20+ найкращих бізнес-тем WordPress 2020

Кращі теми WordPress для бізнесу

Для будь-якого бізнесу ключовим аспектом вашого бізнес-плану повинен стати ваш веб-сайт. Наше покоління з кожним днем ​​стає все більш орієнтованим на технології, і якщо у вас немає веб-сайту, готового для мобільних пристроїв, ви пропустите величезну частину ринку. Не знаєте, з чого почати?


Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Що робить відмінною темою WordPress для бізнесу?

Це відмінне запитання – що робить велику тему бізнесу? Які функції чи варіанти? Ну, це дійсно залежатиме від вашого бізнесу. WordPress має щось для кожного, і ви завжди можете додати додаткові функції на свій веб-сайт, використовуючи плагін або два. Але є кілька основних функцій, які ви, мабуть, захочете прямо з коробки.

Послуги
Адже ви – це бізнес, тому вам потрібен спосіб поділитися зі своїми клієнтами, що саме ви робите. Пояснення ваших пропозицій послуг Ви можете досягти цього за допомогою спеціального типу спеціального розміщення служб або спеціального модуля персоналу або навіть із значками.

Персонал
Чи не хочете ви зустрітись із командою людей у ​​вашій улюбленій справі? Що ж, ваші клієнти хочуть познайомитися з вами – або принаймні познайомитися з вами трохи. Поділіться фотографіями своєї команди, їх назвами чи, можливо, кількома цікавими прикметами про кожну людину. Зробити веб-сайт вашого бізнесу більш персональним, це може допомогти створити зв’язок між вами та клієнтом, зберігаючи вас на увазі.

Портфоліо та галерея
Це супроводжується тим, що було сказано про персонал – клієнти хочуть познайомитись із вами, вашим бізнесом та вашими продуктами чи послугами. Додавши галерею чи портфоліо, ви маєте шанс по-справжньому підкреслити свої речі для потенційних нових клієнтів. Додайте найкращу роботу, продемонструйте результати, отримані для клієнта, або просто покажіть свою команду в дії. Знову ж таки, ви хочете зв’язатися зі своєю клієнтурою.

Відгуки
Просто будь чесним. Ви коли-небудь використовували Yelp, список Angies або інший сайт типу огляду для прийняття рішення? На своєму діловому сайті ви можете продемонструвати ваші тверді результати задоволених клієнтів із відгуками. Деякі теми додають власні типи публікацій, інші мають модулі або віджети для створення сторінок, або ви можете додати їх у себе за допомогою текстового поля. Однак вони додають, відгуки – це потужний вплив для нових клієнтів.

Соціальні посилання
Хочете залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами? Хочете охопити нових клієнтів? Хочете поділитися акцією? Вам потрібні соціальні медіа. Теми залежать від того, де вони додають соціальні посилання (заголовки, віджети, модулі для створення сторінок, профілі персоналу тощо), але переконайтеся, що вони є десь на вашому веб-сайті (і, звичайно, активні акаунти соціальних медіа відповідають).

Звичайно, це лише кілька функцій, які потребуватимуть більшість підприємств. Залежно від вашого конкретного бізнесу ви також можете шукати WooCommerce підтримка, якщо ви хочете продавати власну продукцію, сумісність WPML та переклад включення файлів, якщо ви хочете легко перекласти свій веб-сайт на кілька мов чи навіть події можливості управління, якщо ви плануєте проводити низку заходів у майбутньому.

Найкращі безкоштовні та преміальні теми WordPress для бізнесу

Тож тепер, коли ви знаєте, на що звернути увагу, настав час підійти і знайти тему. Щоб допомогти вам, ми склали список найкращих корпоративних та ділових тем WordPress з усієї мережі (зверніть увагу: ми не перевіряли кожну з цих тем, наші вибори базуються на інформації, наданій на тематичних сторінках). Ми зробили все можливе, щоб включити гарну суміш безкоштовних та преміальних тем, тому незалежно від того, яким може бути бюджет вашого бізнесу, для вас є тема WordPress (хоча подивіться на цей список шаблонів від WPThemesChecker для більшого вибору). Тож давайте перейдемо до того, що ви насправді тут!

1. Всього

Загальна багатоцільова тема WordPress із перетягуванням

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви хочете тему з усіма дзвіночками, Total – це шлях. Одна з найпопулярніших тем на Themeforest, Total може зробити це все. Включений конструктор сторінок Visual Composer дозволяє вам перетягувати елементи елементів сторінки, щоб створити повністю власні макети – не потрібен код! Існує необмежена кількість кольорів майже для кожного елемента, сотні іконок і тонни спеціальних елементів побудови сторінки, яких ви не знайдете в інших темах. Додайте весь персонал, відгуки клієнтів, послуги, сторінки, необмежену кількість портфелів, магазинні товари, події, контактні форми тощо. Плюс вся тема чутлива, тому ваші сторінки та публікації будуть чудово виглядати і на мобільних.

