3 плагіни WordPress для повного оволодіння соціальними медіа

Спроба досягти успіху в маркетингу соціальних медіа – складний бізнес. Тонкі нюанси, пов’язані з тим, щоб люди масово ділилися вашим вмістом, надзвичайно важко освоїти, і треба бути дуже вигадливим, щоб перейти до вірусного характеру, як у Twitter чи Facebook.


Незважаючи на це, фактичні поточні дії, необхідні для сприяння успішній взаємодії соціальних медіа з вашим веб-сайтом WordPress, можуть бути повністю автоматизовані без негативних побічних ефектів. Кожна нова публікація повинна автоматично надсилатися у ваші профілі мережі соціальних мереж, відвідувачі повинні мати можливість легко та легко обмінюватися вашим вмістом, і ви можете мати можливість аналізувати ваш найуспішніший вміст, не вдаючись до ручного збору даних.

У цій публікації я хочу порекомендувати три плагіни WordPress соціальних медіа, які вам потрібні для того, щоб вищезазначене стало реальністю. Якщо встановлені ці плагіни, взаємодія в соціальних мережах стане повністю автоматизованою, щоб ви могли зосередитись на важливих аспектах підвищення популярності ваших соціальних медіа..

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. NextScripts Автоматичний плакат у соціальних мережах (SNAP)

Ви майже напевно маєте профіль у Facebook та Twitter і у вас можуть бути багато інших. Pinterest, Google+, LinkedIn, Tumblr… список продовжується. Опублікувати ваш свіжий вміст у всіх своїх профілях соціальних медіа може бути більш ніж трохи нудно.

На щастя, є автоматизоване рішення. Розумна абревіатура вбік, SNAP – це відповідь на виснажливе завдання публікувати свіжий вміст у своєму блозі у ваших соціальних мережах. Це дає змогу підключити свій блог до величезної кількості веб-сайтів у соціальних мережах і автоматично публікувати свіжий вміст у ваших профілях, як і коли він виходить на ваш сайт..

Екран налаштування SNAP.

Екран налаштування SNAP.

Як бачимо, можна налаштувати повідомлення, яке надсилається поряд із вашими оновленнями – ви можете включити динамічні теги, які будуть замінені назвою публікації, описом, постійною посиланням тощо.

Для деяких соціальних мереж у вас є варіанти, як слід відображати оновлення. Ось приклад ввічливості Facebook:

Скріншот параметрів відображення у Facebook.

Ви можете попросити SNAP розміщувати оновлення у Facebook у будь-якому з трьох перелічених вище форматів.

Одноразова інвестиція, необхідна для налаштування SNAP, окупається знову і знову, коли ви публікуєте публікації на своєму сайті WordPress. Ніколи вам не доведеться турбуватися про те, щоб рекламувати свій вміст через свої соціальні мережі, як це буде зроблено для вас.

Хоча SNAP, безумовно, не виступає заміною особистої участі у ваших профілях соціальних медіа (звичайно, ви завжди повинні бути активними та чуйними), робить дозволяють повністю автоматизувати процес просування нового контенту. Це, певно, має дати вам більше час спілкуватися з іншими та надалі просувати ваші профілі соціальних медіа та блог іншими засобами, які не так легко автоматизуються.

2. Дігг Дігг

Після того, як ви розібралися з просуванням публікацій через свої профілі соціальних медіа, настав час перейти до того, щоб відвідувачі могли легко ділитися вашим вмістом через їх власний профілі соціальних медіа. Хоча є величезна кількість плагінів, які можуть це зробити, я завжди називаю Digg Digg своїм вибором номер один.

Цей плагін розроблявся роками і його придбали прекрасні люди в Буфер торік. Їх участь було величезною вигодою для постійного розвитку плагіна, і тепер користувачі можуть насолоджуватися міцним і високофункціональним плагіном для спільного використання соціальних мереж.

На мою думку, найкраща особливість Digg Digg – це плаваюча панель. Ось приклад цього в дії з мого власного блогу:

Скріншот плаваючої панелі акцій Digg Digg.

