30+ найкращі плагіни соціальних медіа для WordPress у 2020 році

Кращі плагіни соціальних медіа для WordPress

З часу появи соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest et cetera, обмін соціальними мережами набув сталого віку, наскільки просувається онлайн-просування. Тепер це ключова частина будь-якої хорошої маркетингової та SEO-стратегії, тому вам варто розглянути можливість використання одного з найкращих плагінів соціальних мереж для WordPress у своєму блозі чи веб-сайті.


Наприкінці 2019 року у Facebook було майже 2,5 мільярда активні користувачі! Twitter теж збирає номери та зберігає IPO готівкою. YouTube змінив те, як світ ділиться відео, і в результаті здобув мільйони користувачів. Це означає, що майже всі користуються соціальними мережами, включаючи цільових клієнтів. Напевно, у вас зараз відкрита одна-дві-три соціальні мережі, чи не так?

Ваша цільова аудиторія замовчує сайти соціальних мереж, шукаючи новини, розваги, оновлення, плітки, продукти та підтримувати зв’язок з друзями та родичами. Інші грають у Farmville і купують віртуальні домашні тварини на деяких із цих сайтів, але ей, кожен чоловік на свій смак. Справа в тому, що сайти соціальних мереж можуть дати вам величезний приріст у веб-трафіку. Просто дотримуйтесь загальної стратегії соціальних медіа, і все буде в порядку.

Почнемо з найкращих плагінів соціальних медіа для WordPress, чи не так? Усі плагіни в цій публікації – це чудові варіанти для вашого веб-сайту – ми просто рекомендуємо вибрати один (а може бути і два, якщо вони конкретні для мережі).

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Contents

1. Канал TikTok (безкоштовно)

Безкоштовний плагін TikTok Feed

Покажіть останні тенденції на своєму веб-сайті, використовуючи безкоштовний плагін TikTok Feed від QuadLayers. Плагін дозволяє синхронізувати та відображати необмежену кількість облікових записів або каналів користувачів, а після додавання плагін створює простий у користуванні шорткод для вставки в будь-яку публікацію чи сторінку вашого веб-сайту. TikTok Feed пропонує прості у використанні варіанти додати ім’я користувача або хештег, вибрати кладку для відображення кладки або галереї, вибрати кількість відеозаписів і стовпців TikTok, які ви хочете відображати, включити та налаштувати колір накладання відео та спливаючі вікна, націліть кнопку з посиланням на TikTok та інше.

2. Instagram Feed Gallery

Галерея стрічок Instagram

Instagram – одна з найпопулярніших соціальних платформ, і її легко додати на свій сайт WordPress за допомогою плагіна Instagram Feed Gallery. Цей додатковий плагін пропонує розширені функції, які ви не знайдете у вільному додатку для соціальних мереж. Додайте необмежену кількість облікових записів Instagram на свій сайт (або комбінуйте їх в один мега-канал) разом з налаштовуваними налаштуваннями для галереї, каруселі чи кладки, кольором тла, закругленими рамками, появою зображень, публікаціями, публікаціями про інформацію користувача та ін. І найкраще, що плагін гарантує, що ви не будете заблоковані від перетягування зображень, і гарантує, що ваш канал завжди відображатиметься завдяки вбудованій системі кешування.

3. Віджет соціальних цукерок (безкоштовно)

Candy Social Widget

Просто хочете додати трохи кольорових цукерок для очей на бічну панель або колонтитул? Тоді Social Candy просто може бути плагіном для вас. Цей прекрасний маленький плагін оголошує вигадливий соціальний віджет із можливістю розміру, форми (квадрат, закруглені кути чи круглі кола), цілі посилання та, звичайно, які соціальні профілі ви хочете включити. В даний час існує 25 варіантів, серед яких популярні варіанти, такі як Facebook, Twitter, YouTUbe, Xing, Tumblr, Reddit, LinkedIN та багато іншого. І ви навіть можете перетягнути і перетягнути, щоб упорядкувати свої профілі для відображення у потрібному порядку.

Але якщо ви не хочете встановити цілий плагін лише для соціального віджета, подумайте про використання влучно названого Більше віджетів плагін, який пропонує соціальні посилання, а також інші корисні віджети для вашої сторінки у Facebook, про мене, інформацію про бізнес, розширені останні публікації, карти Google та інше.

