17 найкращих плагінів для тестування WordPress для покращення взаємодії з користувачами

Кращі плагіни для тестування WordPress для покращення взаємодії з користувачами

У якийсь момент під час курсу нашої інтернет-підприємницької подорожі ми виявляємо собі питання що далі? Що ми можемо зробити, щоб наші читачі займалися? Звичайно, відео – це чудовий спосіб поліпшити клейкість користувачів. Так само підкастинг. Але іноді ми просто не маємо пропускної здатності для виконання цих заходів. Створення хороших відео та подкастів вимагає часу та зусиль – не тільки планувати, але й готувати та продавати на ринок.


Ось ідея – вікторини! Вікторини – відмінний спосіб залучати користувачів. Люди проводять час взаємодіючи з вікториною, в результаті чого вони проводять багато часу на вашому сайті. Ось чому вікторини чудово підходять для ваших контент-маркетингових зусиль:

 • Люди починають витрачати більше часу на вашому сайті. Це означає нижчі показники відмов.
 • Середні показники відмов у середньому кращі показники SEO.
 • Вікторини покращити взаємодію з користувачами і клейкість – вони виділяють вас від тесту
 • Люди, як правило, починають стежити за вами як бренд, який будують лояльність до бренду.
 • Лояльні користувачі – це найбільш вірогідні люди придбайте свій товар або послугу, і дотримуйтесь її.
 • Якщо продукт хороший, стають лояльними користувачами довгострокові користувачі, котрий збільшує значення життя клієнта.
 • Лояльні користувачі також схильні до цього рекомендуємо свій товар або послуга своїм друзям, родині та колегам – класика маркетинг із уст в уста.
 • Всі перераховані вище фактори безпосередньо збільшити конверсії та дохід.
 • Плюс, вікторини – це чорт весело створити!
Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

Чому вікторини – справжня угода

Щоб дати вам уявлення, що ми не обманюємось, перевірте цей звіт BuzzSumo який висвітлює найпоширеніший вміст у соціальних мережах у 2015 році. № 8 у цьому списку опитує людей. Наприклад, вікторина під назвою Яка ваша найбільш домінуюча риса? від PlayBuzz отримав майже 4 мільйони акцій у соціальних мережах.

Ось кілька сайтів, які вбивають свої соціальні акції за допомогою вікторини:

Діснея

скріншот вікторини Діснея

Найкраща вікторина Діснея «Хто є вашою твариною Діснея Духа» отримала понад 800 000 акцій.

Футбольний клуб Барселона

Вікторина Великої ліги в Барселоні отримала понад 100 000 акцій.

Ліверпульський футбольний клуб

Їх вікторина текстів “Бітлз” була найпопулярнішим вмістом на всьому їхньому веб-сайті минулого року, він отримав понад 600 000 акцій.

Country Outfitter (Модний бренд)

Вікторина текстів цього бренду Garth Brooks отримала понад 60 000 акцій, що робить її десятим найпопулярнішим вмістом за останні 12 місяців.

BuzzFeed

Ну, це Buzzfeed.

Кращі плагіни для вікторини для WordPress

Тепер, коли ви (сподіваємось) переконані, що вікторини добре для вас, почнемо. Сьогоднішній пост охоплює найкращі безкоштовні та найпремісніші плагіни для тестування WordPress.

Плагін OnionBuzz Virus Quiz Creator Premium WordPress

OnionBuzz Quiz Maker

Якщо ви хочете створити власні вікторини, схожі на BuzzFeed, то творець вікторини OnionBuzz – це плагін для вас. Цей потужний плагін включає прості параметри для макетів вікторини, каналів / категорій, інтеграції MailChimp (блокування результатів вікторини) та навіть спеціальні формати, включаючи:

 • Особистість
 • Дрібниці
 • Списки
 • Складені списки
 • Фліп-карти
 • І ще попереду!

Просто використовуйте вбудовані параметри для створення власної вікторини, а потім скористайтеся автоматично створеним шорт-кодом, щоб вставити її на будь-яку готову допис, сторінку чи область віджетів на вашому веб-сайті. Крім того, усі вікторини, які ви створюєте за допомогою OnionBuzz, є повністю чуйними та мобільними – це ідеальне доповнення до вашого вірусного веб-сайту!

OnionBuzz Quiz Maker дозволяє використовувати 3 різні типи відповідей для ваших вікторин: списки, сітки або збіги. Ці типи відповідей нададуть будь-якій вашій вікторині цікавий вибір, який може бути навіть перетворений на захоплюючу історію чи інтерактивну пригоду для ваших користувачів. Параметри після відповіді можуть відображати правильний варіант відразу після вибору відвідувача або після закінчення всього тесту.

