30+ повинні мати теми, схожі на Pinterest, WordPress

Pinterest шалено популярний і швидко росте. Оскільки так багато користувачів фіксують свої повсякденні дії, лайки та недолюби та корисну інформацію в Інтернеті, не дивно, що для WordPress створено купу чудових тем, натхненних Pinterest.


Теми, схожі на Pinterest, відображають суть Pinterest – портфоліо чи блог у стилі кладки, де публікації містять мініатюру зображеного зображення та короткий розмит із статті. Нижче представлені безкоштовні та комерційні теми WordPress, які я виявив, що за своїм стилем дуже схожий на Pinterest, але завантажений усіма фантастичними та простими у користуванні функціями WordPress. Перевірте їх нижче!

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Всього

Загальна тема - Приклад сітки кладки

Total – це супер чиста і сучасна тема WordPress, створена для нової ери. Хоча ця тема включає в себе безліч функцій для створення власних власних макетів, легко додати велику кладочну сітку для відображення всіх ваших публікацій (з нескінченною підтримкою прокрутки). Ви можете публікувати стандартні публікації, відео, аудіо, цитати та галереї. Тема, що реагує на рамки ваших мрій, буде виглядати приголомшливо незалежно від того, на якому пристрої чи розмірі монітора ви переглядаєте сайт. Тема дуже проста у використанні, добре кодована та швидка!

2. Казкові

казковий-pinterest-wordpress-тема

Наша найновіша тема ведення блогів, Fabulous – чуйна тема блогу, що відповідає кладям, ідеально підходить для фотографів, блогерів, дизайнерів тощо. Вишукано відображайте свою роботу або свої думки в болісному або нескінченному просуванні сітці кладки. Ви можете вибрати 1-4 стовпчики, а також фіксований або липкий заголовок – це вирішувати саме вам. Тема також включає кілька форматів публікацій (стандартні, галереї, аудіо, відео та цитати) та включає в себе користувацьку сторінку архіву, яка сортує ваші публікації за датою, категорією та форматом. Це чудова тема – і за допомогою простого у користуванні налаштування теми ви можете швидко та легко персоналізувати тему, не знаючи жодного коду!

3. Модниця

Тема WordPress Fashionista

Приголомшлива тема, створена власноруч, Fashionista є префектом прикладу блогу із кладки сітки та теми портфоліо. Ця чуйна тема містить безліч форматів публікацій, необмежену кількість кольорів наведення курсору, ліву або праву бічну панель (або взагалі жодної!), Необов’язковий фіксований заголовок та нескінченне завантаження ajax більше! Крім того, тема містить соціальні піктограми у заголовку та підтримку плагіна “Like”, тому читачам легко подобатися та ділитися своїми публікаціями. Загалом ця тема WordPress – чудовий варіант для будь-якого особистого чи професійного блогу.

4. Кліппі

clippy-pinterest-wordpress-тема

Clippy – життєрадісна безкоштовна тема з простою та чуйною сіткою для кладки для ваших публікацій. Додайте фотографії, галереї, аудіо, відео, цитати, посилання, слайд-шоу та стандартні публікації. Ця тема також містить головне навігаційне меню для посилань на важливі сторінки та підшипниковий колонтитул для всього іншого, що ви хочете додати (наприклад, свого каналу Twitter, тегів, посилань на популярні публікації чи навіть блогу). Найкраще, що ця тема абсолютно безкоштовна.

5. Кін

гострий-pinterest-wordpress-тема

Keen – це тема блогу з WordPress про мінімальну кладку, доступна на Creative Market, і створена Tienvooracht. Ця тема проста, але елегантна і включає в себе безліч чудових функцій преміум-класу, таких як кольорові параметри, спеціальні параметри шрифту, вбудований портфель, віджет соціальних посилань, підтримка сітківки та багато іншого. А оскільки це преміальна тема, ви також отримаєте підтримку теми від автора, що здорово мати на випадок, якщо ви натрапите на якісь помилки.

6. Фотограма

фотограма-pinterest-wordpress-тема

Photogram – це безкоштовна тема блогу WordPress у блозі з корисним повзунком домашньої сторінки, щоб виділити ваші популярні публікації. Найкраща частина цієї безкоштовної теми полягає в тому, що вона інтегрується з вашими обліковими записами Picasa та Pinterst та використовує власний шаблон галереї для відображення публікацій, створених з цих сайтів соціальних медіа. Тема також включає завантаження Ajax та безліч варіантів налаштувань, які ви не завжди бачите у вільних темах.

7. Смузі

smoothie-pinterest-wordpress-тема

Smoothie – це солодкий та дівочий кладочний блог WordPress на тему Theforeforest, розроблений cr1000. Ця тема чутлива і готова до сітківки, тому ваші публікації чудово виглядають на будь-якому пристрої та включає в себе всі формати публікацій, які ви знаєте і любите (вбік, аудіо, галерея, зображення, посилання, цитата, стандарт та відео). Smoothie також постачається з двома макетами домашніх сторінок, варіантами тем, файлами перекладу та підтримкою преміум-класу.