4. Кнопки та інструментарій для соціальних оснащень

Кнопки соціального оснащення та додатки WordPress

Social Snap полегшує додавання соціальних медіа на ваш сайт WordPress. Просто встановіть та ввімкніть параметри плаваючої бічної панелі, вбудованого рядка та на соціальних кнопках медіа. Або використовуйте доданий короткий код та спеціальні віджети, щоб додати соціальні посилання в будь-якому місці вашого сайту! Цей потужний плагін для соціальних медіа включає інтеграцію з популярними мережами (Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn) на додаток до додаткових кнопок друку / копіювання, декількох розташувань кнопок, настроюваного порядку кнопок та міток, кількості соціальних мереж, підрахунку обміну та навіть натискання на твіт . Оновити до Social Snap Pro щоб розблокувати доступ до 30+ соціальних мереж, соціального входу, автоматичного публікації, збільшення старих публікацій та функцій блокування вмісту.

5. Монарх соціального обміну

Монарх: Кращі плагіни соціальних медіа для WordPress

Інформація та завантаження

Monarch – це преміальний плагін WordPress для соціального обміну від Elegant Themes, і, на наш погляд, це дійсно один з найкращих плагінів соціальних медіа, які ви можете вибрати для свого веб-сайту WordPress. Монарх, включно з ліцензіями на розробники та довічними розробками, є ідеальним рішенням для всіх ваших потреб у спільному користуванні. Маючи понад 35+ соціальних мереж, 5 різних місць розташування кнопок, 6 спливаючих і вбудованих тригерів, необов’язкові підрахунки, спеціальні кольори та багато іншого вбудовані, ви можете буквально створити свій власний набір соціальних кнопок.

6. Соціальний потік Flow Flow

Соціальний потік Flow Flow: найкращі плагіни соціальних медіа для WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Створити соціальну стіну легко за допомогою плагіну соціального потоку Flow-Flow WordPress. Цей плагін спрощує підключення соціальних профілів та показ повного потоку вашої соціальної діяльності. Створіть власну стрічку власних профілів соціальних мереж (зараз підтримується понад 40+ типів каналів) або додайте улюблені теми чи хештеги.

Налаштувати ваш соціальний потік – це не проблема з Flow-Flow. За допомогою цього плагіна ви можете встановити власні власні сітки з фільтрами для хештегів, сторінок, користувачів тощо. Ви можете додати пошук у реальному часі для своїх читачів, щоб сортувати їх через медіа. Крім того, з декількома макетами карт, спеціальними кольорами, сітками та компактними переглядами легко інтегрувати власні потоки в будь-яку публікацію, сторінку чи область віджетів.

Що ще краще, ніж величезний соціальний потік у всіх ваших мережах? Соціальний потік із рекламою Google Adsense та спонсорованими оголошеннями, щоб ви могли монетизувати свій потік на своєму веб-сайті! За допомогою розширення Advertisement & Branding ви можете заробляти гроші на своєму соціальному потоці, тому всі ці твіти, акції та знімки окупаються! Крім того, є також розширення для інтеграції Google Adsense та оновлення потоку в режимі реального часу для ще більшої кількості варіантів.

7. Рейсові соціальні канали (безкоштовно)

Рей соціальних каналів для Twitter

Якщо відображати канали Twitter на своєму веб-сайті, це легкий потік із цим новим плагіном Twitter. Просто встановіть плагін. Перейдіть на вкладку “Налаштування плагіну”, натисніть на синю кнопку, на якій написано “Створити маркер доступу та секрет”. Ви перенаправлені на Twitter, де Ви авторизуєте програму. І маркер доступу та секрет автоматично зберігаються для вас. Це воно. Після цього ви просто розміщуєте наданий короткий код на будь-якій сторінці, де ви хочете, щоб з’явилася стрічка Twitter.

Ви можете розмістити кілька каналів Twitter на будь-якій сторінці, використовуючи штрих-коди або віджети, і вони працюють безперебійно. Не потрібно надавати унікальні ідентифікатори для шорт-кодів чи віджетів, як вимагають деякі додатки. Усі вони обробляються на задньому плані. Плагін інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні.

Безкоштовна версія, розміщена на WordPress, дозволяє відображати два типи каналів, тимчасову шкалу користувача та згадки. За допомогою часової шкали користувача ви можете показувати твіти будь-якого користувача. І згадки дозволяють відображати твіти, де авторизований користувач був згаданий у Twitter. Це також дозволяє відображати канал у форматі “Список” або в слайд-колонці.

Плагін пропонує безліч налаштувань, де ви можете сховати або показати різні компоненти твітту. Виділена вкладка стилю дозволяє вибрати розмір шрифту, кольори, посилання тексту-прикраси для різних частин твіт. В повзунку використовується карусель Owl і є безліч налаштувань, якими ви можете керувати, наприклад, відображення навігаційних стрілок, показ точкової навігації, автовідтворення, інтервал переходу, висота автомашини тощо. Для повного перегляду мобільного перегляду слайдер також підтримує сенсорне перетягування. Ви також можете не виконувати наступні зовнішні посилання.

