20+ найкращих плагінів WordPress Portfolio & Gallery у 2020 році

Найкращі плагіни WordPress Portfolio & Gallery

Якщо ви творчий тип, показ якості вашої роботи стане одним із найвпливовіших факторів, що стосується забезпечення роботи. Отже, показ вашої роботи в стильному портфоліо є принципово важливим.


Версія WordPress за замовчуванням дозволяє додавати зображення до публікацій та сторінок, але це досить обмежено – якщо ви серйозно ставитесь до залучення нових клієнтів, вони просто не скоротять її. Пам’ятайте: якщо ви претендуєте на професійну, креативну особу, вам потрібен професійний вигляд, креативний портфоліо?

Хороша новина: для WordPress доступні великі плагіни для портфоліо, які дозволяють побудувати гарну вітрину для вашої роботи. Багато з них зручні для початківців, і мають достатньо варіантів налаштування, щоб зробити свій портфель своїм. Сьогодні я хочу ознайомити вас із 20+ моїми улюбленими плагінами портфоліо.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Основна сітка

Основна сітка

Інформація та DownloadView Демо

Essential Grid веде себе як комплексне рішення для побудови сітки з необмеженими можливостями. Це універсальний плагін для WordPress, який ви можете використовувати для створення макетів сітки для блогів, портфелів, галерей, магазинів тощо.

Відображення вмісту як кладочної сітки дуже просто. Просто встановіть Essential Grid. Плагін працює з більшістю типів вмісту – публікаціями, сторінками, портфелями і навіть з вашим магазином WooCommerce. Ви навіть можете уточнити свій вибір до конкретних категорій або тегів, визначити пріоритет публікації медіа, а також вибрати розмір вихідного зображення.

Щойно ви вирішили, який вміст ви хочете відображати як сітку, настав час налаштувати вигляд вашого вмісту. Essential Grid постачається з безліччю попередньо виготовлених скінів, які можна використовувати для того, щоб ваша змістова сітка виглядала приголомшливо. Але ви також можете використовувати візуальний редактор шкіри, щоб зробити щось повністю на замовлення. Кожна шкіра має свій макет і стиль накладання, багато з яких анімовані. Щойно ви закінчили створювати свій шедевр, легко додати свою власну сітку до будь-якої публікації чи сторінки. Плагін створює простий у використанні короткий код для кожної створеної сітки. Просто вставте це на будь-яку відповідну публікацію, сторінку чи область віджетів. Усі сітки повністю реагують і відвідувачі можуть відфільтрувати їх – ви можете ввімкнути або вимкнути цю опцію.

Essential Grid – це дивовижний плагін WordPress для побудови сітки, який додає чудові функції будь-якій темі WordPress. З додатковими опціями для макетів (в коробці, на повну ширину або на весь екран), сумісністю WooCommerce, спеціальними мета-параметрами та іншим, що ви неодмінно любите Essential Grid!

2. Кахельні галереї JetPack (безкоштовно)

Безкоштовні плагіни WordPress

Якщо ви віддаєте перевагу безкоштовно плагін для відображення вашого портфоліо захоплюючим способом, не шукайте далі JetPack. Власний плагін у стилі WordPress “все в одному” включає вбудовану підтримку стилізованих плиткових галерей. Це дозволяє легко додавати галереї на ваш веб-сайт (можливо, не потрібен новий плагін, якщо ви його вже встановили).

Галереї Jetpack містять декілька стилів (плитки, квадрати, кола), кілька варіантів стовпців, власні ширини та необов’язкове подання єдиної галереї зображень. Портфелі також повністю реагують. Після активації функцій галереї з плиткою Jetpack ви просто вставляєте галереї до публікацій, як звичайні – за винятком того, що вони будуть стилізовані (автоматично) відповідно до ваших налаштувань Jetpack.

