30+ кращих церковних та некомерційних тем WordPress

Некомерційні організації та організації, пов’язані з церквою, вимагають доступних варіантів веб-сайтів, які дозволяють зберігати основну частину своїх ресурсів для роботи, яку вони створили. WordPress – це швидкий, простий у вивченні та використанні і пропонує велику кількість варіантів тем веб-сайтів. Плюс WordPress – це, мабуть, один із найдоступніших варіантів веб-сайтів, оскільки користувач може придбати та завантажити тему для створення свого веб-сайту (не потрібен розробник)..


Для неприбуткової або церковної теми WordPress є кілька функцій, які ви повинні мати. Дуже важливо мати організовану інформацію. Відвідувачі повинні мати можливість легко зрозуміти ваше повідомлення або мету. Макет із цілеспрямованими ключовими функціями (такими як місія, програми, послуги тощо) та чуйний макет є ідеальними. Вбудована система дарування – також відмінна функція, яку потрібно шукати, але вважайте це бонусом, оскільки ви завжди можете встановити пожертвування плагін WordPress пізніше.

Маючи на увазі все вищесказане, я шукав високі та низькі варіанти для дивовижних варіантів тем, які, на мою думку, вам сподобаються. Ознайомтеся з нашими найкращими виборами для 30 найбільших тем, що стосуються некомерційних організацій та церковних WordPress!

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Ювілейний

Тема ювілейної церкви WordPress

Ювілей – це швидка церковна тема WordPress з творчим чуттям. Виберіть із органічних, кутових або квадратних форм, щоб надати веб-сайту церкви такий вигляд, який ви хочете сьогодні. У ньому є “липке” меню та зручний для мобільних пристроїв дизайн, щоб зробити його переглядом приємним для відвідувачів. Ювілей – це красива, проста у користуванні тема, створена, щоб допомогти залучити більше людей через двері вашої церкви. Ця тема WordPress використовує безкоштовний додаток Church Content для публікації проповідей (можливий подкастинг), подій, містечок кампусу та профілів команди. Це вбудований конструктор домашніх сторінок із функцією попереднього попереднього перегляду, який не може бути простішим у використанні..

2. Земля

Тема Землі Екологічна WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Тема неприбутковості Землі, створена WPExplorer, була створена з урахуванням екологічних та екологічних агентств, але чудово підходить для всіх некомерційних організацій. Ця тема має конструктор перетягування передніх сторінок, Скрипт Aqua Resizer для зображень, користувацьких віджетів тощо. Ця проста у використанні тема також поставляється із вбудованим календарем Ajax та 3 унікальними шаблонами сторінок календаря (календар, список та сітка подій).

3. Збережено

Збережена церковна тема WordPress

Збережене – це складний, але простий у користуванні церковний тематичний WordPress. Найбільш вражаючою особливістю є створення домашніх сторінок у режимі реального часу. Замість того, щоб купувати складний плагін для створення веб-сторінок, ви просто увійдете в програму Customizer і впорядкуйте віджети. Сама домашня сторінка – область віджетів, в яку можна перетягнути будь-який віджет. Церковно-орієнтовані віджети, до яких додається тема, спеціально розроблені для використання на домашній сторінці. Ваш веб-сайт церкви матиме вигляд на замовлення із збереженою темою WordPress.

Як тема WordPress для церков, Saved має функції для таких речей, як проповіді та події. Типи публікацій для них надходять із плагіну Content Content Theme, який є плагіном проповіді з найвищим рейтингом на WordPress.org. Це безкоштовно. Ви можете публікувати аудіо, відео та текстові проповіді. Їх можна класифікувати за серіями, тематикою, доповідачем та книгою. Автоматичні архіви доступні відвідувачам для перегляду за цими таксономіями або вони можуть переглядати проповіді від найновіших до найстаріших.