2. Елегантний (безкоштовно)

Елегантна безкоштовна тема WordPress для бізнесу

Інформація та DownloadView Демо

Вам потрібна проста бізнес тема? Спробуйте елегантний. Ця професійна та абсолютно безкоштовна бізнес-тема для WordPress має все необхідне, щоб безкоштовно створити веб-сайт вашого бізнесу. Тема включає в себе представлений слайдер домашньої сторінки, чудовий портфоліо на замовлення типу публікації, корисний персональний тип публікації, розділ з іконками (ідеально підходить для додавання деяких послуг) та, звичайно, повний блог. Плюс є варіанти шрифтів, нестандартний логотип, користувацькі авторські права тощо.

3. Передня

Передня професійна багатоцільова тема WordPress

Front – це приголомшлива багатоцільова тема, яка ідеально підходить для бізнес-сайтів, а також блогів, додатків, довідкових столів, агентств тощо. З більш ніж 150+ блоків для створення сторінок Гутенберга та 25+ попередньо встановлених демонстраційних версій легко створити свій ідеальний веб-сайт. Ця потужна тема може похвалитися мега меню, прокручування паралакса, повзунки для вмісту чи зображень, макети сітки для кладки, спеціальні кольори та градієнти плюс багато інших. А тому, що він побудований на Гутенберзі, ви використовуєте основний WordPress для створення свого сайту – зберігаючи речі дуже швидко!

Тема також розроблена для того, щоб ідеально працювати з популярними плагінами, щоб додати широку функціональність. Встановіть WP Job Board, щоб створити свій власний сайт з переліками робочих місць з фронтом. Або додайте WooCommerce, тому додавання магазину на ваш сайт – це легкий вітер. Дійсно, майже нічого Фронт не може зробити!

4. Zerif PRO

Тема WordPress про бізнес Zerif Pro

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви коли-небудь вивчали безкоштовні теми на WordPress.org, напевно ви бачили мегапопулярну тему Zerif Lite. Ну, Zerif Pro – це преміальна версія, яка заряджає чудовими можливостями для вашого бізнесу. Тема містить налаштовану домашню сторінку, завантажену опціями для додавання ваших функцій, портфоліо, команди, цін, відгуків, контактної форми тощо. Плюс є варіанти кольорів, фони паралакса та деякі приголомшливі спеціальні віджети.

5. Паралакс перший

Parallax One Free WordPress Тема для бізнесу

Інформація та DownloadView Демо

Parallax One – це безкоштовна тема однієї сторінки WordPress, ідеально підходить для бізнесу. Ця тема включає прості у використанні розділи для додавання ваших послуг, команди, відгуків, опису та блогу. Ця безкоштовна тема навіть має магазин. Тож те, що у вас невеликий бюджет, не означає, що ви не можете створити прекрасний веб-сайт на одній сторінці – просто дайте Parallax один раз.

6. FreelanceEngine

FreeEngine Business WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

FreelanceEngine був розроблений як комплексне рішення ради для підключення бізнесу та фрілансерів (подібно до Upwork). Але ця тема може зробити набагато більше, ніж переліки. Оскільки він включає Visual Composer, ви можете перетягувати елементи для створення будь-якої потрібної вам сторінки, окрім публікації власних робочих місць (або розміщення інших).

7. OneEngine (безкоштовно)

Безкоштовна тема WordPress для бізнесу OneEngine

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви хочете вирішити одну сторінку, оформіть OneEngine. Ця стисла тема є чудовим варіантом для створення цільової сторінки або рекламної сторінки для вашого бізнесу. З чудовим завантажувачем сторінок, простим повзунком, послугами, про часову шкалу, бари майстерності, персонал, лічильники, ціни та багато іншого, вбудований OneEngine – чудовий початок для будь-якого малого бізнесу.

8. CleanPort

CleanPort Бізнес WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Якщо вам потрібна професійна, ділова тема з акцентом на ваше портфоліо, то CleanBold – чудовий вибір. Ця тема WordPress для бізнес-портфоліо має унікальну домашню сторінку для демонстрації вашої роботи, ваших послуг та останніх публікацій блогу. Родзинкою цієї теми стане гарне портфоліо, де ви можете показати роботу своєї команди над попередніми проектами. Крім того, існує безліч варіантів налаштування для налаштування кольорів, шрифтів та стилів для створення єдиного веб-сайту.

