30+ найкращі медичні теми WordPress для лікарів

Найкращі медичні теми WordPress для лікарів та лікарень

Медична професія – конкурентна сфера. Незалежно від того, що ви загальний лікар, який шукає нових пацієнтів, дитячий центр, організація охорони здоров’я, місцева поліклініка або мережа медичних кабінетів, вам потрібен чудовий веб-сайт. Медичні веб-сайти повинні бути професійними, зручними для читання і включати підтримку галерей зображень, повзунків і, звичайно, контактну форму. Сьогодні ми поділимося найкращими медичними темами WordPress з усього Інтернету, щоб допомогти вам створити сучасний та професійний веб-сайт, який потребує ваш медичний бізнес..


Ця публікація – дивовижна колекція найкращих тем WordPress, що підходять для лікарів та медичних працівників у цілому. Ви шукаєте чудову тему WordPress для свого веб-сайту охорони здоров’я? Ви розробник WordPress, який прагне надивитись своїм клієнтам на охороні здоров’я чудовим дизайном та функціоналом, який є синонімом тем WordPress? Добре сідайте і насолоджуйтесь нашим списком, і, будь ласка, поділіться своїми думками у розділі коментарів наприкінці!

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Медін – Тема WordPress медичного центру

Медін - Тема медичного центру WordPress

Тема Medin – це чудовий спосіб створити свій медичний сайт. Незалежно від того, чи ваш офіс орієнтований на пластичну хірургію, лазерну терапію, дерматологію, стоматологію, кріотерапію, педіатрію або будь-яку іншу спеціальність, Medin має великі варіанти для дизайну вашого сайту. Тема чутлива і сітківка готова, тому вона чудово виглядає на будь-якому пристрої, а вбудовані макети тем (клініка, хірургія та стоматолог) роблять початок легким.

Ви також можете використовувати включений конструктор сторінок WPBakery, щоб створити свої власні макети. Просто додайте елементи сторінки, потім перетягніть їх на свої місця. Є до / після відгуків, два варіанти галереї, вбудована форма бронювання зустрічей, липке меню, користувацькі сторінки та інше. Плюс Medin підтримує RTL і сумісний з Polylang, тому ви можете створити свій медичний сайт будь-якою мовою, яка вам може знадобитися.

2. MedicalPRESS

HealthPress Health & Medical WordPress Тема

Як рухається ваш маркетинг охорони здоров’я? Якщо ви не можете сказати, що це чудово, можливо, ваша тема WordPress – корінь ваших негараздів. Щоб збільшити кількість потенційних клієнтів на вашому медичному веб-сайті, вам потрібна цілеспрямована тема WordPress, наприклад красивий MedicalPress. Побудований у Twitter Bootstrap, з чотирма видами форм зустрічі, двома типами повзунків та широким переліком варіантів тем та інших функцій, MedicalPress – це чудова тема для лікарів, стоматологів, медичних клінік, лікарень та хірургів. Особливості включають чуйний дизайн, підтримку на декількох мовах (WPML плагін), SEO-дружнє, шрифти Google, включену дочірню тему та повну документацію.

3. Всього

Загальна багатоцільова тема WordPress з медичної сторінки

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Маючи багато чудових функцій, Total – це дійсно єдина тема, що вам потрібна! Хоча ця тема не була розроблена спеціально для медичних сайтів, усі чудові функції та гнучкі варіанти дозволяють легко налаштувати під ваші потреби. Ознайомтеся з прикладом 29 (див. Вище) на домашній сторінці, щоб побачити, як ця тема може бути ідеальною для вашого медичного веб-сайту. Тема була розроблена саме тут на WPExplorer і може похвалитися такими можливостями серед інших: необмежена розкладка, простий у використанні конструктор сторінок перетягування та перетягування, швидке налаштування (завдяки зразкам даних), готовий WooCommerce, спеціальні параметри шрифту, необмежені параметри кольорів, створений елітним автором, дивовижна підтримка, побудована з любов’ю :), часті та автоматичні оновлення та багато, багато іншого!

