20+ Найкраща контактна форма 7 Розширення та доповнення

20+ Найкраща контактна форма 7 Розширення та доповнення

Багато було сказано про Контактну форму 7, але є ще більше сказати. Наприклад, чи знаєте ви, що існують сотні дивовижних розширень Контактної форми 7? О так, контактна форма 7 має ой так приємні доповнення. Ми говоримо про потужні розширення, щоб заряджати форми усіма захоплюючими способами.


Погодьтеся, Contact Contact 7 – це досить популярний плагін для форми контактів, який має понад 5 мільйонів активних користувачів. Я використовую сам, але до дня я ніколи не знав, що ці розширення існують. Виявляється, я можу перетворити свої форми за бажанням, і це захоплююче. Зачекайте, відчуваю, що я забуваю щось важливе. О так, контактна форма 7 абсолютно безкоштовна.

Якщо ви використовуєте контактну форму 7, ласкаво просимо до великого відкриття. Якщо ви використовуєте інший плагін форми контактної форми, побачимось у полі для коментарів. Ми говоримо про це, тому що ми хотіли б ознайомитись із найкращими плагінами контактної форми – безкоштовними та преміальними. Маєте улюблене розширення Контактної форми 7? Поділіться і цим. Ми завжди сподіваємось на ваші відгуки.

Це не в дорозі, давайте копаємося.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Contents

1. Додайте додаток для завантаження файлу Premium Upload для CF7

Перетягування завантажувача файлів для CF7

Інформація та DownloadView Демо

Під час створення форми є безліч причин, чому ви можете дозволити користувачам завантажувати вкладення. Якщо ви хочете додати опцію для завантаження резюме для запиту на роботу, фотографій для конкурсу чи журналів помилок, щоб отримати підтримку чи щось інше, завантажувач програми Drop для CF7 – ваш найкращий варіант. Цей простий у використанні плагін робить усі ваші форми більш корисними!

Додайте декілька полів для завантаження, встановіть обмеження на кількість завантажених файлів, додайте максимальний розмір файлу та навіть обмежте тип файлу (замовіть Завантажити завантажувач в дії, щоб переконатися в собі). Ви також можете вибрати опцію, щоб показати мініатюру файлу (відмінно підходить для зображень), а також увімкнути перетягування або перегляд, щоб вибрати файл для завантаження.

Найкраще, що ви можете підключити програму завантаження до свого облікового запису Dropbox. Оскільки користувачі надсилають файли, ви отримуєте їх безпосередньо у певній підпапці. І ви можете ввімкнути сповіщення, щоб надіслати вам доданий файл безпосередньо, посилання на файл або те й інше. Турбує GDPR? Просто скористайтеся опцією видалення старих файлів завантажувача, щоб автоматично стерти файли через встановлену кількість днів.

Що стосується стилів, програма завантажувача крапель включає настроювані параметри кольорів для меж (плюс товщини рамки), наведення курсора, смуги виконання, заголовки та піктограми. Інші функції включають сумісність крос-браузерів, завантаження AJAX, підтримку локалізації та включені кілька перекладів плагінів (англійська, іспанська, французька, італійська, німецька, російська та українська).

2. Контактна форма 7 Безкоштовний плагін Honeypot

Контактна форма 7 Розширення Honeypot

Просто підключіть це розширення Honeypot до Контактної форми 7, і у вас є захист спаму, як ніхто інший. Знову ж ніякої капчі, так що! Хто все-таки винайшов капчу? Плагін працює як WPBruiser, але вам не потрібно встановлювати два плагіни. Але це не соковита частина; це розширення Контактної форми 7 відіграє одну роль і чудово виконує цю роль.

Спам-боти заповнюють усі поля форм, оскільки вони закодовані для цього. Вони зароблять ваші форми контакту 7 та скидають свою корисну навантаження – нескінченні рядки мотлоху та жахливі посилання, настільки токсичні для вашого блогу, як гниття посилань (саме тому ви повинні виправити непрацюючі посилання). Люди, з іншого боку, лише заповнюють видимі поля форми.