8. Фотум

photum-pinterest-wordpress-тема

Photum – це тематичне слово WordPress, що також є безкоштовним. Ця тема чиста і проста. Сітка домашньої сторінки, побудована таким чином, щоб швидко реагувати, динамічно налаштовується залежно від розміру екрана, щоб ви завжди бачили потрібну кількість стовпців. Тема також підтримує окремий блог, де ви можете поділитися своїми думками окремо від свого портфоліо.

9. Спокій WP

serenity-pinterest-wordpress-тема

SerenityWP – тема блогу мулярів, розроблена WoWThemes. Ця чуйна тема включає в себе спеціальні типи публікацій для вашого портфоліо, портфоліо кладок та відгуки, а також купу дивовижних параметрів налаштування (18 кольорових шкур, необмежене кольори, 29 шорт-кодів, панель параметрів теми, 2 бічні панелі тощо). Це відмінна тема для створення інтернет-блогу, портфоліо чи вітрини з чистою кладочною сіткою в стилі Pinterest.

10. Василики

vasiliki-pinterest-wordpress-тема

Vasilikiis – це безкоштовна тема з мінімальним кладкою WordPress, яка використовує плагін макета сітки jQuery Masonry, щоб створити прекрасний зовнішній вигляд Pinterest. Тема створює сітку на основі публікації, яку ви завантажуєте, і містить гладку анімацію, макет кладки, користувацькі меню, параметри теми, рекламні банери та інше. Для безкоштовної теми є кілька чудових функцій.

11. 1 Сторінка

1сторінка-pinterest-wordpress-тема

1Page – це преміальний блог із кладки та журналу WordPress, який продається у Themeforest, але розроблений An-Themes. Ця тема включає чудову галерею перетягування, необмежену кількість кольорів, необмежену бічну панель, кладку кладки, нескінченну прокрутку, систему оцінювання та огляду, користувацькі віджети тощо. Крім того, тема – переклад готовий і повністю чуйний – тому незалежно від того, де або як користувачі отримують доступ до вашого веб-сайту, вони можуть читати кожну додану вами публікацію.

12. Похитнута сітка (безкоштовно)

Тема WordPress Shake Grid Pinterest

Безкоштовна тема Shaken Grid WordPress використовує сітку для кладки jQuery, щоб створити плитковий ефект, подібний до Pinterest. Плюс, коли ви повторно розміряєте браузер, мініатюри пошти автоматично переставлятимуть. Тема також використовує функцію розміщення піктограм WordPress, щоб полегшити додавання зображень, а також оснащено двома кольоровими схемами, казковим макетом галереї та бічною панеллю (безліч чудових функцій для безкоштовної теми!).

13. Дошка

Тема WordPress Pinboard Pinterest

Очевидно, що натхненний Pinterest, Pinboard від Themify є надійним варіантом, якщо ви хочете блог із кладки сітки. Тема має автоматичний макет укладання плюс нескінченну прокрутку (так само, як Pinterest). Пінборд також повністю реагує, має можливості як для однієї установки WordPress, так і для багатосторінкових програм, оснащений 3 макетами (невеликими, середніми або великими ескізами зображень), анімованою кнопкою “назад” доверху, 7 різними скінами та багато іншого!

14. Тетріс (безкоштовно)

тетрис-pinterest-wordpress-тема

Tetris – це повністю чуйна тема, схожа на Pinterest, WordPress, створена AJ від WPExplorer. Ця тема містить домашні та архівні сторінки кладки та підтримує різні формати публікацій (стандартні, галереї, аудіо, відео, посилання та зображення), щоб ви могли додавати на свій сайт майже будь-який вміст, який хочете. Tetris – це проста у користуванні тема WordPress, яка чудово підходить для особистих портфоліо та блогів.

15. Нагадування

Remal Pinterest WordPress Тема

Remal – тема кладки сітки, що переповнюється параметрами, параметрами та іншими параметрами. Тема чутлива, використовує сітку для кладки ізотопу, щоб досягти такого ж вигляду, як і Pinterest, та постачається з великою кількістю поштових форматів (стандарт, зображення, вбік, галерея, аудіо, цитата, посилання та відео). У Remal також є вбудований соціальний обмін та рекламні місця (через віджет), підтримка справа наліво та безліч віджетів та шорт-кодів. Плюс є необмежені кольори та варіанти тла – тож якщо параметри – це те, що ти хочеш, Remal обов’язково доставить.