Професійна версія має безліч додаткових функцій, таких як показ яскравих зображень / відео, щебетячих карток, додаткових типів каналів, таких як Хештеги та шкали пошуку. Ви можете відображати, використовуючи повзунки для кладки та 2 колонки. Ви також можете видалити посилання з Hashtags, згадок чи зовнішніх посилань.

8. Віджет соціальних медіа (безкоштовно)

Віджет соціальних медіа Безкоштовний плагін WordPress

Ми згадували цей плагін у соціальних мережах у попередніх публікаціях, що також нагадує мені про цей маркетинговий пост WordPress. Якщо ви ще не прочитали цього, будь ласка, зробіть це. Віджет Social Media Widget дозволяє відображати профілі соціальних медіа як піктограми на бічній панелі. Плагін підтримує численні сайти соціальних мереж – насправді 50+ з можливістю додавати власні власні посилання, а також обмін електронною поштою. Він постачається з тоною піктограм різного розміру: 16 × 16, 24 × 24, 32 × 32, 64 × 64 та спеціальним розміром. Крім того, ви можете анімувати піктограми, що поставляються у чотирьох упаковках, щоб створити потрібний вам візуальний ефект; піктограми можуть збільшувати масштаб (масштабувати), підстрибувати або згасати.

9. Кнопки AddtoAny Share (безкоштовно)

Кнопки AddtoAny Share: Найкращі плагіни соціальних медіа для WordPress

Якщо ви шукаєте швидкий, простий і безкоштовний спосіб додати соціальний обмін на свій веб-сайт, цей плагін – це чудовий варіант. Маючи понад 100+ соціальних медіа та сайтів для спільного використання, лічильників, плаваючих кнопок, індивідуальних посилань спільного доступу, включених векторних іконок, варіантів розташування місць розташування, простого використання короткого коду та навіть інтеграції Google Analytics, плагін AddtoAny включає в себе безліч функцій, які ви обов’язково знайдете. корисний.

10. Повзунок Facebook Likebox

facebook-likebox-slider-social-media-plugins-for-wordpress-wpexplorer

Інформація та DownloadView Демо

Цей плагін має дивовижний дизайн вкладок, який приваблює і привертає увагу. Але естетично, Facebook Likebox Slider простий в установці та використанні. Насправді встановлення передбачає триетапний процес конфігурації, і це все, але автор (Arscode) надає цілодобову підтримку, якщо ви застрягли. Facebook Likebox Slider підтримує мобільні пристрої, а це означає, що більше користувачів поділяться вашим вмістом незалежно від пристрою, яким вони користуються.

Цей 5-зірковий плагін – це чудовий інструмент та простий спосіб отримати більше акцій, більше шанувальників, популярність та врешті-решт більше трафіку. Більше трафіку рано чи пізно перетворюється на більше грошей. Не обманюйте його назву, хоча цей плагін підтримує ряд сайтів соціальних мереж, включаючи Facebook (очевидно), Twitter, Google+, Youtube, Vimeo, LinkedIn та Pinterest.

11. ShareThis Share кнопки (безкоштовно)

ShareThis Share Buttons

Складаючи цей список найкращих плагінів соціальних медіа для WordPress, я не зміг залишити ShareThis. Маючи мільйони користувачів та до 120 каналів соціальних мереж, ShareThis став потужним плагіном соціальних медіа на ринку, що охоплює подібні продукти. ShareThis надає можливість використовувати смуги спільного використання (включаючи навісні смуги), лічильники та кнопки різного розміру. Крім того, ви можете відстежувати взаємодії соціальних мереж, створивши обліковий запис соціальної аналітики. Це дозволить вам визначити соціальну якість вашого сайту WordPress за допомогою Індексу соціальної якості (Примітка. Вам потрібно зареєструватися в акаунті ShareThis, щоб користуватися безкоштовним плагіном).

12. в Галереї

в плагіні галереї

Інформація та завантаження

inGallery – це унікальний плагін WordPress для інтеграції медіа Instagram у веб-сайт. Він показуватиме не лише фотографії на вашому веб-сайті WordPress, але й відео. Ви можете встановити будь-яку кількість джерел, включаючи користувачів Instagram, хештеги або навіть URL-адресу фото / відео. Ви можете встановити фільтри для фільтрування потрібного носія. Наприклад, якщо ви хочете створити альбом, який показує лише фотографії / відео про певну подію – ви можете встановити для цього фільтр. Або якщо ви хочете, щоб улюбленець показував лише відео – для цього є і фільтр.

На додаток до всього – є безліч варіантів налаштування, за допомогою яких ви можете налаштувати галерею під ваш стиль веб-сайту. У будь-якому випадку inGallery буде виглядати приголомшливо, оскільки він вже містить різні стилі для відображення ескізів. Також є кілька типів макетів на вибір: сітка та карусель. Звичайно, тут є набагато більше варіантів.

