4 найкращих тем WordPress для інфопренерів

Теми WordPress Infopreur

Нова хвиля інтернет-підприємців бере віртуальну комерцію царюванням. Власники креативного бізнесу документують та збирають свої знання та обмінюються ними в Інтернеті у вигляді електронних книг, електронних курсів / електронного членства, онлайн-коучингу та вебінарів. Хоча це не нова концепція, термін, що повторюється, для цих людей є “інфопренер‘.


Інфопренери – це творчі рекламодавці, які очолюють новий інтернет-рух. Вони пропонують електронний контент настільки ж унікальний, як і їх індивідуальність. Їх мета – керуватися, мотивувати та згуртовуватися за унікальний внесок інших людей.

Якщо ви інфопренер, який створює веб-сайт WordPress, ви знаходитесь у потрібному місці. У цій статті ми розпочнемо перевірку чотирьох найкращих тем WordPress, які найкраще підходять для інфопренерів. Давайте тріщимо!

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Разом: Універсальний макет

Усього, багатоцільова тема WordPress для Infoprenuers

Інфопренери публікують епічний контент у своїх блогах. Але те, що найбільше виділяється, – це багатогранність. Кожна сторінка призначена для вмісту, який вона містить. Результатом цього є веб-сайт, який складається зі сторінок та дописів у блогах, які відповідають конкретним потребам учасників аудиторії. Деякі можуть навіть використовувати WooCommerce продавати безпосередньо читачам.

Тема Total WordPress дає вам свободу створювати веб-сайт, який також говорить безпосередньо вашій аудиторії. Найкраще, що вам не потрібно бути знайомим з кодом, щоб скористатися загальними варіантами дизайну Total.

Використовуючи його конструктор перетягування та перетягування сторінок, ви можете розміщувати вміст та продукти на одній сторінці, або ви можете розділити свої сторінки на третини чи четверті та розмістити всі ваші eProducts на одній сторінці, як-от каталог. Додатково налаштуйте дизайн вашого веб-сайту за допомогою додаткового тематичного налаштування тематичної програми Total, за допомогою якого ви зможете зробити ваш веб-сайт справді унікальним. З огляду на потреби аудиторії, Total допомагає вам зв’язатися зі своєю аудиторією та представити себе як інфопренер.

2. Divi: вдосконалити свій заклик до дії

Divi гнучка тема WordPress для Infoprenuers

Або ви можете створити вміст навколо брендингу та дизайну. Навіть якщо ви хочете витончений і сучасний, ваш продукт може рекламувати продукти за допомогою закликів до дії (CTA) на своїх сторінках.

Кожен інфопренер повинен розміщувати кнопки CTA на своєму веб-сайті. Інакше як вони продаватимуть свою продукцію? Майя виконує велику роботу, спрямовуючи відвідувачів сайту на ці кнопки, не використовуючи мову директив. Можна зробити те ж саме з більшою темою WordPress, але тут ми зупинимося на темі Divi від Elegant Themes.

Багато варіантів макета Divi містять кнопку CTA. Просто змініть текст, щоб він збігався з вашим вмістом та мовою бренду. Ця тема також чудово підходить для новачків у WordPress, оскільки вам не потрібно ознайомлюватися з кодом, щоб вставити CTA-запит. Ви також можете використовувати сотні вбудованих, простих у використанні та перетягування опцій, щоб створити свій власний інтернет-магазин, щоб разом зі своїм блогом та будь-якими іншими сторінками, які ви хочете створити..

3. Нуар: Око на основи

Noir Simple WordPress Тема для Infoprenuers

Створюючи веб-сайт інфопренеру, краще не забувати про основи. Не забудьте виділити основні елементи дизайну, які ваші клієнти повинні мати можливість легко знайти. Простий рядок меню, логотип сайту та контактна інформація є обов’язковими для інфопренерів.

Пропонуючи продукти в Інтернеті, ви продаєте не тільки товари, але й себе. Як інфопренер, ви – ваш бренд. Це означає, що спочатку з вами підключаються ваші клієнти, тоді вони купують вашу продукцію. Ваш веб-сайт має бути розроблений таким чином, щоб клієнтам не довелося полювати на інформацію.

Використовуючи тему Noir WordPress, ви можете створити простий, але привабливий веб-сайт. Відвідувачі можуть зв’язатися з вами на веб-сайті, хоча ваша соціальна мережа посилається. Також Noir оснащений вбудованою настройкою, просто використовуйте параметри Customizer для кольорів, шрифтів, стовпців тощо. Також є можливість створити сторінку авторів за допомогою включеного шаблону та спеціального віджета для мене, ваших інформаційних бюлетенів та облікових записів соціальних мереж. Це, знову ж таки, допомагає клієнтам пізнати людину, яка стоїть за веб-сайтом.

4. Ультра: формальний та гнучкий підхід

Ультра багатофункціональна тема WordPress для Infoprenuers

Коли потенційний клієнт відвідує ваш веб-сайт, вам слід чітко ознайомитись із основними службами з детальним описом кожного. І не забудьте тримати ваші CTA над згином (він також видно, як тільки відвідувач приземлиться на ваш веб-сайт). Незважаючи на те, що запит має бути очевидним, текст, який використовується у ваших кнопках заклику до дії, повинен бути запрошенням.

Ultra by Themify – це одна преміальна тема WordPress, яка може створити подібний веб-дизайн. Ця тема має безліч заздалегідь відформатованих макетів сторінок та блоків вмісту, багато з яких розділені. Наприклад, макет вашої домашньої сторінки може містити рядок меню, слайдерне зображення із загальнодоступною таблицею, а також відгуки, пропозиції товарів та останні публікації блогу. За допомогою Ultra ви можете створити все, що завгодно для свого веб-сайту infopreur.

Підведенню

Усі вищевикладені теми мають набагато більше можливостей та функцій, ніж ми могли висвітлювати в цій публікації блогу. Ідея тут полягала в тому, щоб роздумувати над веб-елементами, які найбільше принесуть вам користь у створенні веб-сайту infopreneur. Існує багато тем WordPress для інфопренерів, зазначені вище – це орієнтир, коли ви готуєтесь ділитися інформаційними продуктами зі світом.

Тепер усе закінчилося. Ви інфопренер, використовуючи WordPress, і якщо так, яка тема найкраще підходить для вас? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map