30+ Мінімальні теми WordPress 2020

mДля дизайнерів ключовим елементом вашого арсеналу має стати ваше портфоліо. У вашому портфоліо прикладаються приклади ваших останніх та найкращих робіт, це чудовий спосіб справити враження та переконати нову клієнтуру. Залежно від типу дизайнера чи художника, ви, можливо, не маєте необхідних навичок веб-розробки для створення власного онлайн-портфоліо (або, можливо, у вас просто немає часу). Ну не бійтеся, ми зібрали кілька найкращих тем з мінімальної кількості WordPress, ідеальних для будь-якого дизайнерського веб-сайту. Давайте розпочнемо!


Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Андерс

Тема портфоліо Anders Clean Multi-concept

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви шукаєте гнучку тему, яку можете використовувати для створення портфоліо, блогу, магазину або мінімального бізнес-сайту, то Anders – це для вас. Ця тема включає 15 приголомшливих та різноманітних дизайнів домашніх сторінок, включаючи портфоліо, вітрину проектів, вертикальний слайдер, агентство, карусель, магазин та інтерактивні стилі посилань. Виберіть із 6 стилів заголовків, 12 списків портфоліо та декількох макетів блогу для створення вашого ідеального дизайну сайту. Ідеально розроблений для демонстрації вашого портфоліо в Інтернеті, Anders має все необхідне. Навіть розділи для вашої команди та ціни. Крім того, тема сумісна з популярними плагінами, такими як WooCommerce, Контактна форма 7 та WPML.

2. Всього

Кращі мінімальні теми WordPress: Усього

Інформація та DownloadView Демо

Total – одна з наших найпопулярніших і найпопулярніших тем усіх часів (WPExplorer). Тема має дуже чистий / базовий дизайн за замовчуванням, який можна легко переробити за допомогою “Настроювальної програми”, і ви можете створити майже будь-який тип сайту з усіма вбудованими параметрами, макетами та модулями для створення сторінок. Але що робить цю тему однією з найкращих мінімальних тем WordPress, яку ви можете придбати, це демонстрація простого запуску на 40+, гнучкі параметри та код дружнього розробника..

3. Neve (безкоштовно)

Тема Neve WordPress

Створіть чистий і класичний сайт з Neve. Ця красива безкоштовна тема була розроблена таким чином, щоб вона була легкою, швидкою та сумісною майже з кожним популярним розробником сторінок на ринку. Тема сумісна з Gutenberg, Elementor, Beaver, SiteOrigin, Brizy, Visual Composer і навіть Divi. Крім того, він готовий до мобільних пристроїв – тому ваш сайт буде чудово виглядати на будь-якому пристрої. Але навіть якщо ви хочете створити мінімальний сайт, варто розглянути оновлення до План премії Neve для додаткових функцій, таких як прокрутка до вершини, біла маркування та спеціальні підсилювачі для Elementor, WooCommerce, блогу та заголовків (залежно від плану).

4. Інеко

Кращі мінімальні теми WordPress: Ineco

Інформація та DownloadView Демо

Якщо вам потрібен універсальний мінімалістичний сайт, уважно ознайомтеся з цією темою. Ineco постачається з багатьма варіантами сторінок і функцій для задоволення потреб більшості користувачів. Установка цієї теми займе у вас лише кілька хвилин. Ineco підтримує найпопулярніші додаткові плагіни та додатки, що дозволяє створювати вміст без навичок кодування. Конструктор сторінок Visual Composer з його 40 + спеціальними штрих-кодами допоможе вам створити свій сайт без проблем.

5. xPression

xPression Мінімальна тема WordPress для блогів

Інформація та DownloadView Демо

Ця чиста, сучасна та елегантна тема ідеально підходить для онлайн-персональних блогів, блогів моди, подорожевих блогів тощо. xPression завантажується безліччю заздалегідь розроблених сторінок, завдяки яким ваш інтернет-ресурс виділиться милою. Він пропонує три стилі домашньої сторінки разом з іншими сторінками, тобто: перелік блогу, одиночний блог, контакти та близько. Тема побудована за допомогою одного з найпопулярніших безкоштовних конструкторів перетягування сторінок Elementor. Опції налаштування теми WordPress включають попередній перегляд змін змін, тому вам навіть не потрібно буде перезавантажувати сторінку, щоб побачити зміни.

6. Ілюструвати

Кращі мінімальні теми WordPress: Ілюструвати

Інформація та DownloadView Демо

Illustrate – це справді тема дизайнерів для дизайнерів. Створено у співпраці з Блаз Робар, ця унікальна тема uber ідеально підходить для будь-якого типу художника. Чудові функції, такі як користувацькі типи публікацій, кольорові кольорові накладки зображення та кольорові палітри (як ті, які ви бачите на Dribbble) – лише вершина айсберга.

