6 найкращих безкоштовних плагінів, щоб додати форум до свого блогу WordPress

Кращі безкоштовні плагіни, щоб додати форум до свого блогу WordPress

Якщо ви намагаєтесь створити спільноту користувачів, регулярна взаємодія є необхідним компонентом цих відносин. Не просто взаємодія з вами, о мудрий керівник, але взаємодія між членами громади. Форуми – це перевірений спосіб, щоб змусити людей говорити на цікаві теми, наприклад трейлер останнього фільму в класичній космічній сазі, наприклад.


Ви можете використовувати багато різних платформ форуму, але ми знаємо, що ви любите WordPress і хочемо, щоб усі речі інтегрувалися з ним. На щастя для вас, є також плагіни WordPress, які полегшують створення та управління дискусійними форумами.

У цій статті будуть розглянуті найкращі безкоштовні плагіни для створення форумів на вашому веб-сайті WordPress, щоб ви могли розпочати створення дивовижної спільноти любителів bocce або будь-якого іншого..

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Найкращі додатки для безкоштовного форуму

Нижче ми вибрали наші шість найкращих виборів плагінів форуму. Вони є змішаною групою, деякі з них оцінені трохи нижче, ніж нам би хотілося (так, ми прискіпливі). Щоб компенсувати це, ми зробили все можливе, щоб висвітлити проблеми з плагінами з нижчим рейтингом, і чому ми все ще думаємо, що ви повинні їх розглянути. Давайте тріщимо!

1. DW Питання та відповіді

Плагін DW
У просторі форуму ми спостерігали зростання платформ для запитань та відповідей Переповнення стека і Квора. Маючи понад 10 000 активних встановлень, DW Питання та відповіді є дуже популярним плагіном для додавання цієї функціональності на веб-сайти WordPress. Це наш список із 4,3-зірковим рівнем задоволеності.

Як повноцінна система запитань і відповідей, DW Question & Answer дає змогу запитувати, фільтрувати, упорядковувати, редагувати та видаляти запитання. Користувачі можуть відповідати на запитання або коментувати інші відповіді, а також проголосувати та вибрати найкращу відповідь із тих, хто вже надав. Питання та відповіді можуть бути встановлені приватними або загальнодоступними, і користувачі можуть стежити за запитанням або відповіддю, щоб отримувати повідомлення про відповіді.

Рецензенти порушили деякі проблеми сумісності між цим плагіном та іншими плагінами та темами, але, на їхню думку, розробники досить чуйні та відкриті для зворотного зв’язку. Якщо вам подобається формат запитань і відповідей і ви готові працювати зі сторінками за замовчуванням, створеними плагіном, DW Question and Answer може підійти саме вам..

2. BuddyPress

Плагін BuddyPress

Цей плагін не плагін форуму per se – BuddyPress є гігантом соціальної мережі у світі WordPress, але його можна використовувати як форум спільноти. Він отримує вигоду від світової спільноти з тисяч людей, які використовують і працюють з BuddyPress, тому ми вирішили включити його.

BuddyPress – надзвичайно потужний і гнучкий плагін для WordPress. Він включає такі функції, як користувацькі профілі, групи, потоки діяльності та сповіщення. Таким чином, його функціональність за замовчуванням може бути використана для надання форуму спільноти для обговорення. Він інтегрується з іншими плагінами (наприклад, bbPress, нижче), якщо ви хочете створити повнофункціональну спільноту форуму.

3. Мут

Повторне уявлення про коментарі та форуми
Обговорення – це назва гри, але плагіни на зразок Muut переосмислюють форму, яка має набувати. Маючи близько 1000 активних інсталяцій, Muut явно все ще є новим у дискусійному просторі форуму, але 4,3-зірковий рівень задоволеності змусив нас думати, що варто перевірити.

Muut описує себе як кращу платформу спільноти, і вони по-новому подивилися, як розмови відбуваються на веб-сайтах WordPress. Поєднуючи владу дискусійних форумів із безпосередністю коментування, Muut забезпечує повнофункціональні форуми в режимі реального часу з плоским або потоковим коментуванням, фільтрацією спаму та сповіщеннями електронною поштою. Це також повністю настроюється за допомогою CSS для відповідності вашому сайту.