Це моя улюблена тема, і я використовував 100+ протягом багатьох років. Це багата функціональність і підтримка чудова. Крім того, розробник працює над покращенням теми регулярними оновленнями. – Майку

Total – це чудова тема WordPress для лікарів та будь-якого іншого фахівця в галузі охорони здоров’я (або будь-кого іншого з цього питання).

4. Лікар

Медицина здоров'я та медична тема WordPress

Можливо, ви не лікар, а маркетолог, орієнтований на лікарів. Чи хотіли б ви створити чудовий веб-сайт з маркетингу охорони здоров’я, такий як Medical Website Academy? Якщо ви голосно сказали, що так, тема MediCenter WordPress пройде довгий шлях у досягненні своєї мети. Це ще не кінець. Ця тема все ще підходить для лікарів та інших суміжних медичних галузей.

MediCenter включає два макети – коробку або повну ширину. Таким чином ви можете налаштувати макет теми відповідно до вашого бізнесу чи благодійної діяльності. Плюс обидві версії чуйні, тому веб-сайт виглядає чудово на всіх пристроях. Налаштування на цьому не зупиняються. Ви можете вибрати з 6 кольорових схем, що входять у комплект, або створити цілком власну. Це означає необмежене поєднання кольорів! Також є понад 20+ макетів сторінок, 200+ піктограм та 80+ шрифтів на вибір, щоб ви могли по-справжньому зробити цю тему власноруч.

5. Диктат

Диктат здоров'я та медичної теми WordPress

Ця тема WordPress 6-в-1 має чіткий та сучасний вигляд, придатний для роботи лікарів. У той же час ви можете використовувати тему для інших проектів, пов’язаних з красою, таких як мода, спа чи салон. Тема популярна за такими функціями: чуйний дизайн, багатоцільова тема, інтеграція Visual Composer, сумісність плагінів Layer Slider, багатомовна підтримка WordPress, підтримка WooCommerce, можливості короткого коду, розширені параметри тем, SEO-готова версія, розширена панель адміністратора, розділи паралакса, Підтримка піктограм Google Fonts, Font Awesome тощо. Диктат також включає підтримку та безкоштовні оновлення.

6. SoulMedic

+ Soul Medic Health & Medical WordPress Тема

Завдяки плоскому та мінімалістичному дизайну, SoulMedic є популярною темою WordPress для лікарів та веб-сайтів, пов’язаних зі здоров’ям. Тема оснащена такими функціями: SEO готовий, сумісний WPML / переклад, безкоштовний плагін календаря подій, віджет MailChimp Newsletter, підтримка WooCommerce, програма налаштування тем, мега меню, повністю чуйний дизайн, повзунки шару та революції, 20 попередньо визначених скінів, функція короткого коду, шість типів сторінок шаблонів, п’ять типів користувацьких віджетів, HTML5 + CSS3, веб-шрифти Google, повна документація та багато іншого.

7. Пейон

Paeon Health & Medical WordPress Тема

Ви зациклювалися на своєму медичному або медичному проекті? Ви шукаєте медичну тему WordPress, щоб підняти маркетинг медичних послуг на новий рівень? Paeon – це ваш вихід. Paeon легко налаштувати те, що відрізняється його мінімалістичним та унікальним дизайном та широким переліком варіантів тем. За невелику ціну ви отримаєте приголомшливу тему WordPress, що розривається по швах з такими функціями, як чуйні макети, веб-шрифти Google, підбір кольорів з необмеженою кольоровою гамою, чуйний повзунок, управління персоналом та службами, розширені параметри теми, фонове зображення заголовка, звичай віджети, документація та підтримка.

8. Ми дбаємо

Ми дбаємо про здоров'я та медичну тему WordPress

We Care – тема WordPress на повну ширину, але чуйна, яка підходить для всіх медичних працівників. На цільовій сторінці ви знайдете дивовижний слайдер із графікою HD. Крім цього, ви помітите робочу форму зустрічі, яка допоможе вам потрапити на землю. До інших функцій відносяться широкі та коробкові макети, необмежений портфель, необмежений повзунок, підтримка, візуальний генератор коротких кодів, розширені параметри адміністратора, підтримка IE8, веб-шрифти Google, піктограми Awesome Font та контактна форма AJAX. Вам справді не потрібно ламати банк, щоб створити дивовижний сайт, якщо ви спробуєте We Care.

