20+ найкращих плагінів WordPress Builder для перетягування сторінок

Кращі плагіни для перетягування сторінки для WordPress

По мірі того, як платформи для веб-побудови розвиваються, включаючи тих, хто не обов’язково добре розбирається у світі коду, розробники сторінок із перетягуванням сторінок допомагають людям забути про необхідність дивитись на тупий текстовий редактор WordPress для того, щоб робити веб-сайти оживати.


Конструктор сторінки перетягування та виконання перетворює два завдання:

 1. це дозволяє реально бачити, що ви створюєте, поки ви створюєте це, і
 2. вона скорочує час, необхідний для створення веб-сайту.

Давайте поглянемо на це: перетягування та видалення компонентів завжди швидше, і вам не потрібно перемикатись назад і назад із заднього кінця на передній кінець веб-сайту, щоб побачити результати.

Перетягування редакторів – приголомшливе для початківців та експертів, які хочуть прискорити виробництво. Давайте подивимося найкращі плагіни WordPress для побудови сторінок для перетягування та випадання. (Ви також можете ознайомитися з нашим посібником із перетягування сторінки, якщо ви хочете трохи нервувати цілу тему.)

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Contents

1. WPBakery Page Builder ($ 46, або Безкоштовно із Total)

Візуальний композитор Frontend Editor

Інформація та DownloadView Демо

Плагін WPBakery Page Builder є одним з найбільш продаваних плагінів перетягування на ринку. І з поважних причин це дуже крутий плагін преміум-класу. Це так чудово, що ми включили його (безкоштовно) у нашій темі найпродажніших продажів Всього. Завдяки програмі для створення візуальних сторінокWPBakery ви можете вибрати, чи хочете ви створити веб-сайт на передній частині чи на вихідному. Він також працює з будь-якою темою, яку ви бажаєте встановити на своєму сайті WordPress, і понад 40+ елементів вмісту, до яких входить плагін, готові використовувати прямо з коробки.

Ще одна чудова особливість цього плагіна – його гнучкість. Ви можете легко додати більше модулів, якщо знаєте, що робите. Насправді ми додали до нашої теми WordPress тони користувальницьких елементів конструктора за допомогою програми WPBakery Page Builder, як-от вікна значків, віхи, сітки типів публікацій тощо. Або ви можете скористатись одним із сотень преміум-розширень, щоб додати будь-які функції, які вам потрібні чи потрібні.

2. Елемент (безкоштовно)

Домашня сторінка Elementor Live Page Builder

Інформація та DownloadView Демо

Elementor Live Builder – це редактор з відкритим вихідним кодом, який перетворює перетягування сторінки на наступний рівень. Насправді це був перший безкоштовний розробник сторінок з усіма можливостями дизайну, унікальним і супер дружним інтерфейсом, а також швидким і не відстаючим інтерфейсом, який все ще набагато швидший, ніж конкуренція. Цей вдосконалений конструктор сторінок перетягування та перегляду дає миттєві результати, тож вам не доведеться чекати, щоб зміни вступили в силу. Спочатку це може здатися незначним, але ці додаткові зміни супроводжуються, і минуло багато часу, перш ніж Elementor заощадить вам години на час створення сторінки.

Elementor можна використовувати з будь-якою темою та на будь-якому типі сторінки, тому перейдіть до міста на своїй домашній сторінці, сторінках продажів, публікаціях блогу тощо. Інтуїтивно зрозумілі параметри компонування Elementor дозволяють легко змінювати все: від ширини та висоти секції, до положення стовпців та вмісту, а також до налаштувань накладки та поля..

З моменту запуску було зроблено багато релізів та оновлень. Найбільше надихає запити користувачів. Одним з головних випусків стала Бібліотека шаблонів, що містить можливість збереження сторінок і розділів як шаблонів, а також використовувати один із багатьох заздалегідь розроблених і красиво зроблених шаблонів, доданих на сторінку одним клацанням миші. Інший головний випуск – це редагування мобільних пристроїв, перший набір інструментів, який дозволяє налаштувати будь-яку сторінку та зробити її чутливою та красивою на будь-якому пристрої. Це перший раз, коли дизайнери можуть перетворити сторінку повністю чуйною без кодування. Мобільний редагування ніколи не використовував такі можливості, як можливість встановлення різних розмірів на пристрої, можливість впорядкування стовпців на одному пристрої, тому ви отримуєте контроль над компонуванням мобільних пристроїв, можливістю встановлення різних накладок, запасів і вирівнювань на кожному пристрої та багатьох інших унікальних функцій.

