25+ найкращих тем WordPress готелів 2020 року

Кращі теми WordPress для готелів

Веб-сайт пропонує вам багато експозиції. А для готелів та індустрії гостинності вам потрібен сайт, який не тільки красивий, але й простий у користуванні. Введіть найкращі теми WordPress в готелі (на наш погляд), і пошук ідеального шаблону закінчується тут.


Раніше ми розглядали плагіни найкращої форми бронювання, але сьогоднішній день – це вибірки деяких найкращих тем WordPress готелю в Інтернеті. Не соромтеся використовувати будь-яку тему в цій колекції для створення веб-сайту бронювання або відображення послуг готелю.

Досить сказати, що всі теми у цьому списку чуйні та відповідають найкращим веб-стандартам. Просто виберіть її, створіть дитячу тему, налаштуйте її та переведіть свій готельний бізнес на новий рівень.

Якщо ви готові, почнемо з нашого вибору найкращих тем WordPress в готелі (швидка примітка – ми можемо лише сьогодні висвітлити стільки, але якщо у вас є тема, яку потрібно додати, повідомте нас у розділі коментарів).

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Буклій

Тема Wordli Hotel Hotel Booklium

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Тема Booklium та прокат WordPress – це потужний та багатий на вибір варіант для проживання в будь-якому масштабі. Готель, хостел, гостьовий будинок, сніданок, вілли – все це може створити стильний та елегантний веб-сайт завдяки сучасному дизайну Booklium та потужному управлінському ядру.

Booklium пропонує 5+ унікальних демонстрацій, щоб максимально наблизитись до ваших потреб, причому кожна демонстрація присвячена окремому типу проживання (готель, вілла, гуртожиток тощо). Щоб зробити ваш досвід ще більш спрощеним, всі зразкові дані автоматично миттєво завдяки вбудованій функції імпорту демонстрації одним клацанням.

Що стосується управління розміщенням, Booklium включає в себе преміальний плагін MotoPress Hotel Booking, який поставляється абсолютно безкоштовно з темою. Бронювання готелів додає надійного та потужного ядра управління на ваш веб-сайт. Серед його можливостей – необмежене розміщення, багаторазове бронювання в одному рахунку, форма пошуку власності для мобільних пристроїв із спеціальними атрибутами, гнучкі правила бронювання, змінне ціноутворення, синхронізація OTA, додаткові послуги для завантаження та багато іншого.

Booklium – це не лише сучасний та стильний шаблон, але й потужний інструмент для впорядкування вашого бізнесу. З його допомогою ви можете легко створити свій веб-сайт, додати житло, керувати бронюваннями та отримувати оплату (підтримується декілька онлайн-шлюзів).

2. Hotello

Тема бронювання готелів Wordlo

Інформація та DownloadView Демо

Hotello – це приголомшлива тематична тема WordPress, підготовлена ​​під будь-який бізнес у сфері гостинності. Тема була розроблена для спрощення створення веб-сайту готелю. Встановіть будь-який зразок демонстрації за два кліки. Потім скористайтеся включеними параметрами для створення веб-сторінок та налаштуваннями для стилю вашого веб-сайту. Із налаштованими піктограмами SVG, 850+ шрифтами Google, кольоровими параметрами та іншими вашими параметрами майже нескінченно.

Але те, що відрізняє Hotello, – це включені особливості гостинності. Тема оснащена повною системою бронювання готелів, готовою до бронювання. Ви навіть можете приймати платежі в Інтернеті! Крім того, керівник номерів дозволяє вам (і гостям) перевірити наявність на основі дати чи кількості людей. Хочете запропонувати знижки в середині тижня або підвищити ціни на пік сезону? Немає проблем – Hotello підтримує гнучкі ціни.

Інші важливі характеристики включають форми бронювання, сумісні з GDPR, багатомовна підтримка перекладу, сумісність між веб-переглядачами та повністю чуйний дизайн. Тож незалежно від того, коли, де або як гості відвідують веб-сайт вашого готелю, це буде виглядати красиво кожного разу.

3. Океаніка

Тема WordPress готелю Oceanica з системою бронювання

Тема бронювання готелів Oceanica WordPress має стильний, елегантний дизайн та власну систему бронювання WordPress. Отже, якщо ви будуєте веб-сайт для готелів, ліжко та сніданку, квартир, оренди відпустки чи подібного закладу, ця тема є найкращим рішенням для ваших цілей.