9. Панацея

Panacea Health & Medical WordPress Тема

Якщо ви шукаєте елегантну та сучасну тему для свого веб-сайту охорони здоров’я, не шукайте більше; Панацея вас накрила. Ця тема паралаксу допоможе вам доставити своє маркетингове повідомлення про охорону здоров’я, не порушуючи поту. Panacea має безліч функцій, включаючи чуйний дизайн HTML5 + CSS3, демонстраційний вміст, підтримку зображень сітківки, інтеграцію контактної форми 7, шрифти Google, значки шрифтів Awesome, необмежені кольори, спеціальні типи публікацій, автоматичні оновлення, Bootstrap 3.0 та ін..

10. Здоров’я Максі

Тема Максі Здоров'я WordPress

Maxi Health – чуйна медична премія WordPress, яка ідеально підходить для лікарів, лікарів, лікарів-стоматологів та інших працівників галузі охорони здоров’я. Завдяки легким варіантам тематики, Maxi Health – прекрасний вибір для швидкого створення веб-сайту.

Тема має два варіанти побудови сторінок. Перший – це власний генератор коротких кодів, який можна використовувати для створення основних макетів сторінок і є ідеальним, якщо ви хочете використовувати вбудовані макети та стилі сторінок, що входять до теми. Вашим іншим варіантом є використання доданого модуля для створення сторінки Visual Composer. Незалежно від обраної вами опції створення сторінки (або навіть якщо ви використовуєте тему та зразки сторінок), на адміністраторській панелі та в реальному користувальницькому програмі WordPress є безліч інших простих варіантів для зміни кольорів, шрифтів, заголовків, бічних панелей тощо. Інші функції теми включають в себе липкий варіант меню, користувацьку панель адміністрування тем, підтримку значків FontAwesome, користувацькі шрифти Google та ін..

11. Медикамент

Тема медичного здоров'я та медичної WordPress

Тема Medicure WordPress, автором якої є CMSMasters, є ідеальним рішенням для веб-сайтів у галузі охорони здоров’я та медицини. Вони (CMSMasters) отримали цей шедевр прямо з погляду на функціональність. З чудовими повзунками, кількома сферами віджетів, дивовижними кольорами, функціями управління сервісом, блогом, відгуками та ін., Medicure є втіленням розробки теми WordPress. Тема містить багато інших можливостей, щоб ви могли отримати Медика, що наполегливо працює у вашому бізнесі.

12. Medica PRO

Тема Medica PRO Health & Medical WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Ця відповідна назва WordPress тема була створена ThemeIsle для медичних профі. Medica PRO – це професійно розроблений (це означає, що він надає вашому веб-сайту, що займається корпоративним зазом). Тема WordPress найвідоміша за такими функціями, що реагує на дизайн HTML5 + CSS3, дружній SEO, сумісність між веб-переглядачами, корисна панель параметрів тем, необмежені параметри кольорів, функція короткого коду, переклад готовий, чудова підтримка, готовий віджет підніжжя та бічної панелі тощо.

13. Healthflex

Healthflex WordPress Тема

Healthflex – це преміальна тема WordPress, розроблена для потреб медичних працівників та працівників галузі охорони здоров’я, таких як лікарі, лікарні, медичні клініки, лікарі, оздоровчі центри, електронні магазини для здоров’я та ін. Завдяки демонстраційному програму в один клік та широкому діапазону демонстрацій демонстрація налаштування вашого веб-сайту – це непростий і простий процес. Ви можете точно налаштувати та налаштувати майже кожен аспект теми без будь-яких знань кодування.

Ця тема, готова до WooCommerce, постачається в комплекті з потужним конструктором перетягування та перемикання сторінок Visual Composer, повзунком Revolution та рамкою параметрів Redux. Ці інтуїтивно зрозумілі інструменти дають вам повний контроль над версією сторінок та їх відповідними частинами, а також зовнішнім виглядом усіх доступних елементів, шорт-кодів та віджетів.