Події можна показувати в місячному календарі, а також у форматі списку. Повторювані події можна налаштувати, щоб заощадити ваш час. Інші корисні функції, які Saved забезпечує для створення церковного веб-сайту, – це місця з картами, профілями персоналу, списками служб та свідченнями. Ви також можете роздавати свої проповіді та налаштовувати кольори та шрифти. Збережено – це зручна для церкви тема WordPress для мобільних пристроїв. Він проходить мобільний тест Google на літаючі кольори на користь користувачів телефону та рейтингу пошукової системи вашої церкви.

4. Outreach Pro

аутрічпро-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Outreach Pro – це чиста і проста некомерційна та добродійна тема WordPress, створена StudioPress. Тема – це чудовий варіант веб-сайту для благодійних організацій, церков, некомерційних організацій, допоміжних груп, екологічних груп, шкільних фандрайзерів, євангелістів тощо..

Ця тема є ідеальним початком веб-сайту для некомерційної організації. Інформаційна робота включає чудову домашню сторінку, яка включає слайдер, важливі посилання на сторінку та розділ із описом. Таким чином ви можете додати свою найважливішу інформацію до сторінки, яку бачать спочатку користувачі. Як некомерційна організація ви можете включити посилання на сторінки про свою організацію, свою місію, коли і де ви зустрінетесь, співробітники чи біографії членів, або, можливо, посилання на поточний проект збору коштів або краудфандингу. Ви також можете вставити різні медіафайли в будь-яку публікацію чи сторінку, використовуючи медіатеку WordPress, щоб додати записи проповідей, листівки подій у форматі PDF або навіть рекламні відеоролики, якими можна поділитися зі своїми читачами..

Outreach Pro – це дочірня тема, створена для Genesis Framework. Це означає, що прямо з поля Outreach Pro входять варіанти шрифтів, публікацій на сторінці, поточне коментування, реклама, автоматичне змінення розмірів зображень, різні віджети тощо. Крім того, тема має додаткові функції, які у неї є, у тому числі кольорові шкури, соціальні значки заголовків та користувацький заголовок.

5. Політичний прес

політичнапреса-доброчинність-слово-тема

Інформація та DownloadView Демо

PoliticalPress – чуйна тема WordPress щодо політики та кампанії, доступна на ThemeForest. Ця тема є прекрасним способом заручитися підтримкою вашої партії чи представника. У політиці імідж – це все, тому необхідність створення першокласного веб-сайту є обов’язковим. PoliticPress здійснює на всіх фронтах. Тема витончена та елегантна, але повністю функціональна. Домашня сторінка є жирною, але не непосильною, і включає важливі важливі моменти, якими ви хочете поділитися зі своїми читачами (як-от недавні публікації в блозі та нові елементи галереї). Повзунок сліду кампанії – чудове доповнення до домашньої сторінки, оскільки він показує користувачам, де саме ви чи ваша організація будете знаходитись у найближчі місяці (зі спеціальними теговими лініями та зображеннями, доданими для кожної дати).

Ви можете легко додати всю необхідну інформацію про свого кандидата або про свою справу, скориставшись шаблоном сторінки, що включає політичний поліс, для сторінки біографії. Тема також включає підтримку безкоштовного плагіну WordPress для календаря «Все в одному» WordPress від time.ly, щоб ви могли додати фантазійний фільтрувальний календар зі всіма своїми майбутніми виступами, промовами, збиранням коштів та іншими подіями.

6. Біосфера

біосфера-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Підтримуйте свої екологічні та екологічні причини за допомогою біосфери. Ця яскрава та весела краудфандингова тема дозволяє легко додавати кожен ваш проект, додавати галереї та збирати пожертви. Крім того, тема включає підтримку соціальних мереж BudyPress, магазинів електронної комерції WooCommerce тощо!

7. Вихід

Тема церкви Виходу

Exodus – це сучасна церковна та неприбуткова тематична WordPress тема, створена ChurchThemes.com. Гнучкий дизайн та чудові функції роблять цю тему ідеальною для релігійних та громадських груп, некомерційних організацій та навіть для малого бізнесу.