Oceanica повністю настроюється – він постачається з необмеженими кольорами, 3 редакторами заголовків та 1 колонтитулами, редагуванням у повноекранному режимі та сіткою, інтеграцією у функціональну програму WordPress та багатьма іншими чудовими можливостями.

Ця тема готелю працює за допомогою плагіна MotoPress Hotel Booking для WordPress, який присвячений повністю гостинному бізнесу. З його допомогою ви можете красиво створити список проживання, включити платежі в реальному часі та синхронізувати всі ваші бронювання через туристичні канали, наприклад Airbnb.

Крім того, система бронювання дозволяє створювати гнучкі сезонні ціни та встановлювати тарифи на проживання, пропонувати бронювання номерів в Інтернеті з оплатою чи без оплати, продавати додаткові пакети та послуги, блокувати опцію бронювання на певні дати, налаштовувати автоматичне або ручне управління підтвердженням бронювання, створювати купони на знижку для мандрівників, переглядайте та керуйте всіма бронюваннями за допомогою зручного календаря, засинхронізуйте всі прямі бронювання сайтів із тими, що входять в онлайн-туристичні агенції, наприклад бронювання тощо.

4. Bellevue

Тема Bellvue Hotel WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Bellevue – чуйна преміальна тема WordPress для ліжко та сніданку та готелів. Ця красива тема WordPress найкраще підходить для оренди відпусток, пляжних будинків, шале, дачних будинків, котеджів та готелів. У цієї теми є все. Він включає все, що ви очікуєте від преміум теми WordPress, і це допоможе вам створити дивовижний веб-сайт із готелів чи сніданків.

У Bellevue є ніша специфічних особливостей, які дозволять зробити прокат ліжко та сніданку, проживання в готелях або будинках для відпочинку легше і успішніше. Календарі доступності, форми бронювання, форми реєстрації та система оплати в Інтернеті – це лише декілька функцій.

Онлайн-транзакції можна легко додати, завдяки включенню WooCommerce. Bellevue включає в себе 7 прекрасних нішевих демонстрацій для унікальних стилів розміщення. Bellevue також включає 5 стилізованих логотипів, 50 шаруватих файлів Photoshop, Pro версію Master Slider та версію Premium за системою бронювання WP, а також підтримку декількох корисних плагінів WordPress..

Ця тема WordPress допоможе вам спростити та автоматизувати процес бронювання, вразити відвідувачів красивим дизайном та перетворити клієнтів на календарі доступності, вбудовані у форми та придбати сторінки.

5. Складіть

Складіть чуйну багатоцільову тему WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Kriesi – відомий автор теми WordPress, завдяки шедеврам, таким як Enfold. Побудований на основі Avia Framework, Enfold – справжній витвір мистецтва.

Із 30 демонстраційними версіями вам не потрібно створювати веб-сайт з нуля. Ви можете імпортувати демонстрацію миттєво, широко налаштовувати та навіть змішувати функції різних демонстраційних версій.

Enfold оснащений редактором вмісту, який перетягує вміст, який допоможе вам перезарядити макети немислимими способами. Крім того, ця тема WordPress готелю має фантастичну область адміністратора та документацію.

Щоб завантажитися, клієнти часто хвалять Крисі за видатну підтримку, тож ви в хороших руках.

6. Готель готелю

тема майстер wordpress готелю

Інформація та DownloadView Демо

Готель Master пропонує вам елегантний дизайн та потужні функції в одному пакеті. Я маю на увазі, що ця тема WordPress гостинності оснащена вбудованими функціями, такими як система бронювання, галереї, бронювання та портфоліо серед інших.

Hotel Master – ідеальна тема WordPress як для типових ресторанів, так і для готелів, які пропонують проживання. Це надзвичайно просто налаштувати і пропонує вам необмежену кількість варіантів перетворити свій сайт у будь-який спосіб ви хочете.

Тим не менш, темі вдається залишатися осторонь розмитості коду, тобто ви отримуєте швидку завантаження сторінок і кращий досвід користувача. Це повинен бути секретом чудової теми; додайте всі критичні функції без нальоту.

