, коли швидкість вашого веб-сайту стосується швидкості.

Що швидше йде швидкість, чим швидше люди (і пошукові системи) добираються до вашого вмісту, тим краще. Інакше ви будете чекати своїх клієнтів як пасажира на зупинці – проблема лише в тому, що вони не приїдуть, на відміну від автобуса.

Тож не беріть себе в землю за допомогою млявого веб-сайту. Не давайте цьому повільному набору сторінок любові; отримати плагін кеша WordPress і захоплюватися швидкістю.

Якщо ви відчуваєте, що не можете гальмувати, ви знаходитесь у потрібному місці, тому що в цій публікації ми розкриваємо 7 найкращих плагінів WordPress для кешування, щоб пришвидшити ваш веб-сайт у 2019 році та далі.

Якщо ви не знайдете улюбленого плагіну кешування, не розчаруйтесь. Натомість принесіть бійку до розділу коментарів у кінці публікації. Або подивіться наш повний посібник про те, як пришвидшити WordPress.

Коротка примітка про кешування WordPress

То про що це справа кешування? Я ненавиджу дублюючий вміст, тому що це погано для ваших пошукових зусиль, тому я кину цитату з минулої статті, яка показує, як очистити кеш WordPress, як профі. Ось:

Загалом обчислювальні умови кешування – це просто зберігання даних у тимчасовій пам’яті на відміну від основної пам’яті. Кеш (вимовляється готівка) – це технологія, за допомогою якої частина апаратного чи програмного забезпечення зберігає тимчасові дані, які швидше отримують вдруге, коли вам це потрібно..

Кешування – це збільшення швидкості завантаження сторінки вашого веб-сайту. У нас є чотири основні типи кешування, а саме:

 • Кешування браузера, яке кешується вбудованими в браузери, такі як Chrome, Mozilla Firefox тощо
 • Кешування сервера, що відбувається на стороні сервера. Зазвичай його підтримує ваш веб-хост
 • Стороннє кешування, яке надається сторонніми сторонами, такими як мережі доставки вмісту (CDN). Приклади популярних CDN включають CloudFlare та KeyCDN серед інших
 • Кеш плагінів – тип, який пропонує плагіни кешування WordPress, а також головна тема цієї статті

У наступному розділі ми розкриваємо як безкоштовні, так і преміальні плагіни кешування WordPress. Незалежно від того, ви хочете отримати безкоштовний або преміальний плагін кешу WP, переконайтеся, що ви вибрали відповідний для вашого веб-сайту. Без зайвих прихильностей, давайте перейдемо до справи.

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Загальний кеш W3

Wordpress кешування плагінів - загальний кеш w3

Маючи понад 1 мільйон активних установок, W3 Total Cache є одним з найпопулярніших плагінів WordPress для кешування на планеті.

Плагін популярний завдяки дивовижному набору функцій кешування, які допомагають вам пришвидшити веб-сайт, як бос. W3 Total Cache прискорює роботу вашого веб-сайту WordPress з такими функціями, як:

 • Кешування браузера, що особливо добре підходить для повторного перегляду сторінок
 • Можливість мінімізувати та стискати HTML, CSS, JavaScript та канали, економлячи до 80% вашої пропускної здатності
 • Сумісність із спільним, віртуальним приватним та спеціальним хостингом (сервери)
 • Інтеграція бездротової мережі доставки вмісту (CDN)
 • Мобільна підтримка, включаючи автоматичне переключення тем
 • Кешування сторінок, включаючи сторінки результатів пошуку
 • Кешування об’єктів, включаючи об’єкти бази даних
 • Підтримка WP_CLI для очищення кешу та багато іншого
 • Статистика кешування, щоб ви могли бачити, як спрацьовують ваші починання кешування
 • Зворотна інтеграція проксі через Varnish або Nginx
 • Підтримка Google прискорених мобільних сторінок (AMP)
 • І так багато іншого

Величезна кількість функцій цього плагіну кешу WordPress може збентежити ідеального новачка. Однак, як тільки ви знайдете його, W3 Total Cache – чудове рішення для кешування WordPress.

