20+ найкращих тем WordPress для особистого та позаштатного блогів

Найкращі теми WordPress для особистого та позаштатного блогів

Блог – це прекрасний спосіб проявити творчість, розвивати свій бренд і розширювати навички письма. З усіх можливих платформ для ведення блогів WordPress найкращий (або, принаймні, ми так вважаємо – це те, що ми використовуємо для запуску нашого блогу, який ви зараз читаєте). WordPress полегшує ведення блогів, і за допомогою однієї з найкращих тем WordPress для блогу ви можете почати писати якнайшвидше.


При перегляді тем вашого блогу слід враховувати кілька ключових факторів:

 • Макет: Виберіть тему, яка вам подобається. Якщо ви хочете макет сітки для кладки, то легше вибрати тему, яка має демонстрацію кладки, а не встановлювати плагін і намагатися змусити його працювати. Одночасно – ваша тема повинна відповідати, щоб ваш блог виглядав чудово на будь-якому пристрої.
 • Формати публікації: Знайдіть тему, яка може обробляти медіа, які ви хочете завантажити. Незалежно від того, чи хочете ви просто використовувати стандартні публікації, відео, галереї зображень або двічі, переконайтесь, що вибрана тема підтримує ці формати.
 • Соціальні засоби комунікації: Будь-яка хороша тема блогів включатиме підтримку соціальних медіа. Маркетинг соціальних медіа – це величезна частина розширення вашого блогу та присутності в Інтернеті, саме тому так важливо, щоб публікаціями ваших блогів було легко ділитися. Хороша тема блогу WordPress, як правило, має параметри соціального обміну для публікацій, посилання у вашому заголовку / колонтитулі та соціальний віджет “слідкувати”.

Це лише декілька можливостей, які, на нашу думку, повинні мати дивовижна тема блогів WordPress. Залежно від власних потреб, ви також можете захотіти тему зі сумісністю WooCommerce, вбудованими рекламними місцями для монетизації свого блогу, функцією автоматичного відтворення (якщо ви думаєте про запуск vlog) тощо..

Якщо ви шукаєте найкращі теми блогу WordPress, ви, ймовірно, знайдете тисячі та тисячі результатів. Щоб заощадити час, ось наш список найкращих тем WordPress для блогу, щоб розпочати ведення блогів. Сподіваємося, вам сподобається!

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Всього

Загальна багатоцільова та блогова тема WordPress: Демон Мейсона

Інформація та DownloadView Демо

Тема загального перетягування WordPress – це гнучка, багатоцільова тема, ідеально підходить для будь-якого дизайну веб-сайтів. Це найпопулярніша тема з більш ніж 32 000+ щасливих клієнтів – саме тому ми постійно рекомендуємо її! Завдяки вбудованій чуйності, підтримці RTL, функціям A11y, типовим формам публікацій (портфоліо, персонал, відгуки), простому у використанні конструктору сторінок, преміум-анімованим слайдерам та ін. Total – це очевидний вибір для вашого блогу чи веб-дизайнерського проекту.

Загальна багатоцільова та блогова тема WordPress: демонстрація Шарлотти

Усього також включає 40+ демонстраційних програм для швидкого встановлення, включаючи Мейсон і Шарлотта демонстрації блогу, які бачили вище. Таким чином, ви можете просто встановити зразок демонстрації, щоб ваш веб-сайт запустився за лічені хвилини. Тема включає в себе безліч особливостей блогу, включаючи стовпці, списки, макет новин, кладки сітки та настроювані динамічні шаблони сторінок. Плюс соціальне вже інтегровано – ви можете додавати спільний доступ до своїх публікацій прямо з “Настроювальної програми”.

2. Ясень (безкоштовно)

Тема блогу Ashe Personal & Multi-Author безкоштовно WordPress

Побудувати блог має бути просто – і з безкоштовною темою Ashe WordPress. Цю надзвичайну тему можна встановити прямо на інформаційній панелі WordPress і включає прості у використанні функції, які допоможуть вам створити прекрасний блог. Використовуйте вбудовані параметри для макета сайту у коробці або на повну ширину, вибирайте власні кольори фону за допомогою Live Customizer, завантажуйте свій власний логотип тощо. А оскільки тема чутлива і готова до сітківки, ваш блог буде чудово виглядати, чи є ваші читачі на телефоні чи на комп’ютері.