7. Лілі Щодня

Тема WordPress Блог Лілі щоденно

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви шукаєте кращої продуктивності, більш чистого дизайну, більшої швидкості завантаження та вишуканого досвіду, спробуйте Лілі. Ви можете вибрати з 10 різних макетів для вашої домашньої сторінки, сторінок архіву, сторінок автора, сторінок результатів пошуку, тегів і категорій, а також використовувати різні варіанти стилю свого блогу. Тема дуже проста у використанні та працює на основі HTML5 / CSS3 / Bootstrap. Клейка навігація забезпечить вашим відвідувачам швидкий доступ до будь-якої інформації на вашому сайті. Лілі готова до перекладу і включає в себе файл .pot, тому ваш блог буде своєрідним міжнародним ресурсом.

8. Слід

Кращі мінімальні теми WordPress: слід

Інформація та завантаження

Сміливий і красивий, Trail – прекрасний варіант для демонстрації вашої роботи в Інтернеті. Великі зображення цієї теми, чистий макет та зручна для читання типографія дозволяють читачам зосередитись там, де ви цього хочете – на своїй роботі. Тема також чуйна, може відображати паралаксні зображення та готова з фільтрувальним портфоліо.

9. Вебйон

Тема WordPress з мінімальним універсальним елементом Webion

Інформація та DownloadView Демо

Ця тема забезпечує повну сумісність для Elementor WP Page Builder. З Elementor ви отримуєте повний пакет віджетів безкоштовно. Також включені віджети, такі як Карусель, карти Google тощо. Це в поєднанні з темою Webion робить створення веб-сайтів простим та ефективним (плюс для цього не потрібні навички кодування).

10. Оріана

Оріана Мінімальний портфоліо та фотографія WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Оріана – це творча, високоякісна, повністю чуйна тема. Це дає творчим людям можливість представити себе неординарно. За допомогою вбудованих параметрів ви можете налаштувати більшість аспектів Oriana, таких як колір акценту, Google Fonts та багато інших. Демонстрацію теми дуже просто встановити за один клік, щоб ви могли за короткий час створити чуйний сайт, готовий до сітківки та перекладів.

11. Амбіція

Кращі мінімальні теми WordPress: Ambiance

Інформація та завантаження

Ідеальна для шанувальників популярних рамок Genesis, тема Ambiance child – це ідеальний спосіб створити свій онлайн-портфоліо за допомогою Genesis. Ця тема чутлива для мобільних пристроїв, включає в себе спеціальний заголовок і представляє всі ваші чудові обрані зображення спереду та в центрі (що чудово підходить для використання в якості базового портфоліо).

12. Орел

Орел, чуйний мінімальний WordPress тема

Інформація та DownloadView Демо

The Eagle повністю відповідає мінімальній темі WordPress, розробленої для агентств. Його чіткий дизайн та блог дозволяють будь-якому сольному професіоналу, агентському бізнесу, творчим агентствам, архітектурній фірмі чи дизайну інтер’єру, фотостудії тощо, з легкістю просувати свою роботу чи бізнес. Функціональність демо-імпорту одним клацанням миші, налаштовані параметри тем та штрихкоди дозволяють швидко змінити майже все.

13. Кой

кої

Інформація та DownloadView Демо

Koi – це чудовий спосіб продемонструвати вашу кількість творів. З чистою та організованою схемою на основі сітки ця тема ідеально підходить для будь-якого творчого типу веб-сайту. Плюс до цієї теми завантажено 6 безкоштовних плагінів, ефекти фільтру CSS3, лічильник перегляду портфоліо, підтримка лайтбокса та багато іншого.

14. Ліщина

Тема WordPress з багатоцільовим призначенням Hazel Minimalist

Інформація та DownloadView Демо

Hazel – це настроювана тема із вбудованим мега-меню та повною інтеграцією дизайну WooCommerce. У ньому є кілька типографічних варіантів із понад 800+ шрифтами Google, спеціальні параметри сторінки для багатосторінкових сайтів, різні типи та стилі портфоліо. Плюс це WPML і переклад готовий. Більше того, Hazel поставляється з безліччю корисних елементів візуального побудови сторінок і безліччю попередньо налаштованих макетів.

15. Чорнило

чорнило

Інформація та завантаження

Чорнило – це приголомшливий фільтруемий портфоліо з корисним лівим меню. Простий у користуванні та навігації, чорнило також чутливо підлаштовується під будь-який розмір екрана. Тема також містить повноекранні фонові зображення, які можна встановити на сторінці, щоб надати кожній публікації, сторінці чи позиції портфоліо унікальний дизайн.

