20+ кращих плагінів WordPress для управління рекламою 2020 року

Сьогодні ми розглянемо кілька найкращих плагінів для управління рекламою для WordPress. Оголошення допомагають заробляти гроші на своєму веб-сайті. Це не манітор. Однак не всі блогери вважають за краще відображати Google Ads на своєму веб-сайті. Деякі вважають за краще продавати рекламні місця на своєму сайті, а інші – на спонсорські пости.


Незалежно від випадку, наступні плагіни можуть допомогти. Так що, не було більше вашого часу монетизації, і прийміть право на це! Ось наші улюблені плагіни для управління рекламою на 2019 рік (не в конкретному порядку):

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Contents

1. ДОПОМОГА (рекламна система WP Pro) Преміум WordPress плагін

ADNING (WP Pro Advertising System) плагін WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Коли ваш веб-сайт WordPress досягає певного рівня трафіку, ви можете заробити реальні гроші, розмістивши рекламу на своєму веб-сайті. Це не є новим, і багато інтернет-маркетологів вже багато років створюють веб-сайти, монетизовані за рахунок доходів від реклами.

Плагін ADNING (раніше WP Pro Advertising System) – це чудове рішення для управління та розміщення реклами на вашому веб-сайті. Відвідувачі частіше натискають на красиве, привабливе оголошення, праворуч?

Кілька типів оголошень

ADNING створює рекламні оголошення, на які можна натиснути uber, із шістьма надзвичайними типами оголошень:

 • Стандартні оголошення: відображається у вашому вмісті чи у віджетах
 • Літати в оголошеннях: пересуньте його до нижнього правого кута екрана
 • Спливаючі оголошення: вискакуйте на відвідувачів, щоб викликати максимум уваги
 • Кутові лущильники: верхній правий кут вашого веб-сайту “очищений” назад, щоб відобразити оголошення
 • Основні оголошення: повний екран за вашим вмістом
 • Оголошення для розсилки: інтегрується з MailChimp для розміщення оголошень у електронних розсилках, що надсилаються до вашого списку

Ви можете пограти з різними типами оголошень, поки не знайдете ті, які приносять найбільше кліків. На мою думку, однак, кутовий лущильник та фонова реклама виглядають приголомшливо.

Реклама WP Pro Advertising System

Ви також можете розміщувати рекламу на своєму веб-сайті в різних формах і розмірах, щоб ви могли монетизувати будь-яку область вашого веб-сайту. Сюди входить “Сітка реклами”, яка дозволяє відображати кілька банерів в одному рекламному просторі. Плагін підтримує шорт-коди, рамки та віджети, надаючи різноманітні способи розміщення реклами на вашому веб-сайті.

Щоб ваші відвідувачі не страждали від рекламної сліпоти – катастрофи, якщо оголошення є вашим основним методом монетизації – плагін також може обертати ваші оголошення, використовуючи приголомшливу анімацію переходу. ДОПОМОГА сумісна з декількома основними плагінами, зокрема, Visual Composer і Slider Revolution. Це означає, що ви можете розміщувати рекламу в будь-якому місці на власному макеті або навіть у повзунку зображення. Плагін повністю реагує, його легко легко налаштувати та включає детальну функцію аналітики для відстеження ефективності ваших оголошень..

2. Плагін AdSense WP QUADS (Freemium)

WP QUADS AdSense для плагінів

Плагін AdSense – це, мабуть, найпростіша інтеграція Google AdSense у ваш WordPress сайт. За допомогою безкоштовної версії плагіна ви можете відображати рекламу в кількох регіонах на вашому сайті WordPress, включаючи:

 • Віджети бічної панелі
 • Початок, середина та кінець поста
 • Після тегу «більше»,
 • Після зображень у дописах

Щоб відобразити оголошення, просто вставте фрагмент коду Google AdSense у віджет. Ви також можете вставляти оголошення між будь-якими абзацами в публікацію, використовуючи фрагменти.

Преміальна версія плагіна WP QUADS Pro включає додаткові цікаві функції, такі як:

 • Оголошення AMP що показує рекламу у версіях AMP ваших сторінок (ознайомтеся з нашим посібником із початку роботи з AMP у WordPress)
 • Чуйна реклама – щоб оголошення виглядали ідеально піксельними у телефонах, планшетах та настільних комп’ютерах.
 • Умови видимості – що дає змогу вибірково відображати рекламу на мобільному, планшетному або настільному комп’ютері або в їх комбінації.