Для безкоштовного плагіну кешування WordPress, W3 Total Cache буде вибивати шкарпетки. Іншими словами, вам буде цікаво, чому плагін кешування такого характеру навіть вільний.

2. Ракета WP

Плагіни для кешування WP Rocket WordPress

Якщо W3 Total Cache важко налаштувати, можливо, вам потрібен менш складний плагін кешування WordPress. Дами та господарі, привітайтеся з WP Rocket, одним із найкращих плагінів кешування WordPress.

Якщо у вас є гроші, щоб вкласти гроші на ваш сайт, WP Rocket – це, мабуть, єдиний преміальний плагін кешування, який вам коли-небудь знадобиться.

Для початківців, WP Rocket надзвичайно просто налаштувати навіть з мільйоном і однією функцією. Після активації плагіна WP Rocket негайно починає кешувати ваш сайт. Це правильно, вам не потрібно налаштовувати нескінченний список налаштувань, щоб кешувати ваш WordPress сайт; просто встановіть плагін, натисніть кнопку активації і ви перейдете на швидші веб-сторінки.

І хоча WP Rocket зручна для початківців, вона постачається з великою кількістю гачків, які допомагають розробникам значно розширити функціональність плагіна..

Але як плагін підвищує швидкість завантаження WordPress? WP Rocket мінімізує HTML, JavaScript та CSS файли. Якщо цього недостатньо, WP Rocket постачається з попередньою завантаженням кешу, що моментально покращує індексацію вашого веб-сайту пошуковими системами. Це означає, що плагін підтримує кеш браузера та сторінки.

Крім того, WP Rocket поставляється з ледачим завантаженням. З цієї причини зображення на вашому веб-сайті завантажуються лише тоді, коли відвідувач прокручує сторінку вниз.

Facebook та YouTube серед інших основних веб-сайтів особливо люблять цю техніку. Ви також можете користуватися ледачим завантаженням на вашу користь завдяки WP Rocket. Крім того, плагін створений відповідно до найкращих практик WordPress, тобто він чистий, коментований та добре задокументований.

Компанія, що стоїть за WP Rocket, пропонує вам три цінові пакети, а саме Неодружений ($ 49)Плюс ($ 99) і Нескінченний ($ 249). Наша рекомендація – завжди шукати пакет, який підходить для вашого бізнесу. Вони також пропонують 14-денну гарантію повернення грошей на 14 днів, а це означає, що ви можете протестувати WP Rocket без ризику.

3. WP Super Cache

плагіни кешування WordPress - скріншот супер кешу

Ще один гідний конкурент у цій групі WP-кешу – WP Super Cache від Automattic, ті ж хлопці, які принесли вам Jetpack, Akismet та WordPress.com серед інших чудових продуктів.

WP Super Cache має понад 2 мільйони активних установок, це означає, що це популярний плагін кешування для багатьох видавців та веб-розробників.

Щоб пришвидшити ваш веб-сайт, WP Super Cache створює статичні HTML-файли з вашого динамічного вмісту WordPress. Замість подачі важких скриптів PHP ваш веб-сервер обслуговуватиме більш легкі HTML-файли, що економить тонну пропускної здатності та зменшує час завантаження сторінки.

Плагін обслуговує статичні файли HTML 99% ваших веб-відвідувачів, включаючи користувачів, які увійшли або залишили коментарі. Окрім стискання сторінок, WP Super Cache автоматично очищає застарілі та застарілі файли кешу. Крім того, ви можете попередньо завантажити якомога більше публікацій, якщо ввімкнути “Режим попередньої завантаження”.

Крім того, WP Super Cache поставляється з підтримкою CDN, включаючи можливість створення CDN на піддомені вашого домену.