Створення та керування веб-сайтом не повинно займати години та години. І з Виходом цього не буде. ChurchThemes.com створив чудові варіанти, які спрощують налаштування вашого веб-сайту. Плюс додавання вмісту – це вітер. Включені типи публікацій для подій, проповідей, місцеположення, персоналу, галереї та блогу гарантують, що ви додасте свій вміст там, де він належить, щоб ваші читачі могли швидко знайти те, що вони шукають. Exodus також підтримує кілька форматів публікацій, включаючи текстові, аудіо та відео проповіді, а також корисні мета-параметри, такі як повторювані події або місця подій.

Хочете також налаштувати вигляд вашої теми? Немає проблем – вбудований WordPress Theme Customizer знімає здогадки щодо зміни кольорів та зміни шрифту. Просто перейдіть до Індивідуального інструмента на інформаційній панелі WordPress та внесіть зміни в дизайн (лише кліки, без коду). Найкраще полягає в тому, що ви можете побачити свої зміни в режимі попереднього перегляду перед тим, як зробити їх. Інші функції теми включають в себе користувальницький макет домашньої сторінки, необмежену кількість сторінок, завантаження користувальницького логотипу, плоский дизайн, банери розділів, розширений пошук тощо. Вихід навіть включає спеціальні віджети церковного типу для додавання проповідей, подій, людей, дарування, галереї тощо тощо в бічну панель або колонтитул.

8. Євангеліст

євангеліст-церква-доброчинність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Євангеліст – це прекрасна церковна та некомерційна тема WordPress, створена ThemeFuse. Ця тема ідеально підходить для благодійних організацій, громадських груп, церков та інших некомерційних організацій. Ключовою особливістю є календар подій. Більшість церков і благодійних організацій будуються навколо спільноти людей, які активно беруть участь. Завдяки кольоровому коду детального календаря подій ви можете інформувати членів про майбутні зустрічі, заходи та збори коштів. Існує навіть майбутній розділ подій, який ви можете додати на свою домашню сторінку, щоб відвідувачі могли швидко побачити, що відбувається. Ще одна примітна особливість Evangelist – це можливість завантажувати аудіофайли. Це може бути використано для додавання проповідей, пісень, списків відтворення, записів про зустрічі, подкастів тощо. Кожен відображається із заголовком та кнопками відтворення / завантаження.

9. Пробачив

пробачення-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Прощена – елегантна та сучасна церковна тема WordPress, яка має багато корисних функцій, які любить будь-яка соціальна чи релігійна група. Настроювання сторінок, конструктор перетягувань та переходів, преміум повзунок Revolution, потужні варіанти проповідей, підтримка магазину електронної комерції WooCommerce, користувацькі події та сторінки персоналу, а також багато іншого – все це причини, чому ця тема буде чудовою для вашого церковного сайту.

10. Мараната

Тема WordPress церкви Маранати

Мараната – це церковна тема WordPress із приголомшливою, довго прокручуваною домашньою сторінкою та кожною функцією, яка потрібна веб-сайту церкви. Це дуже зручно для мобільних пристроїв і використовує “липке” меню, яке прикріплюється до верхньої частини екрана, а ви прокручуєте так, щоб воно завжди було в межах досяжності. Це особливо корисно для користувачів на телефонах. На домашній сторінці розміщено декілька розділів з фоном для фотографій та натхненним паралакс ефектом. Використовуйте їх, щоб виділити основний вміст вашої церкви, таке вітальне повідомлення, ваше місцезнаходження, проповіді, події тощо. Це дуже настроюється – просто перетягуйте.

Якщо говорити про налаштування, ви маєте контроль над кольорами, шрифтами та багато іншого. Завантажте свій логотип або використовуйте текст із спеціальним шрифтом. Добірка шрифтів високої якості включена. А оскільки він використовує функцію “Настроювач WordPress”, ви можете побачити свої зміни в прямому попередньому попередньому перегляді, перш ніж передати їх відвідувачам (див. Демонстрацію, наприклад, налаштування). Ви можете оновити веб-сайт церкви, щоб дизайн відповідав особистості церкви цій темі WordPress. Також помічайте тонкі лінії округлих кнопок і вузьку область вмісту для більш зручного читання. Maranatha розроблений для сьогоднішніх користувачів.