Ціни починаються від 49 євро за ліцензію на один сайт і поставляються з 30-денним вікном повернення коштів, що робить його хорошим вибором як для афілійованих маркетологів, так і для блогерів..

3. Плагін Word Wress Ad Fre

Безкоштовний плагін WordPress Ad Widget

Рекламний віджет WordPress – це серйозно простий плагін, який дозволяє відображати як Google Ads, так і власні оголошення на вашому сайті WordPress. Якщо ви продавали рекламні місця на своєму сайті, ви можете запропонувати своїм клієнтам різні варіанти. Як? Маючи понад 55 форматів реклами, ви можете рекламувати сторінки Facebook, профілі Instagram та багато іншого.

4. Безкоштовний плагін Sam Pro для WordPress

Безкоштовний плагін для WordPress Sam Pro

Безкоштовне видання Sam Pro відображає рекламу з обертанням банерів. Що означає, що плагін вишнево вибирає рекламу з набору оголошень і відображає їх на вашому сайті. Однак вибір вишні базується на гнучкої логіці, яка обчислює вагу реклами (або пріоритет) та попередньо визначені обмеження. Із заздалегідь визначеними обмеженнями ви можете вибірково відображати рекламу на певних сторінках, публікаціях, категоріях, спеціальних типах публікацій тощо. Ви також можете планувати та обмежувати показ оголошень на основі кількості показів кліків.

До складу додаткових додатків входять спливаючі вікна та вбудовані оголошення та гео-націлювання. Особисто я б не використовував спливаючі оголошення чи вхідні файли, якщо це не вікно для підписки на розсилку, бажано з безкоштовною електронною книгою чи подібною пропозицією.

5. Безкоштовний плагін AdRotate

Безкоштовний плагін AdRotate

AdRotate спрощує управління рекламою. Ви можете показувати власні рекламні оголошення або з сторонніх мереж, таких як Google AdSense, DoubleClick тощо. AdRotate дозволяє періодично планувати показ оголошень і точно розраховувати кліки / покази та відображати найбільш ефективні оголошення на вашому сайті..

Преміум-версія включає в себе цікаві функції, такі як гео-націлювання, виявлення блокатора реклами та інші інструменти, які дозволяють легко продавати та керувати кількома рекламними кампаніями. Ціна починається від 29 EUR за ліцензію на один сайт і надається з преміальною підтримкою.

6. WP Bannerize Pro – безкоштовний плагін WordPress

WP Bannerize Pro

Якщо більшість вашої користувацької реклами здійснюється через банери, що не належать Adobe Flash, WP Bannerize Pro може бути вашою відповіддю. Плагін створює спеціальний тип публікації під назвою “Банери”. Це дає змогу створювати банери так, як ви створили б допис чи сторінку.

Щоб створити банер, ви спочатку завантажуєте / імпортуєте зображення банера та вибираєте, чи хочете відстежувати покази та рейтинг кліків, а потім публікуєте банер. Після завершення створюється короткий код банера. Тепер ви можете відображати банер у будь-якій публікації, на сторінці чи у вишитій області за допомогою короткого коду.

Додаткові функції включають географічне націлювання, обмеження на IP-адреси, націлювання оголошень на основі ролей та повністю складену інформаційну панель аналітики.

7. WP Advertize It (безкоштовно)

WP Advertize It Free Plugin

WP Advertize Це ваш стандартний плагін для управління рекламою, який дає змогу відображати сторонні реклами з Google AdSense, а також оголошення, що розміщуються самостійно. Ви можете вибрати з понад 10 місць для показу своїх оголошень, включаючи віджети бічної панелі. Крім того, плагін також дозволяє вимкнути рекламу в конкретних типах публікацій, тегів, IP-адрес, авторів публікацій тощо.

8. Розширені реклами – Менеджер об’яв та AdSense

Розширені рекламні безкоштовні плагіни

Розширені реклами – це ваш плагін для керування рекламою, який містить багато корисних функцій, починаючи від створення основних оголошень, до показу сторонніх оголошень, до гео-орієнтованої, широко налаштованої рекламної мережі. За допомогою розширених оголошень ви можете створювати, показувати, налаштовувати, фільтрувати та націлювати оголошення на основі відвідувачів.

Повний опис безкоштовних функцій, доступних на сторінці сховища WordPress плагіна – я пропоную вам ознайомитись з ним, перш ніж перейти до наступного плагіну у цьому списку.