3. Сітка

Grid - чуйний плагін WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Сітка – один з найпотужніших будівельників для створення власної власної фотогалереї або портфоліо (за допомогою неї можна створити свій блог, сторінку персоналу, відгуки та навіть магазин WooCommerce). Завдяки Grid ви не обмежені певною кількістю стилів – ви можете створити власний з нуля. Використовуйте конструктор шкіри, щоб вибрати спеціальні шрифти, відредагувати стан наведення курсора, вибрати медіа, додати анімацію, визначити уривки та змінити розмір елементів. Потім нанесіть ваш стиль на сітку, кладку або виправданий макет.

Але це ще не все. Grid також включає в себе прямий попередній перегляд, підтримує власні формати публікацій, інтегрується з WPML (для перекладів), включає регульовані рядки та стовпці та навіть сітки повної ширини / висоти. Плюс підтримуються багато форматів медіа, включаючи html, Vimeo, Youtube, SoundCloud та звичайно зображення.

4. Дизайнер портфоліо та галереї

Дизайнер портфоліо та галереї для WordPress

Портфоліо-дизайнер – це ще один чудовий варіант, якщо ви хочете створити власний дизайн портфоліо чи галереї. Просто встановіть плагін і скористайтеся включеними опціями для створення вашого ідеального портфоліо. Виберіть сітку, кладку, повзунок або обґрунтуйте макет з використанням сторінки, завантажте більше або автозавантажте. Додайте заголовкові посилання, межі, тіні для поля та власні кольори. Вибирайте зображення із 50+ ефектами зображення та наведення курсора. Дизайн портфоліо також повністю чуйний і сумісний із крос-браузером.

5. NextGen Gallery від Imagely

NextGen Gallery від Imagely

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Маючи понад мільйон завантажень, NextGen Gallery може обробляти як прості фотогалереї, так і сучасні професійні потреби. За лічені хвилини ви можете створити прекрасні альбоми. Плагін може завантажувати фотографії партіями, допомагаючи розібратися та розподілити їх по групах. Працюючи на вкладці Галерея на панелі інструментів, ви можете змінювати розмір, колір, стиль, ефекти лайтбоксу, терміни, переходи та керувати всіма налаштуваннями.

NextGen чуйний і сумісний з більшістю тем. Це дозволяє редагувати ескізи, імпортувати метадані та налаштовувати лайтбокс. Ви можете нумерувати сторінки альбомів, додавати текст, водяний знак та зовнішні посилання на зображення. Мало того, ви можете захистити галереї паролем, повернувшись до нативної функції WordPress.

Безкоштовний плагін дозволяє відвідувачам переглядати зображення як слайд-шоу та ескізи, а також у компактному або розширеному альбомі. Крім того, різні преміум-пакети пропонують різні розширення. Вони допомагають показувати галереї в додаткових форматах, продавати фотографії в Інтернеті, дозволяють завантажувати цифрові дані, показувати прайс-листи та пропонувати купони.

6. UberGrid Respovable Grid Builder

Плагін UberGrid Respovable Grid Builder WordPress

Інформація та DownloadView Демо

UberGrid – один з найкращих плагінів WordPress для створення галереї для спільного використання та показу вашої роботи. Це дуже універсальний плагін, який можна використовувати для створення красивих квадратних сіток: ви можете використовувати сітку для показу свого портфоліо, членів команди, публікацій блогу, зображень, логотипів клієнтів і майже всього іншого, про що ви можете придумати! Плагін також сумісний з WooCommerce, а це означає, що ви можете представити свої продукти в стильній сітці.

Використовуйте включені функції плагіна для створення власної сітки типу публікації, застосування фільтрів і навіть додавання лайтбоксу. UberGrid також легко налаштувати. Є 12 макетів комірок, стилі заголовків, мітки, параметри інтервалу, рамки, розмір блоків, шрифти, кольори та анімація.