Ще одна чудова особливість Elementor – це те, що всі віджети та плагіни сторонніх розробників автоматично доступні для перетягування ваших сторінок. Крім того, Elementor постачається з тоннами налаштованих віджетів, 400 унікальних значків і понад 600 Google Шрифти.

Найкраща частина? Це безкоштовно! І це, мабуть, найкращий розробник безкоштовних сторінок в Інтернеті.

3. Конструктор сторінок WP (безкоштовно)

WP Page Builder від Themeum

WP Page Builder – це простий варіант створення власних користувацьких сторінок. Конструктор перетягування настільки ж простий, як і натискання кнопки – буквально. Просто виберіть модуль, який ви хочете додати, відредагуйте параметри, натисніть і перетягніть, щоб змінити розмір, або перетягніть і перетягніть елементи для впорядкування на вашій сторінці.

В даний час WP Page Builder включає понад 60 блоків сторінок на вибір. Опції для гармошок, сповіщень, значків, скриньки з функціями, таблиці цін, відео, наближення зображень і багато іншого, ви нічого не можете створити! Плагін також підтримує до 6 стовпців, усі повністю чуйні та готові до мобільних пристроїв. Коли ви створюєте макет, який вам подобається, ви можете зберегти його у своїй бібліотеці для повторного використання або скористатися заздалегідь розробленим блоком для прискорення створення веб-сайту. І якщо ви любите плагін, ви можете оновити до преміум-класу, щоб отримати підтримку, оновлення та приголомшливі пакети макетів.

4. Beaver Builder (99 доларів)

beaver_builder

Інформація та DownloadView Демо

Плагін Beaver Builder – це преміальна програма перетягування сторінок, але ви також можете захопити легку версію, перейшовши до Плагіни панелі на вашій інформаційній панелі WordPress. Плагін також має тему, якщо ви виберете один із планів преміум-класу, а деякі плани навіть надають вам можливості на різних сайтах.

Але причина, що це один з найкращих плагінів для перетягування сторінок для перетягування сторінок, полягає в тому, що багато тем вже входять із розробниками сторінок, але вони фіксують зміни вашої теми. Що станеться, якщо ви хочете коли-небудь змінити тему? Beaver Builder – це сторонній плагін, тому він не блокує зміни в певній темі чи дизайні. Ви завжди можете змінити речі без необхідності починати спочатку на своїх початкових проектах.

Отже, що може зробити BeaverBuilder? Багато! Плагін постачається з 20+ елементами сторінки (включаючи текст, заголовки, роздільники, зображення, галереї, відео, іконки, слайдер контенту, контактні форми, соціальні посилання, відгуки, продукти, карти, останні публікації, заклик до дії, кнопки та інше) який ви можете вставити, перетягнути на місце і відредагувати все за допомогою декількох клацань миші. Ви також можете перетягувати та відпускати будь-які віджети, які ви ввімкнули, щоб створити власні бічні панелі для своїх сторінок (чудовий варіант, оскільки, можливо, ви хочете показати різні віджети на своїй сторінці магазину та в своєму блозі).

Так, і WooCommerce сумісний. Це означає, що ви можете створювати приголомшливі сторінки магазину, які настільки ж приголомшливі, як і ваш бізнес. Ви можете перетягувати останні продукти, останні огляди, предмети продажу, всі свої віджети WooCommerce та багато іншого.

Програма Beaver Builder також чудово реагує на всі ваші пристрої, її можна розширити за допомогою API для спеціальних модулів (так що ви можете додавати конкретні елементи сторінки, такі як меню ресторанів, профілі персоналу, списки нерухомості чи все інше), а плагін – переклад готовий. То що вас зупиняє? Перейдіть до демонстрації, щоб спробувати BeaverBuilder наживо – тоді отримайте копію для вашого сайту WordPress вже сьогодні!

Перегляньте поглиблений огляд плагіна Beaver Builder, якщо хочете дізнатися більше, і пам’ятайте, що цей плагін навіть зберігає ваші зміни, якщо ви вирішите припинити використання Beaver Builder. Не завжди це стосується плагінів для створення сторінок.

