5 плагіни WordPress, які можуть збільшити залучення читачів у вашому блозі WordPress

Я вважаю, що залучення в блогосфері масово недооцінене.


Простіше кажучи, якість вашої аудиторії набагато важливіша, ніж кількість. А за якістю я по суті маю на увазі, наскільки вони взаємодіють із вашим “брендом”.

Задайте собі це запитання – чи справді ваші читачі дбають про ваш блог чи вважають це викинутим ресурсом? Ваша відповідь може змінити ваші шанси на досягнення ваших цілей (я вважаю, що в кінцевому рахунку – заробляти гроші).

Зважаючи на це, я думав, що скористаюся цією можливістю, щоб згадати мої улюблені плагіни WordPress, які допоможуть вам краще спілкуватися зі своїми читачами. Хоча якість вашого контенту та особистість, яку ви вплітаєте у свій блог, відіграватимуть велику роль у диктуванні рівня, на якому люди спілкуються з вами, наступні плагіни можуть допомогти вам допомогти теж.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Підписатися на коментарі перезавантажені

Я маю просте правило у своєму власному блозі, коли мова йде про коментарі – якщо хтось знайшов час, щоб поділитися своїми думками, я повинен витратити час, щоб відповісти натурою. Як такий, я відповідаю на переважну більшість коментарів на своєму сайті.

Але якщо читачі вашого блогу не заповнять свої коментарі та періодично повертаються, щоб побачити, чи відповіли ви, вони ніколи не прочитають те, що ви сказали у відповідь. І давайте зіткнемося з цим – заручини – це двостороння вулиця.

Зважаючи на це, я настійно рекомендую встановити передплату на перезавантажені коментарі. Цей плагін робить саме так, як ви очікували – повідомляє людей (електронною поштою) про відповідь на їх коментар. Він також включає повну інформаційну панель, де ви можете керувати своїми підписниками та всіма своїми можливостями.

Підписатися на коментарі перезавантажені

2. Коментарі у Facebook

Хоча існує ряд плагінів для коментарів сторонніх сторін, доступних для WordPress, мій вибір групи (особливо якщо мова йде про залучення користувачів) – це коментарі Facebook.

Чому? Тому що це робить коментарі високосоціальними, а отже, сприяє залученню. Цілком ймовірно, що переважна більшість ваших потенційних коментаторів вже матимуть обліковий запис у Facebook, і як таке знайде коментарі на вашому сайті (а) дуже легкими та (б) дуже знайомими.

Плагін для коментарів у Facebook

Крім того, коментарі до вашого блогу з’являться у Facebook, і ваш вміст, ймовірно, буде піддаватися набагато більшій аудиторії. Така інтеграція особливо корисна на сайтах, які вже є дуже соціальними (скажімо, наприклад, на сайті для обміну зображеннями).

Хоча я особисто не використовую коментарі Facebook, я цілком можу це зробити в майбутньому проекті – це, безумовно, життєздатна альтернатива системі зауважень за коментарями WordPress за замовчуванням і, мабуть, позитивно вплине на залучення користувачів.

3. Кращий внутрішній пошук посилань

Кращий пошук посилань

Що стосується активізації залучення користувачів, я вважаю, що це одна з найкращих речей, яку ти можеш зробити, – це взаємопов’язання. Люди можуть бути незрячими до навігаційних елементів тощо (просто знайдіть хвилину, щоб свідомо спостерігати за власними звичками перегляду), але змістові посилання набагато складніше уникнути.

Зв’язок найкраще робити, коли це дуже актуально – ви хочете поставити людей у ​​ситуацію, коли у них у веб-переглядачі відкрито десять вкладок, і вони опиняються на вашому сайті протягом півгодини. Але пошукова система внутрішнього посилання WordPress за замовчуванням, одним словом, жахлива.

Тут проходить кращий внутрішній пошук посилання. Цей простий плагін налаштовує пошук внутрішніх посилань для пошуку вмісту лише за заголовком. Він також включає заплановані посади. Я особисто вважаю це найбільш заниженим плагіном на WordPress.org – він робить внутрішнє посилання томунабагато простіше.

4. Ще один пов’язаний плагін для публікацій

Що стосується активізації залучення користувачів, то розміщення пов’язаних публікацій у нижній частині ваших публікацій – це не маніпулятор. Якщо комусь подобається публікація, достатня для того, щоб прочитати її до кінця, а потім їй представити подібні дописи, вони можуть скористатися можливістю читати далі.

Ще одна пов’язана з публікацією плагіном (або YARPP коротко) – на мою скромну думку, найкращий плагін, пов’язаний із публікаціями, доступний для WordPress. У той час як інші фокусуються на швидкоплинному форматуванні, YARPP отримує головний фактор – відповідність – нахил.

Не помиляйтесь – плагін для пов’язаних публікацій лише такий же хороший, як і його алгоритм відповідності. Якщо ви не представляєте своїм читачам справді релевантних додаткових публікацій, ймовірність того, що вони прочитають, значно зменшується. Тому переконайтеся, що ви використовуєте YARPP і налаштуйте його так, щоб він повертав лише найрелевантніші результати.

5. Легке вставлення

В інтересах повного розкриття інформації я повинен зазначити, що я спільно розробив цей плагін. Однак це дійсно може зробити величезну зміну щодо залучення користувачів, як я виявив багато разів.

Ось угода – користувачі Twitter люблять щебетати. Що ще важливіше, вони люблять щебетати цікаво речі. Заголовок публікації не завжди такий цікавий. Але якщо ви можете дати їм цитату чи перлину мудрості, щоб передати їх послідовникам, вони можуть бути занадто раді зробити це.

Ось тут і приходить Easy Tweet Embed – він дозволяє вставляти попередньо заповнені твіти в свої повідомлення, як це: Вкладений твіт

Вкладений твіт

Він дуже схожий на сервіс Click to Tweet, але спрощує створення твітів, дозволяючи робити це за допомогою текстового редактора. Він також автоматично вставляє постійну посилання. Я знайшов твіти твіт, які можна збільшити майже на 30% у деяких прикладах за допомогою Easy Tweet Embed – це швидкий і простий спосіб посилити взаємодію.

Параметри нескінченні

Різноманітність вищезгаданих варіантів вказує на безліч способів активізувати взаємодію, тому не обмежуйте себе. Для різних блогів працюють різні речі – ключовим є експеримент та тестування.

Якщо у вас є власні ідеї щодо посилення залучення користувачів, будь ласка, поділіться ними з нами нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map