Сітки повністю чуйні і виглядають приголомшливо. Ви можете налаштувати вміст вручну або плагін може автоматично перетягувати ваші останні публікації, сторінки, користувацькі публікації або сторінки продуктів WooCommerce – ви також можете вибрати певні категорії для включення. Дизайн кожної сітки також повністю настроюється: ви можете встановити типові та конкретні розміри блоків, вибрати стиль межі та колір рамки, а також вибрати, яке обличчя шрифту використовувати.

Коли відвідувач натискає на предмет у сітці, відображається розширена лайтбокс, що дозволяє надати додаткову інформацію – ви можете додавати текст, зображення, відео та карти Google до лайтбоксу. UberGrid має вбудований функціонал лайтбоксу, але, якщо ви хочете чогось більш складного, плагін також може бути інтегрований з п’ятьма основними плагінами лайтбоксу: PrettyPhoto, JetPack Gallery, Swipebox, iLightbox та FooBox. Для відвідувачів, які шукають конкретну інформацію, вони також можуть відфільтрувати, які категорії вони хочуть переглянути у кожній сітці.

Ви можете додати UberGrid до будь-якої публікації чи сторінки за допомогою короткого коду чи до будь-якої області віджетів за допомогою виділеного віджета.

Найкраще, що UberGrid не вимагає знань з кодування для створення та налаштування вашого портфоліо. Він також підтримує Vimeo та Youtube – тому, якщо ваша робота буде краще показана на відео, ви можете легко додати їх до свого портфоліо.

7. Easy Media Gallery

Easy Media Gallery

Інформація та завантаження

Easy Media Gallery Pro – це, без сумніву, один із найуніверсальніших плагінів для портфоліо галереї, і він поверне вам лише $ 24 – також є безкоштовна версія плагіна що включає більш обмежений функціонал.

До портфоліо можна додати зображення, галереї, фотоальбоми, каруселі із зображеннями, відео, аудіо та навіть Карти Google. Плагін оптимізує зображення для SEO шляхом автоматичного додавання до зображень атрибутів alt та заголовків. Він також дуже універсальний, підтримуючи відео з 15 джерел та аудіо з трьох джерел.

Easy Media Gallery зручна в користуванні, що дозволяє додавати елементи лише в кілька кліків. Також надзвичайно просто налаштувати позиціонування, кольори (доступні необмежені кольори) та додати спеціальні ефекти до предметів у вашому портфоліо. Як додатковий бонус, плагін підтримує десять різних стилів лайтбоксу, коли відвідувачі натискають на предмет у вашому портфоліо. Портфелі повністю реагують, і ви можете додати фільтри для більш простої навігації.

8. Спритний портфель (безкоштовно)

Спритний

Nimble Portfolio – це багатофункціональний безкоштовний плагін для користувачів WordPress. Плагін дозволяє додавати до галереї публікації, сторінки, користувацькі типи публікацій (включаючи продукти WooCommerce), зображення та відео. Самі галереї виглядають чисто і стильно з круглими ескізами, що привертають увагу.

Галереї повністю чуйні та відвідувачі можуть відфільтрувати їх, щоб полегшити пошук предметів, які їх цікавлять. Ви можете вибрати кількість стовпців, які потрібно включити, а також значок, який відображається, коли відвідувач наводить курсор на предмет. Коли відвідувач натискає одну з ескізів, з’являється лайтбокс для відображення розширеного зображення, відео чи аудіофайлу.

Плагін Nimble Portfolio можна розширити, придбавши преміум-доповнення. На даний момент доступно сім доступних – дві скіни, чотири лайтбокси та одне розширення функції сортування.

9. Медійна сітка

Медійна сітка

Інформація та DownloadView Демо

Media Grid – це зручний для користувачів, плагін портфоліо преміум-класу, який дозволяє створювати красиві, чуйні сітки, використовуючи інтуїтивно зрозумілий конструктор візуальних сіток. Ви можете додавати зображення, відео, аудіо, продукти WooCommerce, текст та повзунки для зображень до своїх сіток. Коли відвідувачі наведіть курсор на предмет, відображається накладка, яка надає додаткову інформацію – якщо натиснути на нього, з’явиться стильний лайтбокс, з якого ви можете додати додатковий опис та відобразити піктограми спільного використання соціальних мереж.