Крім того, ви отримуєте кінцеві точки API REST, які стануть у нагоді, якщо вам потрібно отримати доступ до налаштувань цього сприятливого плагіна. З’єднайте це з гачками, доступними у плагіні, і ви можете створити власні процеси кешування відповідно до ваших потреб.

Щоб почати кешувати ваш сайт без ікони, розробники рекомендують активувати такі налаштування:

 • Просте кешування
 • Перебудувати кеш
 • Стискати сторінки
 • Не кешуйте сторінки для відомих користувачів
 • Підтримка CDN
 • Додаткові чеки на домашній сторінці

Плагін постачається з детальною документацією, якщо вам коли-небудь потрібна додаткова інформація.

4. Швидке виконання

плагін швидкої роботи WordPress

Швидкість продуктивності – це більше, ніж просто плагін кешування WordPress. Це дивовижний оптимізатор продуктивності за її межами просто кешування, як ви це знаєте.

Розробники упаковували цього поганого хлопця на крапці з усіма необхідними функціями, щоб підвищити продуктивність і швидкість вашого прекрасного сайту WordPress, не порушуючи поту..

Для початку кешування сторінок працює з поля (або як тільки ви активуєте плагін). Якщо вам цікаво, кешування сторінок сумісне з Cloudflare, bbPress, WooCommerce та Varnish серед інших.

По-друге, ви можете оптимізувати доставку статичних ресурсів шляхом мінімізації. Це правильно, ви можете комбінувати або мінімізувати CSS та JavaScript одним клацанням миші. Завдяки функції, відомої як Async Execute, ви можете запускати скрипти окремо під час завантаження, що покращує швидкість вашого веб-сайту, показники SEO та досвід користувача.

По-третє, Swift Performance оснащений найсучаснішим оптимізатором баз даних. Оптимізатор очищує дубльовані метадані, минулі терміни дії, сироти та коментарі зі спамом. І якщо ви цього не знали, ви можете запланувати оптимізацію бази даних (з професійною версією), що економить вам багато часу.

Крім цього, ви отримуєте органайзер плагінів, який допоможе вам увімкнути / вимкнути плагіни на певних сторінках. Оскільки плагіни працюють лише там, де це необхідно, ви можете зменшити розмір сторінки та мінімізувати конфлікти, що спричиняють проблеми з продуктивністю.

Інші помітні функції включають:

 • Можливість автоматично генерувати критичний CSS
 • Стиснення GZIP
 • Ледаче завантаження
 • Кешування браузера
 • Мобільне виявлення
 • Багатомісність сумісності
 • Підтримка WPML
 • Контроль серцебиття
 • І так багато іншого

5. LiteSpeed ​​Кеш (LSCache)

Кеш litespeed - один з найкращих плагінів кешування WordPress

Якщо є плагін, який робить кешування веселим (ми знаємо, що це нудно і важко), це повинен бути LiteSpeed ​​Cache. Цей плагін для кешування WordPress має два набори функцій, а саме:

 • Загальні характеристики, які підходять для будь-якого веб-сервера, такого як LiteSpeed, Nginx, Apache тощо
 • Ексклюзивні можливості LiteSpeed, які вимагають OpenLiteSpeed, комерційна продукція LiteSpeed, або Хостинг на LiteSpeed

До загальних особливостей належать кеш-об’єкти, багаторазова підтримка CDN, оптимізація зображень без втрат / втрат, кеш браузера, кеш-пам’ять OPcode, натискання HTTP / 2 для CSS / JS, попередній вибір DNS, API Cloudflare, підтримка багатосторонніх сайтів і контроль серцебиття..

Крім цього, ви можете мінімізувати CSS, JavaScript та HTML, включаючи вбудовані CSS та JavaScript, а також автоматично генерувати критичний CSS.