Hotel Master виходить за рамки дизайну і пропонує вам систему управління готелем без величезних витрат або крутої кривої навчання.

7. Белафонте

Тема готелю «Білафонте» WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Belafonte – чуйна та мінімалістична тема WordPress про готель та гостинність, розроблена Hermes Themes. Ця тема є піксельною ідеальною для готелів, заїжджих місць, курортів, часових перевезень, сніданків і навіть приватних сайтів прокату відпусток. Чистий макет, просте вертикальне меню, чуйний дизайн та елегантні галереї роблять цю тему прекрасним вибором для мальовничих місць, які хочуть залучити нових відвідувачів.

Тема використовує прості шаблони сторінок, щоб ви могли швидко створити сайт свого готелю. Розроблена для демонстрації вашої фотографії, на домашній сторінці Belafonte представлено слайд-шоу для зображень із високою роздільною здатністю. Додайте свої кімнати та апартаменти, використовуючи шаблони сторінок та секції для інформації, галереї зображень та тарифів. А соціальна інтеграція заохочує гостей ділитися вашим веб-сайтом з усіма своїми друзями.

Belafonte включає в себе всі чудові функції, які ви очікуєте від якісної теми WordPress про готель та гостинність. Додайте номери з повним описом та списком функцій, таблицю корисних номерів та тарифів, щоб гості могли з першого погляду побачити ваші ціни, галереї ваших подій чи ваших послуг, а також попередні відгуки клієнтів, щоб потенційні гості могли вирішити свою думку. Плюс контактна форма та бронювання – це прекрасний спосіб для гостей надіслати вам записку про запитуване проживання, щоб ви могли легко відслідковувати, хто їде та коли.

Інша чудова тематична функція включає в себе майбутні розділи подій (чудово для публікацій про літній луаус, зимові лижні поїздки, спа-вихідні та багато іншого), повний блог, де ви можете написати про те, чим займався ваш бізнес, і багато корисних макетів сторінок, які ви можете використовувати для додавання сторінок для обідніх місць, салонів, засобів для тренувань тощо.

8. Готель Каллуна

Тема готель calluna wordpress

Інформація та DownloadView Демо

Великі скриньки з функціями, великі шрифти та чіткий дизайн заробляють Hotel Calluna зручним місцем у нашому списку сьогодні. Не розумій мене; це не єдині функції, які роблять цю тему улюбленою багатьма власниками веб-сайтів.

Хоча прекрасно мати гарний, але простий дизайн, Bellevue висуває речі значно вище за допомогою вбудованих форм бронювання та бронювання, календаря, плагіна Easy WP Hotelser та необмежених варіантів налаштування.

Крім того, Hotel Calluna поставляється з трьома стилями заголовків, спеціальними штрих-кодами, WPBakery конструктором перетягування сторінок, демонстрацією демо-імпорту в один клік, типовими публікаціями для подій / пропозицій та вбудованим мега-меню серед інших.

9. Адом

Тема adomus hotel wordpress

Інформація та DownloadView Демо

Adomus приділяє увагу Вашому контенту, а один із варіантів домашньої сторінки пропонує вам достатньо місця для розміщення вмісту SEO.

Ця тема WordPress готелю поставляється із плагіном HBook того самого автора. HBook додає такі функції, як форми бронювання, інтеграція шлюзових платежів, календарі доступності, управління бронюванням та багато іншого.

Окрім функцій плагіна, Adomus може похвалитися іншими функціями, включаючи демо-імпортер одним клацанням миші, секції перетягування та прекрасні галереї, але не обмежуючись ними..

Adomus легко налаштувати, а це означає, що ви можете оновити свій сайт за лічені хвилини.

10. Вітрильний спорт

Тема плавання в готелі wordpress готелю

Інформація та DownloadView Демо

Вражаючий результат того, що відбувається, коли ви об’єднаєте HTML5, CSS3 та Bootstrap 3 разом, Sailing пропонує вам гарний дизайн та чудову систему бронювання для запуску будь-якого веб-сайту готелю.

Цей поганий хлопчик пропонує вам повний контроль над усіма важливими сферами вашого бізнесу в галузі гостинності, такими як бронювання / управління номером, ціноутворення, звітування, платежі, управління клієнтами та багато іншого. Завдяки включеному плагіну для управління підписами ThimPress, керуючи номерами, клієнтами, календарями прибуття, наявністю номерів, цінами, купонами та звітами легко.

