5 причин Користувачі WordPress повинні перейти на коментарі Facebook

Якщо ви дозволяєте відвідувачам коментувати ваші публікації в WordPress, ви збільшуєте участь, підтримуєте бесіду, спокушаєте людей повертатися та спонукаєте інших генерувати інформацію про ваш сайт. Все це чудова новина, якщо ви хочете створити підписку в Інтернеті.


На щастя, WordPress пропонує кілька плагінів, які роблять коментарі легкими. За допомогою декількох клацань миші ви можете стати на шлях створення віртуальної кулери для води, де люди діляться своїми думками.

Однак секції з коментарями є головною ціллю для зловживань. Люди розміщують спам, гротескні образи та навіть погрози насильством у розділі коментарів різних блогів. Хоча немає способу реалізувати рішення, яке повністю виключає цей потенціал, є спосіб його різкого зменшення: використовуйте коментарі Facebook як рішення. У цій статті ми вивчимо, як коментарі приносять користь вашому сайту, і пояснимо, чому коментарі Facebook найкращий варіант.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Як коментарі приносять користь вашому сайту WordPress

Якщо ви ведете будь-який щоденник, ви, мабуть, хочете створити інтернет-спільноту. Ви орієнтовані на однодумців, які поділяють інтереси, виділені вмістом на вашому веб-сайті. Це взаємовигідні стосунки: відвідувачі отримують інформацію, яку вони вважають цінною, відвідуючи ваш сайт, а ви створюєте аудиторію.

Однак це також чудова ідея дозволити відвідувачам взаємодіяти один з одним. Один з найкращих способів зробити це з розділом коментарів, який дозволяє їм не тільки залишати відгуки про ваш вміст, але і взаємодіяти один з одним. Ось деякі переваги, які ви можете очікувати з розділу коментарів.

Поліпшене залучення

Кожен цифровий маркетолог шукає залучення. Це початковий зародок, який врешті-решт створює вірусність. Це те, що перетворює ваш вміст із просто іншої статті в кіберпросторі до обов’язково прочитаного твору, яким люди діляться зі своїми друзями.

Коментарі спонукають до залучення, дозволяючи відвідувачам ділитися своїми думками щодо вашого вмісту. Однак коментарі йдуть далі, оскільки вони дозволяють людям висловлювати свою думку на тій самій сторінці, що і ваш вміст. Коли люди діляться чи твітують вашу статтю, вони можуть запропонувати деякі свої коментарі, але це видно лише їх друзям та підписникам. Однак розділ коментарів дозволяє їм поділитися своїми думками трохи нижче самої статті. Це прекрасний спосіб створити спільноту, в якій люди відчувають, що їхній голос чується.

Соціальне співтовариство

Розділ коментарів не тільки збільшує залучення, але й збільшує ймовірність побудови соціальної спільноти. Якщо ви розглядаєте свій веб-сайт як віртуальну кушетку, де старі друзі можуть врізатися, коли вони з’являються з нізвідки, тоді ви хочете встановити почуття приналежності.

У розділі коментарів у вас з’являться люди, які повертаються туди-сюди. Вони обговорять статтю вище розділу коментарів. Вони поговорять про свої улюблені місця для їжі. Вони будуть згадувати про старі часи. І так, вони навіть часом сперечаються вперед і назад.

Що це робить для вашого сайту? Це створює інтернет-спільноту, яку відвідувачі, швидше за все, не зможуть знайти деінде. Ця спільнота робить ваш блог унікальним і підтримує його великим попитом.

Повторні відвідувачі

Що відбувається, коли люди розмовляють один з одним назад? Вони повинні відповісти на те, що говорить інша людина. Коли люди беруть участь у дискусіях у розділі коментарів, вони хочуть відповісти. Для цього їм доведеться повернутися на ваш веб-сайт, щоб зробити це. Це означає більше кліків для вас, що, в свою чергу, означає більше показів оголошень та більший дохід. Усі перемагають.

Справа в тому, що розділ коментарів – це один з найкращих способів зробити ваш сайт «липким». Якщо ваші відвідувачі почнуть дружити та обговорювати один з одним, вони продовжуватимуть повертатися. Ви створите лояльну спільноту, яку не можна знайти більше ніде.