Окрім того, ви можете ліниво завантажувати зображення / рамки та асинхронно завантажувати CSS / JS. Крім того, ви отримуєте оптимізатор баз даних, підтримку формату зображень WebP, налаштування імпорту / експорту, перегляд основних / розширених налаштувань та оптимізацію балів PageSpeed..

Ви отримуєте всі ці дивовижні налаштування в привабливому та зрозумілому для адміністратора інтерфейсі.

Ексклюзивні функції LiteSpeed ​​включають автоматичне кешування сторінок та чистку сторінок, приватний кеш для користувачів, які ввійшли в систему, кешування API WordPress REST, мобільне виявлення, планування очищення кешування, підтримку WP CLI та багато іншого.

LiteSpeed ​​Cache має велику документацію, форум підтримки та спільноту Slack. Він сумісний із широким спектром плагінів та тем. Вони також пропонують API для плагінів та тем, які не сумісні з LSCache. Це довгий список функцій, щоб вивести швидкість вашого веб-сайту на наступний рівень.

6. WP найшвидший кеш

wp найшвидший кеш

WP Fastest Cache – це ще один популярний плагін WordPress для кешування, який має понад 900 000 активних установок на момент написання. Завдяки вражаючим переліком функцій та регулярних оновлень, ви можете розраховувати на швидкий кеш WP, щоб пришвидшити улюблений веб-сайт WP.

Щоб збільшити швидкість сторінки та зменшити навантаження на ваш сервер, WP Fastest Cache створює статичні файли з динамічного вмісту WordPress.

Плагін настільки простий у використанні, що вам не потрібно ніяких технічних ноу-хау, щоб розпочати роботу. Крім того, більшість процесів кешування відбувається автоматично. WP найшвидший кеш може похвалитися такими функціями, як:

 • Чудова (і проста у використанні) панель адміністратора
 • Зміна HTML та CSS
 • Стиснення GZIP
 • Кешування сторінок
 • Кешування браузера
 • Можливість комбінувати CSS / JS
 • Ви можете відключити вбудований CSS-код емоджи та wp-emoji-release.min.js
 • Підтримка декількох мов
 • Підтримка CDN
 • Підтримка SSL
 • Час очікування кешу
 • Попередньо завантажити кеш
 • І набагато більше

WP Fastest Cache – це легке, але потужне кеш-рішення як для початківців, так і для розробників. Крім того, є преміальна версія, яка постачає більше функцій, ніж вам коли-небудь знадобиться.

7. Автоптимізуйте

автоматично оптимізувати кешування WordPress та плагін продуктивності

І останнє, але, безумовно, не менш важливе, у нас є плагін Autoptimize WordPress. Плагін ідеально підходить, якщо ви шукаєте легке рішення, щоб значно підвищити швидкість веб-сайту. У цьому списку немає дзвіночків інших плагінів, що робить його легким та простим у використанні.

Замість того, щоб концентруватися на таких сферах, як кеш браузера та сторінки, плагін оптимізує ваші сценарії. Точно автоматична оптимізація може агрегувати, мінімізувати та кешувати сценарії, переміщувати сценарії до нижнього колонтитулу чи голови сторінки та стискати HTML.

Плагін постачає додаткові опції для видалення основної смайливої ​​технології WordPress, оптимізації зображень та шрифтів Google, а також асинхронізації неагрегованого JavaScript серед іншого. Розробник рекомендує використовувати будь-які інші плагіни кешування WordPress у цьому списку для кешування сторінок.


Плагіни кешування WordPress допоможуть вам підвищити продуктивність та швидкість роботи вашого веб-сайту WordPress, не порушуючи потужність. Це, ви вже знаєте. Без плагінів кешу вам доведеться робити все вручну, що, ймовірно, обсмажить ваш мозок.

Ми сподіваємося, що наша публікація спрямовує вас у правильному напрямку, наскільки йде правильний плагін кешування WordPress. Ми пропустили ваш улюблений плагін для кешування WordPress? Повідомте нас у коментарях!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map