Кнопки спільного використання в соціальних мережах можна легко додати до будь-якої з вікторин, що надає широкі можливості вашому вмісту стати справді вірульним. Ви також можете додати форму підписки до свого електронного листа. Це допоможе значно розширити базу ваших абонентів, особливо в поєднанні з шафкою для вмісту (надаючи електронному листу користувача, щоб продовжити вікторину або побачити результати). Інтеграція Mailchimp дозволяє додавати нових абонентів безпосередньо на вашу базу на цій службі.

OnionBuzz Viral Quiz Maker забезпечує широкі можливості налаштування стилів, макетів та впорядкування питань. Ви можете відображати вікторини як повний список або як слайдер з одним питанням на слайді. Визначене користувачем або випадкове впорядкування питань може збільшити значення, що переглядається для кожної вікторини.

OnionBuzz підходить не тільки для розважальних цілей, але і для серйозних випробувань з деяких шкільних чи університетських предметів, а також інструментом для підготовки та перевірки своїх знань.

OnionBuzz Viral Quiz Maker – це повністю мобільний адаптивний та оптимізований для використання з віджетами WordPress. Спеціальна опція каналів може допомогти відфільтрувати вікторини за категоріями.

Плагін WP-вікторини Freemium WordPress

WP-вікторина це плагін вікторини “все в одному”, який дозволяє створювати необмежену кількість вікторин, оптимізованих для перегляду для мобільних пристроїв і працює з будь-якою темою WordPress. Плагін робить дуже простим створення трьох типів вікторини:

 • Дрібниці
 • Особистість
 • Фліп

Це дає інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для кожного з цих типів вікторини. Після створення вікторини ви можете включити її до будь-якої публікації чи сторінки за допомогою короткого коду. Ви також можете розділити вікторину на кілька сторінок, що збільшує кількість переглядів сторінок. Однак деякі користувачі (в тому числі і я) можуть відмовитися, якщо вони не зможуть отримати вікторину на одній сторінці.

Окрім цих функцій, Pro-версія плагіна надає розширені функції, такі як інтеграція у відкритий графік Google Analytics та Facebook, питання рандомізації тощо.

Набір особливостей, які мені особливо були цікаві, були “концентровані” конверсії. Люди за своєю природою – цікаві люди (саме так ми потрапили там, де ми сьогодні), і ця особливість використовує саме цей аспект людської психології. Такі функції, як підписатися або поділитися публікацією щоб побачити результати відтворює цікавість користувача і змушує їх до дій (тобто поділитися або підписатися), щоб переглянути їх результати.

WordPress Virus Quiz Builder Premium WordPress плагін

Virus Builder Quiz Builder дозволяє вам це зробити швидко створювати вікторини у стилі BuzzFeed, які також здатні фіксувати потенційні клієнти. Плагін підтримує програмне забезпечення для електронної пошти MailChimp, Aweber та ActiveCampaign.

Існує два типи вікторин – особистісний тест і дрібниці, з можливістю рандомізувати замовлення на питання. Ви також можете створити багатосторінкові вікторини за допомогою функції “оновлення браузера”, що збільшує кількість переглядів сторінок вашого веб-сайту.

Плагін підтримує приховування результатів вікторини за шафками вмісту, такими як поле для вибору електронної пошти чи соціальна частка, що змушує користувача підписатися або поділитися вашою публікацією, перш ніж вони зможуть побачити результати.

Вікторина та опитування Майстер Безкоштовний плагін WordPress

Майстер вікторини та опитування допомагає створити налаштовані вікторини та опитування на веб-сайті WordPress. Тип запитання включає в себе різноманітний вибір з вікнами радіо, меню, що випадає, декількома записами за допомогою прапорців, двійкових відповідей (таких як істина / хибність, так / ні тощо) та відкритих запитань.

У плагіна є інші корисні функції, такі як надсилання електронної пошти на результати, встановлення обмеження часу, відображення підказок, розміщення пояснень з відповідями, вікна коментарів до кожного запитання, необхідність входу користувача тощо.

Плагін Watu Freemium WordPress

Вату дає змогу проводити вікторини із запитаннями з відкритим, множинним вибором та одним вибором. Питання також можуть бути обов’язковими, коли користувач повинен відповісти на нього, щоб взяти участь у вікторині.

Як і у більшості плагінів, кожному питанню може бути призначений унікальний бал, який в кінці вікторини обчислюється в результаті. Watu також може генерувати основну діаграму, що показує бали користувачів та середні бали за певну вікторину, а також список усіх учасників.

The Вату на міст MailChimp – цікавий супровідний плагін, який автоматично додає у ваш список MailChimp використання, які приймають вашу вікторину. Це завжди найкраща практика повідомляти (або навіть використовувати прапорець для відмови) учасника вікторини, що він / вона буде підписаний на список після прийому вікторини. Таким чином ви уникнете негативних настроїв до свого бренду.

