20 кращих тем для завантаження WordPress

20 кращих тем для завантаження WordPress

Як багато хто з вас може знати, Завантажувальний це вільний фронт-фреймворк, який складається з інструментів для створення веб-сайтів та веб-додатків. Він містить шаблони дизайну на основі HTML та CSS для типографії, форм, кнопок, навігації та інших компонентів інтерфейсу, а також додаткові розширення JavaScript для навігації, слайдера, переходів, шпигуна прокрутки, вкладки, попередження та багато іншого.


Bootstrap спочатку був розроблений Марком Отто (@mdo) та Джейкоб Торнтон (@ жир) у Twitter як рамки для заохочення послідовності використання внутрішніх інструментів. Зараз це відкриті джерела і є найпопулярнішим проектом розвитку GitHub. Twitter більше не асоціюється з Bootstrap з моменту його оновлення до версії 2.0.

Використання Bootstrap серед веб-сайтів зросло експоненціально з часів його створення, і на сьогоднішній день його використовують понад мільйони веб-сайтів, що робить Bootstrap найпопулярнішим фронтальним фреймворком. Веб-дизайнери знають, наскільки цінна технологія Bootstrap допомагає створювати привабливі, але чуйні веб-сайти на основі HTML, CSS та розширень JavaScript. Bootstrap робить фронтальну розробку веб-сторінок швидшою та безболіснішою.

WP Bootstrap 4 – ідеальна стартова тема для блогерів WordPress. Версія 4.0 є останньою версією та використовує потужну сітку для мобільних пристроїв, яка складається з першого флексбоксу для створення макетів будь-яких форм та розмірів. Він швидкий, легкий і має повну інтеграцію Bootstrap 4. Це також означає, що ця тема реагує на мобільні пристрої та оптимізована для стандартів SEO. Крім цього, у цій темі пройшов ретельний аудит, виконаний командою WP.org, щоб забезпечити високу якість.

Я величезний фанат цієї рамки. І я сподіваюся, що ви зможете знайти його корисним і в поєднанні з WordPress або будь-яким іншим блогом чи платформою CMS. Я вивчив якість дизайну, компонування, різноманітність та ефективність тем, перш ніж додати його до цього списку. Я впевнений, що це найкращі теми для завантаження WordPress, які можуть перенести ваш сайт на новий рівень.

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Програмне забезпечення

Тема програмного забезпечення WordPress

Softwarepro – це високоефективна та інноваційна, технологічна та уявна, інтуїтивна та дуже чуйна тема цільової сторінки WordPress для цільової сторінки програмного забезпечення. Це гнучка рамка для безшовної розробки ефективних, легких та швидко завантажуваних веб-сайтів, що охоплюють спектр сучасних архетипів та випадків використання.

Ця тема побудована на елегантному та легкому модульному дизайні на основі Bootstrap. Це робить його ідеально підходящим для випадків великого використання трафіку, що перетворюється на мінімізовані навантаження сервера через всі дошки. Softwarepro ідеально підходить для веб-майстрів, які потребують веб-сайту цільової сторінки, який може ефективно каналізувати трафік, створений купонними маркетинговими кампаніями, рекламними кампаніями, мобільними додатками чи будь-яким іншим джерелом масового генерації трафіку.

Kallyas

Тема Kallyas WordPress

KALLYAS – це тема Bootstrap WordPress із повністю гнучким, чуйним та готовим до мобільних пристроїв макетом. Це багатоконцепційний веб-дизайн із понад двадцятьма основними зразками та завантажує більше внутрішніх стилів сторінки. Створення сучасного веб-сайту не вимагає багато праці та зусиль. У KALLYAS заздалегідь визначений весь необхідний вміст, який можна поставити для гри поза коробкою.