Ця церковна тема WordPress використовує високо оцінений плагін змісту Church Theme для керування проповідями, подіями, людьми та місцями. Ви можете публікувати проповіді як аудіо, відео, так і текст, плюс додавати PDF-нотатки. Класифікуйте проповіді за серіями, тематикою, книгою Біблії, доповідачем та тегом. Його шаблони покажчиків роблять цю тему церкви унікальною для інших. Ви можете використовувати їх для створення сторінки з переліком останньої серії, актуального покажчика, архіву проповідей за датою та ін. Інші функції – повний календар подій та шаблон, зроблений для перерахування ваших міністерств.

11. Воскрешати

воскресіння-церква-благодійність-wordpress-тема

Resurrect – це чуйна церква та неприбуткова преміальна тема WordPress, розроблена для звичайних людей – вам не потрібно бути дизайнером чи кодером, щоб використовувати Resurrect для створення свого веб-сайту. ChurchThemes.com спростив вам створення ідеального веб-сайту для вашої церкви чи некомерційних організацій за допомогою вбудованого шаблону домашньої сторінки та спеціальних віджетів. Тоді є Інструмент налаштування тем, який дозволяє швидко та легко редагувати кольори, налаштування слайдера та інші зміни та переглядати їх у прямому ефірі перед збереженням. Resurrect також включає в себе спеціальні типи публікацій для подій, людей, місцеположень та проповідей на додаток до блогу, щоб спростити додавання та впорядкування вмісту.

Що корисного чудового вмісту, якщо ваші читачі не можуть знайти те, що шукають? Параметри функції воскресіння для пошуку проповідей за темою, серією, доповідачем або датою. Крім того, ви можете додавати категорії та теги до своїх публікацій, щоб ваші читачі та члени могли переглядати теми, які цікавлять тему. Інші чудові варіанти включають профілі персоналу, постійну підтримку подій та підтримку декількох місцеположень (це відмінна функція, якщо у вас є більше ніж одне місце розташування, набір місць, де ви регулярно зустрічаєтесь, або важливі місця, що повторюються, що відбуваються).

У Resurrect є багато інших чудових функцій, які ми перелічили нижче, зокрема безліч параметрів налаштування (кольорові схеми, фони, шрифти тощо). а також легко розпочати роботу з онлайн-документацією про теми, включеними зразковими даними та чудовою підтримкою, яку ви отримаєте від співробітників ChurchThemes.com. Цей плюс ще є тим, що робить Resurrect чудовою темою для будь-якої некомерційної організації!

12. Майша

Тема WordPress благодійності Майші

Інформація та DownloadView Демо

Maisha – це приголомшливий благодійний та некомерційний WordPress в стилі благодійності, який пропонує функції пожертвування, інтеграцію інформаційних бюлетенів, соціальну мережу BuddyPress та магазин WooCommerce. Найкраще ця тема проста у використанні, тому ваш благодійний веб-сайт може бути запущений і працювати якнайшвидше. Тема була побудована з повною підтримкою популярного плагіна Give WP. Це означає, що ви можете збирати благодійні пожертви від своїх меценатів прямо на своєму веб-сайті. Хочете запропонувати товари чи послуги для збору коштів? Немає проблем – Maisha також сумісний з WooCommerce, тому ви можете легко створити власний інтернет-магазин.

Під час використання теми ви можете легко здійснити налаштування з живого налаштування WordPress. Використовуйте параметри для вашого макета, повзунків, відео, логотипу, кольорової гами та багато іншого, щоб розробити веб-сайт відповідно до вашого бренду. Тема також готова до перекладу і включає підтримку RTL, тому вона повинна чудово працювати з більшістю мов.

13. Законодавець

Законодавча благодійна тема WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Законодавець – це потужна тема WordPress у політичному стилі, яка ідеально підходить для політиків та державних установ. 6 кольорових скінів, чуйний дизайн, користувацькі шаблони сторінок, інтеграція MailChimp, фільтрувані портфелі та галереї, користувацькі події та багато іншого – лише деякі з дивовижних варіантів, що входять до цієї теми.