16. Gridly (безкоштовно)

Тема Pinterest WordPress

Чистий та простий, Gridly – це дивовижна тема кладки з мінімальними сітками. Створена на увазі графічних дизайнерів та фотографів, ця тема дозволяє зосередити увагу на вмісті і зводить додаткові дані до мінімуму. Тема чутлива, включає в себе панель основних опцій, підтримує обрані зображення, має можливість завантажувати користувальницький логотип, включає в себе 2 кольорових симпатичних схеми, повністю підкреслений колонтитул, а також використовує jQuery для створення свого макетного кладки. Якщо ви хочете зробити це просто, Gridly – це безкоштовна тема для вас.

17. Експонат

Виставити тему Pinterest WordPress

Виставка – це елегантна, вирівняна зліва інтерпретація теми кладки сітки. Організовано та функціонально, виставка чуйно відображає всі види вмісту (формати публікацій включають зображення, відео, аудіо, посилання, цитати, вбік, галерею, відео та стандарт) легким для очей способом. Плюс до цієї теми є приголомшливі функції, такі як інтеграція Mailchimp, спеціальні віджети, а оскільки ви захочете отримати членство в клубі, ви також отримаєте всі інші теми Королівства тем (вам щастить качка)!

18. Ультра сітка

Тема WordPress ультра сітки Pinterest

Сучасна та мінімальна тема Ultra Grid WordPress – це прекрасна тема сітки, яка є абсолютно безкоштовною. Тема ідеально підходить для творців із багатьма портфелями, які вони хочуть демонструвати у простому, але елегантному форматі сітки (але ця тема також підтримує стандартні та графічні формати публікацій). Ultra Grid також має інтеграцію в соціальні медіа, і всі основні функції теми вам потрібні за винятком пуху.

19. PinSHOP

Тема WordPress Pinshop Pinterest

Коли Pinterest познайомився з електронною комерцією, народився Pinshop. Ця тема є відмінною темою кладки для електронної комерції WordPress. Додайте свої продукти та нехай вони завантажуються нескінченно на домашню сторінку. Клієнти можуть легко переглядати весь ваш інвентар, не потребуючи перестрибування сторінок. Кошик для покупок навіть використовує Ajax для полегшення покупок на одній сторінці. Pinshop оснащений 10 чудовими кольоровими шкурами, має зручний повзунок продукту для домашньої сторінки, включає в себе кнопку назад доверху, повністю чуйний, працює з усіма основними браузерами та на більшості мобільних пристроїв.

20. Портфоліо сітки (безкоштовно)

Сітка Портфоліо Pinterest WordPress Тема

Grid Portfolio – це проста тема WordPress, призначена для простого портфеля сітки. Тема – це чудовий спосіб відобразити роботу як у вигляді імітаційних дописів зображень, так і як складених публікацій галереї зображень. Grid Portfolio оптимізовано для SEO, працює з основними браузерами та підтримується контактною формою 7. Крім того, якщо вам коли-небудь потрібна допомога з темою, ви завжди можете перейти на преміальну версію, щоб отримати підтримку від автора теми.

21. Грідлер

Тема WordPress Gridler Pinterest

Gridler – це потужна портфоліо jQuery. Додавати вміст у свій блог легко, використовуючи безліч форматів публікацій (стандартний, вбік, галерея, посилання, зображення, цитата, статус, відео, аудіо) та до своїх портфелів (підтримка зображень та відео), а потім відображати їх у привабливій кладці макет. Тема також включає вбудований конструктор форм, підтримку шрифтів Google, спеціальні віджети Twitter та Flickr тощо!

22. Sampression Lite (безкоштовно)

Sampression Lite Pinterest Тема WordPress

Прекрасна Sampression Lite – це тема блогу WordPress, що відповідає клавіатурній кладці, що відповідає клавіатурі, відповідно до вашого браузера або мобільного пристрою. Ця тема включає в себе чудові варіанти, такі як користувацькі меню, користувацькі віджети, потокові коментарі, підтримка наліпок нотаток тощо. Чистий макет, жіночна колірна гамма та просте, але елегантне одношарове меню роблять це чудовим варіантом теми для блогів.

23. Надихайтеся

inspire-masonry-wordpress-тема

Inspire – це чиста чорно-біла сітка для кладки WordPress на тему Forest, створена BoostDev. Ця сучасна тема ідеально підходить для створення інтернет-блогу, портфоліо чи журналу. Тема містить 5 різних макетів домашніх сторінок, доповнені публікації (тож читачам не потрібно перезавантажувати сторінку, щоб переглянути ваші публікації), дивовижний фільтр сірого масштабу та супер крутий підніжковий колонтитул з jCarousel. І це ще не все – ця тема втратила більше можливостей лише у преміальних темах.