5. Елегантний конструктор тем Divi Builder ($ 89)

Елегантні теми Builder Divi

Інформація та DownloadView Демо

Elegant Themes Divi Builder пропонує нескінченні можливості для створення неймовірних дизайнів сторінок. У цьому інтуїтивно зрозумілому конструкторі ви просто укладаєте рядки стовпців і додаєте стільки елементів, скільки хочете. Divi Builder оснащений понад 40 вбудованими модулями, включаючи повзунки, лічильники та кнопки. Кожен модуль постачається з великою кількістю параметрів налаштування, включаючи спеціальну вкладку CSS, якщо вам потрібно буде додати власний код.

Плагін Divi Builder включений у щорічне членство в елегантних темах. За $ 89 ви отримуєте доступ до всіх їхніх плагінів та тем, включаючи найпопулярнішу тему Divi.

6. Конструктор сторінок від SiteOrigin (безкоштовно)

Конструктор сторінок від SiteOrigin

Плагін Page Builder – це абсолютно безкоштовна опція, яка включає в себе віджети WordPress, щоб допомогти вам створити та змінити адаптивні дизайни сторінок. Оскільки плагін використовує віджети, початківцям легко навчитися. Крім того, це не дуже допомагає змінити інтерфейс інформаційної панелі WordPress.

Редагування в режимі реального часу чудово, якщо ви побачите зміни негайно, а вкладка “Історія” добре працює для прокрутки назад, щоб побачити всі ваші зміни. Тож якщо ви помилитесь, ви можете просто повернутися назад і зробити це заново.

7. Редактор вмісту MotoPress ($ 29)

Інформація та DownloadView Демо

MotoPress Content Editor – це плагін WordPress для побудови сторінок, який дозволить створити, відредагувати та налаштувати ваші публікації та сторінки WordPress легким вітром. Це плагін преміум-класу, але ви завжди можете пограти з демонстрацією, якщо не впевнені в тому, що платити відразу. Цей плагін повністю замінює редактор WordPress за замовчуванням, так що за замовчуванням не перешкоджає перетягуванню всіх ваших компонентів.

Цей розумний плагін – це редактор вмісту та сторінок, який інтегрується з більшістю тем WordPress та замінює редактор WordPress за замовчуванням при встановленні. Це дає вам більший контроль над зовнішнім виглядом своїх публікацій та сторінок. Пам’ятайте лише, що MotoPress може налаштувати лише вміст, який ви створюєте під час використання плагіна (це означає, що будь-який вміст, який ви додали до встановлення плагіна, не можна редагувати за допомогою MotoPress, а замість цього потрібно використовувати редактор WordPress за замовчуванням).

MotoPress включає ряд чудових елементів сторінки (таких як кнопки, таблиці, проміжки, текстові поля тощо), які можна використовувати для створення власних макетів. Більшість елементів містять додаткові параметри поля, вирівнювання, посилання, колір, розмір і навіть назви спеціальних класів (для розробників там). Щоб додати елемент, просто перетягніть його з панелі редактора на місце. Потім натисніть на елемент, щоб зробити додаткові настройки. Цей дивовижний редактор на передньому кінці полегшить вам, як ніколи, створення сторінок та редагування вмісту.

Інші чудові функції включають чуйний дизайн, користувацькі типи публікацій, сумісність WPML та розширення за допомогою коротких кодів. Крім того, плагін включає регулярні оновлення та повну підтримку автора плагіна, тож ви можете бути впевнені, що його завжди працює ідеально.

8. Themify Builder (безкоштовно)

Themify Builder Lite

Themify Builder надає вам як редактор зворотного, так і переднього кінця, тому у вас є можливість вибрати, де ви хочете редагувати. Цей плагін працює з будь-якою темою і пропонує безліч варіантів для створення ідеальних сторінок для вашого сайту. У редакторі ви можете легко дублювати модулі та рядки, а також легко імпортувати чи експортувати макети Themify.

Преміальна версія плагіна становить 39 доларів і пропонує додаткові корисні функції, такі як понад 60 попередньо розроблених макетів і десятки анімаційних ефектів.

9. Спритний конструктор сторінок (безкоштовно)

Завантажте Складний сторінку Builder

Плагін Nimble Page Builder пропонує безкоштовну функцію перетягування з потужним компонуванням та повністю чуйним дизайном, щоб люди могли переглядати ваш веб-сайт на різних пристроях. Ви також можете зручно додавати елементи, такі як стовпці, зображення, контактні форми, ефекти паралакса, твіти та інше.

