20 найкращих плагінів для контактної форми WordPress 2020

Кращі плагіни для контактної форми WordPress

Одним з найважливіших елементів будь-якого веб-сайту є спосіб, щоб клієнти або клієнти могли швидко і легко зв’язатися з вами. Найпоширеніший спосіб зробити це через контактну форму, розміщену на спеціальній сторінці контактів або розміщену в боковій панелі або колонтитулі, видимих ​​з усіх сторінок. У цій публікації перелічено декілька найкращих плагінів контактної форми на вибір. Контактні форми корисні, оскільки вони:


 • Примушуйте клієнтів вводити дані: Ви можете точно вказати користувачеві, яку саме інформацію ви шукаєте (наприклад, їх номер телефону, адресу тощо).
 • Можуть допомогти бізнес-операції: Якщо ви включите спадне меню у свою контактну форму, запит може бути легко надісланий до відділу, який найкраще обладнаний для його вирішення..
 • Підвищити естетику: Контактна форма просто виглядає більш професійною та привабливою, ніж альтернативна.

Загалом, контактні форми можуть допомогти підвищити рівень професіоналізму, який ви сподіваєтеся відображати на всій частині вашого веб-сайту. Крім того, їх майже так само просто налаштувати, як додавання вашої електронної адреси!

Але не всі контактні форми схожі, тому потрібен простий спосіб їх створення та налаштування. На щастя, плагіни WordPress дозволяють легко створювати контактні форми, розміщувати їх на своєму веб-сайті та збирати інформацію, отриману від клієнтів, які їх заповнюють.

У цій статті розглянемо деякі найкращі плагіни для контактної форми WordPress. Ми зібрали короткий підсумок того, що може зробити кожна контактна форма і чим вона виділяється. Насолоджуйтесь!

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Форми Gator (безкоштовно)

Gator формує безкоштовний плагін WordPress

Створіть власні контактні форми за допомогою форм Gator. Плагін включає в себе прості варіанти, щоб ви могли підготувати форму лише за 5 кліків. Хочете чогось більш звичного? Використовуйте конструктор форм, щоб створити саме те, що ви хочете.

Gator Forms пропонує параметри для необмежених полів (текст, ім’я, електронна пошта, текстові області, всі вони включені у безкоштовну версію), переупорядкування поля перетягування та перетягування, підказки, правила перевірки, готові теми, вбудована анімація та візуальний стиль. Усі форми реагують, інтегруються з розширеним захистом від спаму та містять параметри відстеження (щоб побачити, які URL-адреси генерують форми та конверсії).

Для отримання додаткових варіантів врахуйте Gator Forms Pro що пропонує на тонну більше форм будівельних особливостей. Сюди входять додаткові поля форми (телефон, список вибору, прапорець, кнопки перемикача, вибір календаря / дати та багато іншого), мітки вбудованих полів, параметри завантаження файлів, контакт для посилання на меню, система квитків та багато іншого.

2. HappyForms (безкоштовно)

Безкоштовний плагін WordPress для HappyForms

HappyForms є потужним та БЕЗКОШТОВНИМ плагіном для створення WordPress. Плагін використовує звичний інтерфейс для налаштування, кожен може легко створити спеціальний контакт, зустріч, зворотній зв’язок чи іншу форму без необхідності з’ясовувати HTML.

Просто встановіть плагін, вкажіть назву форми, виберіть потрібні елементи у формі (наприклад, посилання, короткий та довгий текст, адреса електронної пошти, номер телефону, перемикачі, прапорці, URL-адреси тощо), додайте текст власника місця, встановити ширину і навіть зробити поля обов’язковими. Не забудьте включити свою електронну пошту (для відповідей) та використовувати параметри стилювання форми для власних кольорів та шрифтів. Закінчивши, просто збережіть форму та вставте за допомогою вбудованого вкладиша форми під час створення своїх публікацій або спеціального віджета для додавання ваших форм на бічні панелі. Це один з найшвидших способів додавання форм на будь-який веб-сайт WordPress.

3. Вільні форми

FluentForm - найкращий плагін для перетягування форм Builder для WordPress

Якщо ви шукали простий у використанні, перетягування, побудований на форматі формату GDPR, тоді FluentForm ідеально підходить для вас! Цей потужний плагін контактної форми включає функції умовної логіки, шаблони для багаторазового використання, Google recaptcha, подання форми Ajax, повідомлення про підтвердження (або переадресацію) і навіть часові обмеження. FluentForm також пропонує інтеграцію для ряду сервісів, включаючи списки розсилок MailChimp та сповіщення про слабкість.