Тема також має понад п’ять демонстрацій одним кліком, ефекти паралакса, конструктор сторінок перетягування та перетягування, необмежену кількість кольорів / шкур, макет однієї чи багатосторінкових значків, значки Шрифтового дива – і це лише вістря айсберга.

11. Дозвілля

тема дозвілля WordPress готелю

Інформація та DownloadView Демо

Ідеально підходить для курортів, курортів, клубів, готелів та всіх підприємств гостинності, тема Hotel Leisure WordPress озброює вас силою, необхідною для того, щоб прийняти бій до вашої конкуренції..

Потім побийте їх і залиште їх у пилу із супершвидкими сторінками та безліччю функцій, які заробляють більше клієнтів на автопілоті. Готель дозвілля не розчаровує щодо дизайну, але саме у відділі функцій там висвітлюється ця тема.

Дозвілля готелю оснащені функціями готелю, такими як два попередньо створені демонстрації, простий плагін погоди, конструктор сторінок WPBakery, необмежені кольори, SEO-дружби, анімація CSS3 та інтеграція в соціальний обмін серед інших.

12. Готель «Сохо»

Тема soho hotel wordpress

Інформація та DownloadView Демо

Ми бачили, як розробники тем роблять все правильно, окрім зручності використання. Не QuiteNiceStuff, автор елітарної влади за Soho Hotel, чистий, багатий на функції та простий у користуванні готель WordPress тема.

Готель Soho відомий такими функціями, як система бронювання, яка має перевірку доступності в реальному часі, можливість обміну даними з Airbnb, Booking.com та іншими службами, що підтримуються iCal, сезонне ціноутворення та багаторічні шлюзи.

Також ви отримуєте коди купонів, необмежені кольори, спеціальні поля форми, демонстраційні дані, конструктор сторінок WPBakery та зручну панель параметрів тем, щоб згадати кілька.

13. TheGem

TheGem Creative Багатоцільова тема WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Багатоцільова тема WordPress за всіма правами, TheGem – це фантастична тема для всіх типів сайтів, включаючи ваш веб-сайт про гостинність.

На відміну від деяких тем готелю WordPress у цьому списку, TheGem не постачає спеціалізовані готелі. І все-таки це найкращий суперник щодо функцій та зручності для користувачів.

Зрештою, ви завжди можете додавати особливості готелю за допомогою плагінів. Більше того, тема оснащена 150 + демонстраційними сторінками з двома чітко зробленими для готелів.

TheGem постачає безліч варіантів налаштування, 14 стилів блогу, необмежену макетів сторінок, 60+ елементів дизайну та багато іншого.

14. Аркадія

Тема WordPress Hotel Arcadia

Якщо ви хочете робити все просто, ви закохаєтесь у тему готелю Arcadia, просту, але потужну тему WordPress для підприємств сфери гостинності.

Аркадія – це класична тема для курортів, готелів, гуртожитків, курортів та будь-якого іншого бізнесу, який вимагає розробленого дизайну та потужної системи бронювання.

Помітні функції включають управління житлом, майстра бронювання, події, відгуки та необмежену кількість скінів серед інших.

Тема Arcadia Hotel WordPress фокусується на вашому клієнті, розміщуючи функції, які їм найбільше потрібні в передній частині. Для професійного, але не дуже стильного вигляду, ви можете розглянути цю тему.

15. Райська бухта

Paradise Cove Hotel WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Хочете тему готелю, яка вже готова? Paradise Cove – це преміальна готельно-гостинна тема, створена компанією Themefuse, яка пропонує прості варіанти, і ви можете почати знімати замовлення якнайшвидше. Ця тема є сучасним варіантом для готелів, оренди відпусток, таймшерсів, заїздів тощо.

Paradise Cove оснащений зручними шаблонами сторінок для домашньої сторінки, номерів, блогів, служб тощо. Таким чином ви можете швидко запустити свій сайт і працювати! Інші функції легкої тематики включають в себе 3 стилізовані повзунки на вибір, так що ви можете просто вибрати улюблену та завантажити найкращі зображення власності, вбудовану інтеграцію Icon Font, корисний віджет погоди для гостей, які планують свою поїздку, та налаштоване мега меню.