Якщо коротко розповісти, спам-боти запускають форми форм, які не бачать людські відвідувачі, які відміняють форму на місці. Це означає, що спам-боти викорінюються задовго до того, як вони потраплять на ваш сайт.

3. Контактна форма WPBruiser 7 – розширення Premium

Розширення контактної форми WPBruiser 7

Так, розширення Контактної форми 7, відоме як Контактна форма 7. Так, і воно існує в WPBruiser. Якщо ви живете під каменем, WPBruiser дозволяє вам припинити спам на своєму блозі без дратівливих зображень капчу. Я також використовую WPBruiser і особисто думаю, що це один з найкращих плазмових антиспам. Просто встановіть плагін і грайте.

Раніше відомий як Goodbye Captcha, WPBruiser – це найвищий безкоштовний модуль спаму. З цим розширенням все починає нагріватися. Це дозволяє вам додати довіру WPBruiser щодо вбивства спаму до своєї форми контактів 7. Простота установки та налаштування.

Примітка – для використання саме цього розширення вам потрібно буде встановити WPBruiser.

4. Зверніться до форми 7 Безкоштовні додатки PayPal & Stripe

Контактна форма 7 Безкоштовний додаток PayPal & Stripe

Ваша контактна форма не повинна лише збирати інформацію про клієнтів. Давай, ти можеш зробити набагато більше, як перетворити свої форми на сторінки для перевірки на випадок, якщо вам доведеться продати тему чи електронну книгу. Це, безумовно, лише один із багатьох способів використання контактної форми 7 надбудови PayPal.

Якщо вас щонайменше цікавить, цей плагін постачається з чудовими можливостями, такими як можливість встановити назву товару, ціну та SKU / ID, підтримка всіх 25 валют PayPal, 18 мов та автоматичні переадресації. Ви цього ще не чули; є PRO версія з додатковими функціями.

Продаж через PayPal за допомогою Контактної форми 7 – це лише кілька кліків за допомогою цього розширення.

5. Моя контактна форма 7 плагін для Builder Premium

Моана контактної форми 7 для додатка Builder Premium

Інформація та DownloadView Демо

Налаштуйте та складіть форми за допомогою Контактної форми 7 та розширення Moana builder. Moana дозволяє використовувати конструктор сторінок WPBakery для створення ваших форм. Легко відредагуйте макет своїх форм потужністю перетягування! Додайте стовпці, нові поля та інше без необхідності кодування.

6. Контактна форма 7 Розширення MailChimp

Контактна форма 7 Розширення MailChimp

Вітаємо Ренцо Джонсона, хлопця, який привіз нам розширення для форми контактів 7 MailChimp, яке – якщо вам цікаво – надає вашим зусиллям зі створення списку мега-прискорення. Крім збирання інформації від читачів, ви можете змусити користувачів підписатися на будь-який заздалегідь визначений список MailChimp.

Цей контактний формуляр 7 Розширення MailChimp простий у використанні, підтримує декілька списків розсилки та має власні поля, прапорець для входу в кінці кожної форми та параметри підписки на одну чи подвійну підписку. Це розширення регулярно оновлюється і вимагає менше 2 хвилин для налаштування.

7. Контактна форма 7 Розширення з повідомленнями для спливаючих вікон

Контактна форма 7 Розширення для спливаючих повідомлень

Інформація та DownloadView Демо

Зробіть свою форму контакту 7 вигляд більш професійною, додавши спливаючі вікна та повідомлення про успіх. Таким чином користувачі знають, яка додаткова інформація потрібна або чи була подана їх форма. Плагін включає 10 заздалегідь заданих кольорових схем, всі вони чутливі.

8. Зверніться до форми 7 Доповнення форми калькулятора витрат

Контактна форма 7 Доповнення калькулятор витрат Преміум

Інформація та DownloadView Демо

Запропонувати користувацьку послугу? Можливо веб-дизайн? Один з видів одягу? Архітектурні плани? Огляд бізнесу? Або чергове замовлення? Контактна форма 7 Калькулятор витрат – це простий плагін, який додає до ваших форм параметр оцінки цін та вартості.