Інші чудові тематичні функції включають приголомшливий повзунок домашньої сторінки, праву та ліву бічні панелі, рекламні ділянки (промо-вікна), макет списку, RTL та підтримка перекладу. Плюс Ashe сумісний з популярними плагінами, такими як WooCommerce, щоб додати магазин електронної комерції, контактну форму 7, плагіни відповідності GDPR та більшість розробників сторінок (Elementor, Visual Composer, Beaver тощо), щоб ви могли створити свою власну макет. І якщо вам цікаво отримати ще більше теми, до якої можна оновити Ashe Pro для вдосконалених варіантів вставки, розміщення та стилізації.

3. Газета

Тема газети WordPress для блогів, журналів та іншого

Газета – це чудова тема WordPress для будь-якого блогу, журналу, випуску новин чи будь-якого іншого веб-сайту для публікації. Як одна з перших 10 найпопулярніших тем усіх часів (на Envato), ви не будете розчаровані, здавалося б, не завершеним списком потужних функцій цієї теми. Виберіть з більш ніж 80 демонстраційних дизайнів, 810+ готових до використання елементів сторінки та шаблони дизайну для публікацій блогу, сторінок, категорій та архівів. використовуйте інтуїтивний конструктор перетягування та перетягування (із спеціальними елементами сітки та новин, які не зустрічаються в інших темах), щоб легко створити єдиний дизайн макета. Плюс вбудована підтримка AMP, YouTube, Adsense, огляди, bbPress, WooCommerce та GDPR вимоги ставлять газету на перше місце.

4. Activello (безкоштовно)

Тема блогу Activello Free WordPress

Тема Activello від Colorlib – це прекрасна тема блогів, яка ідеально підходить для створення власного веб-сайту. Ця багатоцільова тема створена на Bootstrap з функціями для слайдера, користувацьких авторських прав, нескінченного прокрутки, векторних іконок, чуйних макетів, необмежених кольорів тощо. Тема також сумісна з популярними плагінами, такими як WooCommerce, Contact Form 7, Yoast SEO, JetPack і W3 Total Cache для додаткових функцій. Плюс це абсолютно БЕЗКОШТОВНО – що не любити?

5. Гламур

Багатоцільова тема блогу Glam

Почніть власний блог з гламуру з Glamour від QDONOW. Ця прекрасна тема пропонує безліч простих функцій, як кілька демонстрацій швидкого запуску (включаючи стиль життя, підприємець, мама та продовольчий блог), так що ви можете за кілька хвилин мати чудовий веб-сайт. Тоді ви можете налаштувати свій сайт за допомогою 800+ шрифтів Google, спеціальних віджетів, розмірних зображень, макетів, кольорових параметрів тощо. Крім того, за допомогою Glamour ви можете також монетизувати свій сайт – через магазин WooCommerce та заздалегідь визначені області рекламних банерів (заголовок, бічна панель, нижній колонтитул та нижче розділи вмісту. А якщо вам потрібна допомога в будь-який момент, QDONOW пропонує безкоштовну установку, детальну документацію в Інтернеті та пряму підтримку електронної пошти!

6. Розмарин

Тема WordPress з чуйним блогом розмарину

Інформація та DownloadView Демо

Розмарі – це прекрасна тема WordPress для будь-якого блогу стилів. Чистий і яскравий макет – це ідеальний порожній шифер для вашого вмісту. Тема включає в себе 5 різних макетів блогу, представлений слайдер, вбудовані кольорові параметри та чуйність до всього дизайну. Розмарі також пропонує спеціальні віджети блогу для ваших останніх публікацій, промо-вікна, про мене, соціальних медіа та іншого.

7. Діві

Divi Багатоцільовий, Блог WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Тема Divi – це популярний та гнучкий варіант для створення вашого веб-сайту чи блогу. Побудований на популярному конструкторі сторінок Divi, є багато простих елементів сторінки для додавання зображень, тексту, навичок, заголовків, електронних адрес, пошук, магазин, відгуки, таблиці цін, повзунки, портфоліо, заклик до дії, розмиття та інше. Але найголовніше – блог Divi за замовчуванням – це чудова база для того, щоб почати вести блоги. Створіть пригодницьку домашню сторінку разом із конструктором, а потім скористайтеся підтримкою форматів публікацій, щоб додати вміст (у комплекті із зображеннями, відео, посиланнями чи галереями).