Преміальна версія плагіну починається від 49 доларів (включаючи рік підтримки та оновлення) та пропонує такі функції, як експорт результатів вікторини, функції вікторини лише для входу та багато іншого. Більш високі плани на рівні $ 87 + надають можливість стягнути плату з користувачів за доступ до вікторини. Крім того, у нього є додаткові типи вікторини, такі як “Заповнення пробілів” та “Сортування цінностей”, та інші корисні функції, такі як модулі розвідки та звітності..

Безкоштовний плагін WordPress для вікторини Cat

Вікторина Кіт дає змогу створювати цільові сторінки занурення. Ця особливість сама по собі може призвести до можливого збільшення соціальних часток у порівнянні з вікторинами після публікації. Плагін підтримує запитання з різним вибором та можливість рандомізувати параметри, щоб переконатися, що читач насправді читає їх. Наприкінці вікторини ви можете створити необмежене користувацьке повідомлення на основі оцінки користувача.

Безкоштовний плагін WordPress для прикутого вікторини

Досить новий плагін у сім’ї, Вікторина прикутий На момент написання цієї публікації має лише понад 1000 установок. Плагін дозволяє створювати динамічні вікторини, коли наступне питання залежить від відповіді попереднього питання. Це можна використовувати для створення досить класних вікторин, які розкривають вашу особистість чи емоційний коефіцієнт.

У своїй вікторині ви створюєте запитання з одним вибором, з множинним вибором або есе та присвоюєте бали кожній відповіді. Результати розраховуються на основі підсумкових балів.

Довідка плагін Freemium WordPress

Думка Стаття це розміщене рішення для розширення вмісту, якому довіряють такі марки, як BBC, MTV та ReadersDigest. Платформа може бути використана для створення прекрасних опитувань, детальних опитувань та залучення вікторин. (Ми будемо дотримуватися частини вікторини.)

По-перше, розміщено рішення, це означає, що ресурси вашого сервера збережені – обчисленням керує OpinionStage. Ви можете створювати вікторини про особистість і дрібниці, а також налаштовувати елементи вікторини, включаючи розмір шрифту, кольори тощо.

Після створення вікторини ви або хостите на веб-сайті OpinionStage, або вбудовуєте його на свій власний сайт. Ми настійно рекомендуємо останнє, оскільки наша мета – посилити залучення користувачів до наші сайт.

Преміальна версія плагіну починається від $ 19 / місяць і надає вам доступ до більш глибокої інтеграції в соціальні мережі, кращої аналітики та можливості генерувати потенційні результати на ваших вікторинах.

Загадка безкоштовного WordPress плагіна

Загадка – це опитування, опитування та хостингова послуга з можливістю фіксувати потенційні результати, коли відвідувач бере участь у вікторині. Як і OpinionStage, послугою користуються великі бренди, такі як AdWeek, The Huffington Post тощо.

Плагін підтримує захоплення ведучих до декількох каналів, таких як Aweber, MailChimp або інші CRM через Zaiper. The Інтеграції Функція дозволяє вам шукати та вставляти зображення з Facebook, Instagram та Google Images прямо у свою вікторину.

mTouch Quiz Безкоштовний плагін WordPress

mTouch Quiz це простий плагін для тестування, який підтримує запитання з декількома варіантами. Плагін дозволяє задавати підказки на основі вибору відповідей, детально пояснювати рішення, вказувати, коли відображаються правильні відповіді, і рандомізувати як потік питань, так і варіанти відповідей..

Безкоштовний плагін для WordPress WP-Pro-Quiz

WP-Pro-вікторина це багатофункціональний плагін, який підтримує п’ять типів питань, включаючи:

 • Одномісний вибір
 • Широкий вибір
 • Вибір “сортування”
 • “Безкоштовний” вибір
 • Вибір “сортування матриць”

Ви можете рандомізувати як запитання, так і відповіді, виділити різні точки на кожну відповідь і мати мультимедіа, такі як зображення та відео у запитаннях. У плагіна також є цікаві функції, такі як таблиця лідерів, вікторина з імпорту / експорту, підсумкові сповіщення електронної пошти та багато іншого.

Безкоштовний плагін для WordPress SlickQuiz

Хоча плагін не оновлювався протягом двох років під час написання цього повідомлення, SlickQuiz досі користується 4000 діючими установками. Він включає всі основні можливості плагіну для вікторини, включаючи запитання з множинним вибором та рандомізацію запитань та відповідей. В кінці вікторини результати відображаються разом із налаштованим рейтингом.