Використання Muut є абсолютно безкоштовним, хоча для більшої функціональності ви можете оновити до преміум-акаунта. Це викликало певну плутанину в минулому, але розробники оновлювали свою документацію і сповіщення роблять це більш зрозумілим. Плагін все ще знаходиться в ранньому часі, але представляє цікавий напрямок, якщо вам не подобається стандартна концепція форуму для обговорення.

4. AnsPress

Плагін AnsPress на запитання та відповіді
Наступний плагін у нашому списку також використовує формат запитань і відповідей, подібний до DW Question & Answer. Маючи понад 3000 активних встановлень та 4,2-зірковий рівень задоволеності, AnsPress Очевидно хороший варіант для багатьох веб-сайтів WordPress.

Як і DW Питання та відповіді, AnsPress забезпечує повну систему запитань та відповідей для WordPress. Основні функціональні можливості, такі як додавання, редагування, сортування, відповіді та голосування на запитання, доповнюються приємними функціями, такими як мітки (наприклад, відкриті, закриті, дублікати), надаючи перевагу питанням та системі очок користувачів.

Раніше випуски AnsPress, здавалося, боролися з помилками та поганою підтримкою, але розробники прислухалися до зворотного зв’язку та покращили процеси розробки, тому у вас не повинно виникнути головних проблем із цим плагіном. Якщо ви шукаєте гнучку та настроювану систему запитань та відповідей, AnsPress, можливо, варто задуматися.

5. bbPress

bbPress плагін

Ні в якому разі ми не могли б говорити про дискусійні форуми в WordPress і не дивитись на них bbPress. Маючи понад 300 000 активних установок, він є чітким лідером у цьому просторі та підтримується найпопулярнішими темами WordPress (включаючи Total). Маючи 3,9-зірковий рівень задоволеності, він тримає свої сили проти нових учасників, але має деякі проблеми.

bbPress розробниками описується як орієнтація на простоту інтеграції, простоту використання, веб-стандарти та швидкість. Для цього вони зберегли основний плагін невеликим і легким, зробивши його повністю розширюваним через плагіни. Цей підхід, очевидно, має компроміси, і якщо ви хочете скопіювати повнофункціональну функціональність іншої системи форуму, можливо, вам доведеться реалізувати багато різних плагінів за допомогою bbPress.

Багато скарг на bbPress надходять від користувачів, які, можливо, не повністю зрозуміли, що bbPress не був розроблений для забезпечення повноцінної системи форуму. Основна функціональність сама по собі потужна, але ви майже напевно захочете додати інші функції.

6. Відповіді CM

Плагін CM Відповідає

Далі у нашому списку – ще один плагін із питаннями та відповідями. Відповіді CM має понад 2000 активних встановлень та 3,8-зірковий рівень задоволеності.

Раніше ми розглядали основні функціональні запитання та відповіді, але CM Answers додає деякі цікаві функції для сприяння у взаємодії з користувачами, наприклад, показ кількості переглядів для кожного питання, сповіщень користувачів та реєстрації соціальних медіа за допомогою Facebook, Twitter, LinkedIn та Google+.

Виникли деякі проблеми із підтримкою, і у багатьох користувачів виникло занепокоєння щодо глибини функціональності, яка доступна лише при придбанні Pro версії або додаткових плагінів. Оскільки безкоштовна версія доступна, ми рекомендуємо спочатку встановити її на тестовому сайті, щоб побачити, чи відповідає вона вашим потребам.


Немає жодного реального питання, що добре спланований та керований форум може допомогти вам створити залучену спільноту користувачів. Використання плагіна зробить налаштування простою справою, щоб ви могли перейти безпосередньо до взаємодії зі своїми користувачами.

З нашого списку вище, ви зможете вибрати правильний плагін для ваших потреб. Тож якщо ви думали над створенням форуму, виберіть його та почніть!

У вас зараз форум, і якщо так, то який плагін ви використовуєте для цього? Якщо у вас немає такого, що зупиняє вас? Будь ласка, поділіться у коментарях своїм досвідом із плагінами форуму та будь-якими, на вашу думку, ми пропустили.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map