15 найкращих плагінів WordPress для бронювання зустрічей

Найкращі плагіни WordPress за призначенням для планування та бронювання

Якщо ваш бізнес покладається на зустрічі, у вас є WordPress-сайт, і ви ще не встановили плагін бронювання, вам потрібно зайнятися цим. Зокрема, один із таких плагінів для бронювання WordPress.


Немає підстав для багатьох підприємств ще змушують своїх клієнтів зателефонувати їм по телефону, зв’язатися з ними по електронній пошті та чекати відповіді, або, що найгірше, фізично зайти в їхні офіси, щоб запланувати зустріч. Реалізація простого у користуванні плагіна для бронювання може призвести до збільшення продажів від людей, які працюють протягом більшої частини вашої години або яким не здається, що ви перебуваєте в режимі затримки і чекаєте, коли реєстратор замовить по телефону. І це може призвести до того, що більше побачень буде здійснено на імпульс, тим більше, що ви можете вразити їх можливістю забронювати відразу після того, як ваша веб-копія (сподіваємось) виконала свою роботу.

На щастя, WordPress пропонує безліч варіантів виконання цього завдання.

Раніше ми охоплювали плагіни бронювання, але лише в тому випадку, коли вони стосуються готельної ніші. Сьогодні ми охоплюємо ще 15 і розширюємо наш погляд, щоб включити плагіни WordPress для бронювання зустрічей, призначені для планування майже нічого.!

Відмова від відповідальності: WPExplorer є філією для одного або декількох продуктів, перелічених нижче. Якщо ви натиснете посилання та завершите покупку, ми можемо зробити комісію.

1. Бронювання зустрічей на рівні Amelia Enterprise

Плагін WordPress для бронювання на рівні призначення Amelia Enterprise

Amelia – це один із найпотужніших плагінів бронювання зустрічей, який ви можете вибрати для свого бізнесу. Це автоматичне рішення для бронювання продовжує працювати цілодобово, тому ви ніколи не пропустите нового клієнта. Просто встановіть, налаштуйте свої налаштування і ви готові до рок-н-ролу!

The Плагін для бронювання Amelia включає прості у використанні функції для створення власних форм бронювання зустрічей. Потужні варіанти включають підтримку декількох співробітників (разом із можливістю додавання конкретних послуг, регулярні години та вихідні години для кожного), місцеву валюту, додаткові послуги, сповіщення електронною поштою, галереї зображень, купони, а також варіанти кольорів / шрифтів для передньої частини дизайн.

Завдяки готовій формі клієнти можуть використовувати інтерактивний календар зустрічей (щомісячний, тижневий, щоденний, а також перегляд списку / часової шкали) та унікальний покроковий майстер бронювання із гранічною фільтрацією, щоб знайти час зустрічі для конкретної послуги з конкретного співробітника (або навіть у точному місці). Коли настає пора оплати, клієнт може використовувати вбудовані платіжні шлюзи Amelia, щоб резервувати свій час або вибрати плату на місці.

Амелія Бронювання плагінів Послуги Швидкий код

Амелія навіть включає корисний короткий код для створення сторінки послуг. Просто вставте короткий код на нову сторінку будь-яку, щоб відобразити ваші поточні послуги з параметрами для певної однієї послуги, цілої категорії або всіх категорій).

Ще не продається? Ознайомтеся з нашим повним оглядом плагінів для бронювання зустрічей Amelia, щоб побачити всі функції та варіанти в дії!

2. Букнетичний

Booknetic - система бронювання та планування призначення WordPress

За допомогою Booknetic ви можете легко створити кращий календар зустрічей та бронювання, щоб розвивати свій бізнес. Цей сучасний і чуйний календар зустрічей включає численні функції, щоб заощадити ваш час і гроші, а також зробити процес бронювання безпроблемним для клієнтів. Від створення форми до обробки платежів Booknetic може це зробити все. Незалежно від того, чи ви керуєте салоном, фітнес-центром, юридичним офісом чи іншим професійним бізнесом, Booknetic обов’язково відповідає вашим (та вашим клієнтам) потребам..

Після встановлення ви можете використовувати Букнетичний створити власну автоматизовану систему бронювання зустрічей для свого веб-сайту. Але все починається з форми форми. Використовуючи вбудовані параметри в конструкторі живих форм для загального дизайну, кольорової гами, кроків бронювання, багаторівневих категорій послуг, персоналу, місць розташування тощо, ви можете створити форму, ідеально підібрану для вашого бізнесу. Крім того, ви можете створити комплексну пропозицію послуг із додатковими додатками, а також наявністю персоналу.