14. Справжня церква

реальна чуч-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Справжня церква – це релігійна тема WordPress, яка чудово перетягує, що чудово підійде для будь-якої церкви, соціальної чи іншої групи. Тема включає безліч чудових варіантів, які спрощують створення веб-сайту вашої організації. Для початку використовуйте вбудовані функції для користувацьких шрифтів, 3 макета блогу, 6 макетів нижнього колонтитулу, необмежену кількість кольорів, необмежену кількість бічних панелей та безліч спеціальних типів публікацій (події, проповіді, галереї, портфоліо тощо)..

15. Подайте руку

giveahand-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Подайте руку – це творча благодійна та некомерційна тема WordPress, що розкривається сміливими функціями. Конструктор перетягування і перетягування надзвичайно простий у використанні, користувацькі повзунки паралакса дозволяють виділити ваші сторінки, соціальна інтеграція полегшує вашим читачам інформацію про вашу справу, а підтримка пожертв PayPal означає, що ви можете залучати фінансування прямо з ваших власних сайт.

16. Воскрес

воскресла-церква-благодійність-wordpress-тема

Risen – це гнучка церковна та некомерційна тема WordPress, доступна на Themeforest. Ця тема укомплектована чудовими можливостями, такими як різноманітні кольорові схеми, архіви проповідей, спеціальні шрифти, спеціальні віджети тощо, щоб ви могли створити веб-сайт, який відповідає вашій місії. Тема чутлива, тому чудово виглядає на настільних та мобільних пристроях. Ви можете вибрати світлу або темну колірну гамму, вибрати один із сотень спеціальних шрифтів і навіть завантажити власні фони (або вибрати з необмежених кольорів). Таким чином ви можете створити нестандартний вигляд у найкоротші терміни.

Однією з найкращих рис Risen є проповідь (або мультимедіа). Цей тип публікації підтримує багато медіа форматів, щоб ви могли додавати на вашу веб-сторінку тони інформації, щоб ваш конгрегація, послідовники та члени могли отримати доступ, коли вони захочуть. Завантажуйте відео, аудіофайли, завантаження MP3 і навіть PDF-файли. Ви можете ділитися проповідями, молитвами, відеозаписами про події та майже всім іншим, що хочете, або ви вважаєте, що ваші читачі будуть цікавими.

Ще одна примітна особливість – це календар церковних подій. Тут ви можете додати час своєї служби, спеціальні заходи, робочі години, можливості для волонтерів тощо. Крім того, користувацькі віджети Risen полегшують додавання швидких посилань на ваш календар, проповіді та події на будь-якій сторінці, щоб ваші читачі завжди знали, що нового та що відбувається.

17. Благодійний WP

Тема благодійності WP WordPress

Благодійна програма WP – це преміальна тема WordPress, створена спеціально для некомерційних організацій, неурядових організацій, благодійних організацій або акцій збору коштів.. Ця тема вже включає демо-імпортер на 1 клік. Тема також включає 6 демонстрацій домашніх сторінок, надійна система пожертвувань, управління подіями, годинник зворотного відліку, окреме меню кампанії та панель прогресу для вас і вашого фінансуючого. І кнопка «Пожертвуйте зараз» завжди готова для того, щоб ваші відвідувачі могли натиснути. Вони просто запитують просту інформацію, тоді ви можете отримати свій фонд за допомогою багатьох способів оплати, таких як Paypal, Stripe або AuthorizeNet. Дуже швидко і зручно!

18. Пена

Благодійна програма Pena & некомерційна тема WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Pena – це універсальна, сучасна та проста у використанні благодійна тема, натхненна документальним фільмом «Жити на один долар». Отже, демонстрація теми будується з використанням реального контенту, пов’язаного з «Документальним фільмом» та його місією. Ми сподіваємось, що це також допоможе поширити слово і таким чином підтримати цю велику справу. Якщо цій темі вдасться мотивувати хоча б одну людину, щоб допомогти та пожертвувати на цю благородну справу, це зробило б нас дуже щасливими.