Не хвилюйтесь – ця тема також готова до сітківки та мобільного реагування, щоб забезпечити вашим гостям чудовий досвід на будь-якому пристрої. Крім того, вбудована система бронювання робить легке додавання номерів та керування бронюваннями адміністратора WordPress.

По всій темі ви помітите велику увагу до деталей, таких як значки зручності кімнати з підказками, галереї зображень лайтбоксу, рейтинги зірок тощо. Це все функції, які гості будуть використовувати і цінувати. На вихідних є безліч користувацьких шорт-кодів, віджетів та сторінок, які ви можете оцінити, оскільки вони спрощують налаштування вашого веб-сайту.

16. Кабалеро

Тема WordPress Hotel Caballero

Чистий та елегантний, Caballero – це ідеальна тема WordPress готелю для усамітненого відпочинку, пансіонату чи вілли для відпочинку. Ця тема містить стильні спеціальні шрифти, чуйний дизайн, галереї зображень, тип розміщення номерів тощо.

Унікальною особливістю теми є налаштована домашня сторінка, що змінюється. Просто вставте елементи, поставте їх на місце та відредагуйте, щоб вони створили унікальну домашню сторінку з ключовими функціями та апартаментами вашого готелю. Додайте стовпці, кімнати, сторінки, додаткові описи та інше за допомогою спеціальних віджетів Hermes.

Інші функції теми включають шаблони сторінок (для кімнат, пакунків, ресторанів тощо), стильовий блог, сумісність WPML та простий у використанні зразок демонстраційного вмісту, щоб розпочати роботу з темою.

17. Івер

Iver Modern Hotel та тема бронювання

Інформація та DownloadView Демо

Тема готелю Iver – це сміливий та сучасний варіант, ідеально підходить для горищних приміщень та студій у місті. Просто встановіть тему, клацніть один раз, щоб імпортувати зразок демонстрації, та додайте інформацію про ваш готель. Ви можете підготувати свій сайт за короткий час!

Iver постачається із розробником сторінок Visual Composer та потужним плагіном Slider Revolution, тому ви можете спроектувати все, що вам може знадобитися. Але вбудовані макети для кімнат, портфелів та вашого блогу полегшують додавання нових сторінок.

Інші чудові функції включають онлайн-форму бронювання, фільтр для номерів, сумісність WooCommerce, налаштований заголовок, а також чуйний дизайн та готовий дизайн сітківки.

18. Фортуна

Тема WordPress Hotel в чуйному стилі

Інформація та DownloadView Демо

Фортуна – це смілива та чуйна готельна тема преміум WordPress, розроблена Hermes Themes. Ця тема чудового перекладу – це ідеальний спосіб продемонструвати свій готель, готель, пансіонат, мотель чи інший бізнес-гостинність в Інтернеті та заповнити календар бронювання на місяці заздалегідь..

Фортуна включає прості варіанти, які полегшують налаштування вашого веб-сайту. Щоб розпочати роботу, виберіть шкіру темного або світлого кольору, а потім скористайтеся параметрами кольорів та стилів у “Настроювальниці тем”, щоб ваш веб-сайт відповідав бренду вашого бізнесу. Тема також включає корисні шаблони сторінок (для блогів, відгуків, номерів та тарифів, галереї, атракціони та багато іншого), які роблять створення ваших сторінок швидким та простим.

Ще однією чудовою особливістю Fortuna є власні віджети, які ви можете додати до своїх бічних панелей та нижнього колонтитулу. Тема включає в себе спеціальні віджети для додавання Facebook-подібних вікон, користувацьких меню та корисного віджета Connections (щоб клієнти могли сподобатися вашим у Facebook, слідкувати за вами у Twitter або шукати ваш бізнес на TripAdvisor). А оскільки тема повністю відповідає, у гостей не буде проблем із переглядом вашого веб-сайту на планшетах та мобільних телефонах.

19. Посол

Тема Word Hotel WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Ambassador – це прекрасна тема преміум WordPress готелю та гостинності, розроблена Hermes Themes. Ця елегантна тема була створена для будь-якого готелю, курорту, корчми, орендної плати, ліжко та сніданок, чи будь-якого іншого типу гостинності.