Booknetic також дозволяє приймати платежі чи депозити до початку зустрічі. Дозвольте клієнтам обирати плату PayPal, Strip або на місці. Або скористайтеся WooCommerce, щоб легко інтегрувати календар бронювання з додатковими способами оплати. Інші помітні функції включають в себе детальну інформаційну панель для Вашого та Вашого персоналу, можливість експортувати Ваших клієнтів та / або зустрічі на успіх (відмінно підходить для управління даними або для управління графіком роботи персоналу), а також переклад готовий через WPML.

Приклад бронювання букністичних зустрічей

Але це ще не все. Ваші клієнти теж люблять Booknetic. Елегантний та сучасний UX є одночасно привабливим та інтуїтивно зрозумілим. Клієнти мають можливість бронювати на будь-якому пристрої, щоб легко відфільтрувати персонал, служби чи місцезнаходження, щоб знайти час зустрічі, що відповідає їх потребам. І залежно від опцій, які ви ввімкнули, вони також можуть одночасно бронювати, повторюючи та навіть групову зустріч. Вбудована підтримка повідомлень SMS та електронної пошти, а також двостороння синхронізація Google Calendar означають, що вони не пропустять те, що забронювали. Підтримуйте клієнтуру щасливою, а ваш бізнес процвітає.

3. Призначення Вік

Призначення Вік

Створіть повну систему зустрічей та планувань для вашого бізнесу за допомогою WordPress та Vik Зустрічі. Цей потужний плагін WordPress має багато функцій, щоб швидко та легко керувати своїм часом.

Перший з них – надійний календар, доповнений онлайн-бронюванням. З Vik у вас є можливість додати послуги, часові інтервали, тривалість, потенціал подій і навіть доступність працівників (через час та місцеположення). І якщо ваш бізнес пропонує спеціальні ціни залежно від часу доби, свята або сезону, ви можете додати і це! Таким чином клієнти можуть легко забронювати зустрічі, будь то зустріч з цвяхами або податкова консультація.

Вік Зустрічі також спрощують керування бронюваннями та рахунками клієнтів. Ви навіть можете налаштувати автоматичне повідомлення електронною поштою та SMS, щоб сповістити клієнтів, коли їхнє бронювання було підтверджено, або виконати нагадування. Оскільки Vik Appointments Pro підтримує кілька шлюзів для платежів, приймати платежі в Інтернеті легко. Зробіть безпроблемним процес бронювання зустрічей для своїх клієнтів, від початку до кінця!

4. Бронювання та зустрічі в WooCommerce

Бронювання та зустрічі в WooCommerce

Незалежно від вашого бізнесу, WooCommerce бронювання та зустрічі від PluginHive – ще один чудовий вибір. Цей гнучкий плагін для бронювання спрощує налаштування форм на вашому сайті для бронювання за місяцем, днем, годиною або навіть хвилиною. Крім того, ви можете ввімкнути можливість клієнтів вибирати кілька зустрічей за одне бронювання – що є чудовою особливістю, якщо ви орендуєте приміщення для подій, кімнати за ліжко та сніданок, багатоденну конференцію чи фестиваль тощо.

Плагін дозволяє приймати кілька співробітників та індивідуальне ціноутворення. Таким чином, ваша команда може стягувати плату відповідно до їхнього досвіду, а завдяки клієнтові, що розраховує динамічну загальну вартість бронювання, плагін може бачити параметри тарифу при бронюванні. Ви також можете ввімкнути бронювання додатків для будь-яких додаткових послуг або функцій, які ви можете запропонувати (наприклад, доповнення для ароматерапії під час отримання масажу).

Приклади бронювання та зустрічі в WooCommerce

Плагін WooCommerce Бронювання та зустрічі також включає варіанти сповіщень електронною поштою, а також скасування (якщо ви дозволені для них). І завдяки вбудованій синхронізації Google Calendar Sync, вам та вашим клієнтам легко додати нові зустрічі до вашого розкладу. Інші функції плагіна включають назву вашої ціни, вкладення файлів, змінне ціноутворення (наприклад, більш високі ціни у вихідні або святкові дні), сумісність WPML, підтримка на декількох мовах, глобальна синхронізація активів між вашим календарем бронювання та магазином, а також тонни більше. Ознайомтеся з головним веб-сайтом плагінів, щоб дізнатися більше.