Всі сітки можуть відфільтрувати відвідувачі, щоб допомогти їм знайти те, що вони хочуть. Існує також безліч варіантів налаштування: ви можете встановити розмір та колір рамки, поле між зображеннями та колір накладення. Якщо у вас немає часу, щоб нескінченно налаштувати вашу сітку, щоб знайти ідеальне налаштування, доступні десять пресетів одним клацанням. Ви можете додати свою сітку до будь-якої сторінки, публікації, користувацької публікації чи області віджетів за допомогою простого короткого коду.

Також ви можете розширити медіа-сітку, додавши більше стилів накладення, придбавши надбудову Менеджер накладки медіа-гридів за 15 доларів.

10. Перейти портфоліо

Іди

Інформація та DownloadView Демо

Перехід – чуйний портфоліо для WordPress – це преміальний плагін WordPress, який дозволяє легко додавати прекрасні та унікальні портфелі на ваш веб-сайт WordPress. Портфоліо Go включає чотири різні “стилі”, всі вони виглядають приголомшливо з набором накладок, розмірами / форматами мініатюр, анімацією та візуальними ефектами.

Можливо, ви полюбили тему, яка не включає в себе спеціальний тип публікації для портфоліо, або, можливо, у вашому поточному портфоліо недостатньо варіантів. Ну, за допомогою плагіна Go – чуйний портфель WordPress ви можете додати красиві та чуйні портфелі на свій сайт WordPress. Плагін працює з будь-яким користувальницьким типом публікації або вашим блогом, щоб дати вам можливість розробити та додати власні спеціальні портфелі до будь-якої публікації чи сторінки. Просто встановіть плагін і почніть додавати медіа!

Перехід – чуйний портфоліо для WordPress працює із зображеннями, відео та навіть аудіофайлами, щоб ви могли створити портфоліо, яке відповідає вашим потребам. Крім того, плагін включає в себе багато чудових варіантів налаштування. Користувачі мають необмежену кількість кольорів на вибір, більш ніж 600 шрифтів Google, а також вони можуть вибрати розмір та інтервал кожного елемента, щоб отримати сітку на свій смак – ви також можете встановити, чи ваші сітки є фільтруючими. Виберіть із 4 унікальних кольорових шкурок, додайте власний інтервал між введеннями (вертикальний та горизонтальний), виберіть макет сітки чи каруселі, налаштуйте ескізи та багато іншого. Плагін навіть сумісний з WooCommerce, тому ви можете додати на свій сайт портфелі продуктів і послуг..

Ви можете додати на свій веб-сайт стільки сіток, як це робиться, додавши короткий код до відповідної публікації, сторінки чи віджета.

11. Галерея Енвіра

Лайтбокс Envira Gallery

Інформація та завантаження

Звичайно, ми не можемо забути EnviraGallery. Цей плагін – це ще один чудовий варіант для додавання чуйних галерей зображень на ваш сайт WordPress. Нещодавно ми провели повний огляд EnviraGallery, але для досягнення найвищих показників цей плагін включає підтримку лайтбоксу, користувацькі поля, обрізання зображень, параметри мобільних галерей, спеціальні ескізи, підтримку користувацьких класів галереї (чудово для розробників) та багато іншого . Крім того, існує безліч доповнень для будь-якої іншої функції, яка може знадобитися, як інтеграція Pinterest, теги, слайд-шоу, скіни, підтримка повноекранного режиму тощо.

12. Сітка FX

Сітка FX

Інформація та DownloadView Демо

Маючи чотири унікальні скіни, Grid FX – це дуже універсальний плагін для портфоліо. Це дозволяє розміщувати зображення, відео, аудіо, повідомлення в блогах та продукти WooCommerce в стильних сітках, галереях у стилі Pinterest та каруселях із зображеннями.