Представляємо коментарі Facebook

Facebook Comments WordPress Plugin

Тож як ви додаєте коментарі Facebook на свій веб-сайт, який ви запитуєте? Легко – із плагіном, звичайно, і a безкоштовно один у цьому. Коментарі у Facebook WordPress, як випливає з назви, є плагіном для коментарів WordPress, який інтегрований у Facebook.

Негайно помітним недоліком цього рішення, звичайно, є те, що люди, які не мають облікових записів Facebook, не зможуть залишати коментарі. Безпосередня відповідь на це заперечення: Хто не маєте акаунт у Facebook? Спільнота Facebook може похвалитися сотнями мільйонів користувачів у всьому світі. Ви, безумовно, зможете створити власну інтернет-субкультуру від користувачів Facebook.

За допомогою коментарів у Facebook ви знайдете чудове рішення для коментування, що інтегрується з популярним веб-сайтом соціальних медіа. Насправді, це може бути найкращим рішенням для коментування для вашого блогу.

Встановлення плагіна

Якщо ви раніше встановили плагін, цей процес буде дуже звичним. просто перейдіть до “Плагіни”> “Додати нове” на інформаційній панелі WordPress. Просто шукайте “коментарі у Facebook”.

Встановіть у Facebook коментарі плагін WordPress

Це повинен бути найперший плагін у списку. Але якщо це не з якоїсь причини, просто прокрутіть сторінку вниз, поки ви не знайдете плагіни Коментарі Facebook із зеленим логотипом коментарів та 40k + встановленнями. Просто встановіть кнопку, щоб встановити, а потім активуйте плагін.

Налаштування плагіна

Після активації ви повинні помітити нову інформаційну панель для “Коментарі в FB”. Клацніть на ньому, щоб ввести свої параметри коментарів. Існує багато цікавих налаштувань для шрифтів, кольорів тексту тощо, але ми рекомендуємо стилювати їх так, щоб вони відповідали іншій темі. Але два найважливіші – це Ідентифікатор програми (з Facebook) та Відображення коментарів увімкнено (щоб встановити, де за замовчуванням відображатимуться коментарі Facebook).

Facebook Comments Параметри плагіна WordPress

Перш ніж скористатися своїми налаштуваннями, спершу вам потрібно створити свій ідентифікатор додатка Facebook, щоб синхронізувати ваш Facebook із веб-сайтом. Натисніть це посилання на створити додаток для обробки ваших коментарів. Це перенесе вас у Facebook, де ви побачите можливість стати розробником Facebook. Клацніть зелену кнопку, щоб зареєструватися, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані.

register-fb-dev

Після реєстрації на вашому екрані тепер має з’являтися зелена кнопка «+ Додати новий додаток», як зазначена нижче. Натисніть на нього, щоб почати.

додаток-новий-fb-додаток

Далі ви виберете тип свого додатка. Оскільки ми будемо використовувати це для коментарів на вашому сайті WordPress, виберіть варіант WWW: веб-сайт.

select-app-type

Вибравши, вам слід побачити екран для запуску сторінки програми веб-сайту, але оскільки ми дійсно робимо це лише для ідентифікатора програми, просто натисніть праворуч параметри, щоб пропустити налаштування та створити ідентифікатор додатка.

skip-fb-налаштування додатка

Тепер ви повинні створити свій ідентифікатор! Просто додайте відображуване ім’я та простір імен, які ви запам’ятаєте, виберіть категорію та натисніть синю кнопку, щоб створити ідентифікатор.

create-the-app-id

Гаразд, тепер у вас є ідентифікатор додатка Facebook! Просто скопіюйте його та поверніться до інформаційної панелі WordPress, щоб вставити її.

Facebook Comments Параметри плагіна WordPress

Після цього ви можете пройти і додати свої параметри коментарів FB. Коли ви закінчите, просто натисніть кнопку “Зберегти” – це все!

За допомогою цього плагіна ви також можете вимкнути автоматичне включення коментарів у Facebook до кожної публікації / сторінки, а також використовувати зручний короткий код денді. Таким чином ви можете включати коментарі Facebook лише на певні сторінки чи створені вами шаблони сторінок.