13. Соціальна бічна панель

Плагін соціальних бічних панелей

Інформація та DownloadView Демо

Соціальна бічна панель дозволяє розгорнути глобальний набір посилань на вашому веб-сайті, використовуючи ряд різних стилів та варіантів для надзвичайної настроюваності. Все з положення бічної панелі, кольори, тіні, стилі етикетки, форми посилань, ви називаєте це, воно там, і якщо його немає там, ми маємо зручний дизайн редактора CSS, який допоможе вам пройти ще далі, ніж параметри.

Інтеграція веб-сайтів є автоматичною з можливістю включення сторінок і публікацій та виключення. Крім того, пропонується ручний режим для кращої обробки тем (використовуючи короткий код або виклик функції PHP).

Оскільки позиціонування бічної панелі знаходиться в будь-якому місці від фіксованого на сторінці до абсолютно розташованого, ми також маємо мобільні варіанти для кращого керування пристроями. Виберіть показ або приховування бічної панелі або перетворіть посилання на корисні кнопки, щоб ваші користувачі мобільних телефонів все-таки отримали повний ефект. Виявлення можна обробляти за допомогою WordPress або за допомогою спеціалізованого медіа-запиту.

Посилання надходять у двох режимах: регулярний та спільний. Посилання для спільного доступу надходять у стандартному режимі спільного використання або за допомогою API AddThis.com. Реєстрація не потрібна, але якщо ви це зробите, ви можете додати свій ідентифікатор видавця для AddThis.com для відстеження статистики.

Посилання можна налаштувати за допомогою вбудованих значків Font Awesome або, якщо ви не можете знайти потрібний значок, ви можете завантажити зображення, яке використовуватимете замість цього. Вам потрібне спливаюче вікно? Нема проблем. Спеціальні кольори за посилання? Ми прикрилися.

Цей плагін чудово підходить для отримання глобальних посилань на ваш сайт та привернення уваги відвідувачів.

14. Легкі кнопки соціального доступу

Легкі кнопки соціального доступу для WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Easy Social Share – дивовижний плагін WordPress, який додає кнопки соціального доступу до вашого веб-сайту WordPress. Додавання кнопок соціального доступу до свого блогу чи веб-сайту – це швидкий і простий спосіб змусити ваших читачів ділитися своїми публікаціями. Завдяки Easy Social Share ви можете додавати яскраві кнопки в кожну публікацію та сторінку. Плагін включає 18 соціальних мереж на додаток до кнопок “Подобати, друкувати та надсилати електронну пошту”.

Чудовою особливістю Easy Social Share є всі включені функції. Плагін постачається з підтримкою 45 основних соціальних мереж, включає 52 шаблони, більше 27 позицій дизайну та багато варіантів налаштування. Є 9 вбудованих шаблонів стилів кнопок (класичні, метро, ​​сучасні, круглі, сітка метро, ​​сітківка метро, ​​світло сітківки та сітківки плоскі), 3 стилі відображення (лише піктограма, значок з назвою та піктограма з назвою на наведення курсору), необов’язково лічильники та 9 місць відображення для вибору. За допомогою всіх цих параметрів ви можете створювати та додавати соціальні іконки, які відповідають вашому сайту.

Easy Social Share може зробити набагато більше. Користувацькі повідомлення, сумісність користувальницького типу публікацій, підтримка WooCommerce, інтеграція bbPress, надзвичайно швидкі завантаження, автоматичні оновлення та статистика спільного доступу до соціальних мереж – це лише кілька інших функцій, на які ви повинні з нетерпінням чекати. То чого ти чекаєш? Отримайте замовлення Easy Social Share і перевірте, чи це правильний плагін для вас.

15. Літаючі значки соціальних медіа (безкоштовно)

Плаваючий плагін для соціальних медіа

Плагін плаваючого соціального медіа Icon створює власні хвилі – можливо, це простота використання або простий процес конфігурації або навіть сам факт того, що ви можете налаштувати свої іконки соціальних медіа для плавання, але цей плагін соціальних медіа є серед найкращі на ринку. Основні його функції включають понад двадцять стилів значків, значки зміни розміру, кілька віджетів, підтримка короткого коду, автоматична або ручна інтеграція та менше завантаження, що добре для швидкості завантаження сторінки.

Піктограми досить вигадливі, і вони летять зверху зліва вниз праворуч і тримаються там, поки користувач залишається на вашій сторінці. Не хвилюйтеся з цього приводу, ви можете відключити цю плаваючу поведінку і все-таки використовувати плагін, щоб збільшити кількість переходів і трафік.