16. Книжковий черв’як

Повноекранний WordPress тема Bookworm

Інформація та DownloadView Демо

BookWorm розроблений спеціально для авторів та видавців. Повноекранний веб-дизайн допоможе вам швидко продемонструвати свої роботи та особисті дані. Мінімальний, чистий та чуйний макет дозволяє легко розміщувати нещодавно опубліковані чи майбутні випуски книг на домашній сторінці. Плюс Bookworm може похвалитися такими можливостями, як авторський профіль, раніше опубліковані розділи книг, авторський блог, нещодавно опубліковані або майбутні відомості про випуск книги тощо.

17. Північ

північ

Інформація та завантаження

Чиста, смілива та елегантна тема Півночі – це прекрасний варіант сітки для вашої роботи. Спеціальні віджети для Twitter, Flickr та Dribble дозволяють читачам легко стежити за вашими поточними проектами. Спеціальні галереї тематики та портфелі також дозволяють додавати зображення, аудіофайли та відеоролики.

18. Міндело

Mindelo Мінімальний тематичний WordPress тематичний портфель

Інформація та DownloadView Демо

Ця повністю чуйна тема оснащена Visual Composer Drag & Drop Page Builder, а також плагіном Slider Revolution. І якщо вашому бізнесу потрібен багатомовний веб-сайт, Mindelo також пропонує багатомовний плагін WordPress саме для цієї мети. Тема була побудована на Bootstrap, одній з найпопулярніших рамок HTML, CSS та JS для розробки чуйних, мобільних перших проектів в Інтернеті..

19. Проміжки

Кращі мінімальні теми WordPress: пробіли

Інформація та DownloadView Демо

Чисті та прості, Spaces – це супер мінімальна тема WordPress із багатим функціональним портфоліо – саме тому ми вважаємо, що це одна з найкращих мінімальних тем WordPress на ринку. Ця тема добре підходить для дизайнерів, які, можливо, хочуть продавати власну продукцію, оскільки ця програма підтримує Easy Digital Downloads та WooCommerce для зручного налаштування електронного магазину..

20. Каміла

Каміла Мінімальний блог WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Тема Каміла робить великий акцент на читанні тексту. Він може використовуватися як особистий блог, журнал або журнал і надзвичайно простий у налаштуванні та використанні. Якщо ви не хочете, щоб дизайн переповнював ваш вміст, вибір Каміли – це чудовий вибір, оскільки це перша тема вмісту. Якщо ви фотограф, ви можете створити прекрасні галереї, щоб показати найкращі роботи просто без кодування, необхідного в кінці. А якщо ви художник чи творча людина, ви можете проявити свої таланти, а не кричущі дизайнерські хитрощі.

21. Савой

Savoy - мінімалістська тема AJAX WooCommerce

Savoy – це цікавий і мінімальний спосіб відображення галерей вашої продукції. Просто додайте свої продукти до галереї зображень (через WooCommerce), і вони відображатимуться на простій домашній сторінці в сітці. Таким чином клієнти можуть переглядати всю вашу роботу, не потребуючи перезавантаження сторінки (величезна економія часу).

22. Наря

Тема WordPress про блог про їжу Narya

Інформація та DownloadView Демо

Narya включає в себе все, що відповідає вашим творчим потребам: соціальні медіа, електронна комерція, приголомшливі галереї, інструменти для управління рекламою, інтеграції кнопок спільного використання з пильною увагою до деталей та стилю. Його типографія є одночасно елегантною та ненав’язливою, плюс тема містить слайдери, щоб представити ваш вміст найбільш приголомшливо. Хочете налаштувати невелике налаштування, яке відповідає стилю вашого бренду? Narya також включає просту панель параметрів теми Narya для легких змін.

23. Вольта

вольта

Інформація та DownloadView Демо

Volta – вражаючий варіант портфоліо, який включає 3 варіанти головного екрану. Виберіть слайдер вмісту, відео чи зображення, коли користувачі вперше приземляються на ваш веб-сайт. Тема також включає прекрасні та мінімальні портфелі, які повністю реагують та готові до сітківки.

24. Неонікс

Тема WordPress Digital Digital Agency Neonix

Інформація та DownloadView Демо

Neonix – це бізнес-тема WordPress, яка ідеально підходить для цифрових агентств, веб-студій, персональних блогів / портфелів, SEO-експертів та інших постачальників цифрових послуг. Він повністю реагує та готовий до перекладу, тому ваша аудиторія не буде обмежена щодо пристрою чи місця розташування. Вам не потрібно ніяких знань щодо кодування, якщо ви хочете створити веб-сайт за допомогою Neonix – просто використовуйте зразок демонстрації веб-сайту за кілька хвилин.