Мені дуже подобається те, що ви можете додавати віджети на будь-яку сторінку у вашому редакторі WordPress. Просто перетягніть будь-який стандартний віджет у своєму редакторі сторінки, і ви можете розпочати редагування відразу.

10. Живий веб-сайт композитора (безкоштовно)

Живий веб-сайт композитора

Live Composer – це плагін для WordPress, що додається для розробників вмісту на передньому кінці – який, можливо, зараз безкоштовний! За допомогою цього плагіна ви можете швидко створювати власні макети вмісту на передній частині теми – це означає, що ви можете бачити вміст під час його створення.!

Доступно багато розробників сторінок, які використовують лише редактор WordPress для створення публікацій або макетів сторінок. Хоча це все ще дуже простий спосіб створити свій веб-сайт, вставивши блоки вмісту, хіба не буде ще простіше, якби ви могли бачити власний вміст під час його додавання? З Live Composer ви можете. Просто встановіть плагін на свій сайт WordPress і починайте створювати його на передній панелі!

Live Composer має понад 30 модулів, які можна використовувати для створення макетів вашої сторінки. Завдяки опціям останніх публікацій, зображень, елементів портфоліо, продуктів WooCommerce, коментарів, ескізів, віджетів, слайдерів та багато іншого ви можете створити майже будь-який макет, який ви хочете чи потребуєте. Крім того, оскільки ви можете бачити, що ви створюєте, створюючи свої сторінки, це означає менше оновлювати сторінку та більше економити час.

Інші функції плагінів включають чутливі параметри, безліч опцій модуля (тобто кольори, шрифти, рамки, фони тощо), підтримку шаблонів, елементи контролю доступу (тому до композитора можуть отримати доступ лише вибрані користувачі) та багато іншого. Крім того, є навіть інтерактивні навчальні посібники, тому ви зможете скористатися плагіном якнайшвидше і розпочати створення власних макетів публікацій та сторінок сьогодні.

11. Конструктор перетягування форм FormCraft (безкоштовно)

FormCraft - Формувальник форм для WordPress

Це не зовсім повна сторінка, але вона дозволяє створювати форми за допомогою редактора перетягування. FormCraft дозволяє швидко скласти приголомшливу форму, і ви навіть можете легко керувати поданнями. Форми спливаючих і вбудованих форм також входять. Я також повинен зазначити, що творець плагінів включив кілька навчальних посібників, щоб розпочати роботу.

Але якщо ви хочете отримати більше функцій, огляньте преміум-версію плагіна – він може зробити набагато більше, ніж його безкоштовний аналог. Дізнайтеся більше про плагін FormCraft Drag & Drop Form Builder тут.

12. Процвітає архітектор контенту процвітає ($ 67)

Процвітайте архітектор контенту

Інформація та DownloadView Демо

Thrive Content Builder – це інтуїтивно зрозумілий редактор, що дозволяє швидко та легко редагувати веб-сайт WordPress. Творці цього плагіна мають на меті перейти на наступний рівень редагування WYSIWYG (те, що ви бачите, те, що ви отримуєте). Він працює за основним, але зручним та інтуїтивним принципом “натискання на редагування”. Якщо ви хочете відредагувати елемент, просто натисніть на нього і починайте редагувати.

На додаток до інтуїтивно зрозумілого редагування, Thrive Content Builder також пропонує безліч інших чудових функцій, таких як кнопки заклику до дії (CTA), відгуковий елемент та відповідні таблиці цін.

13. Сендвіч для створення сторінок (безкоштовно)

Page Builder Sandwich - передній сторінку Builder

Сандвич Builder сторінки – ще один редактор на передньому кінці, який дуже простий у використанні. Автори пишаються тим, що створили редакцію фронтального торця “pop up-less”. Ви просто натискаєте на вміст, який хочете відредагувати, і починаєте вводити текст. Чудовою особливістю цього плагіна є його величезна глобальна база даних зі скороченням коротких кодів. З цієї бази даних ви можете легко отримати доступ до коротких кодів із сотень популярних плагінів, таких як Jetpack, WooCommerce та bbPress. Щоб додати відео у програмі для створення, ви можете просто вставити URL-адресу чи вбудовувати код, і все завершено.

Хоча версія Lite безкоштовна, ви можете оновити до Преміум-версія за 39 доларів. Це пропонує безліч додаткових функцій, таких як поліпшені елементи керування коротким кодом та елемент повзунка каруселі.