Завдяки універсальності KALLYAS, тепер у вас є повний ресурс веб-матеріалів для розробки сторінок усіх стилів. Від бізнесу та блогу до резюме в Інтернеті та електронної комерції, KALLYAS обробляє їх все легко та комфортно. KALLYAS також блискавично працює, повністю оптимізований для пошукових систем і чудово співзвучний сучасним веб-браузерам.

GutenX

Тема WordPress Gutenx

Почати в Інтернеті вже не так вже й багато. Завдяки міцній темі Bootstrap WordPress, ви можете швидко запустити свій онлайн-проект. Якщо вам цікаво запустити блог, зробіть це з GutenX. GutenX – це зручний для Гутенберга інструмент – звідси і назва. Крім того, він також оптимізований для швидкої швидкості завантаження та SEO. Звичайно, GutenX також не пропускає повністю чуйний макет, який, як буває, сумісний з браузером і готовий до сітківки.

На кожного користувача GutenX чекають всілякі різні макети. Однак, у вас є багато різних комбінацій, які допоможуть вам пройти швидше, ніж ви думали. Крім того, GutenX має всілякі різні стилі заголовків, тринадцять типів популярних публікацій, липке меню та контактну форму 7. Ви можете розпочати спільний доступ до своєї історії вже сьогодні та створити сильний вплив на всіх.

Порто

Тема Порту WordPress

Тема Порто надзвичайно гнучка, завантажена дивовижними параметрами налаштування для вашого веб-сайту. Ця акуратна та стильна тема також побудована за допомогою HTML5 та CSS3 та реалізує неймовірний чуйний фреймворк від Bootstrap, щоб бути повністю чуйним та зручним для мобільних пристроїв. Більше того, він надає велику підтримку WooCommerce з усіма інструментами, необхідними для розміщення інтернет-магазину.

Універсальний дизайн Porto добре підходить для будь-якого бізнесу, інтернет-магазину, портфоліо та веб-сайтів блогу. Завдяки вбудованим вдосконаленням SEO, Porto готовий допомогти вашому веб-сайту в підйомі до всіх відповідних пошукових запитів.

ОЗУ

Тема RAMS WordPress

RAMS – мінімалістична тема WordPress, яка виділяється своїм вишуканим та елегантним дизайном. Ця новаторська тема портфоліо ідеальна для художників, фрілансерів та творчих агентств, які хотіли б показати свою роботу в Інтернеті. Ця тема, безумовно, заощадить вам багато часу на створення видатного та гнучкого веб-сайту.

Крім того, творці побудували каркас RAMS, який використовує технологію Bootstrap 4. Його повністю чутлива тема розроблена для того, щоб плавно змінювати розміри екрана та виглядати різкими та чіткими на екранах з високою роздільною здатністю. Ця плоска тема пропонує необмежені можливості налаштування завдяки Visual Live Composer, упакованому в цю тему. Також WPML готовий допомогти вам створити багатомовний веб-сайт.

Новини Bootstrap

Тема WordPress Bootstrap News

Новини Bootstrap – це тема WordPress, яка спеціалізувалася на ЗМІ, новинах та журналах. Це також ідеальний варіант для отримання цифрової версії будь-якого написання розповідей. Ви отримаєте дивовижні сторінки вмісту, включаючи блоги та контакти.

Крім того, Bootstrap News пропонує останній розділ публікацій та розділяє історії в 4 аспектах. Це світові новини, останні новини, редакція та події. Новини Bootstrap поставляються з прохолодною верхньою панеллю та колонтитулом, що включає піктограми соціальних медіа та заголовок. За допомогою цього ви можете поставити свої “перші сторінки на місці”. Просто спробуйте самі та переконайтесь.

Медикол

Тема «Медикол WordPress»

Medicol – це медична тема WordPress для лікарень, клінік, аптек, лікарів, хірургів, загальних лікарів тощо. Ця тема WordPress з Bootstrap сумісна із плагіном Builder Page Builder Elementor. Це дозволяє створити сторінку з її функцією перетягування та перетягування. Не потрібно писати єдиного рядка кодування. Крім цього, він містить такі функції, як розширена тематична панель, заклик до дії, розділ виклику, користувацькі віджети тощо. Ці функції дозволяють створити потужний медичний веб-сайт, який привертає увагу відвідувачів. Medicol на 100% готовий до мобільних, гнучких, перехресних веб-браузерів та сітківки.