9. Медіа Консульт

Media Consult WordPress Theme

Інформація та DownloadView Демо

Media Consult – це преміальна тема WordPress, розроблена з урахуванням корпоративного бізнесу та портфоліо веб-сайтів, але вона також може використовуватися майже для будь-якого типу веб-сайтів, таких як особисті блоги. Тема пропонує підтримку розробника сторінок Elementor, корисну бібліотеку ресурсів (для білих робіт, звітів та електронних книг), велику кількість шаблонів та шорткод та інше.

10. Ультра

Тема ультра бізнесу WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Ultra – це гнучка тема WordPress, завдяки якій ви могли б створити будь-яку кількість професійних бізнес-сайтів. За допомогою конструктора макетів із перетягуванням і випадання ви обмежені лише своєю уявою. Додайте повзунки, відео, фони паралакса, опис, портфоліо, магазини WooCommerce та інше. Крім того, є прості у використанні кольори, шрифти, наведення зображень та анімація елементів сторінки для реклами додаткових пізаз.

11. Колективний

Тема колективного бізнесу WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Колектив – це творча бізнес-тема WordPress з грайливими кольорами та стилями, які запам’ятають ваші клієнти. Тема містить сміливий вибір кольорів (який ви можете легко налаштувати за допомогою вбудованого вибору кольорів), вражаючий повзунок HTML5, вбудовані мега меню, спеціальні шорт-коди та багато іншого.

12. Гаджети (безкоштовно)

Безкоштовна тема WordPress для гаджетів

Інформація та DownloadView Демо

Ця мила маленька безкоштовна тема просто ідеально підходить для професійних веб-сайтів. Гаджет поставляється з опцій прямо з поля, щоб додати повзунки, користувацькі кольори та томи шорт-кодів для створення користувацьких сторінок (просто додайте коди для кнопок, діаграм, стовпців, світлих коробок, карт тощо) для створення сторінок для своїх послуги та персонал).

13. Корпоративний (безкоштовно)

Тема корпоративного безкоштовного бізнесу WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Остання тема, якою ми хочемо поділитися, – це безкоштовна тема корпоративного WordPress. Ця чиста і мінімальна тема має чудові функції, які допоможуть вам розпочати роботу як простий у користуванні розділ слайдера та функції домашньої сторінки, вбудований портфоліо для демонстрації ваших проектів, персональний тип публікації персоналу, щоб додати всіх членів вашої команди, повний блог, стилізований типографія та підтримка Symple Shortcodes 2.0 (за допомогою яких ви можете додавати соціальні іконки, вкладки, акордеони, таблиці цін, майстерність барів, повзунки повідомлень та багато інших).

14. Гавань

Тема WordPress Harbour Business

Тема Harbor – це гарно мінімальна і сучасна тема, яка ідеально підходить для багатьох підприємств. Чистий та професійний макет дозволяє легко адаптуватися до низки галузей. Використовуйте портфоліо для веб-сайту фотографії, областей героїв та відгуків клієнтів для переконливого сайту агентства або візьміть включену дочірню тему та побудуйте веб-сайт своєї мрії, щоб продемонструвати свої здібності веб-дизайну. Тема також включає власні стилі меню, 10+ безкоштовних плагінів ThemeBeans, кілька стилів портфоліо та інше.

15. Монстроїд 2

Тема для бізнес WordPress Monstroid 2

Створіть кращий веб-сайт для свого бізнесу з темою Monstroid WordPress. Ця потужна тема включає 9 попередньо складених демонстраційних демонстраційних версій для швидкого запуску веб-сайту. Потім скористайтеся вбудованими параметрами для заголовка, макета блогу, користувацьких віджетів, корисних доданих плагінів (наприклад, Календар подій, Вишневі тенденції, Меню MotoPress, Cherry Socialize тощо), електронна комерція, соціальна та інше для створення. власний власний веб-сайт.

16. Адвокат та адвокат

Професійна тема WordPress для юристів та адвокатів

Інформація та DownloadView Демо

Створіть професійну присутність в Інтернеті з темою «Адвокат та адвокат» WordPress. Ця тема фінансової галузі – це чудовий спосіб зробити позитивне перше враження при пошуку нових клієнтів. Тема має всі функції, необхідні для обміну досвідом вашого фінансового бізнесу, таких як бізнес-послуги, основні етапи, персонал, портфоліо тощо. Крім того, це легко почати. Тема “Прошарок і адвокат” оснащена легкою установкою демо-контенту, 30+ готовими до переходу шаблонами сторінок, повзунками паралалаксу, макетами заголовків і колонтитулів, а також перемикачем теми теми..