14. Frontend Builder ($ 57)

Домашня сторінка Frontend Builder

Інформація та DownloadView Демо

Frontend Builder – це ще один чудовий варіант, якщо ви віддаєте перевагу редагуванню з переднього кінця. За допомогою цього конструктора ви створюєте сторінку в задньому кінці, а потім активуєте конструктор для цієї сторінки. Потім ви переходите на передню частину і створюєте звідти вміст сторінки.

Створіть макет сторінки, додавши рядки і розділивши їх на кілька стовпців. Потім ви можете перетягнути, опустити та відредагувати потрібні елементи сторінки, щоб завершити дизайн. Елементи, включаючи заголовки, кнопки, форми та меню, можна налаштувати в основному інтерфейсі.

15. Cornerstone Page Builder (39 доларів)

Сторінка попереднього перегляду програми Cornerstone Page Builder

Інформація та DownloadView Демо

Cornerstone Page Builder – це редактор спереду, який можна використовувати як із сторінками, так і з публікаціями. Цей безладний та інтуїтивно зрозумілий конструктор дозволить швидко та легко підганяти вміст, не потребуючи перемикання між екранами. Однією акуратною особливістю цього плагіна є Режим скелета що дозволяє візуалізувати структуру сторінки (або скелет) одним натисканням кнопки. Cornerstone також постачається з постійно оновлюваною бібліотекою елементів, шаблонів та сторонніх інструментів.

16. Король-композитор (безкоштовно)

KingComposer - Безкоштовна програма для перетягування сторінок

Безкоштовна версія King Composer пропонує чуйний редактор перетягування та запуску. У цьому інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі користувача ви можете створювати та упорядковувати свій вміст, додаючи рядки, стовпці та елементи. Однією чудовою особливістю, яка відрізняє цього конструктора від великої конкуренції, є те, що сторінки, створені разом із King Composer, залишаться недоторканими, навіть якщо ви вимкнете або видалите плагін..

Якщо ви віддаєте перевагу роботі з редактора на передньому кінці, ви можете перейти на King Composer Pro за 29 доларів і отримати можливість створювати сторінки з переднього або заднього кінця.

17. Brix Builder (безкоштовно)

Brix: Створення сторінок WordPress

Brix Builder – це конструктор перетягувань, який дає вам повний контроль над кожною деталлю вашого дизайну сторінки. Його вдосконалена система сітки та інтуїтивний інтерфейс дозволяють створювати дивовижні результати. Brix Builder розроблений таким чином, щоб бути модульним і масштабованим, щоб його можна було з часом розширити без проблем.

Цей плагін постачається з 16 модулями, або будівельними блоками, починаючи від основного тексту та зображень до більш досконалих функцій, таких як модулі прогресу та лічильника. Вона також включає бібліотеку Font Awesome, вбудовані кольорові палітри та вхідні ефекти для контролю того, як елементи відображаються на прокрутці.

18. Brizy Page Builder (безкоштовно)

Brizy Page Builder

Brizy – це розробник титульної сторінки з неймовірними параметрами, особливо для безкоштовного плагіна. Brizy ставить ваш вміст замість того, щоб змусити вас працювати над опублікованими сторінками. Таким чином, ви можете редагувати свої сторінки з лицьового кінця, але вони не будуть опубліковані, поки ви не будете готові перейти до прямої трансляції. Ще однією чудовою особливістю Brizy є те, що є понад 150 заздалегідь виготовлених блоків – ви можете швидко створити свої сторінки за лічені хвилини!

19. Bold Page Builder (безкоштовно)

Bold Page Builder

Bold Page Builder – це конструктор сторінок перетягування, створений для відмінної роботи з темами WordPress 2016 та 2017 за замовчуванням. Це швидкий, простий і безкоштовний спосіб створити кращу нішевий сайт, починаючи з однієї з цих безкоштовних основних тем.

Інтуїтивний інтерфейс плагіна підходить для створення більшості типів сторінок. Він підтримує багато типів елементів, включаючи відео, кладочні сітки, зображення та багатий текст. Він також підтримує бібліотеку значків Font Awesome, так що ви можете легко налаштувати свої сторінки за допомогою будь-якого значка.