Додайте прапорці до ціни, радіо кнопки, спадні місця або повзунки. Ви навіть можете створити податкові поля для нарахування місцевих податків або податків на додану вартість. Потім створіть загальні поля, щоб додати вибір. Це чудовий спосіб отримати більш точну картину того, що потрібно клієнту, і щоб клієнт отримав швидку і просту пропозицію.

9. Контактна форма 7 багатоступінкових форм

Контактна форма 7 Розширення багатоступінкових форм

Досвід користувачів вимагає, щоб ми створили короткі форми, які збирають інформацію, поки інтерес читача триває. Довгі форми – не виїзд. Ні ні. Ні. Чому це? Вони виснажливі для заповнення, тому що – в світі Інтернету сьогодні, у якого все одно є час?

Що робити, якщо вам потрібно зібрати більше інформації? Можливо, вам потрібні відвідувачі, щоб заповнити опитування, яке виходить за рамки лише особистої інформації. Як ти зацікавив читача достатньо довго, щоб заповнити довші форми? Існує психологічна хитрість, яку ви можете грати на свою користь, з максимальною легкістю та величезною користю.

Хитрість полягає в тому, щоб розділити складені форми на кілька частин, саме це і робить розширення форми на кілька кроків. Ви можете навіть додати “попередню” кнопку до кожного кроку, щоб додати до навігації. Легко інтегруватись із Контактною формою 7, ви повинні створити довгі, але привабливі форми за короткий час.

10. Контактна форма Seven 7 Multi-Step Pro

Контактна форма Seven 7 Multi-Step Pro

Інформація та DownloadView Демо

Створіть покрокову форму за допомогою Контактної форми 7 та додатка Multi-Step Pro. Так само, як безкоштовний плагін, який ми нещодавно згадували, ви можете використовувати Multi-Step Pro, щоб зробити форми більш інтуїтивними. Це прекрасний спосіб зробити складні форми більш керованими для користувачів.

То чому б вибирати Pro? Через додані функції вертикальної чи горизонтальної орієнтації, перевірка кроків, підтвердження останнього кроку, користувацька стилізація (кольори, фони та текст) тощо. Плюс плагін повністю реагує, сумісний із веб-переглядачами та чудово працює з будь-якою темою WordPress.

11. Контактна форма 7 Скіни Безкоштовна надбудова

Контактна форма 7 Скіни Безкоштовна надбудова

Контактна форма 7 відсутня у відділі зовнішності. Але з’єднайте це з розширенням Контактної форми 7 Скіни, і ви маєте абсолютного переможця. Чи знаєте ви код не має значення; ви можете легко створювати красиві форми, використовуючи широкий спектр шаблонів та стилів.

Це розширення суттєво покращує зручність використання. Плагін допомагає створити широкий набір простих і складних форм, використовуючи колекцію заздалегідь вбудованих шаблонів, які можна налаштувати під вміст серця. Це розширення постачається з додатковим списком доповнень, за допомогою яких ви можете додати більше функцій до форм.

12. Контактна форма 7 Безкоштовна надбудова reCaptcha v2

Контактна форма 7 Безкоштовна надбудова reCaptcha v2

Спочатку контактна форма 7 містила вбудовану підтримку reCaptcha, однак з моменту випуску версії 5.1 ця функція була відмінена. Але не хвилюйтеся – додати його назад за допомогою безкоштовного розширення reCaptcha v2. Цей простий плагін знову додає тег “recaptcha”, щоб ви могли легко додати поле до форм.

13. Розширена контактна форма 7 Розширення БД

Розширена контактна форма 7 Розширення БД

Найбільш очевидні переваги зберігання подань форм у вашій базі даних WordPress включають централізоване зберігання даних та ніколи не потрібно перевіряти десяток електронних листів, щоб точно визначити потенційні клієнти та щось таке. Розширена контактна форма 7 БД дозволяє неймовірно просто зберігати дані форми у вашій базі даних WordPress та відображати їх як у адміністраторі WordPress, так і на вашому веб-сайті за допомогою коротких кодів.