Налаштування King є цим плагіном, що містить понад 80 різних варіантів стилю. Ви можете обрати з різних скінів, фонів лайтбоксу, анімації заголовків, кольорів та кнопок. Ви також можете встановити, скільки елементів відображатиметься в портфоліо, розмір кожного елемента та кількість стовпців.

Щоб покращити навігацію, відвідувачі можуть відфільтрувати сітки, щоб знайти те, що шукають. Додавання портфоліо до вашого веб-сайту WordPress так само просто, як вставлення простого короткого коду в будь-яку посаду, сторінку чи область віджетів.

13. FooGallery (безкоштовно)

FooGallery

Якщо ви знайомі зі створенням публікації в WordPress, вам буде легко створити галерею з Foo Gallery. Він додає кнопку до редактора публікацій, яку потрібно натиснути, щоб створити галерею. Вбудована медіатека допомагає в управлінні зображеннями. Плагін дозволяє перетягувати зображення і впорядковувати їх у будь-якому порядку. Інструмент імпорту галереї NextGen спрощує імпорт галерей та альбомів.

Працюючи з короткими кодами, ви можете відображати галерею в будь-якому місці вашого сайту. Протягом декількох хвилин у вас з’являться галереї, що швидко реагують, і чіткі ескізи. Є вибір вбудованих шаблонів галереї, але ви також можете вибрати як галереї, так і альбоми за допомогою CSS. Для доступу до вбудованих альбомів потрібно активувати розширення. Пристойний лайтбокс знаходиться в списку особливостей безкоштовного плагіна. Що приємно в плагіні, це те, що він спирається на розширення. Це робить його як легким, так і зручним для розробників.

Однак для багатьох додаткових функцій, таких як додавання відео, вам доведеться купувати розширені розширення. До функцій Pro також належать прекрасні ефекти наведення вказівника, нескінченна прокрутка та розширена сторінка.

14. Портфоліо вмісту (безкоштовно)

Спеціальне портфоліо вмісту

Спеціальне портфоліо вмісту було створено з урахуванням більше, ніж просто портфоліо та галереї. Цей дизайн дозволяє користувачам можливість перемикати теми, не втрачаючи жодного вмісту. Будь-який розробник може також створити тему поверх цього плагіна.

Робота з плагіном така ж проста, як і створення нових публікацій або сторінок. Просто створіть окремі проекти для свого портфоліо, а потім позначте та класифікуйте їх. Ви можете додати деталі проекту, такі як зображення, URL та опис, налаштувати посилання на портфоліо та зробити будь-який проект липким. Якщо ви поєднали плагін із плагіном «Рольове управління», ви можете дозволити іншим управляти портфелями на вашому веб-сайті. І якщо ваша тема дозволяє це, ви також можете мати аудіо та відео формати.

15. Фотогалерея від Supsystic (безкоштовно)

Фотогалерея Supsystic

Фотогалерея від Supsystic пропонує як безкоштовні, так і професійні версії для відображення будь-якої кількості портфелів та галерей. З безкоштовною версією ви зможете створити чуйні фотогалереї та позначити їх посиланнями, піктограмами та заголовками HTML. Ви можете вибрати додати водяний знак до зображень, щоб захистити їх.

За допомогою цього плагіна ваш веб-сайт може створювати галереї повної ширини та використовувати ряд макетів, дизайну, поляроїдів та стильових ефектів. Ви зможете імпортувати зображення зі своєї соціальної мережі у вашу галерею.

Доступні ряд ефектів переходу, і користувачі можуть швидко отримати доступ до зображень за допомогою мініатюрних зображень. Шорт-коди дозволяють додавати галереї в будь-якому місці WordPress. За допомогою цього плагіна керування зображеннями стає простим, оскільки він підтримує групове завантаження та публікацію.

Додавання категорій та сторінки на вашу галерею можливо лише за допомогою Pro версія. Ця версія також дозволяє включати відео у вашу галерею.

