15 плагінів для поповнення коментарів у WordPress

Доповніть свої коментарі WordPress цими 15 плагінами

Функціонал коментарів WordPress за замовчуванням працює чудово, особливо якщо ви тільки починаєте. Однак ваші коментатори, ймовірно, ваші найбільш зайняті читачі, тому ви, можливо, захочете в повній мірі скористатися наявним до них доступом.


Використовуючи плагіни WordPress, ви можете зробити досвід коментування більш потужним для своїх читачів – ви можете зробити коментарі до свого блогу швидшими та простішими у користуванні, тому їм ще простіше спілкуватися з вами та вашим вмістом.

У цій статті буде розглянуто 15 чудових плагінів для коментарів, які ви можете використовувати, щоб допомогти взяти на себе відповідальність за розділ коментарів і перетворити його на двигун свого блогу. Давайте тріщимо!

Відмова: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Jetpack (безкоштовно)

Плагін Jetpack
Ми починаємо наш список із плагіна, який багато сайтів уже використовують (понад 1 000 000 за останнім числом), навіть якщо не для функцій коментарів.

Jetpack це безкоштовний плагін від WordPress.com, який надає набір корисних послуг. Коментарі Jetpack замінює форму коментарів за замовчуванням на форму, яка включає в себе інтегровані параметри входу в соціальні медіа (WordPress.com, Twitter, Google+ або Facebook) та повідомлення електронною поштою.

2. Disqus (безкоштовно)

Плагін системи коментарів Disqus
Маючи понад 200 000 встановлень, то Система коментарів Disqus залишається популярним, хоча він не оновлювався приблизно за рік. Disqus робить унікальним спільноту обговорень, яку він створює, підключаючи коментаторів на різних веб-сайтах.

На жаль, показник задоволеності цим безкоштовним плагіном знизився до 3,4 через нещодавню несумісність плагінів та тем у поєднанні з відсутністю оновлень та підтримки – тому будьте попереджені.

3. Коментарі у Facebook (безкоштовно)

Плагін коментарів у Facebook
Якщо вас цікавлять лише коментарі Facebook для вашої аудиторії, безкоштовно Коментарі у Facebook плагін може допомогти. На ньому встановлено понад 100 000 сайтів, що допомагає їм налаштовувати, налаштовувати та адмініструвати коментарі Facebook.

Хоча цей плагін користується 4,2-зірковим рівнем задоволеності, деякі проблеми стосуються швидкості та сумісності веб-переглядачів, тому обов’язково спершу протестуйте його..

4. Коментарі у Facebook для WordPress (безкоштовно)

Коментарі з плагіна Facebook
Наступний наш плагін також орієнтований на Facebook – коментарі Facebook – це безкоштовний плагін, який використовується для додавання вікна коментарів Facebook на веб-сайти WordPress. Професійна версія плагіна починається від 10 доларів за один сайт, і додає значну настройку та підтримку преміум-класу.

Маючи понад 10 000 активних встановлень, цей плагін є досить популярним, але має лише декілька п’ятизіркових відгуків, тому спершу спробуйте самі..

5. Коментарі + ($ 49 на місяць для передплати на WPMU DEV)

Плагін Comments Plus

Перший плагін у нашому списку, коментарі +, дозволяє вашим читачам коментувати публікації за допомогою акаунтів у Facebook, Twitter, Google+ або WordPress.com та ділитися коментарями у Facebook та Twitter. Він також включає в себе десяток доповнень для таких функцій, як інтеграція MailChimp, включаючи ручки Twitter в автоматичних твітах та обрані зображення для публікацій у Facebook.

Коментарі + доступні як частина членства в WPMU DEV ($ 49 на місяць), що включає всі їх плагіни та теми.

6. Еволюціонували коментарі (безкоштовно)

Коментарі Розроблений плагін
Коментарі, що розвивалися (раніше коментарі Google+ для WordPress) додають вкладки до розділу коментарів для Google+, Facebook, Disqus, WordPress.com та треків.

Маючи понад 10 000 активних встановлень та оцінку задоволеності 4,5 зірки, цей плагін може стати для вас гарним варіантом. Однак він не оновлювався протягом року, не був належним чином перевірений останніми випусками WordPress, тому використовуйте його з обережністю.

7. wpDiscuz (Freemium)

wpDiscuz плагін
Якщо ви шукаєте альтернативу Jetpack і Disqus, wpDiscuz може бути, з понад 10 000 встановлень і 4,5-зірковим рейтингом.

Цей плагін Freemium використовує Ajax для створення системи коментарів у режимі реального часу та має довгий список функцій, включаючи актуальні оновлення нових коментарів та входи в соціальні мережі. Доступно декілька преміальних додатків (від 25 доларів), щоб додати ще більше функціональних можливостей, як завантаження медіа.

8. Підписатися на оновлені коментарі (безкоштовно)

Підписатися на коментарі Reloaded plugin
Безкоштовно Підписатися на коментарі перезавантажені плагін дозволить вашим коментаторам підписатися на повідомлення електронної пошти для подальших коментарів. Він забезпечує повнофункціональний менеджер підписок і дозволяє коментаторам також скасувати підписку на конкретні публікації або на всі їх. Також доступна функція подвійного відключення для зменшення кількості звітів про спам.

Маючи понад 30 000 встановлень та 4,7-зірковий рейтинг, це надійний плагін.

9.Luv коментар (Freemium)

Плагін CommentLuv
КоментарLuv є унікальним у просторі коментарів, оскільки він відвідує сайт автора коментарів і дозволяє їм містити посилання на останню публікацію в блозі під коментарем. Маючи понад 30 000 активних встановлень та 4,6-зірковий рівень задоволеності, цей плагін дуже задовольняє багатьох власників сайтів.