16. Соціальна шафка

OnePress Social Locker

Інформація та DownloadView Демо

Social Locker – це преміальний плагін WordPress, який ви можете використовувати, щоб вимагати від ваших читачів соціального доступу до вашої сторінки, щоб розблокувати певний вміст на вашому веб-сайті. Це простий спосіб готувати твіти, лайки та спільний доступ до нового вмісту чи безкоштовних ресурсів.

Social Locker робить вірусний трафік реальною можливістю для ваших останніх публікацій або сторінок. Можливо, ви щойно створили нову безкоштовну тему WordPress, як ви збираєтеся змусити людей, що говорять про неї, залучати нових відвідувачів на ваш сайт? Легко. Встановіть Social Locker і вимагайте, щоб користувачі щебетали, як-небудь, поставили +1 або поділилися вашою сторінкою для завантаження. Це також швидкий спосіб створити своїх прихильників і шанувальників, тому коли випустите наступний новий продукт, ще більше людей поділяться ним.

Хочете побачити, наскільки добре функціонує Social Locker? Використовуйте вбудовану звітність та аналітику, щоб відстежувати, як ваш заблокований вміст робить соціальний вплив. Ви можете з першого погляду побачити, який вміст найкраще працює, перевірити, які шафки для вмісту отримують більше активності тощо. Плюс Social Locker інтегрується з Google Analytics, щоб ви могли переглядати результати свого соціального блокування у своєму обліковому записі Google Analytics.

Інші чудові функції – основна сумісність соціальної мережі, 4 стилі блокування, спеціальні функції та безліч варіантів стилізації для створення соціальних шафак, які відповідають вашому веб-сайту. Дізнайтеся більше про соціальну шафку нижче.

17. Соціальний вхід (безкоштовно)

Соціальний вхід Безкоштовний плагін WordPress

Зробіть свій сайт WordPress соціальним за допомогою плагіна Social Login, який дозволяє вашим відвідувачам увійти, зареєструватися та прокоментувати понад двадцять соціальних мереж, таких як Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn і навіть PayPal. Ви можете вибрати, де відображати віджет одним натисканням кнопки. Крім того, ви можете використовувати штрихкоди, щоб розмістити плагін куди завгодно. Ви також можете активувати віджет соціального плагіна для бічної панелі. В основному, цей плагін простий у використанні. Плагін підтримується OneAll, і це прекрасний спосіб покращити взаємодію користувачів на вашому сайті WordPress або BuddyPress.

18. SharePlus

shareplus-social-media-плагін-для-wordpress-wpexplorer

Інформація та DownloadView Демо

Share + – це справді “… прекрасний спосіб поділитися своїм сайтом …”, однак, краса не має рівних функціональних можливостей (або корисності), тому нам доведеться заглибитися в технічні деталі, щоб визначити, чи означає розробник бізнес, чи він просто говорить про хороший.

Для початку Share + був побудований за допомогою jQuery, HTML5 та чистого CSS3. Це чудовий напрямок, оскільки плагін – це майбутній доказ і його легко змінити. Якщо говорити про простоту, все, що потрібно з вашого боку, – це завантаження плагіна, його активація та три клацання у напрямку конфігурації, і ваша робота виконана. Крім цього, ви можете без проблем використовувати Share + на динамічних та статичних веб-сторінках, оскільки це однобічно (не вимагає запуску сервера).

Плагін оснащений візуально привабливою (або досить красивою) панеллю адміністрування та п’ятьма захоплюючими темами, які змінять досвід спільного використання соціальних мереж для ваших користувачів. Нарешті, плагін підтримує декілька сайтів соціальних мереж і дає вам можливість відстежувати активність спільного використання соціальних мереж за допомогою Google Analytics.

19. Соціальна війна (безкоштовно)

Оптимальний безкоштовний соціальний плагін для соціального війна

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Social Warfare – це більше, ніж просто плагін соціального обміну – це ціле соціальне рішення. Плагін включає в себе кнопки спільного використання соціальних мереж для найпопулярніших соціальних мереж (Twitter, Facebook, Pinterest тощо), параметри розташування соціальних кнопок (над або під вмістом, або в ручному, або вручну), натисніть, щоб твітувати функціональність та прості у використанні шорт-коди (плюс спеціальні гачки). Якщо ви хочете отримати більше функцій, замовте Social Warfare Pro для ще більшої інтеграції соціальних мереж, зображення Закріпити кнопки наведення курсора, налаштування стилю та тексту, спеціальні дизайни, мінімум соціального підтвердження, короткі посилання та багато іншого.