17. Діві

Тема Divi Multiuse WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Напевно, ви чули про тему Divi WordPress від елегантних тем? Цей популярний варіант є багатоцільовою темою, яка постачається заздалегідь упакованою з простими у використанні зразками демонстраційних макетів, чуйним редагуванням, простими параметрами налаштування кольорів / розмірів / пробілів / і т.д., а також спеціальними плагінами, включаючи програму для перетягування сторінок Divi. З елементами побудови сторінок для аудіоплеєрів, барів навичок, закликів до дії, вкладок, соціальних підписок, публікації навігації, відео слайдерів, фільтруваних портфелів, таблиць цін та багато іншого ви зможете створити веб-сайт, гідний вашого бізнесу..

18. Themify Ultra

Themify Ultra WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Themify Ultra – це гнучка тема WordPress з повністю чуйними і стильними варіантами для створення власного власного веб-сайту. Крім того, тема включає в себе понад 100 доларів преміум-аддонів за відрахування, бари прогресу, лічильники, контакти, WooCommerce, часові рамки, галереї зображень, друкарська машинка, карти, таблиці цін та повзунки. Хоча існує безліч варіантів налаштування, заздалегідь встановлені кольори та шаблони макета сторінки дозволяють швидко та легко розпочати роботу навіть для початківців.

19. Jobify

Jobify Business WordPress Theme

Інформація та DownloadView Демо

Jobify – це потужна тема WordPress на борту завдань з розширеними фрагментами вмісту JSON, налаштуваннями автоматичного відтворення вмісту, фільтрацією локацій, підтримкою резюме, локалізованими файлами для перекладу та підтримкою зображень сітківки. Складно створити бізнес і знайти нових наймів. Крім того, тема включає інтуїтивно зрозумілий конструктор домашніх сторінок перетягування та перетягування в режимі живого налаштування WordPress. Хочете побудувати ще кращий двигун роботи? Jobify сумісний з популярними плагінами, такими як WP Job Manager, Менеджер резюме, Списки WooCommerce, Slider Revolution та багато інших, які можуть додавати функції та функціональність на ваш веб-сайт.

20. Ливарний

Ливарна багатоцільова тема WordPress для бізнесу

Інформація та DownloadView Демо

Ливарне – це динамічна тема WordPress, створена для всіх типів бізнесу. Завдяки функціям, включаючи сумісність між веб-переглядачами, чуйний дизайн, потужні параметри тем, необмежену макетів та підтримку перекладу. Литейне виробництво ідеально підходить для малого та великого бізнесу. Просто встановіть тему, а потім використовуйте доданий плагін Visual Composer, щоб перетягнути свій шлях до ідеального макета веб-сайту чи цільової сторінки.

21. Фінансова група

Тема WordPress Business Accounting у галузі FinanceGroup

Тема FinanceGroup – це класично стильова тема WordPress для бізнесу та бухгалтерського обліку. За допомогою вбудованого конструктора сторінок перетягування та випуску TemplateMonster ви можете швидко створити налаштований веб-сайт за допомогою модулів сторінок 25+, попередньо встановлених налаштувань та параметрів конфігурації. Тема також сумісна з Ecwid, тому якщо ви вирішите пропонувати додаткові товари чи ділові послуги в Інтернеті, ви можете продавати тему прямо з власного інтернет-магазину.

22. iBusiness

Тема iBusiness WordPress

Інформація та DownloadView Демо

iBusiness – це частина унікальної нової лінійки простих у користуванні тем для кліків та редагування WordPress. Ви просто переходите до демо-версії, натискаєте кнопку для налаштування, а потім використовуєте візуальний редактор, щоб буквально клацнути та редагувати різні компоненти теми (опис, послуги, фонові зображення, персонал, портфоліо, блог, таблиці цін, контактну інформацію, тощо). Закінчивши, ви експортуєте готові файли тем, які ви переходите на свій веб-сайт. Простенька.

Більше ресурсів для вашого бізнесу

Але не зупиняйтесь лише на професійному веб-сайті, є багато тонн, які ви повинні зробити для своєї присутності в Інтернеті, маркетингу тощо. Ось декілька корисних статей наших авторів, щоб вас вказали в правильному напрямку.

 • Спрощення своєї присутності в Інтернеті за допомогою WordPress
 • Кінцевий посібник з маркетингу вашого веб-сайту WordPress
 • Як збільшити коефіцієнт конверсії
 • Корисні плагіни WordPress для місцевого бізнесу
 • Як побудувати вільний бізнес, посібник із WordPress

Якщо у вас є інші поради, будь ласка, поділіться ними у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map