Якщо у вас є кілька форм на всьому веб-сайті, не хвилюйтеся, це розширення має випадаючий фільтр, тому ви можете вибрати кожну форму самостійно. Плюс – це сумісність із кількома сайтами. Крім цього, ви можете експортувати свої подані матеріали (всі або відфільтровані результати) за допомогою двох методів, включаючи CSV, Excel та PDF.

14. Звіт про графік розширення надбудови CF7 DB Premium

Звіт про графік розширення надбудови CF7 DB Premium

Інформація та DownloadView Демо

Розробляючи останній плагін, якщо ваш додаток Додаток звіт про розклад, ви можете налаштовувати щоденні, щотижневі, щомісячні або щорічні звіти для розширеної контактної форми 7 DB. Це розширення преміум-класу – чудовий варіант для бізнесу та зайнятих людей, оскільки може заощадити багато часу. Виберіть будь-яку форму запиту, створіть події для запуску звітів, виберіть стовпці даних та додайте розширені фільтри.

Інші функції плагінів включають тип файлу експорту (CSV, XLS або EXCEL), налаштування електронної пошти (до, від та повідомлення), графік більш ніж однієї події та сумісний з GDPR (Просто встановіть графік для видалення записів). Якщо ви використовуєте розширену контактну форму розширеної форми контакту 7, тоді надбудова Звіт про графік обов’язково повинна бути.

15. Контактна форма 7 Розширення перенаправлення

Контактна форма 7 Розширення перенаправлення

Контактна форма 7 дозволяє створити просте повідомлення, яке відображається кожного разу, коли користувач подає форму. Незважаючи на те, що це добре, ви можете досягти набагато більше за допомогою виділених повних сторінок, які безпосередньо вносять ваш підсумок.

Можливо, ви можете перенаправити відвідувача на сторінку “Дякую”, яка спрямована на підтвердження поінформованості про бренд. Можливо, ви могли б надіслати користувача на сторінку продажів, продукт, що продається найпопулярніше, або популярний вміст. Ви можете перенаправити своїх читачів на будь-яку бажану вам сторінку, залежно від вас. Вам просто потрібно встановити безкоштовне розширення Контактної форми 7 Перенаправлення, щоб керувати своїми переадресаціями. Плагін простий в установці та використанні.

16. Дизайн матеріалів для контактної форми 7 Безкоштовний плагін

Дизайн матеріалу для контактної форми 7 Безкоштовний плагін

Надайте контактній формі 7 свіжий вигляд із розширенням Material Design. Цей безкоштовний плагін включає в себе багато простих у використанні шорт-кодів, які ви можете обернути навколо своїх звичайних полів контактної форми, щоб додати стиль дизайну матеріалів. Плагін включає в себе основну тему світлого та темного кольору, поля у вікні та контури, кнопку подання, reCaptcha тощо.

17. Умовні поля для контактної форми 7

Умовні поля для контактної форми 7

Додайте складні умовні поля до своїх контактних форм за допомогою цього безкоштовного розширення. Не впевнені, що саме є умовними полями? Немає жодної проблеми – вони по суті є варіантами “якщо-то-то-ніж”. Наприклад, якщо ви пропонуєте підтримку безкоштовних веб-шаблонів, ви, можливо, захочете створити умовний варіант, коли користувач може вибрати CMS, тоді, якщо він вибере WordPress, він може вибрати тему, і, нарешті, на основі теми вибрати номер версії. Таким чином вони можуть вибрати найбільш точний варіант для поля.

За допомогою умовних полів для форми контакту 7 ви можете створювати власні групи полів та створювати (ви здогадалися) розширені умови. Додайте всі свої, якщо рівні, якщо не рівні, а також – як і всі ваші варіанти.