20. Соціальні фани

SocialFans - плагін соціального лічильника, чутливий до WP

Інформація та DownloadView Демо

Social Fans – це повністю чуйний плагін WordPress для соціальних лічильників, що відповідає чудовим лічильникам. Цей плагін дозволяє легко додавати соціальні посилання на ваш сайт WordPress, де також відображаються ваші шанувальники, послідовники та підписники на понад 20 популярних веб-сайтах соціальних медіа. Цей плагін для соціальних мереж Retina, побудований на Bootstrap 3, вкрай чудово і дозволяє відображати кількість шанувальників / підписників / послідовників у вашому соціальному акаунті. Він постачається з великою кількістю функцій, включаючи численні соціальні мережі, анімовані переходи, файли, готові до перекладу, та можливість створювати спеціальні скіни.

Соціальні медіа – один з найпотужніших інструментів маркетингу, доступний блогерам. Створивши базу підписників, ви можете збільшити трафік та конверсії, а також створити свій бренд. Один з найпростіших способів завоювати нових підписників – це додавання соціальних посилань на ваш веб-сайт для легкого сподобання, перегляду та підписки. Але будьмо чесними – користувачі не хочуть «любити» все, що вже не популярне. Тут входять соціальні шанувальники. Цей плагін не тільки включає в себе дивовижну соціальну програму, яку потрібно один раз включити у ваші райони, а також є варіанти відображення лічильників для кожної вашої мережі. Таким чином ви можете показати новим читачам скільки людей любить ваш сайт – що просто може переконати їх наслідувати і подобатися вам. Існує навіть спеціальний лічильник, щоб показати вашим шанувальникам всіх мереж, щоб ще більше вразити нових відвідувачів.

Ще одна чудова особливість цього плагіна – це параметри налаштування. Фанати соціальних мереж чуйні та готові до сітківки, тож вам не доведеться турбуватися про те, як це виглядатиме на планшетах та телефонах (це навіть дотик). Плюс всі анімації також чуйні – тому анімація масштабування, зменшення масштабу та накладення виглядає чудово незалежно від того, яким пристроєм користуються ваші читачі. У плагіні також є 4 попередньо вбудовані шкури (темні, світлі, барвисті та прозорі), але ви можете створити будь-яку кольорову гаму, яку хочете, використовуючи включені параметри кольорів. Завдяки цим параметрам та іншому легко зробити так, щоб соціальні вентилятори відповідали зовнішньому вигляду решти веб-сайту. Це чудовий плагін, який, безумовно, може допомогти вам отримати більше підписників у різних соціальних мережах, тому переконайтесь, що перевірити це вже сьогодні!

На додаток до цього, розробники надають швидкі відповіді на запити підтримки (вони намагаються відповісти протягом 24 годин). Це досить розумно: зробити швидку відповідь на “чуйний” плагін соціальних мереж (так – каламбур призначений).

121. Відроджуй стару посаду

Відновити старий плагін WordPress

Інформація та завантаження

Revive Old Post – корисний соціальний плагін, оскільки він може допомогти вам бути активнішими у соціальних мережах, а також підтримувати вміст релевантним. За допомогою цього плагіна ви можете автоматично ділитися своїм вмістом у Twitter, Facebook, LinkedIn, Xing та Tumblr. Просто налаштуйте параметри спільного доступу (публікації, сторінки, типи публікацій), додайте хештеги або своє ім’я @ @, а потім відстежте свої кліки завдяки інтеграції в Google Analytics.

22. MashShare

Кнопки загального користування в соціальних мережах MashShare

“Екосистема соціальних медіа” MashShare – це безкоштовний плагін для соціального обміну, який ви можете використовувати, щоб полегшити своїм читачам обмін вашим вмістом. А для тих, хто з вас в ЄС, цей плагін також сумісний з DSGVO, тому вам не про що турбуватися. Функції плагінів включають інтеграцію з основними соціальними мережами, кнопки спільного використання, спливаюче вікно спільного доступу, липку панель спільного доступу, віджет більшості спільних публікацій, коротку інтеграцію URL-адрес, підтримку AMP, інтеграцію аналітики Google та ін.

23. Кнопки спільного використання медіа (безкоштовно)

Плагін для доступу до соціальних медіа

Плагін Social Media Share Buttons – справді приємний і простий плагін. Використовуйте всі включені соціальні кнопки (Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, WhatsApp та Електронна пошта) або просто активуйте потрібні, разом із відповідними значками, тегом nofollow, а у випадку Twitter – ваше відображуване ім’я. Плюс є варіанти відображення ваших кнопок до / після вмісту або плаваючих вправо / вліво.

24. Feed Them Social (безкоштовно)

Подайте їх Соціальні канали Безкоштовний плагін WordPress

Додайте просту соціальну стрічку до будь-якої публікації чи сторінки, використовуючи безкоштовний плагін Them Social. Просто встановіть плагін, а потім додайте соціальні канали, які ви хочете відобразити. Цей плагін працює з Facebook, Twitter та Instagram та створює спеціальний короткий код для кожного створеного вами каналу, тому все, що вам потрібно зробити, – скопіювати та вставити, щоб вставити у свій вміст.