5. Забронюйте зустріч в Інтернеті PRO

Бронюйте зустріч на плагін PRO WordPress Online

Інформація та DownloadView Демо

Зручте клієнтові бронювати зустрічі за допомогою “Бронювати зустріч онлайн PRO”. Цей плагін дозволяє користувачам бронювати відповідно до члена команди (або вони можуть пропуститись вперед без переваг) або послуги, а потім вибрати дату та час. А оскільки календарі та вибрані плагіни реагують – бронювання швидко та легко на будь-якому пристрої. Відвідайте Замовлення зустрічі в Інтернеті PRO демонстрація, щоб побачити самі!

Бронюйте зустріч на плагін PRO WordPress Online

Окрім того, що просто для клієнтів, бронювання зустрічей на сайті PRO також є легким налаштуванням на вашому сайті WordPress. Просто використовуйте функції швидкого запуску плагіну, щоб додати свою команду та пропозиції. Додайте скільки завгодно співробітників, виберіть один із двох різних графіків роботи (години чи зміни), налаштуйте формат часу бронювання, додайте оплату через PayPal та інше. Крім того, ви можете ввімкнути нагадування SMS – тому ваші клієнти більше ніколи не пропустять зустріч! Інші варіанти плагінів включають в себе посади, фотографії, дні відпусток, категорії послуг та інтеграцію з WPML, Twilio, PayPal, SMSC та Firebase.

6. Бронювання зустрічей та онлайн-розклад (безкоштовно)

Бронювання зустрічей та онлайн-розклад безкоштовного плагіну WordPress

Модуль бронювання зустрічей та онлайн-планування від vCita – це чудовий варіант додати форму зустрічей на ваш сайт WordPress. Плагін ідеально підходить для бронювання подій, занять, один на один і багато іншого.

Плагін vCita пропонує варіанти планування в Інтернеті, такі як зустрічі зі службою у конкретного співробітника, підтвердження бронювання та підтримка платежів. Але що дійсно відрізняє vCita – це вбудована функція обміну повідомленнями та зворотного дзвінка. Плагін синхронізується з програмою vCita Mobile, щоб миттєво повідомляти вас про нові запити на бронювання або надсилати нагадування про зустріч. Плюс це дозволяє вам надсилати повідомлення та файли своєму клієнту ще до того, як ви зустрінетесь. Дозволяючи вам зв’язатися з клієнтом і встановити зв’язок.

Програма для управління бізнесом cVita

Але це не все cVita може зробити для вашого бізнесу. Щоб отримати додаткові функції, оновіть до vCita управління бізнесом план премії. Залежно від плану, який ви вибрали, це може розблокувати функції для аналітики, купонів, клієнтських текстових повідомлень, маркетингу електронної пошти, дозволів для персоналу та навіть пріоритетної підтримки. Плани починаються з 15 доларів на місяць для базового планування в Інтернеті або 29 доларів на місяць для Essentials – персоналізованого клієнтського порталу, онлайн-бізнес-календаря плюс підтримка виставлення рахунків та виставлення рахунків. Хоча для використання повного набору інструментів управління бізнесом, вам знадобиться Платиновий план. Але враховуючи, що vCita – це як багато бізнес-послуг в одному, це більш ніж розумне інвестування.

7. Бронювання бронювання та планування зустрічей

Буклетний бронювання зустрічей та планування плагіну WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви шукали потужні плагіни WordPress для бронювання зустрічей, то, ймовірно, раніше ви натрапляли на Bookly. Цей популярний онлайн бронювання плагін оптимізований, щоб допомогти вам забронювати більше зустрічей незалежно від того, коли або як ваші клієнти отримують доступ до вашого сайту.

Bookly готовий для мобільних пристроїв та перекладу, тому ваші форми чудово виглядають на будь-якій мові на будь-якому пристрої. Крім того, вбудована підтримка повідомлень електронною поштою та SMS, а також інтеграція Google Календар гарантують, що ваші клієнти ніколи не пропускають зустріч. Хочете стягувати плату під час бронювання? Немає проблем – інтеграція платіжних порталів Bookly, включаючи PayPal, Stripe, Authorize.net, Mollie, Payson, PayU Latam, 2checkout, PayUbiz та WooCommerce. Інші функції включають параметри кольорової гами, розкладне планування, канікули, кроки процесу бронювання, 50+ валют та багато іншого.

Хочете спробувати Bookly спробувати перед покупкою? Отримати безкоштовний плагін Bookly на WordPress.org, щоб побачити, наскільки чудовим може бути бронювання зустрічей.