Преміальна версія ($ 67 за один сайт) додає такі функції, як посилання на обробку Twitter, запобігання спаму та розблокування функцій соціального характеру..

10. WP Ajaxify Comments (Безкоштовно)

Плагін WP Ajaxify Comments
Якщо ви просто хочете прискорити використання вашої форми коментарів WordPress, WP Ajaxify Comments чи охоплював ти Більше не завантажується сторінка, коли коментарі перевірені, опубліковані чи оновлені. Більше 7000 сайтів встановлено цей плагін, і він має 4,7-зірковий рівень задоволеності.

11. Гідні коментарі (безкоштовно)

Плагін гідних коментарів
Гідні коментарі дає змогу відображати віджет не лише знайомих публікацій із останніми коментарями, але й аватарів авторів коментарів та уривку власних коментарів. Ви також можете відображати коментарі до певної публікації, конкретних типів публікацій або публікацій у певній систематиці (категорії чи тегів).

Більше 4000 встановлень та 4,5-зірковий рейтинг роблять це хорошим вибором для того, щоб привернути увагу до ваших коментарів.

12. WordPress SEO коментарі (безкоштовно)

Плагін WordPress SEO Comments
За замовчуванням WordPress не робить нічого для оптимізації пошукових систем (SEO) коментарів. WordPress SEO Comments виправляє, що шляхом генерування сторінок коментарів, що містять повний вміст кожного коментаря, та будь-яких останніх коментарів того ж автора для Google для індексації.

Маючи понад 4000 встановлень та 4,3-зірковий рейтинг, варто перевірити.

13. Постматичний (Freemium)

Постматичний плагін
Дозволити читачам підписуватися на коментарі чи публікації електронною поштою – це не нове, але Постматичний йде далі та дає змогу коментарям додавати до публікації просто читачі, відповідаючи на електронне повідомлення. Postmatic все ще відносно новий, з понад 2000 активними встановленнями, але 4,8-зірковий рейтинг говорить про те, що результати читацького залучення варто спробувати самі.

Плагін безкоштовний, але розробники будуть запускати преміальну версію (ціна перед запуском встановлена ​​на рівні 9 доларів на місяць), яка буде включати параметри модерації, налаштування та монетизації..

14. Розширений коментар WP (Freemium)

Плагін WP Advanced Comment
Розширений коментар WP забезпечує потужну та просту у використанні систему коментарів, яка дозволяє створювати власні форми коментарів на публікаціях, сторінках і навіть продуктах. До інших функцій відносяться автоматично опублікування позначених коментарів, сподобання та неприязнь коментарів та коментарі.

Преміальна версія ($ 20) додає такі функціональні можливості, як завантаження зображень і файлів, липкі коментарі та фільтри слів.

15. Коментатор ($ 17)

Плагін коментатора
Коментатор – ще одна премійна пропозиція. Коментатор – це повнофункціональна система коментарів з підтримкою Ajax, яка забезпечує вхід у соціальну мережу за допомогою LinkedIn, Twitter, Facebook або Google+, завантаження зображень, голосування за коментарі вгору та вниз, порівнювання тем та сортування коментарів. У нього лише кілька сотень продажів, але з рейтингом 4,49 зірки та дуже доступною ціною 18 доларів, можливо, варто подивитися.

16. Yoast Comments Hacks

yoast-comment-hacks-плагін

Плагін Yoast Comment Hacks – це безкоштовний плагін на репортажі WordPress.org, який додає певних змін до коментарів WordPress, які команда Yoast насправді використовує на своєму власному сайті! Деякі з цих налаштувань включають:

 • Електронні повідомлення про коментарі чистіших.
 • Можливість заборонити коментарі нижче певної довжини.
 • Можливість перенаправити перших коментаторів на сторінку подяки.
 • Поле введення на екрані редагування коментарів для зміни батьківського ідентифікатора коментаря.
 • Посилання в розділі коментарів адміністратора на електронну пошту окремих коментаторів.
 • Кнопка на панелі інструментів WP, щоб надіслати електронною поштою всіх коментаторів допису.
 • Додає параметр маршрутизації коментарів. Це додає спадне меню в налаштуваннях дискусії для публікації, що дозволяє направляти коментарі електронною поштою до іншого користувача.

17. Love It Pro

Love It Pro для WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Love It Pro – плагін WordPress, розроблений Pippin і продається на темах Mojo. Це чудовий плагін, який дозволяє відвідувачам “любити” ваші публікації та сторінки. Плагін створений таким чином, що користувачі можуть любити кожен елемент лише один раз, а відвідувачі можуть любити предмети, незалежно від того, чи вони ввійшли чи ні. Цей плагін чудово отримує позитивні підтвердження та відгуки від відвідувачів, але він також надає цінні дані про те, які аспекти ваш веб-сайт найбільше подобається вашій аудиторії. Плагін Love It Pro легко налаштувати за допомогою приладної панелі плагінів і редагувати, які типи публікацій або сторінок приємні для вподобання.


Незважаючи на те, що функціональні можливості коментарів WordPress за замовчуванням можуть почати все добре, ви можете використовувати сили плагінів WordPress, щоб трансформувати розділ коментарів і по-справжньому спілкуватися зі своїми читачами..

У нашому списку ви зможете знайти ідеальний плагін (і), щоб доповнити коментарі вашого блогу. Тому читайте і вибирайте все, що відповідає вашим потребам, і посиліть рівень взаємодії з вашими читачами сьогодні.

Як ви заряджаєте розділом коментарів на власних сайтах WordPress? Поділіться своїми порадами та рекомендаціями у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map