Advanced Ads також має ряд преміальних додатків, таких як Продаж оголошень, що допомагає продавати рекламні місця на вашому сайті. Преміум-версія дозволяє виконувати основні функції, такі як вдосконалена ай-інжекція, інноваційні області розміщення реклами, такі як бічний заголовок або плаваюча реклама та багато іншого.

Вартість преміум-копії плагіна починається від 29 євро для Advanced Ads Pro (ліцензія на один сайт) або 69 EUR для розширеного пакета оголошень, що включає всі додатки та майбутні оновлення.

9. AWPCP – Оголошення безкоштовного плагіну WP

AWPCP - Оголошення без плагіна

Ще один плагін WordPress Classifieds – це ваш класичний плагін, призначений для запуску багатофункціональної сторінки онлайн-оголошень з вашого веб-сайту WordPress. Оголошення можна здійснити пошук за державою, країною, ім’ям користувача або ключовим словом. Крім цього, ви можете відображати рекламу від Google AdSense. Перегляньте повний список функцій для запуску вашої сторінки оголошень, що працюють на WordPress.

Ряд преміум-модулів, таких як інтеграція платіжних шлюзів Authorize.net та PayPal, менеджер кампанії та модуль купонів, серед інших, можуть стати дуже зручними для роботи із багатим веб-сайтом для оголошень.

10. Розширена рекламна система Безкоштовний плагін

Розширена рекламна система Безкоштовний плагін

Розширена система реклами, серед інших функцій, підтримує кілька рекламних місць, обертання реклами та планування кампанії та поріг бюджету. Ви можете продавати оголошення на основі CPM, CPC та CPP. Преміальна версія плагіна підтримує фільтрувальні кампанії, завантажувач AJAX, розширений графік та красиві діаграми в розділі аналітика та статистика.

11. Безкоштовний плагін для WordPress Ad Inserter

Плагін WordPress для монетизації рекламних рекламодавців

Ad Inserter Pro – єдиний плагін WordPress, який вам потрібно вставити будь-який код будь-де на веб-сайті WordPress: оголошення, банери, віджети, форми, код відстеження, код заголовка / колонтитула, шорт-коди тощо. Він підтримує практично всі позиції WordPress, доступні для автоматичної вставки: перед / після публікації, перед / після вмісту, перед / після абзацу, перед / після витягів, між публікаціями на сторінках блогу, і якщо ваша тема має якийсь спеціальний макет, ви можете використовувати ручне вставлення через короткий код, віджет або виклик функції PHP.

Ad Inserter Pro особливо добре вставляє такі реклами, як AdSense та Amazon. Ви можете вибрати номер абзацу (або відносне положення на сторінці) та вирівняти для кожного блоку. Ви також можете вказати параметри оформлення, щоб уникнути вставлення реклами біля зображень чи заголовків. Ви можете зробити Amazon Native Shopping Ads контекстуальними та відображати продукти, пов’язані зі вмістом сторінки. Ad Inserter Pro підтримує планування показу реклами, ротацію реклами та націлювання на рівні GEO (працює також із кешуванням). Ви також можете розміщувати різні оголошення на різних пристроях (настільних ПК, планшетів, телефонів), а також ви можете визначати винятки для окремих сторінок або публікацій, де оголошення не слід вставляти. Існують також додаткові параметри для багатосайтових установок для обмеження налаштувань на підсайтах.

Налагодження вставлення коду – це те, де світить Ad Inserter Pro. Існує багато функцій, які допоможуть вам з’ясувати, чому код не був вставлений. На кожній сторінці ви можете переглянути позиції для автоматичної вставки, візуалізувати теги HTML або виділити вставлені кодові блоки (реклами) для легшої конфігурації розміщення реклами. А також є докладний журнал вставки, де ви можете знайти інформацію, чому якийсь блок не був вставлений. І нарешті, кожен блок коду можна переглянути у вікні, де можна налаштувати вирівнювання та стиль за допомогою візуального редактора CSS.

І вгадайте, що? Amazon офіційно схвалює Amazon для додавання Native Shopping Shopping до публікацій WordPress. Ad Inserter Pro починається від 20 доларів США (за подвійну ліцензію на сайт), що дозволяє відображати рекламу, націлену на географічні дані, та підтримує чорний список IP-адрес, серед інших корисних функцій.