Продемонструйте свій готель чи курорт та створіть запрошений веб-сайт для гостей за допомогою посла. Перш ніж відправитися у відпустку, більшість клієнтів перевірять свої варіанти, і один із способів отримати ваш бізнес – це професійний веб-сайт, який висвітлює, що найкраще стосується вашого місцезнаходження. Посол дозволяє легко переглядати те, що робить ваш готель чи заїжджий будинок особливим завдяки включеним шаблонам сторінок для додавання галерей, визначних пам’яток, подій та навіть відгуків.

Тема також включає чудові сторінки номерів, які є важливими для будь-якого веб-сайту типу готелю. Додайте повзунок повну ширину, наповнений зображеннями кімнати, крім опису кімнати, цін та списку зручностей. Крім того, завдяки вбудованим соціальним параметрам гості легко стежити за вами у Facebook та Twitter, щоб дізнатися про всі ваші майбутні акції.

Інші функції теми включають повний блог, користувацькі слайд-шоу, користувацькі віджети, підтримку перекладу та підтримку теми протягом цілого року. Ambasador – це прекрасний спосіб продемонструвати свій готельний чи гостинний бізнес та почати забезпечити бронювання якнайшвидше.

20. Класний (HotelEngine)

Стильний готель Premium WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Classy – це тематична WordPress тема готелю та гостинності, створена EngineThemes. Ця тема є однією з двох тем, побудованих на основі HotelEngine, і є всеосяжною темою оренди та бронювання номерів.

Готель HotelEngine Classy був створений, щоб мати на увазі готелі, таймшерси, мотелі, заїзди, пансіонати та інші об’єкти прокату. Додайте різні типи номерів з описом, деталями приємності, галереями, тарифами та навіть відгуками, щоб допомогти потенційним гостям прийняти рішення. Крім того, за допомогою вбудованого плагіна Slider Revolution ви можете створити прекрасні повзунки для сторінок вашої кімнати, публікацій та, звичайно, своєї домашньої сторінки.

Ця тема також використовує потужний плагін Visual Composer, щоб ви могли створювати необмежену кількість макетів сторінок і публікацій. Прості налаштування різних елементів на місце, щоб створити свій ідеальний макет (плюс ви можете зберегти шаблони макета для повторного використання знову і знову). Параметри налаштування не зупиняються на цьому – HotelEngine Classy також включає 8 індивідуальних кольорових схем (троянда, чирок, синій, фіолетовий, зелений, помаранчевий, жовтий, червоний), щоб легко змінити вигляд вашого веб-сайту.

21. Вікторія

Тема WordPress Hotel Victoria

Інформація та DownloadView Демо

Вікторія – це тема WordPress для готелів та гостинних премій, створена Hermes Themes. Ця тема ідеально підходить для створення сучасних готелів, подорожей, мотелів, пансіонатів та інших веб-сайтів про гостинність.

Сезон відпусток завжди Люди люблять подорожувати, і плануючи їх, вони завжди пильно шукають якісні номери, які пропонують велику цінність. Покажіть новим і поверніть гостям, наскільки велика ваша власність, використовуючи тему готелю Вікторія, щоб продемонструвати всі чудові особливості вашого бізнесу. Ця тема WordPress полегшує вам створення професійного та чуйного веб-сайту, якому гості будуть довіряти.

Victoria включає всі функції, необхідні для запуску вашого веб-сайту. Використовуйте шаблони сторінок, що додаються, щоб швидко додати елегантні сторінки для ваших різних кімнат, фотогалереї вашої нерухомості, пам’яток тощо. Тема також містить власні типи публікацій, щоб ви могли додавати свої відгуки, події тощо та залишати їх окремими від публікацій свого блогу, що полегшує організацію роботи.

Ця тема є чудовим варіантом для будь-якого готелю чи гостинних сайтів – будь то готель із п’ятьма стартами, оренда відпустки від власника чи сільські бунгало на пляжі. Завдяки дивовижним спеціальним віджетам, опціям соціальних медіа, персоналізаціям тем (завдяки панелі параметрів користувацьких тем) та багато іншого Вікторія може розвиватися разом із вашим бізнесом та допомагає вам виділитися в натовпі..