Сама тема побудована за допомогою стандартних функцій WordPress; сторінки, публікації, віджети, дочірні сторінки тощо. Для створення макетів, представлених у демонстраційній версії, немає необхідності у великих програмах для створення веб-сторінок. Pena пропонує різні макети блогу, різні варіанти заголовків, широкі варіанти кольорів та багато іншого. Він постачається з багатьма красиво оформленими шаблонами сторінок. Тема візуально підтримує дайте плагін, який є найпопулярнішим, гнучким та простим у використанні плагіном WordPress для прийому пожертв..

19. Неприбуткова організація

органічна-некомерційна-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Тема NonProfit від органічних тем є чудовим варіантом для багатьох некомерційних організацій. Налаштовані заголовки та фони, а також декілька варіантів домашньої сторінки дають вам простий спосіб виділити свій веб-сайт.

20. Підняття

Благодійність, некомерція та тематика WordPress

Піднесення ідеальною темою для благодійних веб-сайтів. Він був створений для спрощення процесу створення чудового веб-сайту. Тема підходить для створення некомерційного веб-сайту, а також має безліч настроюваних та гнучких функцій. Наприклад, основні причини, дивовижна галерея, розділ подій, секція партнерів тощо. Автори теми також інтегрували його з робочою кнопкою пожертвування PayPal. Ваші відвідувачі можуть пожертвувати будь-яку суму за допомогою PayPal. Ви отримаєте більшу частину необхідного розділу та функції для благодійного веб-сайту чи збору коштів.

Покажіть майбутні події на своїй домашній сторінці та запросіть свою аудиторію до участі. Потрібно показати справжні обличчя, що стоять за благодійною чи некомерційною організацією, тому до теми є доданий розділ для волонтерів. Він був розроблений за допомогою користувацького типу публікації. Додайте стільки, скільки вам потрібно, і покажіть їх на домашній сторінці. На домашній сторінці також є можливість відео. Якщо у вас є офіційне відео, то це чудова ідея зробити його видимим для інших. Завантажте його на веб-сайт для обміну відео, наприклад YouTube або Vimeo, а потім додайте посилання на своє відео для домашньої сторінки.

21. Благодійність Швидке редагування

Благодійна допомога Швидке редагування WordPress теми

Інформація та DownloadView Демо

Благодійність – це швидка редакційна преміальна тема WordPress, створена Templatic. Ця проста у користуванні тема дає можливість створити веб-сайт на замовлення за лічені хвилини. Тема благодійності QuickEdit від Templatic – це чудовий ресурс для будь-якої некомерційної організації, завдяки простому візуальному конструктору, який дозволяє також змінювати макети, кольори та інші елементи сторінки одним натисканням кнопки. Кодування не потрібно! Крім того, додана сумісність WooCommerce означає, що ви можете продавати продукти або приймати пожертви прямо з власного веб-сайту. Інші чудові особливості теми включають підтримку WPML для перекладу мови, таблиці цін, портфелі, тони блоків для створення сторінок, інтеграцію інформаційних бюлетенів, соціальні посилання та багато іншого.

22. Фундація

фундамент-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Фундація «Організовані теми» – це тема, що завантажується у неприбуткові теми. Ця тема має чудовий інформаційний бюлетень та панель пожертв на домашній сторінці, а також вбудовані параметри шимпанзе, SEO та сторінки персоналу. Тема також готова до перекладу і постачається зі спеціальними віджетами та інтегрованими соціальними медіа.

23. Філантропія

Тема WordPress філантропії

Інформація та DownloadView Демо

Філантропія – це приваблива некомерційна та краудфандингова преміальна тема WordPress, створена ThemeFuse. Ця тема є прекрасним способом заручитися підтримкою та фінансуванням вашої справи – будь то збереження китів, будівництво колодязів чи надання допомоги Філантропія – це чудова основа для вашого веб-сайту. Включені шаблони сторінок і проста у використанні рамка запобіжника полегшують додавання вмісту та налаштування елементів теми.