Калій

Тема Kalium WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Kalium – продумана, ретельно виготовлена ​​рукою, надзвичайно технологічна та безмежно творча багатофункціональна тема, що реагує на WordPress. Ця потужна тема була створена для творчих професіоналів та бізнесу – від архітектурних фірм та студій графічного дизайну до фотографів-фрілансерів, туристичних журналістів та багатьох подібних креативних напрямків. Це надзвичайно потужно при розміщенні на веб-сайтах, які повинні бути як повністю професійними, так і по суті інноваційними.

Kalium побудований з використанням останніх та найбільших технологій в Інтернеті. Крім того, з широким кодуванням HTML5 та стилем CSS3, що створює чудові, елегантні та ефективні завантаження веб-сайтів. Це безперешкодно створює вражаючі сторінки без додаткового кодування.

Ізиклас

Тема WordPress Iziclass

Iziclass – це яскравий та чуйний тематичний веб-сайт для дитячого садка та дошкільного закладу WordPress. Ця тема є ідеальною темою для створення веб-сайтів, що стосуються дітей, за лічені секунди. З Iziclass вам не потрібно писати рядок кодування, щоб отримати приголомшливі результати. Багатофункціональний і універсальний дизайн Iziclass робить дизайн веб-сайту простим і швидким. WP Customizer та Rapid Composer дозволяють швидко та легко зробити свій веб-сайт.

Iziclass – це легкий підхід для веб-майстрів з будь-якого походження. Ви можете охопити користувачів на будь-якому пристрої та веб-переглядачі за допомогою чутливої ​​технології Bootstrap. Ознайомтеся з Iziclass сьогодні, і хай вони приїдуть.

Логотип

Тема Lightpress WordPress

Bootstrap Lightpress – тема WordPress з Bootstrap, яку ви можете використовувати для створення чудових і привабливих особистих блогів. Має 100% чуйний та сумісний між веб-браузером макет, який працює на всіх пристроях як уві сні. Навіть коли мова заходить про екрани сітківки, Bootstrap Lightpress гарантує, що весь вміст постійно отримуватиме вміст.

Крім того, Bootstrap Lightpress також оптимізований для пошукових систем і швидкості. Тепер ви можете розпочати свій проект в найкоротші терміни, а також з якомога меншою кількістю роботи та енергії.

Деякі особливості Bootstrap Lightpress – це сітка для кладки, три макети, меню профілю та кнопка повернення до верхньої частини. Ви навіть не хочете сильно змінювати налаштування за замовчуванням через те, наскільки він гарний, чистий і сучасний.

MediaTel

Тема WordPress MediaTel

Mediatel – це візуально естетична тема WordPress, призначена для показу відеоконтенту. Він повністю реагує не лише на веб-переглядачі, але й на пристрої та екрани. Крім того, ви отримаєте його з якістю зображення, готовим до сітківки та вражаючим налаштуванням.

Ви отримаєте сумісність для YouTube, Vimeo тощо. Mediatel має спеціальні функції, такі як автоматичні ескізи відео та відео-вкладки. Деякі з них працюють для таких категорій, як найпопулярніші та останні публікації. Ви будете мати повне рішення та свободу щодо того, які посади потрібно відображати. Також передбачено підключення до соціальних медіа для Facebook та Instagram. Mediatel також є ідеальною темою для онлайн-трансляції, каналів новин або інтернет-журналів.