8. Календар бронювання зустрічей (безкоштовно)

Календар бронювання зустрічей Безкоштовний плагін WordPress

Якщо у вас є простіші потреби в бронюванні на зустрічі (можливо, потреби, які не варто платити гроші, щоб виконати), то безкоштовний календар бронювання зустрічей може стати найкращою ставкою. Він пропонує більшу функціональність, ніж багато безкоштовних версій порівнянних плагінів. Особливості, що постачаються разом із цим плагіном, включають часові інтервали для завантаження, сповіщення електронною поштою, можливість експорту на Google Диск, списки бронювання для друку, налаштування доступності та кількість разів, коли користувач може забронювати, кепчі та інше.

Однак, щоб отримати доступ до багатьох найкращих функцій, вам потрібно викласти в преміум-версію. Наприклад, якщо ви вимагаєте замовника про зустріч, цей плагін – не найкраща ідея, оскільки безкоштовна версія працює лише з PayPal. Щоб користуватися будь-яким іншим шлюзом платежів, вам доведеться роздрібнити гроші.

9. Бронювання шаблонного призначення

Шаблон плаката за призначенням Premium Premium WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Пропозиція шаблонів у світ бронювання дещо відрізняється від більшості. Він не просто представляє користувачеві календар; це приймає їх безпосередньо до форми. Календар з’являється, коли користувач натискає розділ дати. Отже, це більше нагадує тип налаштування, до якого звикли ваші клієнти, якщо вони забронюють багато рейсів або номерів у готелі. Та знайомство – це сила.

Як і більшість плагінів WordPress для бронювання зустрічей, плагін Templatic Booking WordPress дозволить розширити функції бронювання всередині вашої теми, що ідеально підходить для оренди. І після того, як ви придбаєте плагін, він піклується про все за вас, без щомісячних або інших комісійних комісій. Це також один з небагатьох плагінів, який дозволить вашим клієнтам платити прямим банківським переказом. (Однак якщо ви хочете дотримуватися кредитних карток, ви завжди можете активувати інші шлюзи, як і будь-який інший плагін.)

Інші особливості включають змінну форму бронювання, сезонні ціни та можливість пропонувати замовнику інші послуги при бронюванні. І як додаткова примітка, плагін чудово працює з багатьма темами WordPress Templatic – зокрема Service Biz, яка вже включає плагін..

10. Зустрічі (безкоштовно)

Зустрічі Безкоштовний плагін WordPress від WPMUdev

Зустрічі – це один із всеосяжніших безкоштовних плагінів бронювання, доступних для сайтів WordPress. У списку функцій плагіна я не маю жодних підстав оскаржувати цю претензію. Одна унікальна особливість: якщо у вас є кілька співробітників, які здійснюють зустрічі, ви можете надати кожному з них свій власний календар – із доданою біографією та зображенням, – щоб клієнти могли вибрати, з ким із ваших співробітників вони бажають бронювати..

Це також працює в зворотному порядку: клієнт може вибрати зі списку послуг, які пропонує ваша компанія, і якщо кожне з них призначено іншому працівникові, він автоматично бронює з цим працівником. Мало того, вона має просту інтеграцію з Календарями Google – і для вас, і для клієнта – без кодування. І, нарешті, потрібно лише три кліки, щоб клієнт забронював зустріч: один для вибору часу, один для продовження на екрані підтвердження та один для підтвердження. Ця зручність цілком може відбитися на ваших продажах.

З переліком понад 30 інших функцій, включаючи власні кольорові ярлики, автоматичне заповнення для повторних клієнтів, інтеграція з Картами Google та можливість входу через соціальні медіа, я мушу сказати, що це виглядає як найкращий плагін для зустрічей та бронювання там на даний момент. Цю ціну також неможливо побити.

11. Забронювали бронювання зустрічей

Забронювали - Призначення бронювання Преміум плагін WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Бронюється – це преміум-менеджер зустрічей з великою кількістю функцій та варіантів для складання форми бронювання зустрічей для вашого бізнесу. Прийміть гостьові бронювання або вимагайте від користувачів зареєструватися в обліковому записі, дозвольте користувачам керувати очікуваними та затвердженими зустрічами, додавати спеціальні поля та часові проміжки, створювати кілька календарів, приймати оплачені бронювання за допомогою інтеграції WooCommerce Booked та багато іншого.