12. WP-Вставте безкоштовний WordPress плагін

WP-Вставити безкоштовний плагін WordPress

WP-Insert на сьогоднішній день є одним з найкращих плагінів безкоштовного управління рекламою. Як і більшість плагінів цієї категорії, WP-Insert підтримує декілька рекламних мереж, таких як Google AdSense, Clickbank тощо. Однак, на відміну від інших плагінів, він пропонує безкоштовне гео-націлювання, що означає, що ви можете показувати рекламу AdSense відвідувачам з США та Clickbank для відвідувачів Великобританії. Інші цікаві функції включають інтеграцію Google Analytics, показ юридичних повідомлень, тестування розбиття оголошень та динамічне розміщення реклами в середині будь-якої статті.

13. Плагін без реклами

Кутовий безкоштовний плагін

Corner Ad – це простий плагін для управління рекламою, який відображає оголошення вгорі ліворуч (або праворуч) вашого сайту WordPress. Він розроблений, щоб бути малоінвазивним, щоб запобігти поганому користуванню. Коли користувач наводить курсор на оголошення, він відкривається та відображає його в повному вікні перегляду. Як тільки миша буде видалена, оголошення повертається до колишнього «я». Цей плагін можна використовувати для відображення важливих оголошень, майбутніх акцій або проведення “таємної розпродажу”.

14. Meks Easy Ads Widget для WordPress

Meks Easy Ads Widget для WordPress

Meks Easy Ads Widget – це простий плагін, який дозволяє відображати необмежену кількість оголошень у віджеті. Ви можете вибрати обмежену кількість оголошень за перегляд, обертати оголошення та рандомізувати порядок показу оголошень. Ви також можете визначити свій власний розмір або вибрати один із попередньо визначених (та стандартизованих) розмірів оголошень.

15. Безкоштовний плагін Google AdSense

Безкоштовний плагін Google AdSense

Google AdSense від BestWebSoft – це ще один запис учасника плагіну Pro-AdSense з можливістю безпосередньо імпортувати рекламу з вашого облікового запису AdSense та відображати їх у кількох регіонах вашого веб-сайту, включаючи до / після публікацій, сторінок та віджетів бічної панелі.

16. Ads Pro Premium WordPress Advertising Manager

Ads Pro Plugin - багатоцільовий рекламний менеджер WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Ads Pro Plugin – Багатоцільовий рекламний менеджер WordPress – другий найбільш проданий плагін WordPress для управління рекламою в CodeCanyon. Простіше кажучи, це допомагає керувати вашими оголошеннями на вашому сайті WordPress. Плагін підтримує фільтруючі оголошення на основі категорій, тегів та пристроїв. Його можна налаштувати на показ оголошень лише після того, як відвідувачі провели певний час на сайті та обмежили кількість разів показ оголошень користувачеві за сеанс. Нарешті, у неї є націлена на географічну рекламу 20 стилів відображення, які можна розмістити на 25 різних місцях розташування.

Якщо ви хочете створити рекламну платформу, що обслуговується, плагін дозволяє продати три різні моделі виставлення рахунків – CPC (ціна за клік), CPM (вартість 1000 показів) та CPD (вартість на день). Підтримувані шлюзи для платежів включають смуги, PayPal, WooCommerce та банківський переказ.

17. Aparg SmartAd – Преміальний плагін для управління рекламою WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Aparg SmartAd – ще один сильний конкурент у плагінному просторі управління рекламою. Помітні функції включають 75+ анімацію, що з’являється та вбудовує, 25 регіонів розміщення реклами та 5 підтримуваних типів оголошень, включаючи зображення, відео, Flash, код та iFrame. Подібно до більшості плагінів, він підтримує обертання реклами та додаткові параметри фільтрації на основі тегів, категорій тощо. Крім того, він також підтримує фільтрацію на основі мови.

Плагін також підтримує три типи кампаній – фонові, спливаючі та вбудовувані оголошення. І він постачається з вдосконаленою панеллю статистики. Функція експорту в PDF стає дуже зручною під час обміну звітами з покупцями рекламних точок. Ви можете планувати оголошення та налаштовувати автоматичне призупинення показу оголошень на основі дати, переглядів та кліків.

18. Безкоштовний рекламний плагін для WordPress

Безкоштовний плагін для реклами WordPress

AdPlugg інтегрує службу управління рекламою AdPlugg в WordPress. Подумайте про AdPlugg як про онлайн-платформу для управління рекламою SaaS. Ви можете налаштувати і запланувати кілька оголошень, налаштувати обертання оголошень і банерів, кліки треків та інші статистичні дані – для всіх ваших сайтів – з централізованої панелі інструментів. Якщо ви володієте декількома веб-сайтами (працює на WordPress або інших рішеннях для управління вмістом), AdPlugg може також відображати рекламу на цих платформах через свої додатки!