16. Заключні плитки фотогалереї зображень (безкоштовно)

Підсумкові плитки

Image Photo Gallery Final Tiles – це ідеальний плагін для відображення фотоальбомів, демонстрації продуктів або експонування фотографій. Він використовує гнучкі компонування сітки, що дозволяє змішувати пейзажні та портретні зображення всіх розмірів. Ви можете мати фотогалерею типу Pinterest або галерею з плиткою, а також включати відео.

Використовуючи спеціальний алгоритм, плагін зберігає вихідні розміри зображення настільки, наскільки це можливо. Крім того, плагін чуйний, що дозволяє плавну анімацію і на мобільних пристроях.

Плагін підтримує обмін у соціальних мережах. З Pro версія можна фільтрувати зображення, додавати категорії та вибирати із семи лайтбоксів. Ефекти наведення курсора на підписи та зображення, ефекти завантаження зображення та підтримку WooCommerce також є частиною преміум-функцій.

17. Відеогалерея

Відеогалерея

Інформація та DownloadView Демо

Для передавання вмісту з YouTube, списків відтворення, Vimeo або LiveDash, Video Gallery – це плагін на вибір. Ви можете створити галерею, яка потокове з декількох галерей, а також змішати та зіставити відео з кількох потоків в одній галереї. Плагін готовий до сітківки, що забезпечує чітку якість зображення.

Після того як ви зв’яжете відео в галереї, користувачі можуть вибрати зі списку відтворення. Відео можна зручно встановити, щоб відновити там, де користувач зупинився. Ескізи відео з’являються на соціальних каналах. Для створення безпечних резервних копій вашої галереї просто експортуйте базу даних. Analytics допомагає відстежувати перегляди користувачів, особливо корисні для освітніх каналів.

18. Галерея сітки модуля (безкоштовно)

Модуля

І безкоштовна, і платна версії Modula Grid Gallery допомагають створювати стильні галереї у складних стилях сітки із спеціальними полями. Все, що вам потрібно зробити, – це вказати максимальну висоту та ширину, і майстер модулів замовляє зображення так, щоб вони виглядали чудово. Ви можете додати спеціальні підписи для окремих зображень та фільтрів, щоб користувачі могли сортувати вашу галерею за тегами. Дисплей можна змінювати, використовуючи 6 різних лайтбокс та 12 різних ефектів наведення.

Хоча не такий багатий на функції, як деякі плагіни у цьому списку, Modula є більш ніж достатньою для більшості веб-сайтів. У плагіна є добре розроблений, простий у користуванні інтерфейс. Це дозволяє створити фільтрувану галерею фотографій та генерує шорткоди, що допоможе вам додати їх у будь-якому місці вашого веб-сайту. Ви можете додати кілька галерей, використовуючи кілька шорт-кодів. Крім того, вбудована функція соціального обміну полегшує обмін зображеннями в соціальних мережах.

19. Сітка, що реагує на куб портфоліо

Куб портфоліо

Інформація та DownloadView Демо

Якщо веб-сайт захаращений і неорганізований, відвідувачеві може бути важко знайти те, що вони шукають. Коли це станеться, вони довго не будуть триматися – можливість втрачена. Плагін Cube Portfolio дозволяє організувати кожен аспект вашого веб-сайту за стильними сітками, що значно полегшує навігацію.

Cube Portfolio дозволяє додавати публікації / сторінки, галерею зображень, портфоліо, членів команди, відео, проекти та навіть продукти WooCommerce до красивої, чуйної сітки. Плагін оснащений шістьма шаблонами: є три для спеціалізованих типів вмісту (повідомлення в блогах, зустрічі з командою та соковиті проекти) та три шаблони візуального дизайну (кладка, лайтбокс та fullbox). Кожен шаблон виглядає приголомшливо і має красиві, гладкі анімації CSS3 – є 10 анімаційних сіток та 11 анімаційних підписів. Ви можете додати необмежену кількість елементів до кожної сітки, яку можна переглянути в режимі реального часу за допомогою живий будівельник. Кожен шаблон також повністю настроюється та постачається з більш ніж 20 різними варіантами.