8. Блукання

Тема WordPress про блог подорожей Wanderlust

Тема WordPress-блогів Wanderlust була створена для того, щоб полегшити спільний доступ до ваших пригод. Тема Wanderlust, орієнтована на блоги чи журнали, орієнтовані на подорожі, включає зображення в повну ширину, 10 стилів формату публікації для найкращого відображення ваших медіа (зображень, відео, аудіо) та корисний розділ Instagram над колонтитулом, щоб продемонструвати останні фотографії. Почніть швидко використовувати один з трьох заздалегідь відформатованих дизайнів домашніх сторінок, приступайте до роботи, додаючи свої публікації. Хочете додати магазин? Нема проблем. Тема також повністю сумісна з WooCommerce для зручних варіантів електронної комерції.

9. Меса (безкоштовно)

Безкоштовна тема Mesa WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Mesa – це абсолютно безкоштовна, 100% GPL-тема блогу для WordPress, створена саме тут на WPExplorer. Ця проста тема стилю блогу для кладки ідеально підходить для вашого нового ведення блогів. Тема містить прості параметри стилізації за допомогою “Настроювальної програми” (для чуйності, заголовка, соціальних посилань, стилю введення / стовпців, рекламних місць тощо), безліч форматів публікацій (стандарт, зображення, галерея, відео, аудіо та цитати), спеціальний логотип завантаження, вбудовані оголошення в нижній частині та бічній панелі та параметри соціальних посилань (заголовок та віджет). Mesa – це швидкий і простий спосіб налаштувати свій блог!

10. Олсен

Olsen Light Free Blog WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Olsen Light – це прекрасна тема безкоштовного блогу WordPress, яку ви можете використовувати для створення власного блогу. Хоча існує преміальна версія (яку ми настійно рекомендуємо оновити), Olsen light має корисні функції для інтеграції ваших соціальних медіа, відображення слайдера фотографії в Instagram, завантаження логотипу, налаштування вашого меню та інших опцій у реальному користувальницькому інструменті. Тема також стосується віджетів для блогу для розділу “Про мене”, останніх публікацій та соціальних мереж. Тема Olsen також сумісна з конструкторами Elementor, Divi та / або SiteOrigin для ще більш потужних варіантів створення сторінок.

11. Півень

Тема блогу WordPress з чуйною хемлок

Інформація та DownloadView Демо

Хемлок – приголомшлива тема для починаючих блогерів. Тема має унікальний дизайн слайдера домашньої сторінки повідомлень, який допоможе вам краще продемонструвати найкращий вміст. Тема включає всі функції, про які ми згадували, що найкращі теми для ведення блогів WordPress повинні мати – вбудований соціальний обмін, велика кількість форматів публікацій та суцільні макети (вибирайте із блогу повної ширини, бічної панелі чи сітки). Крім того, простий дизайн робить його пристосованим для будь-якої галузі, наприклад, моди, технологій, бізнесу, садівництва тощо.

12. Amadeus Pro

Тема блогів Amadeus Pro WordPress

Тема WordPress блогу Amadeus – це чудовий вибір, чи хочете ви вести блог як хобі, чи сприяти просуванню свого бізнесу. Завдяки Amadeus легко налаштувати зовнішній вигляд веб-сайту, використовуючи параметри необмежених кольорів, логотипів, соціальних та макетів (все це на зручній панелі параметрів теми). Додайте повзунок домашньої сторінки, скористайтеся налаштованими віджетами бічної панелі та виберіть макет домашньої сторінки (сітку чи стовпці), щоб створити свій власний блог.

13. Нью-Йорк (блог і магазин)

Тема блогу та магазину Нью-Йорка WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Для тих, хто хоче створити блог як бізнес, Нью-Йорк – одна з найкращих тем WordPress, що ви можете вибрати для магазину та блогу. Це ідеальна тема – створити елегантний блог, щоб поділитися своїми думками та порадами або створити власний інтернет-магазин із WooCommerce. Тема включає унікальну карусель з публікаціями на домашній сторінці, стильові віджети (соціальні, про Instagram, останні публікації тощо), дві області меню, вбудовану сітку стрічки Instagram Footer та налаштований текст авторського права. Окрім дивовижних особливостей блогу, тема також оснащена потужним плагіном редактора CSS Yellow Pencil, завдяки чому ви можете налаштувати будь-яку частину дизайну за допомогою лише декількох клацань миші!