І всі ці функції просто у безкоштовній версії! Для додаткових інтеграцій Zapier, iContact, Monitor Campaign, ActiveCampaign та Conditional CRM, а також преміальні умовні персоналізовані електронні листи, гачки дій, кроки, легкі у використанні шорт-коди та багато іншого оновлення до Pro.

4. ARForms

ARForms

Інформація та DownloadView Демо

ARForms – це ще один конструктор форм, повно функцій. Цей преміум-плагін пропонує простий у користуванні редактор в реальному часі, тож ви можете бачити свою форму під час її створення. І з більш ніж 25+ елементами форми на вибір, це дуже корисно, щоб ви могли бачити, що ви робите! Інші функції форми включають в себе стилі форми, шаблони форм, підказки, зміни розмірів стовпців, вбудовування медіа, умовна логіка, математика та ін. Плюс є вбудована аналітика, щоб побачити ефективність ваших форм. Перегляньте всі потужні параметри плагінів в нашому огляді ARForms.

5. Контактна форма 7 (безкоштовно)

Контактна форма 7 Плагін

Контактна форма 7 – це один із найпопулярніших плагінів контактної форми, доступний завдяки своїй простоті.

Форма за замовчуванням більш ніж достатня для більшості людей, але ви також можете створювати та керувати додатковими формами. Кожна форма та повідомлення електронною поштою можна легко налаштувати за допомогою простої розмітки. Такі функції, як подання Ajax, CAPTCHA та фільтрація спаму, допомагають зробити цей плагін дуже потужним. Також доступно безліч розширень, щоб додати ще більше функціональності.

Крім того, якщо вам потрібна допомога, як розпочати роботу з Контактною формою 7, просто ознайомтеся з нашим керівництвом. Ми проходимо кожен крок, щоб ви могли швидко формувати форми.

6. Форми Jetpack (безкоштовно)

Плагін JetPack

Jetpack – це не окремий плагін контактної форми, а натомість набір плагінів від Automattic, які надають WordPress.com функціональність для розміщених на WordPress сайтів. Він широко використовується для багатьох функцій, які він включає, і контактні форми добре інтегруються з іншими плагінами, такими як Akismet.

Завдяки функції контактної форми Jetpack ви можете додати форму до будь-якої публікації чи сторінки за допомогою редактора публікацій та налаштувати її за допомогою вбудованого конструктора форм.

7. WPForms Form Builder Lite (безкоштовно)

Плагін WPForms WordPress

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

WPForms є потужним конструктором форми перетягування та перетягування WordPress. Цей плагін робить створення форм простим. Просто виберіть розділи форми, які ви хочете включити, а потім перетягніть їх на свої місця. Крім того, є попередньо створені шаблони, якими ви можете скористатися для початку роботи. Хоча вбудовано багато варіантів (текстові поля, кнопки перемикання, завантаження файлів тощо), ви завжди можете додавати більше функцій у свої форми за допомогою HTML або спеціального CSS. Дізнайтеся більше про WPForms на їхньому веб-сайті.

8. Гравітаційні форми

Гравітація формує плагін

Інформація та DownloadView Демо

Gravity Forms – це дуже популярний розробник форм преміум-класу, який дозволяє розвинутий функціонал форми.

Починаючи з $ 59, він пропонує конструктор форм перетягування, багатосторінкові форми та умовну логіку, серед інших функцій. Більш високі рівні ліцензій включають додатки для інтеграції електронного маркетингу, платежів та автоматизації.

Гравітаційні форми виходять за рамки простих форм на функціональні можливості, подібні до додатків. Це дуже солодко.

9. Форми ніндзя (безкоштовно та професійно)

Ninja формує плагін

Інформація та DownloadView Демо

Ninja Forms – це гнучкий плагін для перетягування форм для WordPress. Немає обмежень у кількості полів, електронних листів, дій чи подань. Створюйте спеціальні форми контактів і більше подібних до професіоналів Ви також можете зберегти поля та їх налаштування для повторного використання в інших формах та імпортувати та експортувати як форми, так і поля. Доступні чотири варіанти спаму, які також захищають вас від неприємних подань.

Чудовою особливістю форм Ninja є, ну, всі чудові функції. Плагін був побудований з чітким та мінімальним дизайном, щоб ваші форми чудово виглядали з будь-якою темою WordPress. Або ви можете налаштувати стиль за допомогою спеціального CSS. Форми Ninja також містять безліч користувальницьких полів, полів для багаторазового використання, додаткової AJAX, підтримки проти спаму та іншого.