24. Pronto (безкоштовно)

pronto-free-pinterest-wordpress-тема

Pronto – це мінімальна тема WordPress кладки jQuery. Тема, що автоматично регулює, змінює стовпці відповідно до розміру веб-переглядача, тому відвідувачі вашого сайту завжди бачать оптимізовану версію вашого вмісту. Тема готова для того, щоб ви почали вести блоги прямо з коробки – просто встановіть і почніть вводити текст! Інші чудові функції включають в себе розділ сповіщень, спеціальний варіант логотипу, користувацький віджет Flickr, підтримку лайтбоксу та потокові коментарі. Погляньте – Pronto просто може бути ідеальним для вашого блогу!

25. Стиль

Тема WordPress TheStyle Pinterest

TheStyle використовує сітку jQuery, щоб створити стильний блог та тему WordPress. Сучасна тема чудово підходить для особистих блогів та портфоліо, і завдяки шаблонам елегантних сторінок ви можете додати безліч галерей, контактну сторінку, мапу сайту, чудовий блог тощо. Тема також включає 5 кольорових схем, повну локалізацію, сумісність із популярними браузерами та чудові елегантні шорт-коди. Плюс це тематичне членство, тому ви отримаєте і всі інші Елегантні теми!

26. Pinstrap (безкоштовно)

Тема WordPress Pinstrap Pinterest

Twitter Bootstrap і Pinterest стали PinStrap. Ця чуйна (і безкоштовна) тема WordPress є темою сітки Pinterest, створеною на Twitter Bootstrap. Дивовижна домашня сторінка з сіткою змінюється за розмірами, що відповідає вашому екрану (завдяки плагіну Wookmark jQuery). Тема також містить додаткове завантаження Ajax, 2 включені шрифти Google, підтримка лайтбоксу та шаблони сторінок для лівої бічної панелі, повної ширини та карти сайта. Це неймовірна тема взагалі без грошей!

27. Еластик

Тема WordPress Elastik Pinterest

Elastik – це красива тема верстки WordPress від WPZoom. Тема використовує кладку jQuery для своєї чуйної домашньої сторінки сітки. Тема має представлений слайдер домашньої сторінки, корисні формати публікацій (галерея, зображення та відео) та спеціальні віджети. Тему також легко налаштувати за допомогою панелі параметрів, змінюючи кольори, шрифти, завантажуючи логотип та інші елементи.

28. Дисбаланс 2 (безкоштовно)

Дисбаланс теми Pinterest WordPress

Дисбаланс 2 – це чудовий безкоштовний варіант для привабливого веб-сайту блогу, портфоліо чи журналу. Сучасна тема має простий макет чистої сітки, гнучку заголовку з видатними розмірами та опцію соціальних медіа. Простота теми надає їй безліч застосувань, і оскільки вона безкоштовна, у вас не буде зрікатися покупців, якщо вам коли-небудь потрібно буде оновити додаткові функції.

29. Зошит

Тема WordPress для ноутбука Pinterest

Ноутбук Elegant Themes – це чудове мультимедійне рішення WordPress. За допомогою форматів публікацій та анімації CSS3 ця тема справляє чудове перше враження. Додавання стандартних публікацій, зображень, відео та аудіо – це легкий вітер. Крім того, ePanel спрощує налаштування шрифтів, кольорових схем та фонів (хоча доопрацювання вашого дизайну може зайняти деякий час, оскільки всі ці параметри необмежені). А оскільки Elegant Themes – це членський веб-сайт, ви також отримаєте решту їхнього тематичного портфоліо!

30. gRID (безкоштовно)

gRid Pinterest WordPress Тема

Тема gRID від Bea Theme – це надійний мінімальний варіант для простого веб-сайту блогу та портфоліо. Чиста тема – Wordress 3+ готова, має власне меню, має 4-стовпецький макет, включає повністю widgetized бічну панель, автоматично створює мініатюри публікацій, має опцію розміщення публікацій, і ви завжди можете оновити до преміум-пакету для підтримки. Це загальна гарна тема для ведення блогів.

31. Цегла + каменяр

Цегла + Мейсон Pinterest WordPress Тема

Цегла + Мейсон – це гарно стильна тема портфоліо сітки. Ця тема, розроблена разом із фотографами, дизайнерськими студіями та іншими творцями, ідеально підходить для демонстрації великої кількості робіт у мінімальному форматі. Нескінченна прокрутка, кладка jQuery, чуйний макет, підтримка шрифту Google, висувна бічна панель, необмежені параметри кольорів, темні та світлі шкури, індивідуальний варіант логотипу – лише деякі з найголовніших моментів цієї чудової теми.

Яку тему, схожу на Pinterest, ви використовуєте?

Чи використовували ви якусь із перелічених вище тем? Поділіться своїм досвідом нижче! Чи є тема, схожа на Pinterest, я пропустив те, що ви знайшли чи створили? Я хочу знати про це! Залиште мені повідомлення в розділі коментарів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map