Книгу також легко налаштувати. Вибирайте з необмеженого кольору для вибору параметрів, чуйного макета, форми для входу та реєстрації, налаштованих електронних листів тощо. Плюс вбудовані шорт-коди полегшують вам вставляти календарі та форми для входу на будь-яку посаду чи сторінку. Існує навіть опція “Додати до календаря Google”, яку ви можете додати, щоб допомогти клієнтам запам’ятати свої зустрічі.

12. Легкі зустрічі (безкоштовно)

Легкі зустрічі Безкоштовний плагін WordPress

Плагін Easy Appointments – це просто те, що легко. Це швидкий і простий спосіб додати систему зустрічей на ваш сайт WordPress. Плагін підтримує безліч служб, робітників, місць розташування та гнучкий графік розкладу, щоб ви могли створити розширений графік варіантів зустрічей. Коли ви налаштуєте плагін Easy Appointments, можна також включити налаштування рекламних повідомлень електронною поштою для підтвердження бронювання, статусу зустрічі та підтвердження / скасувати.

Якщо справа доходить до стильного оформлення форми, Easy Appointments це також легко! Виберіть макет 1-2 стовпців, перетягніть поля форми форми (і навіть створіть своє), додайте ціни або етикетки, локалізуйте інструмент вибору дати тощо. Крім того, є вбудована звітність, яка допоможе вам відстежувати конверсії форм та статистику.

13. g Призначення для гравітаційних форм

gAppointments Гравітація формує зустрічі Преміум плагін WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Поки ми охоплювали окремі плагіни бронювання зустрічей, але що робити, якщо ви хочете більш потужної системи форм? Як гравітаційні форми? Тут надходить gAppointments. Цей преміальний плагін додає функції бронювання зустрічей до популярного плагіну Gravity Forms..

Поєднавши gAppointments з Gravity Forms, ви отримаєте підтримку платних бронювання, майже необмежену кількість шлюзів, кілька записів на дату, інтервали обслуговування, користувацькі послуги, періодичні зустрічі, посилання на календар Google та Yahoo, сповіщення електронною поштою, автоматичне підтвердження / завершення зустрічей. і більше. Це плюс прості налаштування стилю, параметри перекладу та просте керування формою на передній частині робить gAppointments чудовим вибором.

14. Бронювання календаря зустрічей Ultra Pro (безкоштовно)

Бронювання ультра Pro Pro Календар зустрічей Безкоштовний плагін WordPress

Плагін Ultra Ultra Pro пропонує чудові функції для складання календаря бронювання та керування своїми побаченнями через ваш сайт WordPress. Відвідувачі можуть забронювати зустріч, використовуючи простий процес бронювання в 4 кроки, щоб забезпечити час, тоді плагін додасть бронювання на інформаційну панель вашого персоналу, щоб вони могли керувати своїми майбутніми зустрічами.

Хочете більше функцій? Безкоштовний плагін Ultra Ultra Pro пропонує преміум оновлення для мобільних платежів, групових бронювання, приватних нотаток, інтеграції календаря Google, гнучких цін, декількох локацій та багато іншого

15. Замовлення WooCommerce

WooCommerce Зупинення бронювання плагінів WordPress

Створіть власну форму зустрічей за допомогою WooCommerce! Просто встановіть надбудову WooCommerce Appointment Booking, щоб почати бронювати, продавати квитки, бронювати зустрічі та інше. Просто додайте свої продукти чи послуги та використовуйте плагін, щоб ввести час завантаження, а потім чекати, коли клієнти забронюють час.

Це ще не все. Завдяки цьому додатку WooCommerce ви можете мати події для одноразового завантаження чи багато людей, пропонувати спеціальні ціни, доступність дисплея за часовим поясом, налаштовувати підтвердження та нагадування про бронювання, скасовувати пропозиції, синхронізувати з календарями Google тощо. Ви також можете скласти додаткові офіційні додатки WooCommerce, щоб приймати депозити, дозволяти постачальникам третьої частини приймати зустрічі, пропонувати доповнення для бронювання тощо..

Підбивання плагінів для найкращого бронювання зустрічей WordPress

Немає дефіциту бронювання плагінів WordPress, які дозволять вам забронювати зустріч через WordPress. Насправді так багато, що вибір легко може бути переборливим. Але, сподіваємось, наявність такого керівництва запобіжить цьому. Будь-які інші плагіни, про які я повинен знати? Що ви хочете розповісти мені про перераховані вище, як ваші особисті переживання? Залиште коментар нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map