Розробники люблять форми Ninja. Плагін завантажує JavaScript лише на ті сторінки, де це потрібно, що забезпечує швидку та легку форму Ninja Forms, щоб не уповільнити ваш сайт. І з точки зору розробника, Ninja Forms легко налаштувати та розширити. Функції, гачки та фільтри можна використовувати для додавання додаткових опцій, якщо вони потрібні.

То що робити, якщо вам потрібна інтеграція інформаційних бюлетенів? Або формувати безпеку? Або аналітика користувачів? Отримайте надбудову. Існує тонн преміальних додатків для форм Ninja, включаючи MailChimp, FreshBooks, Pushover, Stripe, Capsule CRM тощо.

10. Грізні форми (безкоштовно та професійно)

Грізні форми - Конструктор форм для WordPress

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Створюйте та налаштовуйте форми WordPress швидким та простим способом за допомогою простого інтерфейсу перетягування та формування формальних форм (та візуального стайлера форми версії 2.0). Вбудований захист від спаму та користувальницькі HTML та CSS роблять цей конструктор форм потужним варіантом.

Версія Pro (починаючи з $ 49) додає більше типів полів та професійних функцій, таких як обчислення поля, умовна логіка та відображення даних за допомогою діаграм. Старіші скарги на відсутність функціональності були вирішені останніми оновленнями, тому ви можете почувати себе комфортно навіть у безкоштовній версії.

11. Visual Form Builder (безкоштовно)

Visual Builder форм

Visual Form Builder дуже легко створює повністю функціональні контактні форми за лічені хвилини без коду. Поля можна додавати одним натисканням кнопки, а конструктор перетягування забезпечує швидке переупорядкування. Записи форми автоматично зберігаються і можуть бути експортовані у файл CSV. Спеціальні CSS та декілька варіантів макета означають, що ви можете налаштувати форми відповідно до вашого сайту. Програма доступна для додаткової функціональності, як декілька завантажень файлів та дизайнера електронної пошти, але для більшості користувачів безкоштовна робота чудово.

12. WeForms (безкоштовно)

weForms Контактна форма плагіна для WordPress

Просто сказано: weForms – це більше, ніж простий плагін для контактної форми. Це простий і швидкий конструктор форм, за допомогою якого ви можете виготовити будь-які типи форм – професійні та на замовлення.

weForms створений з урахуванням середнього користувача, тож це не дуже потужна робота для тих, хто не кодує знання та недоцільність у техніці. Мінімалістичний дизайн оснащений інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, який робить WeForms надзвичайно зручним для користувачів. Також функція попереднього попереднього перегляду надзвичайно покращує вбудовану функцію перетягування. Як буде виглядати ваша форма після її публікації – ви можете перевірити її в режимі реального часу!

З попередньо встановленими готовими шаблонами та формами дизайну WeForms ви можете розпочати роботу лише з декількома клацаннями миші. Але не забувайте про гнучкість, яку вона пропонує. Використовуйте CSS-код, щоб легко налаштувати дизайн форми. Свобода створювати стандартні форми для своїх веб-сайтів та бізнесу – все за вами.

Це також чудово виглядає на будь-якій темі WordPress. Глазур на торті: weForms оснащений вбудованим плагіном для подання на передній план для WordPress, WP User Frontend. Таким чином, з weForms, ви отримуєте повний пакет для всіх потреб вашого фронта!

Залишайте свої подання органічними та без спамерів за допомогою функції reCaptcha. Інтелектуально та ефективно адаптуйтеся до поведінки свого користувача, використовуючи умовну логічну функцію WeForms. Або скористайтеся багатоетапною функцією, щоб створити довгі сегментовані форми, за якими легко користуватися. Існує більше 23 типів полів на вибір!

13. QuForm

Логотип плагіна QuForm

Інформація та DownloadView Демо

Quform – плагін для розробника форм преміум-класу ($ 29), який дозволяє створювати прості та складні форми за допомогою конструктора одним натисканням кнопки та функції перетягування.

У ньому є унікальна система тематизації форм, тому ви можете використовувати включені теми, створювати власні або імпортувати проекти інших тем. Поряд з великою кількістю варіантів компонування ви можете повністю налаштувати зовнішній вигляд своїх форм.

14. Формуляр для створення ремесел (безкоштовно)

FormCraft - Формувальник форм для WordPress

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Form Craft Form Builder – це конструктор перетягувань форм для створення та вбудовування форм та відстеження подань.

Конструктор форм WYSIWYG – швидкий, легкий і створює стильні чуйні форми. Шаблони форм можна експортувати та імпортувати, що дозволяє вам ділитися своїми спеціально розробленими формами. Преміальна версія (до наступної) додає ще більше функціональності .