14. Essence Pro

Тема WordPress для блогу Essence Pro

Інформація та DownloadView Демо

Essence Pro – це прекрасна дитяча тема для блогів для популярних рамок Genesis. Оскільки він створений на основі Genesis, тема вже включає важливі параметри доступності, користувацькі заголовки, чуйність, переклади, параметри макета, електронну комерцію та макети основних сторінок. Але що робить Essence Pro унікальною – це стильний макет домашньої сторінки із зображенням зображення, оптимізацією інформаційних бюлетенів та багатошаровим дизайном сітки.

15. Історія чорнила

Розповідь про чорнило, що розповідає про тему WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Тема блогу Ink WordPress дозволяє легко ділитися своїм вмістом. Варіанти дизайну для теми все акуратно вкладені в живий Індивідуальний інструмент, де ви можете внести зміни в кольори та шрифти, а потім побачити їх в прямому ефірі, перш ніж зберігати. Приголомшлива домашня сторінка сітки зображень теми допомагає виділити нові публікації, а оскільки тема сітківки готова, ви можете завантажувати більші, сміливі фотографії.

16. Веггі

Веггі Блог WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Тема блогу Veggie Food – прекрасний вибір для створення власного сайту з публікацій в блогах, рецептів, відео-посібників чи будь-чого іншого. Ця чуйна тема блогів була створена для блогерів про їжу, але чудово підійде для будь-якої кількості блог-фокусів. Прості параметри налаштування кольорів, різноманітні макети, підтримка побудови сторінок (чудово працює з Elementor, Beaver Builder або SiteOrigin), варіанти перекладу, сумісність із RTL та багато іншого – роблять Veggie міцною темою.

17. Автентичний.

Автентичний стиль життя блог WordPress Тема

Тема автентичного стилю життя включає 9 різних демонстраційних дизайнів, з яких можна швидко і легко розпочати свій блог. Виберіть улюбленого за допомогою варіантів сітки для блогу, повзунків, стильових накладок тощо. Тема також має вбудовані зручні налаштування, щоб налаштувати кольори для понад 67 аспектів теми, параметри дизайну заголовка (з різними меню, логотипом та соціальними позиціями), настроювані модулі нижнього колонтитулу (додайте свій логотип, вставіть свій Instagram або використовуйте віджети), додайте відео-фони, створюйте популярні каруселі та ін.

18. Ананас (безкоштовно)

Безкоштовно ананас тема Tumblog WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Ананас – це чистий та простий тема блогу WordPress у стилі tumblog. Якщо ви хочете завести блог лише за допомогою своїх соціальних посилань та вмісту, це справді ідеальна тема. Ананас має чіткий централізований макет, прості формати публікацій (зображення, відео, аудіо, цитати), барвисті теги категорій та вбудовану інтеграцію соціальних медіа. Тема також сумісна з Yoast SEO (для панірувальних сухарів), контактною формою 7 та більшістю інших популярних безкоштовних плагінів WordPress.

19. Пік

Тема WordPress Blog The Pason Masonry Grid Theme

Інформація та DownloadView Демо

Тема “Пік” – це тема на основі сітки, ідеально підходить для будь-якого інтернет-блогу чи журналу. Тема оснащена двома різними варіантами домашньої сторінки для автоматичної (кладки) або користувальницької (ви визначаєте розміри зображень) плитки, обмежувача розміщення повідомлень (на першому листі), декількох макетів одного посту та форматів публікацій, вбудованого портфоліо, опції мега меню та навіть спеціальні банери заголовків сторінки. Тема Peak також сумісна з плагіном WooCommerce – так що ви можете додати власний магазин або поділитися товари-партнери зі своїми читачами.

20. TheBlogger

Тема блогів TheBlogger WordPress

Розглядаючи найкращі теми WordPress блогу, ми, звичайно, повинні були включити TheBlogger. Ця тема блогів була розроблена для того, щоб полегшити (ви здогадалися) ведення блогів. З інтуїтивно зрозумілими параметрами Customizer, вбудованими опціями портфоліо, фонами паралакса, фоновим відео введенням, сумісністю WooCommerce, кольоровим варіантом та унікальними макетами, в цій темі блогу WordPress є що дуже полюбити.