Цей рядок буде відслідковуватись за прокруткою відвідувача, щоб можливість поділитися ніколи не видно. Digg Digg дозволяє вам повністю контролювати розміщення бару, а також які наявні у вас варіанти спільного використання в соціальних мережах (перелік доступних соціальних мереж є вражаючим вичерпним).

Але це ще не все – Digg Digg також дозволяє розміщувати кнопки спільного використання на початку та в кінці публікацій, якщо це ваше бажане місце розташування:

Кнопки ділення Digg Digg.

Плагін використовує ледаче завантаження, а це означає, що він не сповільнить завантаження будь-якого іншого елемента на вашому сайті. Що стосується ресурсомістких елементів соціальних медіа, то це фантастичний варіант. Простіше кажучи, Digg Digg працює ідеально і теж виглядає фантастично.

3. Соціальна статистика WP

На цьому етапі ви повинні бути досить добре налаштовані. Вміст публікується автоматично у всіх ваших профілях соціальних мереж, і ви зробили дійсно легким для відвідувачів, щоб ділитися вашим вмістом зі своїми підписниками. На цьому етапі наступним логічним кроком є ​​оснащення себе типом даних, які можуть допомогти вам проаналізувати популярність окремих постів з точки зору соціальних часток. За допомогою такого роду інформації ви можете сформувати свою майбутню контент-стратегію, щоб опублікувати вміст, який приверне більше публікацій.

Кращий плагін, який я знайшов для цієї мети, – це Соціальна статистика WP. Він може надати вам огляд статистики обміну соціальними ресурсами для всіх публікацій у вашому блозі. Переваги цього повинні бути очевидними – це дозволяє точно побачити, як виконувались всі ваші публікації в окремих соціальних мережах (і загалом). Цей вид інформації може допомогти вам зрозуміти тип контенту, який користується популярністю (чи ні) на вашому веб-сайті.

Налаштування WP Social Stats надзвичайно просто – після встановлення плагіна вам потрібно буде оновити соціальну статистику для кожного з публікацій у вашому блозі. Як тільки це буде зроблено, ви зможете побачити статистику обміну соціальними ресурсами для кожного опублікованого повідомлення.

Соціальна статистика WP

Варіанти в соціальній статистиці WP прості, але дуже ефективні. Для початку ви можете відфільтрувати публікацію за категоріями, щоб побачити, які публікації найбільш популярні для кожного розділу вашого сайту. Ви також можете перемикатися між публікаціями та сторінками, якщо на сторінках увімкнути кнопки спільного використання соціальних мереж. Кожну таблицю результатів можна сортувати за соціальною мережею, щоб ви могли бачити, які публікації найбільше ділилися в мережі. Ви також можете сортувати за загальною кількістю акцій у всіх мережах:

Скріншот WP Social Stats.

Я впевнений, що ви можете чітко бачити переваги цього плагіна. Це дає вам таке розуміння, яке в іншому випадку вимагатиме розмитості ручної роботи для виявлення. Крім того, я заперечую, що у правильних нішах статистика соціальних обмінів є найнадійнішим маркером популярності. Людина, яка вирішує поділитися вмістом, є набагато більш потужною дією, ніж просто натискання на посилання на сторінці результатів пошуку, наприклад..

Ретельний аналіз статистичних даних, створених WP Social Stats, та подальші дії, засновані на цьому аналізі, можуть істотно змінити ріст вашого блогу..

Освоєння соціальних медіа в межах Вашого розуміння…

Як я вже говорив у верхній частині цього поста, оволодіння соціальними медіа важко.

Він по суті включає розуміння того, як думає ваша цільова аудиторія та як вони будуть реагувати на вміст, який ви публікуєте. Але ви можете зробити процес набагато простішим, автоматизуючи те, що можна легко автоматизувати, і оснастившись інформацією, яка дозволяє приймати обґрунтовані рішення щодо майбутньої контентної стратегії.

За допомогою трьох вищезгаданих плагінів WordPress для соціальних медіа ви будете на шляху до набагато більшого успіху в соціальних мережах. Якщо у вас є якісь запитання, коментарі чи альтернативні пропозиції плагінів, будь ласка, відправте їх у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map