15. Форма Craft Builder Pro

Форма Craft Builder Pro

Інформація та DownloadView Демо

FormCraft – це простий у використанні WordPress плагін для розробника форм, який спрощує створення спеціальних форм без необхідності введення одного фрагмента коду. Цей плагін ідеально підходить для створення контактних форм, форм підтримки, форм огляду клієнтів, вікторин, спливаючих вікон і всього іншого, про що можна придумати..

Форми – це чудовий спосіб збирання інформації та даних у ваших читачів чи замовників, але створити тему з нуля може бути складно. Не бійтеся – FormCraft дозволяє легко створювати власні форми за лічені хвилини. Цей дивовижний плагін WordPress оснащений простим конструктором форми перетягування з 20-ти полями для додавання рейтингів, повзунків, вибору часу, прихованих полів, завантаження файлів та іншого.

Ще одна чудова особливість FormCraft – це вбудована інформаційна панель звітів. Ви можете бачити, скільки переглядів зібрали ваші форми, скільки отриманих матеріалів та загальний показник конверсії. Крім того, ви можете переглядати статистику за формою або за всіма формами. Це прекрасний спосіб побачити, які форми конвертуються!

До інших дивовижних функцій належать умовна логіка, менеджер подань на інформаційній панелі, доповнення до списку електронної пошти (MailChimp, Campaign Monitor, AWeber та GetResponse), розміщення в 3 формах (спливаюче вікно, вбудований та липкий) та безліч варіантів стилізації для створення чудової форми що відповідає вашому веб-сайту. Ознайомтесь із додатковими функціями плагіну FormCraft нижче!

16. Проста основна контактна форма (безкоштовно)

Проста основна контактна форма

Проста основна контактна форма – плагін без надмірних контактів, який легко налаштувати та налаштувати.

Незважаючи на мінімальну презентацію, він дуже гнучкий. Ви можете використовувати короткі коди або теги шаблонів, щоб відобразити форму в будь-якому місці. Він має вбудований захист від спаму через CAPTCHA та брандмауер, звичайні текстові сповіщення електронною поштою та повністю настроюється зі сторінки налаштувань або за допомогою користувацького CSS.

17. CaptainForm (безкоштовно)

CaptainForm Form Builder

Якщо ви шукаєте швидкий і простий у використанні конструктор форм, CaptainForm має дружній інтерфейс перетягування, який допоможе вам створити чудові форми протягом декількох хвилин.

За допомогою CaptainForm можна створити будь-які форми, такі як: форми замовлення, форми реєстрації, форми запитів, форми заяв, форми зустрічі, контактні форми, форми оплати, запити цитати, форми підтримки, підписки на розсилку, опитування, вікторини, представлені користувачем пости та багато інших.

Плагін інтегрований з багатьма платними процесорами та програмами: Mailchimp, Active Campaign, FreshBooks, WordPress користувачів, WordPress Posts, Marketo, Zoho, Webhooks, Exact Target, Google Drive тощо. Що стосується процесорів оплати, ви знайдете PayPal, PayPal Pro, PAyPal Payflow, Stripe, Authorize.net, Sisow, SagePay та багато іншого.

Щодо функцій, CaptainForm пропонує широкий спектр функціональних можливостей: отримувати сповіщення електронною поштою щоразу, коли форма надсилається, надсилати копії заповненої форми або власні автовідповідачі користувачам, експортувати дані в EXCEL, CSV або PDF, дозволяти користувачам зберігати свій прогрес пізніше отримувати SMS-повідомлення, генерувати звіти, публікувати форми як спливаючі вікна, всередині віджетів, сторінок, публікацій або як дзвінки функцій. Ви також отримаєте чудову підтримку клієнтів щодо кожного плану обслуговування.

18. Розширені форми

Додаткові форми плагін ACF

Advanced Forms – це потужний конструктор форм, який використовує гнучкість розширених спеціальних полів. Він надає вам доступ до повного набору типів полів, що надаються ACF, таких як ретранслятори, вибирачі дат і галереї, а також ті, що надаються сторонніми плагінами. Ця міцна база робить Advanced Forms ідеальним конструктором форм, незалежно від того, створюєте ви просту форму контактів або користувацький досвід редагування користувачів. Мінімальна кількість стилів, що надаються, дозволяє легко інтегрувати форми з будь-якою темою.