Ви можете легко створити форми бронювання зустрічей, додати плани ціноутворення, інтегрувати форми підписки на MailChimp, приправити веб-сайт розділами Parallax та анімованими елементами, додати Карти Google та багато іншого. За допомогою спеціальних кольорових наборів, сотень веб-шрифтів Google та піктограм FontAwesome, можливості додавати користувацькі CSS та JavaScript та переосмислювати параметри теми на сторінці, немає обмежень у створенні Healthflex.

14. HealthPRESS

HealthPress Health & Medical WordPress Тема

Підходить для лікарів, стоматологів, лікарень, медичних клінік, хірургів та інших медичних або медичних сайтів HealthPress – ще одна чудова тема, яку слід розглянути. Налаштування настроювального сервісу в реальному часі робить дизайн вашого сайту легким вітром. HealthPress, розроблений InspiryThemes, має прості та широкі параметри теми, додатковий повзунок Revolution, адаптивний дизайн, SEO-готові, сумісний з WPML / перекладом, можливість короткого коду тощо.

15. MedicalPlus

Медичний плюс - чуйна медична та медична тема

Medical Plus – це проста акцентована тема WordPress, яка проста на очах. Тема відрізняється компактним і мінімалістичним дизайном. Але не дозволяйте спрощеному дизайну відкинути вас, Medical Plus – це практично будь-яке практичне значення завдяки безлічі функцій, таких як опції SEO, вибір живого кольору, конструктор сторінок, багатофункціональна панель адміністрування, шість макетів колонтитулів, переклад готовий, фон, логотип та завантажувач шрифтів, таблиця цін, функціональність короткого коду та багато іншого!

16. МЕДИКО

Тема Medico Health & Medical WordPress

Якщо вам подобається рамка Foundation 4, чуйний дизайн та безліч шорткодів, ви чудово проведете час із приголомшливою темою Medico. Medico є автором PremiumLayers та має безліч чудових функцій, таких як користувацький віджет, повністю функціональна форма зустрічі, розширені параметри адміністратора, необмежені портфелі, візуальний генератор коротких кодів, підтримка тем, чуйний макет, підтримка аудіо / відео HTML5, необмежена кількість кольорів, Google Web Шрифти, значки Font Awesome, і він повністю сумісний з WooCommerce 2.0.x.

17. МЕДИКОМ

Тема «Healthom & Health & WordPress»

Якщо ви хочете створити надзвичайну присутність в Інтернеті для свого медичного бізнесу, вам потрібно розумно витратити свої долари. Вам потрібна тема, яка піклується про ваших клієнтів, а також про ваш банківський баланс. Щоб досягти цього, вам потрібно вдатися до чудових темних технологій та чудового дизайну. Медиком пропонує вам обох, і один погляд на тему переконає вас, що саме ви шукаєте, якщо вам потрібні повзунки на повній сторінці та багато місця на пробілі. Ця повністю чуйна тема надає чудові функції, включаючи Bootstrap 3.0, розробник візуальних композиторів, піктограми Awesome Font, мега меню та три різних макетів блогу серед інших.

18. Центр здоров’я

Тематичний центр охорони здоров’я та медична тема WordPress

Ця повністю чуйна тема WordPress пропонує вам чотири типи макетів, що дозволяють вам змінити вигляд вашого веб-сайту одним натисканням кнопки. Ви можете обрати: Головна + Форма зустрічі, Головна + Спеціальні сервісні скриньки, Домашня сторінка Паралакса або Домашня сторінка + Меню однієї сторінки. Як бачите, ви добре охоплені, наскільки це стосується естетики. А як щодо функціональності? Ось деякі особливості, які варто згадати: не потрібні навички програмування, панель параметрів адміністрування, відеоуроки та посібник із налаштування, конструктор сторінок перетягування, популярний повзунок Revolution, безкоштовні оновлення та підтримка протягом життя, WooCommerce тощо.