WPLMS

Тема WPMLS WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Однією з найнадійніших тем WordPress для освіти, WPLMS пропонує унікальний продукт. Ви також можете використовувати цю тему для шкільних та університетських веб-сайтів. Розробники розробили цю тему, використовуючи рамки Bootstrap, що призвело до відмінного досвіду як для клієнтів, так і для розробників. WPLMS Освіта WordPress тема дуже потужна, але вона залишається надзвичайно зручною для користувачів. Крім того, вам не потрібен великий обсяг знань з програмування для своєї роботи. Звичайно, ця тема обов’язково перевершить усі очікування. Крім того, вона включає курси, події, галереї, слайдер-конструктор та розширену бібліотеку вмісту. Крім того, він містить корисні штрих-коди та віджети.

Кокіт

Тема KoKit WordPress

Немає кращого способу ефективного маркетингу вашого бренду, ніж створення найкращого веб-сайту цифрового агентства. Ось Кокіт, одна з найкращих тем цифрового агентства WordPress, яку ви повинні оцінити для свого бізнесу. Це потужна тема, побудована за допомогою програми Bootstrap разом із плагінами WordPress.

Більше того, Kokit також інтегрує безкоштовні, але потужні плагіни. Варто згадати WooCommerce. Це дозволяє створити повністю функціональний магазин на вашому веб-сайті, тому продавати практично все можливо.

NewStore

NewStore WordPress Тема

NewStore надає всі необхідні інструменти та компоненти для створення інтернет-магазину, який відповідає всім останнім тенденціям в Інтернеті. Це одна з найкращих тем електронної комерції WordPress із надзвичайно мінімальним дотиком до неї. Немає правильної чи неправильної відповіді, де можна використовувати NewStore. Це можуть бути меблі, одяг, ювелірні вироби, сумки, взуття, що завгодно, NewStore готовий до всіх викликів, які можуть бути перед вами. Завдяки цій потужній темі WordPress ви в безпеці та безпеці, створивши першокласний веб-магазин.

Аблогія

Тема WordPress Albogia

Якщо ви шукаєте простий і красивий сучасний дизайн для свого блогу, Ablogia – це хороший варіант для вас. Тема пропонує вам власні зображення заголовка та параметри завантаження логотипу, щоб зробити заголовок привабливим.

Це мінімальний дизайн, щоб користувачі мали чудовий досвід у вашому блозі та могли читати ваш вміст без будь-яких відволікань. Це може бути дуже хорошим варіантом для будь-якого веб-сайту особистого блогу чи журналу новин.

Це чистий, мінімальний та SEO-дизайн, завдяки якому ваш вміст стане набагато кращим у рейтингу результатів пошуку Google.

Едума

Тема Eduma WordPress

Якщо ви хочете створити відмінний веб-сайт, присвячений навчанню, ця тема може стати вашим найбільшим союзником. Це, безумовно, одна з найкращих тем WordPress для освіти, яку ви зараз можете знайти на ринку. Eduma має обтічний, практичний дизайн, який, безумовно, приверне багатьох читачів. Ніяких знань з кодування не потрібно, і немає необхідності наймати експертів з веб-розробок.

Ця тема WordPress Education також включає великий список преміум-функцій, які додавали безкоштовно. Захоплені студенти можуть отримати доступ до вмісту зі своїх смартфонів, планшетів, ноутбуків або настільних комп’ютерів. Поки у нього є екран та підключення до Інтернету, він буде сумісний з вашим веб-сайтом з освіти.

Артис

Artis WordPress Тема

Artis – тема WordPress, призначена для творчих людей та професіоналів. Тема укомплектована великою кількістю демонстраційних веб-сайтів, кураторів для різних ніш і пар в унікальних стилях портфоліо, понад тридцять типів портфоліо, широкі параметри налаштування, адаптивні зображення для кращого перегляду на менших пристроях, захоплюючий досвід електронної комерції з мінімальним дизайном і набагато більше.