Плагін постачається з простим інтерфейсом для визначення електронних листів, що надсилаються вашим адміністраторам або адресам, наданим через форму. Він також має додаткову можливість автоматично зберігати подані форми до запису. Потім можна пізніше повернутися та отримати доступ до них через WordPress. Крім цього, форми можуть бути легко обмежені певним розкладом, увійшли лише користувачі, або дозволити лише певну кількість подань.

Розширені форми створені з урахуванням розробників і надають широкий спектр функцій і гаків, щоб зробити створене на замовлення форми легким вітром. За допомогою всього лише невеликого коду ви можете створювати форми, які генерують публікації, редагують профілі користувачів, реєструють людей на події чи будь-що, що може знадобитися. Велика документація постійно оновлюється в міру зростання плагіна і містить як посібники для випадків загального користування, так і посилання на функції, дії та фільтри.

19. Форми друзів

BuddyForms WordPress та BuddyPress Form Builder

BuddyForms – плагін для створення форм для WordPress та BuddyPress. Це автоматизує та підтримує весь процес створення контенту в межах спільноти, мережі чи користувачів. Після того, як плагін буде встановлено, він економить ваші тони часу на розробці клієнтів і дає повний контроль над наданим користувачем вмістом.

Мета BuddyForms – забезпечити простий налаштування та зручний інтерфейс, який дозволяє будь-кому за лічені хвилини будувати контактні та розширені форми. Все без необхідності будь-яких знань з кодування. Це також дозволяє будь-кому спілкуватися, брати участь і писати вміст для веб-сайту безпосередньо з інтерфейсу, не вивчаючи WordPress або BuddyPress.

BuddyForms також має можливість черги модерації, яка зберігає оригінальну публікацію в прямому ефірі, а редагування чекає на огляд адміністратором. Це дозволяє адміністраторам створювати чудовий робочий процес і мати повний контроль над поданим та опублікованим вмістом на своєму веб-сайті.

Завдяки додаткам, що постачаються разом з BuddyForms, він розширюється за допомогою інших плагінів, таких як WooCommerce, BuddyPress, ACF, Ultimate Member та багато інших!

20. Конструктор eForm

eForm - WordPress Form Builder

Інформація та DownloadView Демо

EForm Builder – це преміальний плагін WordPress, який обов’язково полегшує створення форм та анкети для вашого веб-сайту набагато, набагато простіше.

Створення форм може бути виснажливим, особливо якщо ви новачок у плагіні, який ви використовуєте. Створення форми плагінів eForm Builder WordPress не може бути простішою завдяки вбудованому конструктору перетягування та перетягування. Просто виберіть елементи та контейнери, які ви хочете додати до своєї форми, і поставте їх на місце. Не потрібно навичок кодування. eForm Builder також включає 25 різних тем. Тож вам просто потрібно вибрати кольорову шкіру, яка найкраще відповідає вашому сайту (але ви завжди можете підправити її за допомогою трохи CSS).

Ще одна чудова особливість – це вбудовані параметри звітності. Користувачі заповнюють ваші форми, опитування та вікторини, ви можете запускати детальні звіти прямо з адміністративної панелі WordPress. Перегляньте результати вашої анкети, використовуючи параметри кругових діаграм, смугових діаграм, стовпчастих діаграм або табличних даних. Крім того, з eForm Builder також є можливість отримувати електронні листи при надходженні нових форм, тож ви можете бути в курсі своїх результатів.

Інші функції плагінів включають керування користувачами, підтримку мультимедіа (таким чином ви можете додавати зображення, слайд-шоу та інше у свої форми), розбірні контейнери, умовна логічна підтримка, повністю готовий дизайн сітківки, спеціальні переспрямовування та все інше, що перераховано нижче. eForm Builder – це чудовий конструктор придатних форм, який слід обов’язково врахувати для наступного веб-сайту або проекту WordPress.

Заключення найкращих плагінів контактної форми для WordPress

Проста у використанні контактна форма може допомогти вам зв’язатися з відвідувачами вашого веб-сайту. Але вам потрібно вміти легко керувати формою та її поданнями.

У наведеному вище списку ми поділилися широким спектром плагінів для контактних форм, що відповідають різним сценаріям. Ви маєте змогу знайти плагін контактної форми, який відповідає вашим потребам, тому, якщо у вас його немає, поставте сьогодні форму на своєму сайті, щоб почати слухати від відвідувачів!

Чи використовуєте ви будь-який із цих плагінів контактної форми на своєму веб-сайті? Ми хотіли б почути ваш досвід роботи з вищевказаними плагінами контактної форми, тому поділіться коментарями нижче! Ми знаємо, що є ще багато плагінів, які ми також не висвітлювали, тому обов’язково повідомте нам те, що, на вашу думку, ми пропустили.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map