20. Збільшити портфоліо

ZoomFolio - плагін для портфоліо WordPress

Інформація та DownloadView Демо

ZoomFolio – це дивовижний плагін WordPress для управління портфелем, який дозволяє легко додавати створені, власні та унікальні портфелі на веб-сайт WordPress. Насправді це такий чудовий плагін, який ми рекомендували його у своєму блозі про те, як створити онлайн-портфоліо.

Те, як працює Zoomfolio – це додавання користувальницького типу портфоліо до вашої установки WordPress. Таким чином ви можете вставити шорт-коди портфоліо будь-де у своїй темі та змусити їх витягувати публікації з вашого нового портфоліо. Налаштування портфелів так само просто, як і додавання їх, тому що плагін постачається з генератором коротких кодів, щоб вам було легко вставляти ідеальне портфоліо фотографій кожен раз.

Є безліч варіантів створення портфеля, який ви хочете, використовуючи Zoomfolio. Ви можете створити основну фотогалерею, медіа-галерею або портфоліо стилів у повноекранному (або “стіні”) стилі. Або ви можете створити та створити чисту сітку логотипів клієнтів, миттєву сітку останніх публікацій, розділ відгуків клієнтів, що прокручується, або щось інше. Деякі з інших дивовижних функцій включають підтримку акордеона, текстові параметри, нахил на наведення курсору, розбиття сторінки та інше.

21. Сітка виправданого зображення

Сітка виправданого зображення

Інформація та DownloadView Демо

Виправдане зображення Grid – це преміальний плагін WordPress, який дозволяє легко додавати чудові виправдані галереї зображень, як Google і Flickr, на ваш веб-сайт WordPress. Просто встановіть плагін, додайте фотографії та починайте створювати власні галереї!

Якщо ви фотограф, дизайнер чи художник з великою кількістю зображень, щоб поділитися сіткою виправданого зображення, це прекрасний спосіб зробити саме це. За замовчуванням WordPress галереї нудні і нічого особливого, але за допомогою цього плагіна ви можете створювати спеціалізовані галереї зображень для додавання до будь-якої публікації, сторінки чи області віджетів. Просто створіть свою галерею та вставте свій короткий код – це так просто.

Чудовою особливістю цього плагіна є можливість перетягування зображень із 7 різних джерел. Ви можете використовувати зображення з медіа-галереї WordPress, представлені зображення з останніх публікацій, зображення з RSS-каналу, захоплювати зображення з галереї NextGEN або витягувати фотографії з ваших облікових записів соціальних медіа (Flickr, Facebook або Instagram). Таким чином ваші читачі ніколи не пропускають зображення, незалежно від того, де ви його завантажили.

Виправдана сітка зображення також має понад 250 варіантів налаштування галереї, включаючи 20 різних макетів сітки, 7 лайтбоксів, спеціальні параметри кольорів, нескінченну прокрутку або завантаження більше, спеціальні пропорції, фільтри галереї, ефекти анімації зображень, підписи мініатюр та багато іншого.

Фінальні думки

Якщо ваша попередня робота є впливовим фактором у забезпеченні нових клієнтів, показ роботи в портфоліо є абсолютно необхідним. Пам’ятайте: те, як ви показуєте свою роботу, скаже майже стільки ж про вас, як і сама робота, тому покажіть це з гордістю – там багато чудових плагінів WordPress портфоліо, тож у вас немає виправдань для пошарпаного портфоліо.

Або якщо плагіни – це не ваша річ, ознайомтеся з нашою іншою групою найкращих тем WordPress з портфоліо. До ваших послуг безліч чудових варіантів!

Чи є якісь чудові плагіни для портфоліо, які я пропустив із цього списку? Повідомте мене в розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map