25. Social Share & Locker Pro

Модуль WordPress Social Share & Locker Pro

Інформація та завантаження

Просувайте свій вміст краще за допомогою плагіна Social Share & Locker Pro. Плагін постачається з 44 кнопок спільного використання на більш ніж 100+ мережах, що підтримуються, тому тут варіантів не бракує! Найкраще, що плагін поєднує соціальну частку та блокування вмісту. Таким чином, ви можете вимагати спільного використання найкращого вмісту так само легко, як і ви можете додавати свої соціальні посилання на бічну панель.

26. Поділитися кнопками від AddThis (безкоштовно)

AddThis Social Plugin

AddThis – одне з найкращих рішень для кнопок соціальних ресурсів, і додати їх до WordPress тепер дуже просто завдяки безкоштовному додатку кнопок AddThis Share. Просто встановіть плагін, а потім скористайтеся параметрами, щоб розпочати створення кнопок спільного доступу. Виберіть макет (бічну панель, вбудований чи спеціальний HTML), додайте лічильник спільного доступу, виберіть соціальні мережі, встановіть параметри стилю та скористайтеся розширеними налаштуваннями (для порогу кількості долі, наступного повідомлення тощо) перед публікацією кнопок спільного доступу. Ви також можете використовувати шорт-код, щоб додати свої кнопки до будь-якого вмісту вручну.

27. NextScripts: Автоматичні плакати безкоштовно & Pro в соціальних мережах

NextScripts: Авто-плакат у соціальних мережах

SNAP (Автомобільний плакат у соціальних мережах) NextScripts – це безкоштовний плагін, за допомогою якого ви можете автоматично публікувати та ділитися своїми публікаціями в соціальних мережах. Підключіться до свого акаунта Twitter, профілю Facebook, сторінки Google+ та понад 30+ інших соціальних мереж, які підтримуються. Потім використовуйте функції плагіна для налаштування хештегів, скорочення URL-адрес, зображень тощо.

28. Соціальний лічильник Arqam

Плагін соціального лічильника для WordPress - Arqam

Інформація та DownloadView Демо

Arqam – це чудовий плагін WordPress, який реагує на сітківку, додає соціальні посилання на будь-який веб-сайт WordPress. Цей плагін швидкий і простий у використанні – просто встановіть і отримайте зламування! Після встановлення та активації Arqam додається до меню панелі інструментів. Звідси ви можете додати всі свої профілі соціальних медіа, а також налаштувати лічильники, щоб сказати “Послідовники”, “Маленькі монстри”, “Вболівальники” або щось інше, що ви вибрали.

Звідси ви також можете встановити час кешу. Це означає, що плагін оновлює лише ваші лічильники відповідно до вибраного вами графіка. Розміщуючи кешування, плагін буде рідше викликати API, що може пришвидшити ваш веб-сайт. І якщо API не працює, Arqam зберігає попередні значення, тому ви ніколи не залишитеся з порожнім лічильником.

Однією з найкращих особливостей є функція перетягування. Щоб змінити впорядкованість своїх соціальних лічильників, просто перетягніть блоки в розділ сортування Arqam. Таким чином, ви можете поставити перші ваші найважливіші посилання в соціальних мережах. Щоб дізнатися більше про плагін, перегляньте список функцій нижче.

29. ShareBang

Кнопки соціальної власності ShareBang Ultimate

Інформація та DownloadView Демо

ShareBang – це повний пакет кнопок соціальних ресурсів для WordPress. Це спричиняє серйозну поведінку відвідувачів при перегляді веб-сайтів, з 21 позицією кнопок спільного доступу (місцеположеннями) та виділеними 3 позиціями для мобільних пристроїв, спеціально оптимізованими та двома кнопками соціальних мереж WooCommerce, що дозволить збільшити акції та залучити трафік та збільшити ваші продажі.

ShareBang управляється його революційною панеллю кінцевих варіантів. Це дає вам можливість налаштувати все за допомогою готових тематичних кнопок +35 з готовими темами кнопок, що дає вам унікальний спосіб створення теми / стилю кнопок.

Підтримка ShareBang +42 соціальної мережі, включаючи основні соціальні мережі та мобільні додатки в даний час з великим використанням, як WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Skype, line, Viber та багато іншого.

ShareBang вперше робиться для початківців користувачів – всього три кроки, і за 15 секунд ви готові йти. Він має налаштування за замовчуванням для кожної позиції, тому вам не потрібно переходити до кожної та витрачати багато часу на її налаштування. Ви зосередьтесь на вмісті, а ShareBang дозволить зробити все для вас! Плагін також включає вбудовану аналітику, за якою ви можете відстежувати кожну публікацію / сторінку / кнопку спільного доступу та порівнювати, щоб ви могли добре дібрати.