Крім того, Philanthropy включає в себе прекрасні користувацькі слайдери, щоб ви могли додавати надихаючі фотографії на свою домашню сторінку, сторінки пожертвування тощо. Якщо говорити про пожертви, ця тема включає корисні шаблони сторінок пожертвувань, де ви можете пояснити проекти, цілі вашої організації, додати в галереї, відобразити поточний рівень фінансування та включити посилання на PayPal, щоб зібрати все, що ваші читачі можуть дати. Це ще не все, ця тема також повністю реагує і готується до сітківки, включає в себе безліч шорткодів, має корисний календар подій (з можливостями повторюваних подій), необмежену кількість кольорів (просто використовуйте підбір кольорів, щоб знайти ідеальний відтінок), підтримка шрифтів Google і більше.

24. Еко-природа

Тема Еко Природа WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Еко Природа – це яскрава та весела екологічна та природоохоронна преміальна тема WordPress від Themeforest. Ця тема була створена, щоб допомогти вашій некомерційній організації розповсюдити слово, спростивши дизайн власного веб-сайту. Використовуйте включені спеціальні типи публікацій для проектів, профілів тощо, щоб додавати вміст в один раз. Ще одна чудова особливість Eco Nature – це вбудована підтримка PayPal та WooCommerce. Це означає, що ви можете додати кнопки пожертвування PayPal до своїх проектів, а також запустити власний інтернет-магазин для збору коштів..

Тема може зробити набагато більше. Ви можете створити макети веб-сайтів на одній або декількох сторінках, використовувати шорт-коди, щоб додати багато стилю (є 99 шорткодів для таких речей, як лічильники, описи, піктограми тощо), створити власні форми для анкети та форми контактів і навіть додайте спеціальні віджети для своїх мерехтінь, Facebook, Twitter та інших.

25. Адвокат

адвокат-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Advocate – це некомерційна тема WordPress на ThemeForest. Ця тема чудово підходить для всіх видів некомерційних організацій – включаючи екологічні агенції, політичну приналежність, благодійні організації, активістів тощо. Кілька найпомітніших функцій – плагін календаря подій, сторінка пожертв, багато макетів галереї та портфоліо та необмежені параметри кольорів.

26. Кандидат

Тема кандидата WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Кандидат – це сучасна та професійна преміальна тема WordPress у політичному стилі. Ця тема була б ідеальною для просування політичного діяча, благодійної організації, некомерційної чи іншої кампанії. Просто встановіть, додайте свій вміст і ви готові до роботи!

Чудовою особливістю цієї теми є інтегровані плагіни. Система WooCommerce CrowdFunding надає вам змогу додавати кампанії та проекти у ваш магазин WooCommerce. Крім того, за допомогою Visual Composer та Easy Form для Visual Composer ви можете створити будь-яку сторінку, допис або форму, яка вам, можливо, знадобиться – від профілів кандидатів до заявок на персонал. Інші функції теми включають безліч шаблонів сторінок, користувацькі віджети та шорт-коди, інтеграцію знакових шрифтів, підтримку MailChimp та багато іншого.

27. OrganicWeb

organicweb-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Organic Web – екологічна тема на ThemeForest. Спеціальні віджети для оголошень та пожертв допомагають збільшити збір коштів у неприбутковій організації, а спеціальні типи сторінок та шорт-коди дозволяють зробити потрібний сайт. Автоматично створений слайдер на домашній сторінці – ще одна чудова особливість.

28. Рятувальний круг

рятувальний збір коштів-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Lifeline NGO – чуйна тема WordPress від Themeforest, яку ви можете використовувати для свого благодійного, церковного або некомерційного веб-сайту. Завдяки чудовим можливостям, включаючи преміум-повзунок Revolution, 8 макетів домашніх сторінок та інтеграцію WooCommerce, ви можете створити будь-який неприбутковий сайт, який вам потрібен.