Плагін безкоштовний до 100 000 показів на місяць та підтримує лише графічні оголошення. Платні плани починаються від $ 10 на місяць та підтримують кілька типів оголошень, включаючи відео, проміжні оголошення, сторонні реклами (Google AdSense тощо) та багато іншого.

19. Плагін WordPress Dynamic Dynamic Insertion Premium

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви проводите кампанії AdWords з динамічними ключовими словами, то ця для вас. Для тих, хто не знає, що це таке, Google AdWords дозволяє замінити певні частини тексту вашої реклами ключовим словом для пошуку.

Наприклад, скажімо, що ви показуєте оголошення з ключовими словами шкіряні чохли для iphone. Якщо хтось шукає червоні шкіряні чохли для iphone, ваше оголошення відображатиметься, якщо ви зберігали його середня відповідність. Тепер, використовуючи динамічне введення ключових слів, Google змінив би ваше оголошення, додавши або замінивши його копію ключовим словом. У нашому прикладі слово червоний буде динамічно вставлено в текст оголошення.

Уявіть те ж саме з цільовою сторінкою. Якщо відвідувач приходить на вашу цільову сторінку з певного пошукового ключового слова, плагін WordPress Dynamic Keyword Insertion буде динамічно змінювати копію цільової сторінки, щоб включати те саме ключове слово.

Як це можна використовувати в управлінні рекламою?

Якщо ви продаєте рекламу на основі CPA на своєму сайті, отримання гіпернацілених кліків від Google AdWords покращує ваші шанси на конверсію.

20. Adverts Detector Ultimate Premium WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Простіше кажучи, плагін Adver Detector Ultimate дозволяє показувати або приховувати вміст на вашому сайті залежно від того, звідки прийшов користувач. Джерела, що підлягають виявленню, включають такі пошукові системи, як Google та Яндекс; рекламні мережі, такі як Google Ads та Yandex Ads; і соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter, Reddit, Tumblr тощо.

Тепер за допомогою цього плагіна ви можете показати іншу сторінку для своїх шанувальників Facebook та іншу для своїх підписників Pinterest.

21. Вставте безкоштовні плагіни для WordPress після публікації оголошень

Вставте безкоштовні плагіни для WordPress після публікації оголошень

Insert Post Ads – це дуже простий, але ефективний плагін. Він просто вставляє ваші оголошення Google AdSense між абзацами у ваших публікаціях та на сторінках. Це ефективний спосіб автоматичного вставлення сторонніх кодів оголошень у будь-яку публікацію, сторінку або користувацький тип публікації. Існують варіанти розміщення реклами щодо вмісту, а також автоматичне введення Googel AdSense.

Заключення найкращих плагінів WordPress для управління рекламою

Оголошення – це один із найпростіших способів монетизації вашого веб-сайту. Продаж рекламних місць на вашому веб-сайті – це чудовий спосіб збільшити прибуток і має багато переваг. Ось три мої основні причини, що люблять бізнес-модель:

 • Продаж рекламних місць дає змогу вибирати, які саме оголошення відображатимуться на вашому сайті. Це дає тобі свобода щоб контролювати користувацький досвід вашого сайту.
 • Наприклад, якщо ви ведете блог про поради щодо моди та макіяжу, ви можете показувати рекламу продуктів, які безпосередньо пов’язані з вашим веб-сайтом / бізнесом. Це може потенційно покращити показник кліків оголошень, розміщених на вашому сайті.
 • Чим більш націлений ваш веб-сайт, тим більше кліків (і конверсій) отримують ваші оголошення. Ваші покупці оголошень задоволені, ви зберігаєте користувальницьку роботу недоторканою і в кінцевому підсумку заробляєте багато грошей на угоді.

Подібно до продажу рекламних місць, інших форм тонкі реклама включає спонсорські публікації та рекомендації щодо продуктів у статтях вашого блогу. Етично ніколи не спонсоруйте товар, який ви особисто не пробували та не перевіряли. Таким чином ви ризикуєте зрадити довіру читача. І з цією запискою давайте завернемо цю вечірку!

Ваш улюблений плагін для управління рекламою? Ми пропустили будь-які дивовижні плагіни? Повідомте нас у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map