20. Кутовий камінь та кінцеві елементи розшарування

Cornerstone Page Builder

Інформація та DownloadView Демо

Корнерстоун – від розробників теми “Тема X” – це відмінний плагін для створення веб-сторінок, який містить будівельні блоки своєї флагманської теми у формі плагіна WordPress. Cornerstone – це веб-сторінка, що розробляє фронтенди, з опціями для користувацьких публікацій та сторінок. Додайте кнопки, блок-лапки, карти, панелі навичок, повзунки, вкладки, таблиці цін та інше.

Але це ще краще, коли поєднується з розширенням Cornerstone, таким як Основні доповнення для Cornerstone.

Плагін представляє безліч нових елементів, особливо нову функцію повзунка каруселі. Ви можете заповнити ці каруселі різним вмістом – зображеннями, логотипами, відгуками, членами команди, повідомленнями в блогах і навіть продуктами WooCommerce. Кожна карусель також пропонує безліч варіантів налаштування, з вибором стилів, макетів, розмірів та кнопок прокрутки. Ви також можете створити власну кольорову схему та завантажити власні фонові зображення для них, що дає вам платформу, щоб показати свій творчий настрій.

Інші модулі містять сітку зображень Instagram та, моє особисте улюблене, інтерактивні рекламні акції.

21. WordPress Page Builder від AZEXO

WordPress Page Builder від AZEXO

WordPress Page Builder від AZEXO є результатом численних випробувань та помилок під час розробки тем WordPress для тем Themeforest, командою AZEXO. Вони досліджували майже всі розробники сторінки, доступні на ринку та готові до інтеграції із сторонніми темами WordPress.

Вони шукали ідеального конструктора для користувачів та розробників з такими умовами:

 1. 100% конструктор аркушів сторінки з мінімально можливими діалоговими вікнами, тому кожна зміна сторінки повинна бути ініційована клацанням лівою або правою клавішею миші безпосередньо над об’єктом.
 2. Передній CSS / HTML / JS будівельника повинен гарантовано не перешкоджати роботі сторінки – нульові конфлікти CSS та JS для всіх можливих умов.
 3. Створення сторінок з готовими розділами, щоб користувач міг будувати сторінки з максимальною швидкістю.
 4. Повний контроль за майже всі стилі CSS кожного тегу HTML – якщо користувачеві це потрібно.
 5. Продуктивність front-end Builder – не більше 500 мілісекунд на кожну дію навіть на великій сторінці.
 6. Неможливо зламати сторінку необережними діями – наприклад, перетягуванням.
 7. Мінімально можливі спеціальні атрибути та класи, необхідні для роботи Front-Builder.
 8. Кожен розділ / елемент / блок – реалізований за допомогою чистого HTML без генерації PHP (одне місце для вихідного коду) – для найпростішої, наскільки це можливо, розробки та налаштування розділу / елемента / блоку
 9. Page Builder не повинен додавати нові теги, атрибути, класи для внутрішніх цілей – лише допомогти користувачеві змінити HTML, створений розробником.

Оскільки AZEXO не зміг знайти продукт, який би задовольняв усі ці умови одночасно, вони вирішили створити новий WordPress Page Builder, який використовуватиме у своїх темах. Вони вирішили не розробляти редактор стилів CSS стилю, але натомість створили розробник сторінок сумісним з дуже хорошим доступним рішенням на ринку для такого завдання – Yellow Pencil.

Після того, як розробники інтегрували цей розробник сторінок у свій процес розробки тем WordPress, вони змогли збільшити швидкість приблизно на 20-30%. Вони також ніколи не витрачають свій час на конфлікти CSS / JS, і тепер вони можуть об’єднати нові теми в єдину бібліотеку розділів / елементів / блоків, які можна поєднувати між собою.

22. Гутенберг (безкоштовно)

Гутенберг редактор WordPress

Вбудований у WordPress 5.0. Гутенберг – це варіант для нових сайтів, які шукають простий редактор вмісту. Я, мабуть, не назвав би це конструктором сторінок, але він містить безліч варіантів для створення публікацій або простих макетів сторінок. Хоча ніде немає настільки багатих функцій, як описані вище, Гутенберг пропонує користувачам блоки для абзаців, заголовків, коду, медіа, коментарів, списків тощо.

Висновок найкращих плагінів WordPress Builder для перетягування сторінок

Усі повинні використовувати плагіни WordPress для побудови сторінок для перетягування сторінок, оскільки вони покращують вашу продуктивність та заощаджують гроші в довгостроковій перспективі. Якщо у вас є якісь запитання щодо цих плагінів, залиште рядок у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map