WordPress Прості опитування Freemium Плагін WordPress

Схожий на SlickQuiz, Прості опитування WordPress не оновлювався протягом двох років, хоча під час написання цієї публікації було 5000 активних установок. Плагін підтримує запитання з різним вибором, зважені результати та експорт CSV результатів вікторини.

Розширена версія плагіна (35 доларів США) дає змогу додавати текст або зображення до своєї публікації та надавати користувачеві URL, що містить його / її відповіді.

WordPress Quiz Premium WordPress плагін

WordPress Quiz дає змогу створювати легко настроювані вікторини з можливістю обмеження подання вікторини на основі файлів cookie та IP-адреси користувача.

Ви можете використовувати зображення та відео у запитаннях, обмежити кількість запитань, на які людина приймає відповідь, та рандомізувати порядок питань у вікторині. Плагін показує статистичну інформацію про завершені вікторини – дає вам уявлення про те, як відвідувачі відповідають на вашу вікторину.

ViralPress – Вірусні новини, Списки, Вікторина, Відео та опитування Преміальний плагін WordPress

ViralPress – це ваше єдине місце для створення контенту із захопленням з ексклюзивними функціями, такими як генератори мем, як кнопки / голосування, реакції GIF, коментарі до зображень тощо, з розвиненою інтеграцією соціальних медіа.

Що стосується вікторин, ViralPress підтримує чотири типи питань – дрібниці, дві вікторини типу особистості та питання множинного вибору за замовчуванням. Соціальні акції відстежуються, кількість зберігається у вашій базі даних для кожної публікації.

У цьому плагіні є багато іншого, крім тестів. Якщо ви хочете створити веб-сайт BuzzFeed або 9GAG з тематикою, ViralPress може стати для вас хорошим варіантом.!

GuessOn – все в одному вірусному вікторині та опитуваннях Premium WordPress плагін

GuessOn для WordPress підтримує кілька типів питань, таких як:

 • Питання з численним вибором
 • Питання типу Flip
 • До і після запитань
 • Тест на особистість
 • Конкурс дрібниць

Плагін підтримує фіксацію результатів вікторини за соціальними шафками та користувацькими, відлік таймерів для вікторин на особистість та дрібниці, автоматизовані хештеги Twitter та підтримку реклами. GuessOn також підтримує рангові списки та відкриті подання, що може бути чудовим для створення спільноти та лояльної бази користувачів.

Плагін WordPress Quiz Engine Premium Плагін WordPress

Плагін WordPress Quiz Engine є плагіном для тестування виклику з усіх торгів для WordPress з п’ятьма типами питань:

 1. Одноразовий і багаторазовий вибір
 2. Вибір “сортування”
 3. “Безкоштовний” вибір
 4. Вибір “сортування матриць”

У кожне запитання можна вставляти мультимедійні файли, призначати різні точки, вставляти власні поля та відображати підказки разом із правильним чи неправильним повідомленням відповіді.

У вікторині ви можете визначити обмеження часу, рандомізувати питання, переглянути тест перед подачею та відобразити статистику вікторини в таблиці лідерів. Плагін як інші цікаві функції, такі як вікторина імпорту / експорту, та виконання вимоги закінчити залежну вікторину перед початком конкретної.

WordPress Quiz Engine повністю сумісний із плагінами кешування, такими як WP Super Cache та W3 Total Cache, що забезпечує швидкий сайт та безперебійну роботу користувачів.

Висновок

Це світ переповнений блогами, чи не так? Всі ми хочемо виділитися. Для цього нам потрібно наступне – лояльна база користувачів. Однак створити лояльну базу користувачів – непросте завдання.

Після того, як ви почнете отримувати постійний трафік на своєму веб-сайті, вам слід паралельно розпочати живлення процес. Потрібен час, щоб виховати своїх відвідувачів і перетворити їх на читачів, а згодом і на вірних шанувальників.

Коли ви готуєте вікторину для своїх відвідувачів, ви схильні стояти окремо від решти. Більше відповідні вікторина до вашого вмісту – вищі шанси на створення лояльних відвідувачів.

Бонусне читання: Перевірте це інфографіки від PlayBuzz що говорить про те, які вікторини найкраще працюють з вашою аудиторією.

Просто запам’ятай – трафік – це загальний термін. Усі веб-сайти отримують трафік. Ніша веб-сайти отримують цільовий трафік. Отримання трафіку – це отримання відвідувачів.

Відвідувачі не конвертуються легко. Читачі до. Лояльні користувачі конвертують краще.

Отже, наступного разу, коли ви запускаєте послугу чи продукт, хто, на вашу думку, збирається її придбати?

Які ваші улюблені плагіни для вікторини для WordPress? Ми пропустили ваш плагін? Повідомте нас у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map