Завдяки включенню більшості популярних плагінів, таких як Visual Composer, Revolution Slider та LayerSlider, ви можете бути впевнені, що ви отримаєте чудові функції з темою. Як уже згадувалося, WooCommerce також бездоганно інтегрується в досвід роботи разом із зручними макетами продуктів, міні-кошиком Ajax та захоплюючими ефектами наведення.

Блогора

Тема WordPress Blogora

Тема Blogora – це тема завантаження WordPress, яку ви можете використовувати для створення чудових і привабливих особистих блогів. Має 100% чуйний та сумісний між веб-браузером макет, який працює на всіх пристроях як уві сні. Тема Blogora також оптимізована для пошукових систем і швидкості. Тепер ви можете розпочати свій проект в найкоротші терміни, а також з якомога меншою кількістю роботи та енергії.

Деякі особливості теми Blogora – це кладка сітки, три схеми, меню профілю та кнопка повернення до верхньої частини. Ви навіть не хочете сильно змінювати налаштування за замовчуванням через те, наскільки він гарний, чистий і сучасний. Не витрачайте більше часу, виберіть Тему Blogora та одразу ж запустіть сторінку та запустіть її.

Гурман

Тема WordPress для гурманів

Gurmet Restaurant & Cafe WordPress Theme – це складний та інноваційний шаблон веб-сайтів, який можна використовувати для створення різних веб-сайтів, таких як ресторан, кафетерія, корпоративний, бізнес, особистий, фотографії та навіть портфоліо.

Ця тема має демонстраційний інсталятор одним клацанням миші, щоб налаштувати все це. Творці також створили цю тему з гладкою та зручною для налаштування рамкою та побудували її на останній Bootstrap. Таким чином, ви можете без особливих зусиль створити чуйні веб-сайти, готові до перекладу та мобільні. Крім того, ця тема чутлива і виглядає дивовижно на будь-якому типі пристроїв – від настільних ПК, планшетів до мобільних телефонів.

Клео

Kleo WordPress Тема

Інформація та DownloadView Демо

Kleo дотримується свого багатого стандарту на найвищому рівні, щоб ви максимально використали його під час створення дошки та веб-платформи для позаштатних служб. Це лише показує, що цей шаблон соціальної мережі Bootstrap найкращий там. Kleo забезпечує гнучкість, зручність та функціональність у створенні найкращої інтернет-ринку для шукачів роботи та інших творчих людей. Kleo – це цікаво майструвати, має багато документації та підтримки тем. Соціальні медіа повністю інтегровані для отримання клієнтів / підписників. Спеціальні елементи включають календарі, редактор шкіри та необмежену кількість кольорів. На сайті представлені необмежені заголовки та відео-фони.

Підсумовуючи

Без сумніву, існує багато переваг використання тем Bootstrap WordPress. Перш за все, вам не потрібно наймати дизайнерів. Отже, це економить багато грошей, а також проектує зусилля. Теми WordPress Bootstrap також економлять ваш час, який вам довелося вкласти в написання сторінок довгих дизайнерських кодів.

Більше того, це пришвидшує ваше нове завдання з розробки веб-сайтів, оскільки воно складається з готових блоків кодування. Це дозволяє швидко та ефективно створити прототип веб-сайту. Крім того, він пропонує велику різноманітність сценаріїв. І написання медіа-запитів більше не стане вашим головним болем.

Крім того, ця чуйна сітка, яка базується на сітці, допомагає як любителям, так і професіоналам. Так само він пропонує вам гнучкість для налаштування елементів вашої теми.

Це наш список деяких найкращих тем завантаження WordPress, доступних на ринку. Якщо ви збираєтесь тему WordPress, краще перейти до теми WordPress за допомогою Bootstrap, оскільки вони більш гнучкі, налаштовані, привабливі та зручні для користувачів..

Я зібрав найкращі теми Bootstrap, доступні в цій публікації, і ми додамо ще більше до цього списку вперед. Тож не забудьте зробити закладку цієї колекції.

Використовуйте їх і повідомте мені про ваш досвід у коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map