21. Бретані

Бретані Світ Безкоштовно Блог WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Бретані Світ – це традиційний макет стилю блогу з лівою стороною, вмістом однієї колонки та смугою правої сторони. Але саме це робить цю тему чудовою! У ньому є опції для користувацьких віджетів для додавання ваших посилань у соціальних мережах, підписки на розсилку, розділу про мене та Instagram-каналу. Легка версія теми – це абсолютно гарна тема, щоб розпочати свій блог. Але якщо ви хочете отримати більше функцій (наприклад, поле автора, параметри кольорів, макети тощо), радимо оновити до професіонала.

22. Давайте Блог

Давайте Блог WordPress Тема

Блог LetP’s WordPress робить блоги легким вітром. З демо-імпортом одним клацанням миші, налаштуваннями та налаштуваннями тематичних налаштувань теми на 300+, безліччю макетів блогу (із повзунками, зображеннями заголовків, каруселями, сітками тощо), галереями, спеціальними віджетами бічної панелі та миттєвим пошуком – в блозі Let’s Blog є багато чудових функцій тож ви можете створити дизайн, гідний вашого вмісту.

23. Андервуд

Тема WordPress Blog Blog Story Blog

Якщо ви шукаєте хорошу тему, щоб створити особистий блог, ви не можете помилитися з темою Underwood. Ця сучасна тема містить сміливу типографіку, тони форматів публікацій (всього 9 для зображень, аудіокліпів, відео, галереї тощо), 3 унікальні стилі макета домашньої сторінки, підтримка WooCommerce, стилізовані контактні форми 7 полів та інтегровані соціальні медіа.

24. Сучасна студія Pro

Тема сучасної студії Pro Blog WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Сучасна студія Pro – ще одна дитяча тема Genesis. Це означає, що у вас є всі ті ж чудові риси, які ви полюбили в Genesis, з додатковими бонусами від стильного стилю. Сюди входять власні заголовки, фони, кольорові стилі, макети сторінок, параметри програмного забезпечення та ін. Крім того, тема додає 2 області віджетів домашньої сторінки та чудовий стиль заголовка логотипу.

25. Рецепти

Рецепти блогів WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Рецепти – це стильна тематична тема WordPress для блогів, яка ідеально підходить для обміну улюбленими рецептами зі світом. Це чудова тема для блогу ресторану, обміну веганськими версіями улюблених рецептів, ведення блогів про рецепти copycat або будь-якого іншого блогу про їжу.

Кулінарія може спричинити багато спроб та помилок, то чому б не поділитися своїми смачними відкриттями зі світом? Рецепти – це фантастична тема блогів про їжу, яку ви можете використовувати для публікації та обміну власними перевіреними та справжніми рецептами. Рецепт на замовлення типу рецепту дозволяє легко додати всю інформацію, яка буде потрібна вашим читачам – включаючи час підготовки, час приготування, інгредієнти тощо.

Щойно ви додали свої дивовижні рецепти, тема включає в себе варіанти читачів, щоб оцінити ваш рецепт. Тема також містить сторінки сортування рецептів, списки інгредієнтів, які можна натиснути, опцію “Рецепт друку” та біографію автора рецептів (чудово, якщо у вашому блозі про їжу є кілька учасників).

Ця тема також готова до перекладу, включає в себе спеціальні віджети для найбільш рейтингових та найновіших рецептів, вбудовані параметри теми, і вона постачається в комплекті з дочірньою темою, готовою для ваших налаштувань.

Наступний крок: оберіть одну з найкращих тем для WordPress блогу та розпочніть роботу!

З усіма цими дивовижними темами вам залишається лише дві речі – вибрати одну та запустити свій блог!

Ми знаємо, що існує багато тем WordPress для ведення блогів, але важливо вибрати тему, яка підходить саме вам. Знайдіть тему блогу WordPress із суцільним кодом, хорошими функціями та макетом, який вам подобається. Ми перерахували, що (на наш погляд) є однією з найкращих тем WordPress у блозі. Сподіваємось, у нашому розкладі було кілька вагомих варіантів для вашого блогу.

Потім приступайте до роботи над створенням вашого вмісту. Якщо ви не впевнені, з чого почати, спробуйте наш простий 5-кроковий посібник, щоб створити блог. Ми розміщуємо всі ключові частини, щоб розпочати свій власний блог із WordPress (довіртесь – це просто).

Чи є які-небудь запитання щодо перелічених вище тем? Або у вас є тема, яку ми пропустили, і, на вашу думку, має бути в нашому списку найкращих тем для блогу WordPress? Залиште коментар нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map