Також включена функція тестування A / B, тож ви можете протестувати між різними профілями, щоб знати, яка найкраща настройка для вашого веб-сайту. Створіть свій список пошти за допомогою MailChimp з функцією after share, яка може обробляти будь-який короткий код! Ви також можете заохотити відвідувачів ділитися вашими сторінками, використовуючи функцію соціальних шаф, щоб отримати більше акцій (це дуже підходить для купонів зі знижкою).

30. Фотожурнал Instagram

Фотожурнал Instagram

Інформація та DownloadView Демо

Фотожурнал Instagram – це потужний і гнучкий плагін WordPress, який дозволяє відображати свої публікації в Instagram як фотожурнал для ваших читачів. Існує багато приголомшливих макетів, які ви можете вибрати за допомогою плагіна Instagram Photo Journal! Додайте свої фотографії як класичну сітку для фотографій, респектабельну карусель із зображеннями або інтригуючий повзунок нескінченності. Плагін також включає в себе параметри, щоб ви могли обмежити кількість завантажених фотографій, вказати хештег або місце розташування, з якого можна витягнути, та інше.

Плагін навіть поставляється з темою журналу Instagram, щоб зробити ваше життя ще простішим. Це чудово, якщо ви не хочете жодних інших функцій на своєму сайті, просто встановіть додану тему разом із плагіном, додайте свій ідентифікатор користувача Instagram і ви готові запустити свій сайт!

31. EmbedSocial

EmbedSocial - платформа для інструментів соціальних медіа

EmbedSocial плагін – плагін WordPress для відображення альбомів соціальних медіа на веб-сайті. Це професійна платформа, яка пропонує функції для індивідуальних та ділових веб-розробників, які хочуть використовувати повністю підтримуваний інструмент і готові заплатити за нього невелику ціну.

EmbedSocial розміщено на більш ніж 215 000+ веб-сторінках, і в основному використовується для демонстрації фотогалерей та фотоальбомів подій з Facebook, Twitter та Instagram.

Платформа призначена для користувачів, щоб імпортувати, керувати та зберігати фотоальбоми для тривалого використання. Крім того, користувачі можуть налаштувати макет альбому, встановити кількість фотографій на альбом, вибрати, які альбоми включати до галереї, демонструвати фотографії в соціальних мережах у слайд-шоу та подібне.

Платформа постійно оновлюється новими функціями, тому веб-розробникам відкрито пропонують запропонувати варіанти, які полегшать їхнє життя. Для всіх нових користувачів, які хочуть спробувати платформу, доступна 14-денна безкоштовна пробна версія, яка включає всі PRO функції платформи. Щасливе вбудовування!

32. Мікроблог Плакат

Мікроблог-плакат - автоматична публікація в соціальних медіа

Плагін для соціальних медіа Microblog Poster для WordPress допомагає автоматично публікувати свій вміст у різних соціальних мережах. Плагін підтримує кілька облікових записів на сайті соціальних мереж, тобто ви можете переходити на кілька облікових записів у одній соціальній мережі. Крім цього, ви можете відформатувати повідомлення про оновлення, щоб створити різні версії для ваших різних платформ соціальних мереж. Плагін простий у налаштуванні, використанні та підтримці коротких кодів.

33. Віджет Social Candy (безкоштовно) Jetpack – Social Module (Безкоштовно)

Плагін Jetpack WordPress

Останній плагін у нашому списку – це також один з найбільш використовуваних безкоштовних плагінів – Jetpack. Вбудований стиль, окрім кухонної мийки, створений WordPress. Це додає функції WordPress для галерей, CDN, аналітики та, звичайно, соціальних. Jetpack Social Особливості зокрема включають прості кнопки спільного доступу (через JetPack Sharing, з підтримкою 11 основних соціальних мереж, а також електронною поштою другові), віджет іконок соціальних медіа, оприлюднення соціального обміну (за допомогою якого ви можете автоматично ділитися новим вмістом у всіх своїх соціальних мережах медіа-акаунти), Facebook-кодекс або віджет сторінок, часовий шкала Twitter та інше, що ставить його на вершину найкращого кола плагінів соціальних медіа.


Підбивання найкращих плагінів соціальних медіа для WordPress

Сподіваємось, вам сподобався перелік і, можливо, ви вирішили спробувати один із найкращих плагінів соціальних медіа для вашого сайту WordPress. Який плагін (або плагіни) для соціальних медіа ви використовуєте на своєму сайті WordPress? Я залишив у своєму дописі плагін чи два, які, на вашу думку, повинні з’явитися у цій публікації? Дайте мені знати ваші думки про те, які насправді є найкращими плагінами соціальних медіа для WordPress у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map