22. 5 Почніть готель

Тема WordPress 5-зірковий готель

Інформація та DownloadView Демо

5 зірок – це всебічна тема готелю та гостинності WordPress від Templatic. Ця тема – ідеальне рішення для створення прекрасного веб-сайту та керування бронюваннями для вашого готелю, ліжко та сніданку, гуртожитку, оренди відпустки чи іншого бізнесу.

Заманюйте клієнтів та керуйте бронюванням усіх за допомогою одного веб-сайту. 5 зірок – це елегантний спосіб продемонструвати проживання в готелі, послуги, їдальні та пакети, а також керувати бронюванням. Ще однією чудовою особливістю є підтримка WooCommerce, якщо ви хочете продати подарункові сертифікати для готелів, сукон для готелів (як халати чи подушки) або навіть місцеві сувеніри.

Система бронювання працює завдяки додатку Система бронювання плагінів Tevolution. Це додає функціональних можливостей для управління номерами, календарями, бронюванням, бронюванням в Інтернеті, тарифами тощо. І не потрібно ніяких навичок кодування – просто використовуйте шорсткі коди, щоб додати функції на зразок форми бронювання чи календаря доступності на будь-яку сторінку.

23. Додаток для бронювання готелів

Тема WordPress про додаток до готелів

Інформація та DownloadView Демо

HotelBooking – це потужна тема гостинності WordPress, розроблена Templatic. Це ідеальне рішення для готелів, орендної нерухомості та компаній з управління відпустками.

Основна особливість HotelBooking – власне модуль бронювання в межах теми. Відвідувачі можуть легко здійснити пошук за датою, типом номера, кількістю гостей та кількістю номерів. Крім того, тема має повністю настроювану форму бронювання. Ви можете додати спеціальні доповнення до послуг (наприклад, пральня, пізній замовлення тощо), додати можливість ввести промо-код і додати поля для введення інформації про контакт / оплату. HotelBooking також дозволяє вам легко керувати бронюваннями з резервного боку, підтверджувати платежі, створювати промо-коди та інше.

Гості також можуть скористатися сторінками номерів готелю та календарем доступності, вирішивши замовити відпустку. Вони можуть детально переглядати кожну кімнату (можна навіть додати галереї зображень), а потім перевірити, чи доступний такий тип кімнати. Календар доступності є кольоровим, щоб гості могли легше бачити, що відкрито.

У HotelBooking є безліч інших чудових тем. Тема повністю чуйна і чудово виглядає на багатьох пристроях. Це означає, що гості можуть відвідувати ваш сайт та бронювати канікули незалежно від того, де вони перебувають.

24. Леонардо

Тема Леонардо WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Леонардо Тема – чуйна тема готелю та гостинності WordPress від Hermes Themes. Він ідеально підходить для готелів, ліжко та сніданок, заїжджих будинків, оренди відпусток, тайм-чаргів, залів для проведення заходів та будь-якого іншого бізнесу в індустрії гостинності.

Тема була розроблена для індустрії гостинності. На домашній сторінці представлено популярне слайд-шоу, де ви можете додавати зображення вашої нерухомості, минулих подій чи своїх щасливих клієнтів, а також посилання на важливі сторінки. Тема також включає чудовий модуль відгуків, де гості можуть залишати відгуки про ваш бізнес (також є віджет відгуків, щоб ви могли вставити свій чудовий огляд у будь-яку зону, готову до віджетів).

Сторінки номерів ідеально підходять для підкреслення ваших зручностей, а розділ із подіями та визначними пам’ятками – хороший спосіб переконати відвідувачів продовжити своє перебування, щоб побачити все, що може запропонувати ваша область. Ще одна особливість, яку варто згадати, – віджет Facebook «як», завдяки якому гості можуть легко поділитися своїм чудовим готелем з усіма своїми друзями у Facebook.

25. Кастелло

Тема Castello WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Castello – це тема WordPress про гостинність та гостинність, розроблена Hermes Themes. Ця повноекранна тема – це поєдинок, зроблений на небі для курортів, ліжко та сніданку, заїжджих будинків, оренди житла, акцій часу та багато іншого.