19. Healthcentre

Healthcentre WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Healthcentre – це преміальна тема охорони здоров’я та медичного WordPress, створена спеціально для медичних працівників. Ця чуйна тема ідеально підходить для лікарень, клінік, медичних компаній, лікарів, медичних блогів тощо. Прості у використанні кольорові схеми, попередньо встановлені параметри фону, шаблони сторінок, спеціальні параметри типографії та вбудовані послуги та типи публікацій проектів роблять цю тему приголомшливим вибором для будь-якого медіа-сайту.

20. Лікарі про

Лікарі Pro - Медична тема WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Лікарі – це прекрасна тема WordpRess, на яку ми повністю реагуємо, оптимізуємо SEO та має багато варіантів налаштування. Цілком правильно створити веб-сайт для медичного центру, професійний веб-сайт для лікаря чи стоматолога, рекламний сайт центрів здоров’я та краси, веб-сайт швидкої допомоги та швидкої медичної допомоги тощо. Тема також готова до RTL, включає підтримку сотень шрифтів Google, значки Font Awesome, необмежені кольори та параметри налаштування теми..

21. Життєве здоров’я

Тема життєвого здоров’я та медіа-WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Створення веб-сайту для охорони здоров’я чи медичного сайту не повинно бути складним. Натомість використання такої теми, як Vital, робить це дуже просто. Ця тема була створена для лікарів, стоматологів, терапевтів та інших медичних працівників. Ця тема поєднує підтримку таких типів публікацій, як відгуки, персонал та послуги з великою кількістю варіантів налаштування за допомогою програми налаштування теми WordPress, щоб спростити створення вашого ідеального медичного сайту. Vital також сумісний із формами WooCommerce та Gravity Forms.

22. Догляд

Procare - Тема медичної WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Procare для WordPress – приголомшлива тема для медіа-сайтів. Ця чуйна та зручна для SEO тема включає в себе функцію, необхідну для додання послуг пацієнтів, створення профілів лікарів та персоналу тощо. ProCare включає варіанти теми для 600+ шрифтів Google, а також контактну форму Ajax, піктограми готових для сітківки 300+, спеціальні кольори та багато іншого.

23. Медікіт

Medikit - Health & Medical WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Тема MediKit WordPress використовує принципи Google Material Design для різних медичних елементів теми. Чистий і зручний для веб-переглядачів дизайн MediKit ідеально підходить для всіх видів веб-сайтів для медичних, медичних, медичних, терапевтів, лікарень та інших подібних веб-сайтів. Тема готова до перекладу, включає в себе кілька стилів макета блогу, 3 шаблони сторінок лікаря / персоналу, 3 варіанти послуг, тони варіантів типографіки, 3 стилі меню, необмежені кольори та багато іншого.

24. LT Medical

LT Медична сторінка WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

LT Medical – це елегантна та чуйна медична тема WordPress на одній сторінці. Розробники включають вбудовані варіанти необмежених кольорів, прості у використанні шорт-коди, чуйний макет тощо.

25. DW PharmaStore

DW PharmaStore - Тема електронної комерції WP

Інформація та DownloadView Демо

Якщо у вас є аптека, магазин з вітамінами або медична компанія, то DW PharmaStore – це ідеальна тема WordPress для вас. Ця прекрасна тема включає повну підтримку та стилізацію для популярного плагіна WooCommerce. Це дозволяє вам легко демонструвати свої продукти в Інтернеті. Тема також включає вбудовані параметри для користувальницького макета, код аналітики, спеціальні кольори, сторінки та ін. DW PharmaStore навіть включає в себе розробник сторінки, а також шаблони сторінок.

26. Пульс

Пульсофізіотерапія Медична Тема WP

Інформація та DownloadView Демо

Pulse – це нішева тема WordPress, призначена для медичної галузі фізіотерапії. Тема включає особливості, характерні для фізичних терапевтів, практикуючих спортивну медицину, реабілітаційні центри, акупунктуру та інші терапевтичні практики. Розроблено для включення функцій для спеціальних таблиць ціноутворення, галерей, офісних місць, кар’єри тощо.