29. Спаситель

рятівник-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Savior by ThemeBuddies – дивовижна неприбуткова тема. Основні функції включають в себе представлений слайдер, блог подій (зі спеціальними датами), вбудовану форму контактів та користувацьку панель адміністратора. Кілька галерей і користувальницьких віджетів – це також чудові варіанти цієї теми.

30. Допомога WordPress

допомога-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Некомерційна тема WordPress Aid WordPress на темі Forest є чудовою некомерційною та благодійною темою. Ця приголомшлива тема має безліч унікальних особливостей – тикер про пожертви, заклик до дії, вікно попередження про надзвичайні ситуації тощо. Необмежені параметри кольорів та дивовижна панель адміністратора (використовуючи плагін OptionTree) ставлять цю тему вгорі та надають можливість повністю налаштувати ваш сайт.

31. Кампанія

кампанія-благодійність-wordpress-тема

Інформація та DownloadView Демо

Тема політичної кампанії WordPress кампанії на ThemeForest завантажена чудовими стилями та можливостями. Тема оснащена вбудованим календарем подій та захопленням WP Email. Варіанти, такі як 6 фонів, 4 кольорові схеми, 2 стилі тіла та багато іншого, щоб зробити цю тему легкою для зміни та стилю на свій смак.

32. Віфлеєм

Тема Віфлеємської церкви WordPress

Віфлеєм – це церковний WordPress, який може використовуватися некомерційними та благодійними установами для збору пожертв або соціальними підприємцями для натовпу фінансування своїх проектів, використовуючи Give, який є плагіном WordPress для управління пожертвами. Їх власники магазинів можуть використовувати для продажу товарів в Інтернеті за допомогою WooCommerce. Він може бути використаний компаніями, що керують подіями, щоб перелічити та керувати своїми подіями за допомогою Tribe Calendar Calendar. Крім того, тема також пропонує такі функції, як Церква, як Проповіді, служіння, історії та колектив. І він поставляється з 3-ма різними демонстраціями з 8 різними стилями заголовків та 3-ма стилями нижнього колонтитулу.

33. Благословення

Благословення Церкви WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Благословення – це релігійна та некомерційна тема WordPress. Ключові елементи цієї теми – це вишуканий календар подій та нескінченно корисний модуль підписки на розсилку. Для будь-якої організації важливо зберегти всіх учасників та забезпечити їм легкий доступ до розкладу. Це забезпечує своєчасну вечерю супів, збір коштів, аукціони, збори, репетиції – як би там не було. Вбудований у календар подій благословення ідеально підходить саме для цього. Ви можете додати всю релевантну інформацію для кожної події – дату, час, місцеположення (карта події) тощо. Ви навіть можете налаштувати повторювані події для таких речей, як щотижневі збори чи щорічні вечірки. Це відмінна функція, якою ви хочете скористатися!

Крім того, Blessing постачається з підписником пошти, щоб інформувати членів та бути в курсі актуальних новин та подій. Ви можете легко надіслати електронний лист, щоб повідомити учасників про нову подію, оскільки абонент інтегрований з графіком подій. Інші чудові особливості благословення – це безліч шорт-кодів, типів публікацій, віджетів та розширена панель параметрів теми для налаштування теми. Благо також включає повзунок Revolution і повзунок Flex – як дуже потужні, так і корисні повзунки. Плюс Благословення повністю реагує, локалізується та постачається з конструктором контактної форми.

34. Епос

епос-церква-слово-тема

Інформація та DownloadView Демо

Тема епічної церкви від «Організовані теми» – дивовижна чуйна тема, розроблена з урахуванням церков. Спеціальні віджети для подкастів, інтеграція шимпанзе пошти та локалізований файл перекладу полегшують розповсюдження вашого повідомлення.


Сподіваємось, ви знайдете ідеальну тему для свого благодійного, некомерційного, церковного чи політичного веб-сайту. Якщо ви використовували будь-яку з цих тем, дайте нам знати, що ви робите (чи не любите). І якщо ми пропустили тему, ви залишите нам записку в розділі коментарів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map