Ця тема включає всі необхідні функції для налаштування вашого готелю чи веб-сайту проживання в оренду. Додайте кімнати із зображеннями (відображаються як повний екран повзунка), описом, зручностями та будь-якою іншою відповідною інформацією. Потім додайте у свої відгуки та відгуки, щоб люди, які переглядають ваш сайт, могли бачити, що подобається гостям у вашому закладі. Тема також включає форму бронювання, тому якщо читачеві подобається те, що вони бачать, він може надіслати вам повідомлення, щоб зробити бронювання.

На додаток до широкої функціональності, Castello включає в себе чудові дизайнерські функції, щоб вразити своїх гостей. Повноекранний повзунок фонового зображення, безумовно, справляє довготривале враження та надає можливість виділити найкращі функції та заходи, що стосуються вашого місцезнаходження. Крім того, ліве меню, орієнтоване на ліворуч, дозволяє легко продемонструвати всі сторінки імпорту, які ви додаєте для приміщень, заходів, обідів тощо.

26. Метрополіс

Тема Metropolis WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Метрополіс – це елегантна тема готелю та гостинність WordPress, розроблена Hermes Themes. Ця тема зробить чудовим веб-сайтом для будь-якого готелю, курорту, ліжко та сніданку, корчми, гостинним центром чи подібним сервісом.

Тема включає все, що повинен мати хороший веб-сайт готелю. На домашній сторінці є чудовий повзунок, де ви можете продемонструвати свої найкращі кімнати, фотографії нерухомості або фотографії з минулих подій. Вертикальна навігація, орієнтована ліворуч, додає візуального інтересу, але також проста у використанні та надає важливу контактну інформацію прямо під рукою вашої клієнтури. Ви також можете додавати віджети (наприклад, панель пошуку), які, на вашу думку, можуть бути корисними.

Відмінна особливість Metropolis – це проста у користуванні панель параметрів тем. Звідси ви можете керувати різними елементами теми. Ви можете додати своє вітальне повідомлення, додати свої соціальні посилання, завантажити логотип, визначити налаштування домашньої сторінки та багато іншого.

Окрім панелі параметрів, вбудовані шаблони сторінок роблять використання Metropolis легким вітром. Просто виберіть свій шаблон, додайте свій вміст і дописуйте. Кожен шаблон був спеціально стильним для певної мети, включаючи: атракціон, блог, форму бронювання, контактну форму, подію, галерею, кімнату, відгуки та бічну панель праворуч.

27. Розкішна вілла

Тема розкішної вілли WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Розкішна вілла – це фантазія та унікальна власність, представлена ​​преміальною темою WordPress. Ця стильна, унікальна тема – це чудовий спосіб сприяти оренді відпустки, розкішних курортів чи інших висококласних об’єктів.

Один з найкращих способів монетизації висококласного майна для відпочинку або просування розкішного курорту – це єдиний у своєму роді веб-сайт. Розкішна вілла – це тема зробити саме це. Завдяки повзунку повного екрана домашньої сторінки, інтуїтивно зрозумілій формі бронювання та безлічі чудових варіантів ця тема є ідеальним способом продемонструвати свої властивості.

Тема включає в себе простий у використанні конструктор перетягування сторінок, який ви можете використовувати для створення будь-якого макета сторінки, який ви хочете. Існують, здавалося б, безмежні можливості. Але якщо вам потрібна допомога для початку роботи, перегляньте включені 5 шаблонів домашніх сторінок, 4 макети ресурсів, 2 шаблони областей, макет сторінки бронювання та галерея властивостей. Тоді ви можете використовувати необмежені параметри кольорів, параметри шрифтів Google та вбудовану піктограму Entypo Pictogram Icon Font для налаштування свого сайту. Інші особливості теми включають форми ajax, підтримку дочірньої тематики, чуйну підтримку та сітківку та багато іншого.

Більше кращих тем WordPress готелю

Час вирішити, яка тема підійде саме вам для створення веб-сайту готелю для вашого бізнесу. Вибравши неповторну тему WordPress готелю (як і будь-яку з цього списку), додайте свою інформацію та почніть просувати свій бізнес в Інтернеті, ви впевнені, що збільшите бронювання.

Яка улюблена тема WordPress готелю? Якщо ми пропустили ваш вибір на найкращу тему WordPress готелю, згадайте про це у коментарях – здорово поділитися дорогоцінним каменем або двома.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map