27. MyMedic

Тема MyMedic WordPress

MyMedic – це прекрасна медична тема WordPress, яка є одночасно мобільною та зручною для користувачів. Тема містить налаштування для додавання соціальних посилань, профілів лікаря та персоналу, різних сторінок відділення, спеціальної форми бронювання зустрічей, фотогалерей, повного блогу та іншого. MyMedic коштує лише 39 доларів за одну тему, але лише на 10 доларів більше ви можете отримати Усі теми “Пакет” від теми ThemeJunkie всього за $ 49 (що є приголомшливою угодою!).

28. iMedical

Тема iMedical WordPress

iMedical – це сучасна медична тема WordPress, призначена для лікарів, лікарів загальної практики, ветеринарів, медичних центрів, загальної практики, медичних працівників, курортів тощо. Тематичні характеристики включають чудовий чуйний макет, 2 мега-типи меню, простий у використанні конструктор сторінок, плагін розкладу розкладу, 5 спеціальних типів публікацій (для лікарів, відділень, служб, відгуки та слайдер), спеціальні віджети, варіанти оптимізації SEO та більше.

29. Медик

Тема медичного WordPress

Як універсальний медичний інструмент для створення веб-сайтів, Medicalist має 9+ повністю мебльованих домашніх макетів, заснованих на нішах, які надалі підлаштовуються під будь-яку крайність і з неймовірною легкістю. Макет кожної сторінки настільки чистий і пристойний, що ви не можете не любити її. Ви можете впевнено використовувати його для веб-сайтів для лікарів, лікарень, клінік, стоматологів, лабораторій, гематологічних служб, догляду за очима, випадіння волосся, аптечних магазинів тощо.

Тема Medicalist all-in-one medical WordPress має вдосконалену систему управління призначеннями. Це дає можливість лікарям та постачальникам медичних послуг створити стільки часових інтервалів, скільки вони хочуть, для їх доступності. Вони також можуть згадати час, який вони приділять кожному пацієнту.

Крім того, система здачі крові медика є надзвичайно розвиненою та складною. Форма здавання крові відкривається як спливаюче вікно та запитує необхідну інформацію від особи, яка здає. Із цілковитою системою управління покупками, інтегрованою в тему, ви навіть можете використовувати її для інтернет-медичного магазину. Або отримувати онлайн-платежі за медичні послуги, обладнання та предмети.

Інші розширені функції теми включають такі функціональні можливості, як “Попросити пацієнта”, отримати безкоштовну консультацію (форму), “Реальні історії”, “Факти досягнення” та сторінки для служб, страхування, відділень, команди та подій тощо.

30. Медична клініка

Медична клініка - Тема WordPress охорони здоров'я та лікаря

Медична клініка – прекрасний варіант для медичних кабінетів будь-якого виду. Незалежно від того, ви лікар, терапевт, стоматолог чи навіть агентство медичного страхування, ця тема рясніє функціями, які ви точно любите. Багато вбудованих стилів для вашого блогу, портфоліо та послуг дозволяють швидко та легко налаштувати ваш сайт. Крім того, тема включає підтримку та стилізацію для WooCommerce, щоб ви могли продавати власну продукцію! Інші особливості теми включають шаблони вмісту, спеціальні шорт-коди, кольорові та шрифтові інструменти, мега меню, повзунки та інше.

31. Medicare

Medicare - лікар, медичні та медичні теми

Створіть власний дизайн сайту та макети сторінок із темою Medicare WordPress. Ця тема охорони здоров’я та медичних питань включає такі особливості, як вітрина до та після неї, бронювання зустрічей, години роботи / розклад, спеціальні медичні іконки, калькулятор кошторису та повна підтримка WooCommerce. Крім того, є прості параметри налаштування, такі як Bold page builder, живий WordPress customizer і безліч шрифтів Google.

До вас…

З цим списком у вас немає жодного виправдання створити веб-сайт на нижчу середню тему. Виберіть той, який відповідає вашим потребам, але якщо у вас важкий вибір, я хотів би (знову) рекомендувати Total – чуйну багатоцільову тему WordPress. Чи знаєте ви якісь інші чудові теми WordPress для лікарів? Повідомте нас у коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map