25. КЕО

Багатоцільова тема KEO

Інформація та DownloadView Демо

KEO – чуйна тема, чудова для веб-агентства, фотостудії, магазину, стартапу, фрілансера, V-картки та інших. Тема побудована на інтуїтивно зрозумілому та зручному конструкторі Qoob, який пропонує безліч функцій налаштування для наступного проекту. Створіть свій абсолютно новий веб-сайт з нуля за допомогою будівельника та онлайн-документації.

26. Розкрийте

Кращі мінімальні теми WordPress: розкрити

Інформація та завантаження

Reveal – це чудовий чуйний, фільтруваний портфоліо. Ця тема чиста і мінімальна, тому ваші проекти виділяються, а також елегантний перегляд ajax – вражаюча додаткова функція. Тема також включає параметри слайд-шоу, користувацькі віджети, кнопки та багато іншого, чого ви очікуєте від найвищої мінімальної теми WordPress.

27. Чела

Chela Minimal Agency WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Chela – це супер легка, мінімальна та сучасна тема, яка ідеально підходить агенціям та фрілансерам. Він повністю чуйний і чудово виглядає на всіх пристроях. Тема оснащена Advanced Custom Fields, що є ідеальним рішенням для будь-якого веб-сайту WordPress, який потребує більш гнучких даних, як інші системи управління вмістом. Плюс вбудований плагін jQuery з підтримкою Touch Owl V2 / Carousel дозволяє створити гарний чуйний повзунок каруселі.

28. Графікс

Кращі мінімальні теми WordPress: Grafix

Інформація та завантаження

Grafix – це більш професійний портфоліо з витонченим і мінімальним дизайном. Тема має велике портфоліо для вашої роботи, а також легко зробити тему власноруч за допомогою вбудованих опцій для користувальницьких кольорів фону та зображень.

29. Моросета

Тема блогу подорожей Moroseta WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Моросета має 5 макетів блогу та 4 макети одиночних дописів, тож вам буде з чого вибрати. Спеціальний повзунок дозволяє легко прикрашати будь-які ваші публікації, а живий Customizer дозволяє здійснювати плавний процес налаштування. Ця тема WordPress для блогів також готова до віджетів, тому ви можете розширити її функціональність за допомогою плагінів WooCommerce та MailChimp, JetPack, Contact Form 7 тощо.

30. Тег

Кращі мінімальні теми WordPress: тег

Інформація та DownloadView Демо

Тег – це чиста тема портфоліо на повноекранному стилі з простими параметрами налаштування (для кольорових схем, акцентних кольорів, шрифтів Google і багато іншого). Включені спеціальні віджети, шаблони сторінок, шрифти cusotm та стильові формати публікацій роблять додавання вашого вмісту простим.

31. Inspiro

Кращі мінімальні теми WordPress: Inspiro

Інформація та DownloadView Демо

Хоча Inspiro був створений з урахуванням фотографів, ця мінімальна тема WordPress ідеально підходить для будь-якого дизайнера чи художника, який шукає стильну і мінімальну тему. Параметри слайд-шоу, повноцінних екранів, галерей і навіть WooCommerce роблять цю тему чудовим варіантом.

32. Походження

Кращі мінімальні теми WordPress: Походження

Інформація та DownloadView Демо

Origin – це проста сітка, без теми портфоліо, яка ідеально підходить для демонстрації ваших зображень. Тема повністю відповідає, тому читачі можуть перевірити вашу роботу на робочих столах, планшетах та мобільних телефонах. Крім того, тема включає в себе безліч варіантів користувацьких кольорів, макетів і навіть реклами.

Підбиття нашого списку найкращих мінімальних тем WordPress

Ось вам і більше – понад 30 дивовижних мінімальних тем WordPress на вибір. Звичайно, там також є чудові безкоштовні теми. Якщо ви маєте невеликий бюджет, вам варто поглянути на кілька власних елегантних безкоштовних тем WordPress, безкоштовну тему WordPress і безкоштовну тему WordPress для фото. Або швидкий пошук “портфоліо” на WordPress.org також дасть вам безліч інших гідних варіантів безкоштовних тем. Просто пам’ятайте, що з безкоштовними темами ви не отримаєте таких самих чудових преміум-функцій та підтримки, які поставляються із платною темою. Теми преміум-класу заслуговують на ціну, особливо коли ви вибираєте тему для свого професійного онлайн-портфоліо.

Якщо у вас є що додати, або якщо ви думаєте, що ми пропустили справді приголомшливу тему, повідомте нас у коментарях нижче. Ми хотіли б почути, які твої улюблені мінімальні теми WordPress!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map