18. Контактна форма 7 – Premium Integrafor CRM Integration

Контактна форма 7 - Преміум-продаж Salesforce CRM Integration

Інформація та DownloadView Демо

Salesforce – один з найкращих менеджерів із взаємодії з клієнтами. І це легко зрозуміти, чому – інноваційна платформа дозволяє вам бачити та керувати вашої торгової лійки від початку до кінця. А за допомогою плагіна CF7 Salesforce Integration ви також можете дотримуватися лідерів з моменту, коли вони використовують ваші форми.

Просто використовуйте вбудовані параметри, щоб зіставити поля Контактної форми 7 на поля Salesforce. Після налаштування ви можете використовувати це розширення для автоматичного додавання контактів, справ та потенційних клієнтів, створених поданими формами, до свого облікового запису Salesforce.

19. Контактна форма 7 Безкоштовна надбудова Google Analytics

Контактна форма 7 Безкоштовна надбудова Google Analytics

Кожен веб-сайт повинен використовувати Google Analytics, щоб зрозуміти трафік сайту. Але ви також можете скористатися вбудованими параметрами відстеження подій Google Analytics, щоб побачити, як відвідувачі використовують ваші форми. За допомогою додатка Форма контакту 7 Google Analytics створіть категорію подій “Форма контакту”, дії події “Контактна форма 7”, а потім мітки подій на основі назви форми (наприклад, “Контактна форма” або “Котирування послуг”).

З налаштуванням плагіна ви зможете побачити недійсні подання, активність спаму, успішно надіслані або невдалі подання та багато іншого, залежно від вибраних налаштувань. Він також чудово працює, якщо ви також налаштували Менеджер тегів Google для WordPress.

20. Контактна форма 7 Безкоштовне розширення динамічного тексту

Контактна форма 7 Безкоштовне розширення динамічного тексту

Додайте попередньо заповнені поля до своєї форми контактів за допомогою безкоштовного розширення динамічного тексту. За допомогою цього плагіна ви можете додати поля автоматичного заповнення для URL-адреси, інформації про публікацію (ідентифікатор, заголовок або слизьку), номер продукту, інформацію про користувача тощо. Ви навіть можете створити власні спеціальні шорткоди, щоб повернути будь-яке значення, до якого ви маєте доступ.

Просто встановіть та активуйте плагін, щоб почати використовувати Динамічне розширення тексту. Плагін додає нові типи тегів: Динамічні текстові поля та Динамічне приховане поле. Виберіть генератор тегів та встановіть параметри для необхідного поля, назви тегу, динамічного значення, а також атрибута ідентифікатора та / або класу. Потім вставляйте тег, коли закінчите.

21. Контактна форма 7 Безкоштовна додаткова перевірка на замовлення

Контактна форма 7 Безкоштовна додаткова перевірка на замовлення

Ваші користувачі не повинні заповнювати всю форму та натискати кнопку “надіслати” лише для того, щоб дізнатись, яку інформацію, яку вони надали, недійсну. Що стосується досвіду користувачів, ви можете побачити, як це приносить вам користь, якщо читач може повідомити, що інформація, яку вони збираються надіслати, недійсна. Це дає вашим відвідувачам можливість редагувати свої матеріали замість того, щоб їхати сюди.

Контактна форма 7 Плагін WordPress для користувальницької валідації дозволяє додавати власні повідомлення про помилки. Виберіть, які ваші помилки повинні читати для ваших полів – включаючи текст, електронну пошту, номер телефону, URL, радіо кнопки тощо. Це розширення Contact Form 7 просте в установці та працює в декількох формах.

Заключні слова

Контактна форма 7 улюблена багатьма користувачами WordPress. Він пропонує вам просте, але ефективне рішення для контактної форми WordPress, яке є надбавним від середнього. З доданими розширеннями очевидно, що ви можете досягти набагато більше за невеликих зусиль. Як ти гадаєш?

Який ваш улюблений плагін для форми WordPress? Якщо ви все про контактну форму 7, які улюблені вами розширення? Ухвали нас у розділі коментарів. Ура!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map