Примітка: Звичайно, ви також можете оновити програму Pro для доступу до кольорових схем (темно / світло), настроюваних фонів, ефектів анімації 39+, ліцензії на плагін на багато сайтів та преміум підтримки. Хоча, якщо все, що ви хочете зробити, це підробити деякі кольори, то, швидше за все, ви знайдете наш швидкий пошук у Google та мінімальний CSS>

Чому слід використовувати коментарі Facebook

Існує маса причин, щоб прийняти коментарі Facebook як ваше рішення на вибір (чи це через плагін FB Comments WordPress), і ми можемо продовжувати і продовжувати. Ось лише п’ять найкращих, щоб розпочати:

1. Скорочений тролінг

За невеликими винятками, люди використовують свою справжню особистість у Facebook. Це стоїть на відміну від інших рішень для коментування, таких як Disqus та Livefyre, в яких люди можуть створювати обліковий запис з будь-яким ім’ям або обробкою. Facebook вимагає, щоб люди вказували дійсну особисту інформацію.

Це значно скорочує тролінг, оскільки інтернет-тролі люблять анонімність. Якщо люди захочуть натрапити на товариша-коментента з неповнолітньою образою, їм доведеться це зробити, використовуючи своє справжнє ім’я (і, можливо, їхню фотографію) за допомогою рішення щодо коментарів у Facebook.

Так, як зазначалося вище, завжди є люди, які вчаться бити систему. Однак люди зазвичай не збираються виходити зі свого шляху, щоб створити фальшивий обліковий запис Facebook лише для можливості образити людей в Інтернеті.

Реальність полягає в тому, що, хоча ви ніколи не можете усунути тролінг, ви можете значно скоротити його, змусивши людей коментувати справжню особу. Це негайно робить коментарі Facebook кращими, ніж інші рішення.

2. Скорочення спаму

Як ми бачили, фахівці з SEO, які піддалися темній стороні сили, використовують розділи коментарів у блогах для спам-цілей. Простіше кажучи, це складніше зробити з коментарями Facebook, що робить його відмінним методом додати до списку способів запобігання спаму WordPress.

Це тому, що Facebook негайно заборонить будь-який обліковий запис, який підозрюється в зловживанні. Тож чорним ненависникам доведеться пройти важкий процес створення нового облікового запису Facebook, доповнений особою, яка обдурює компанію, думаючи, що людина справжня, перш ніж розпочати свої зусилля зі спамом заново..

3. Збільшити соціальну залученість

Facebook все ще є найпопулярнішим сайтом соціальних медіа на планеті. Якщо у вас є система коментування, пов’язана з Facebook, ви просто відкрили цілу нову можливість збільшити залучення.

За допомогою коментарів у Facebook ви отримуєте найкращі з обох світів. Ви отримуєте залучення від коментарів, а також отримуєте додаткове опромінення, оскільки ці коментарі прив’язані до Facebook. Люди, які, можливо, не відвідували ваш сайт, але помітили, що хтось із їхніх друзів, коментуючи статтю у вашому блозі, можуть спокуситись, що ви розмістили. Ви можете стати новим вірним відвідувачем.

4. Більшість “сподобалися” коментарів Перейти до початку

Ще один спосіб зменшення спам-коментарів у Facebook – це те, що він ставить найбільш “сподобалися” коментарі вгорі. Таким чином, перше, що відвідувачі бачать у верхній частині розділу коментарів, – це той коментар, який оцінили найбільше. Це, як правило, не буде спамом.

Якщо розміщувати коментарі, що найбільше сподобалися, вгорі також ставлять неправдиві, образливі та безглузді коментарі внизу, де їх рідше можна побачити. Це запобігає годуванню тролів.

5. Покращена надійність

Коли ви бачите коментар “xyzzy2122” на дискусійній дошці, наскільки серйозно ви це сприймаєте? Це може бути хто завгодно. Однак за допомогою коментарів у Facebook люди будуть пропонувати коментарі під своїми справжніми іменами та фотографіями профілю. Це підвищить їхню достовірність, що, в свою чергу, покращить якість загальної дискусії.

Згортаючи його

Підсумовуючи, коментарі Facebook, мабуть, повинні бути вашим рішенням “перейти до” коментарів. Це зменшить кількість тролів, допоможе усунути спам, прив’яже вас до широкої соціальної мережі та покращить загальну цілісність дискусій на вашому сайті. Яке улюблене рішення для коментарів на вашому веб-сайті? Не соромтеся звучати, досить належним чином, у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map